Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            397890                          Портал Інфо Online існує — 16 років, 9 міс. та 11 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 10.12.2023 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 650 000 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 338 820 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 50% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел. было введено 200 000 военных РФ
Танков - 5636 ед.  
Бронемашины - 10529 ед.  
Артиллерийских систем - 8064 ед.
РСЗО - 919 ед.
Средства ПВО - 605 ед.
Самолеты - 324 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 6136 ед.
Крылатые ракеты - 1586 ед.
Корабли/катера - 22 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 10623 ед.
Спецтехника - 1162 ед.  
 Янукович и К : Рік Януковича при владі: Покращення життя в Межигір'ї 
Новость от Anatoliy Tkachenko
Рік Януковича при владі: Покращення життя в Межигір'ї вже сьогодні
 
Перший рік президентства Віктора Януковича Україна пережила нелегко. Ефекту обіцяних реформ чи, хоча б, активного процесу реформ громадяни так і не помітили. Утім, нікуди не ділись давні українські біди: інфляція та корупція.
Так, за останній рік Україна, як і раніше, переживала уже звичні неконтрольовані підвищення цін на споживчі товари, корупцію та порушення прав людини.

Але, незважаючи на все це, щонайменше в одному місці в Україні покращення життя відчувалось і вчора, і сьогодні. Це місце – колишня державна резиденція Межигір’я, яка простягається на більш ніж сто гектарів, у селі Нові Петрівці, на північ від Києва. Саме там будівництво не припинялось увесь минулий рік і продовжується до цього часу.

“Україна для людей” і люстра за $50 тисяч

За інформацією “Української правди”, споріднені фірми ТОВ “Дом Лесника” та ТОВ “СПС-Груп”, які пов'язані з оточенням Януковича та які зареєстровано за однією адресою в Броварах на вулиці Кірова, 90, офіс 16, у 2009 році тратили мільйони доларів на імпорт матеріалів для об'єктів в Межигір'ї, здебільшого для зовнішнього оформлення фасадів будівель. У першій половині 2010 року згадані вище дві фірми закупляли за кордоном переважно дерев'яні вироби для внутрішнього оздоблення приміщень.

За офіційними даними Державної митної служби, які потрапили в розпорядження Kyiv Post, у другому півріччі минулого року динаміка витрат на закупки “обналічки” та інших будівельних матеріалів фірмами “Дом Лесника” та “СПС-Груп” лише зростала. Як і раніше, закуплялось лише найкраще та найдорожче.

Так, за даними Державної митної служби, протягом 2010 року “Дом Лесника” та “СПС-Груп” завезли матеріалів на суму 152 672 399, 14 гривень, тобто на трохи більше $19 мільйонів.

За невеликим винятком усі завезені матеріали було придбано у німецької фірми Brunold Innenausbau und Design GmbH, яка відома в Європі своїми ручними ексклюзивними виробами класу люкс. 


Німецький виробник елітної “обналічки” та меблів Brunold.

Невеликий виняток становлять російські фірми “Прогресс групп”, “Интэс” та “Рестамп”, а також німецька Butzbach GmbH Industrietore. У минулому році матеріали у цих чотирьох фірм закупляла близька, за даними “Української правди”, до оточення Януковича “СПС-Груп”.

Інформації щодо перших двох російських фірм у відкритих джерелах обмаль, а от фірма “Рестамп” вже з середини 90-х років славиться своїми розкішними світильниками та бра для великих об'єктів, як-то Храм Христа Спасителя, Державний російський музей “Мраморный дворец” та особисті апартаменти президента Росії в Кремлі — так зване “Здание №1 Московского Кремля”. 


Російський виробник елітного освітлення “Рестамп”.

31 грудня 2010 року “СПС-Груп” придбало у російської фірми “Рестамп” та завезло в Україну 8-кілограмову люстру. За цей витвір мистецтва довелось заплатити 355 тис. грн., чи майже $50 тис.

Схоже, що обсяг будівництва, яке ведеться в Межигір'ї, тільки наростає, адже якщо у 2009 році згадані вище фірми закупили за кордоном матеріалів на $3,2 млн, у першій половині 2010 року — на $5,9 млн., то у другій половині минулого року — на ще більшу суму — $13 млн.

Загалом, зі структури закупівель “Дому Лісника” та “СПС-Груп” у другій половині минулого року складається враження, що будівництво на певних об'єктах Межигір'я уже переходить у завершальну стадію — там починають займатись зовнішнім оздобленням будівель та закупляти меблі.

Так, 14 липня 2010 року фірма “СПС-Груп” завезла в Україну майже чотири тонни дерев'яних виробів на 3,2 млн. грн., а вже через два тижні — 29 липня — чотири тонни таких же виробів на майже 3,1 млн. грн.

Того ж дня фірмою “СПС-Груп” було закуплено 11 дверей з хвойних порід на 1,397 млн. грн., тобто рівно по 127 тис. грн. (чи по $16 тис.) за двері. Загалом за друге півріччя 2010 року на закупку імпортних дерев'яних виробів для внутрішнього оздоблення кімнат “Дом Лесника” та “СПС-Груп” потратили майже 70 млн. грн.

У другій половині серпня “СПС-Груп” закупив у російської фірми “Прогресс-групп” вироби з цементу, бетону, штучного каменю на більш ніж півтора мільйона гривень. Таку ж ціну “СПС-Груп” витратив на закупку алюмінієвих “мостів та секцій мостів, башт та решітчастих щогл” у німецького виробника Butzbach GmbH Industrietore, яке спеціалізується на виготовленні дверей і фасадів для заводів, складів та ангарів. 


Німецький виробник фасадів для складів та ангарів. 

Для чого знадобились послуги цієї фірми — загороджувати стайню зі страусами, будувати навісні двері для ангару з гвинтокрилом, на якому президент скоро буде добиратись на роботу, чи для виготовлення воріт гаража на декілька десятків місць — можна лише здогадуватись.

Крім того, якщо у 2009 році та у перших шести місяцях 2010 року “СПС-Груп” та “Дім Лісника” взагалі не імпортували дерев'яні меблі для столових та житлових кімнат, то з липня по грудень минулого року вони на цю графу у власному бюджеті витратили більше двох мільйонів гривень. Ці меблі закупляла лише “СПС-Груп”.

Так, 3 вересня “СПС-Груп” завезла кілька письмових столів загальною вартістю 343 тис. грн. Серед іншого, ця фірма того ж дня купила пару дверей загальною вартістю майже 300 тис. грн. Для порівняння — за ту ж суму можна придбати маленьку однокімнатну квартиру на 22 м² в Оболонському районі міста Києва.

Межигір’я як воно є

Про активне і масштабне будівництво там “Українська правда” писала ще минулого року з посиланням на одного з колишніх інженерів, який працював на території Межигір'я. Він розповідав про штучне озеро, про будівництво гаража на 70 одиниць техніки і про те, що влітку ще 2009 року у розпал будівельних робіт через контрольно-пропускні пункти туди щоденно проходило 500 робітників.

Про те, що масштабна розбудова колишньої державної резиденції продовжується і зараз, телеканалу ТВі розповідав в січні і один з робітників Межигір'я. 

За інформацією “Української правди”, ТОВ “Дом Лесника” та ТОВ “СПС-Груп” пов'язує між собою не лише спільний офіс в Броварах, але й наявність рахунків в “УкрБізнесБанку”. У цьому банку також мають рахунки і підприємства, які залучено в схемах відчуження, обслуговування та забудови Межигір’я. 

Зв'язатись з цими фірмами виявилось проблематично. У жодному з довідників номери телефонів їхнього офісу не вказано. Тому Kyiv Post навідався до цих фірм у їхній офіс в Броварах. Як виявилось, у цьому офісі, який здає в оренду приватне підприємство “Броварська нерухомість”, насправді розташована інша компанія — ТОВ “Українська нафтова група”. А на вхідних дверях до цього офісу взагалі нема жодних назв чи логотипів, хоча з дірок справа від дверей помітно, що колись така табличка там була. 

На запитання про “Дом Лесника” та “СПС-Груп”, представники "Української нафтової групи" вказують на закриті двері до однієї невеличкої кімнати, яка зарезервована за цими двома фірмами. Під час цього візиту нікого з представників цих двох компаній на місці, на жаль, не було. У приймальні нафтової компанії говорять, що представники цих двох фірм приходять сюди нечасто і то лише для того, аби забрати пошту. На дверній ручці у цю кімнату навіть висить поліетиленовий файл, який відіграє роль своєрідної поштової скриньки. Там Kyiv Post і залишив свої інформаційні запити, у яких повідомив про відомі нам факти імпорту цими фірмами будівельних та оздоблювальних матеріалів на мільйони гривень і поцікавився, для яких саме об'єктів призначався цей дорогий імпорт та за чий кошт його було куплено.

Представник "Української нафтової групи" в нашій присутності подзвонив до представника орендодавця, ПП “Броварська нерухомість”, який пообіцяв зв'язатись з представниками згаданих двох фірм та повідомити про наші листи. Наступного дня у розмові з Kyiv Post той же представник орендодавця повідомив, що представники “Дома Лесника” і “СПС-Груп” отримали наші листи у той же день. Проте, протягом тижня представники цих фірм з нами так і не зв'язались, щоб відповісти на питання.

Поза тим, несподіваною виявилась додаткова нитка, яка пов'язує ці дві фірми та чинного керівника Державного управління справами. Виявляється, директором ПП “Броварська нерухомість”, яке здає в оренду офіс, де прописані “Дом Лесника” та “СПС-Груп”, є дружина теперішнього керівника Державного управління справами Андрія Кравця Марина Пелих. Це випливає з документів про пожежну безпеку, які висять на стіні офісу і на яких є її підпис як директора цього підприємства. 

Саме “Дом Лесника” та “СПС-Груп”, як показує розслідування “Української правди”, входять у схему з низкою компаній, пов'язаних з оточенням Президента Віктора Януковича і які володіють левовою частиною колишньої державної резиденції Межигір'я. Тим часом, сам президент Янукович орендує там лише 1,78 га землі, за яку щомісячно платить символічні 3 гривні за “сотку”.


Схема відчуження Межигір'я з державної власності (Українська правда).

"Тільки майте не увазі, що в мене там півтора гектара. Там, де я власник, а далі — заборонено ходити. […] Там є власник ”, - казав 4 червня 2010 року Янукович, коли запрошував журналістів на екскурсію у свій заміський маєток. 


Схема розташування об'єктів у Межигір'ї (Українська правда).

Тим часом, як відомо з попередніх розслідувань по Межигір'ю, “Дом Лесника” володіє у 17,5 гектарами в Сухолуччі, мисливському господарстві далі на північ, і там, за інформацією “Української правди”, будує розважальний комплекс.

Журналістам зась

Колишній віце-прем’єр-міністр України з питань євроінтеграції і колишній голова Секретаріату президента Віктора Ющенка Олег Рибачук каже, що в Європі, куди Україна прагне, взагалі соромно та не прийнято демонструвати якусь розкіш, особливо зараз — у розпал кризи.

“На фоні того, що наш президент начебто має найнижчу зарплату з усіх президентів у світі, він веде один з найбільш розкішних способів життя. Це і гелікоптери, і Межигір'я, від якого він відхрещується, але досі не може привести туди журналістів, - каже він і додає. - Йому, напевно, потрібно збудувати якесь маленьке Межигір'ячко, як “потьомкінське село”, куди можна буде возити людей і показувати скромну садибу, а ті 140 гектарів — це начебто не його, хоча до них мають відношення члени його сім'ї”.

На думку Рибачука, в Європі така людина ніколи не була б обрана на жодну посаду і не мала б політичної кар'єри.

Зважаючи на все зазначене вище, не дивно, що Янукович не запрошує, як обіцяв, журналістів у гості до себе в резиденцію у Межигір'ї, щоб розвіяти домисли. Йому, напевно, буде незручно, якщо журналісти побачать у будинку президента стіл з кедрового дерева за сотні тисяч гривень чи розкішну люстру за $50 тис.

У Януковича кажуть, що поїздку журналістів до резиденції президента у Межигір'я поки що не планують через зайнятість президента. Його прес-секретар Денис Іванеско сказав Kyiv Post, що обіцяна ще 4 червня минулого року поїздка відкладається на невизначений час. Він пояснив це тим, що “зараз у президента дуже важкий графік, багато поїздок”, йде підготовка до першої річниці інавгурації, яка відбулася 25 лютого 2010 року.

То же не дивно, що журналістів у Межигір'я повезуть не скоро.

За матеріалами Kyiv Post
- Комментарии -

Anatoliy Tkachenko  Email:  Сайт: cenzoriv.net  Сейчас на сайте.
Януковича ждет судьба лидеров арабских стран?

Ручное управление экономикой, характерное для правительства Виктора Януковича, идентично экономическим режимам в арабских странах, поэтому и последствия будут такими же. Об этом на заседании теневого Кабмина заявил оппозиционный министр экономики Александр Бондарь

Так, А.Бондарь подчеркнул, что год президентства В.Януковича характеризуется «полным бездарным ручным управлением экономикой». По его словам, такая система существует во многих странах Африки, а также в арабских странах, и характеризуется централизацией власти, подбором кадров по принципу преданности, а не профессионализма, обнищанием населения и чрезмерным обогащением верхушки власти.

«Критиковать власть за отдельные недостатки не имеет смысла, потому что она полностью построена на азиатском принципе ручного управления экономикой, что приводит в конце-концов к экономическому краху и социальным взрывам, которые мы сейчас наблюдаем во многих странах арабского мира», – сказал он.

Напомним, в странах арабского мира сейчас «полыхают» революции. Все началось с Туниса и Египта, где в отставку в результате переворота были отправлены лидеры государств. После этого революция началась в Ливии, где уже погибли по меньшей мере 640 человек.
Anatoliy Tkachenko  Email:  Сайт: cenzoriv.net  Сейчас на сайте.
Богатства Каддафи могут конфисковать
Януковичу на заметку.

СМИ: Британия изымает деньги со счетов полковника.

Недвижимость в Лондоне и средства в английских банках, принадлежащие Муамару Каддафи, в ближайшие дни будут конфискованы, пишет The Telegraph.

Изданию удалось выяснить, что казначейство Великобритании сформировало специальное подразделение для поиска средств семьи Каддафи, переправленных в страну. В ходе расследования выяснилось, что ливийский лидер имеет многомиллиардные долларовые счета в английских банках, а также коммерческую недвижимость и особняк в Лондоне – на общую сумму в $20 млрд.

Все активы сперва будут заморожены, отмечают "Факты", "ICTV" со ссылкой на британскую газету.
Валент  
1. Щоб та люстра впала Януковичу на голову
2. СОРОМНО!!! Перед цілим світом, якого невігласа та бандита ДЕМОКРАТИЧНО!!! обрали недалекі люди
Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:
Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 1
Пользователи: 0
Гости: 18
Всего: 19

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 4
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Пошук

  ВНИМАНИЕ

  Опознаем террористов, сепаратистов уродов

    Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.08 сек. и 15 запросов к базе данных ( PHP: 86% БД: 14% )