Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            397845                          Портал Інфо Online існує — 16 років, 9 міс. та 11 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 10.12.2023 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 650 000 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 338 820 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 50% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел. было введено 200 000 военных РФ
Танков - 5636 ед.  
Бронемашины - 10529 ед.  
Артиллерийских систем - 8064 ед.
РСЗО - 919 ед.
Средства ПВО - 605 ед.
Самолеты - 324 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 6136 ед.
Крылатые ракеты - 1586 ед.
Корабли/катера - 22 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 10623 ед.
Спецтехника - 1162 ед.  
 Янукович и К : З президентського плеча 
Новость от Anatoliy Tkachenko
З президентського плеча
 
Вас ніколи не цікавило, що сталося з автомобілями, які обслуговували Віктора Ющенка в часи його президентства? І нас не цікавило - аж як нещодавно ми побачили один із них на стоянці перед Верховною Радою. З цього все і почалося...

На річницю обрання Віктора Ющенка президентом в 2006 році його підлеглі вирішили зробити "подарунок".

Ющенку було недостатньо броньованих "Мерседесів", які його обслуговували. Тому президентський автопарк вирішили поповнити автомобілями марки Range Rover.

За словами джерел, державне підприємство "УкрСпецЕкспорт", яке спеціалізується на торгівлі озброєннями, придбало для президента два абсолютно ідентичних позашляховики Range Rover Vogue, які після цього поставили на баланс Державного управління справами.

Пізніше, під час скандалу з продажем озброєнь до Грузії, депутат-регіонал Валерій Коновалюк навіть заявляв альтернативу версію походження цих автомобілів - він стверджував, що сріблясти джипи Ющенку подарував на знак подяки за отриману військову техніку президент Саакашвілі.

Ющенко, будучи президентом, регулярно користувався машинами Range Rover. В інтернеті є чимало фотографій, як Ющенко виходить з цих авто під час відрядження до регіонів - наприклад, у Запоріжжі або в Криму. На машини зазвичай ставили номери прикриття, де перші літери відповідали серії області. 

 Ющенко на джипі з номерами-прикриттям

 

Ющенко в Запоріжжі на "Рейндж Роверах"

 

Відповідно, коли Ющенко після обрання Януковича пішов з посади, машини залишилися записаними за автобазою Державного управління справми.

І от півтора місяці тому, наприкінці грудня журналіст "Української правди" звернув увагу на автомобіль Range Rover з синім та червоним проблисковими маячками на решітці радіатора. Машина стояла під Верховною Радою, де в цей час відбувалося сесійне засідання парламенту.

 

Через декілька тижнів, у середині січня цей автомобіль знову знайшовся припаркованим під Верховною Радою. Номерний знак АА 0518 АА вказув на приналежність машини Державному управлінню справами - тобто адміністрації президента.

 

Отже, сумнівів бути не могло - це машина Ющенка. Хто ж зараз на ній їздить?

Як виявилося, автомобілем, який обслуговував третього президента, сьогодні користується... молодший син президента України Віктор Вікторович Янукович.

На фото, зробленому в січні 2011 року, видно, як Янукович-молодший після закінчення сесійного засідання сідає у колишній президентський автомобіль.

 Янукович-молодший з охоронцем виходить з парламенту...

 ...і сідає в "джип Ющенка"

Сину президента - президентську машину!

Віктор Вікторович Янукович 

 

Сирени на автомобілі президентського інфанта вигладали особливо кричущо з огляду на те, які незручності створює Янукович-старший своїм пересуванням по Києву. Тож, "Українська правда" почала розслідування.

Як з'ясувалося, мигалками Янукович-молодший користувався незаконно.

"Українська правда" отримала відповідь з Міністерства внутрішніх справ, де підтверджується, автомобіль Range Rover АА 0518 АА, на якому був помічений син Януковича, справді належить Держпідприємству "Автобаза Державного управління справами".

Дозвіл на використання мигалками у них закінчився 9 вересня минулого року, тоді як зроблені "Українською правдою" знімки датовані груднем 2010 - січнем 2011 року.

 

Ми спробували з'ясувати, хто і чому виділив цей автомобіль сину Януковича.

Ще 13 січня "Українська правда" звернулася до керівника ДУС Андрія Кравця та до глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна із запитом щодо підстав, на яких Янукович-молодший користується машиною з колони колишнього президента. Жодної відповіді не отримали.

Зате, коли через місяць ми звернулися до самого Януковича-молодшого, він повідомив, що "орендував" указаний автомобіль Range Rover у Державного управління справами.

Під час зустрічі з журналістом "Української правди" Янукович не дозволив перефотографувати договір найму, а лише показав його. Згідно з угодою, одна експлуатаційна година коштує 200 гривень, і за оренду автомобіля протягом серпня-вересня 2010 року він заплатив 8 тисяч гривень, а протягом жовтня-грудня 2010 року - 14 тисяч гривень.

Не дивно, чому Янукович не звернувся в якесь з київських прокатних агентств, а вирішив взяти машину в ДУС. Адже в прокаті такий автомобіль коштує 200 доларів (1600 гривень) на день, тоді як ДУС отримував за місяць оренди 4-4,5 тисячі гривень.

 

На прохання "Української правди" син президента також показав свою декларацію про доходи. Це ще один цікавий документ. Наприклад, згідно з фінансовим звітом, у власності Януковича-молодшого є квартира площею 380 квадратних метрів, зате немає заощаджень. Згідно з декларацією, за 2009 рік він отримав менше однієї тисячі гривень дивідендів, 182 тисячі гривень зарплати народного депутата і 34 тисячі матеріальної допомоги від держави. Дружина Януковича заробила 9 тисяч гривень за весь 2009 рік.

Бюро прокату на базі ДУС

"Українська правда" побувала на державному підприємстві "Автобаза Державного управління справами", яке надало машину сину Януковича. Розташоване воно на вулиці Петрівській, між Подолом і Львівською площею.

Автобаза ДУС 

 

Новину про те, що тепер тут здають автомобілі приватним особам, на "Автобазі Державного управління справами" зустріли зі здивуванням.

"Згідно з положенням нашого підприємства, наша задача полягає в транспортному забезпеченні керівників держави і ДУС. Давати машини фізичним особам - це не наша функція", - розповіли на підприємстві.

"На практиці, за роки, що я тут працюю, ми жодній особі автомобіль в оренду не давали. Ми даємо в оренду в Конституційний суд, в Інститут національної памяті, в державні установи, які фінансуються з бюджету. У нас є положення про підприємство, яким ми керуємося. І у положенні про підприємство не закладена видача транспортних засобів фізичним особам", - зазначив співрозмовник "Української правди", прізвище якого ми не називаємо, аби не створювати цій людині проблем. (Аудіозапис розмови з цією людиною зберігається в редакції.)

Ми, звичайно, не хочемо вірити в те, що договір оренди з сином Януковича був складений заднім числом, щоб виправдати використання цього транспортного засобу перед журналістами.

Тож, прокат автомобіля ДУС сину Януковича створює цікавий прецедент. Оскільки за Конституцією всі громадяни України є рівними, то тепер кожен може взяти собі в оренду машину з президентського кортежу.

У зв'язку з цим ми пропонуємо читачам активно звертатися до Державного управління справам, щоб оформити прокат автомобіля, в яких їздить президент України. Вони стануть справжньою прикрасою вашого весілля або іншої урочистості - і буде що розповісти дітям.

Автор цих рядків уже направив офіційну пропозицію гендиректору Державної організації "Автобаза Державного управління справами" Володимиру Нагорному здати нам в оренду один з представницьких автомобілів ДУС - будемо його використовувати на найближчому корпоративі "Української правди".

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:
Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 39
Всего: 39

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 4
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Пошук

  ВНИМАНИЕ

  Опознаем террористов, сепаратистов уродов

    Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.06 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 83% БД: 17% )