Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            337711                          Портал Інфо Online існує — 16 років, 9 міс. та 4 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 04.12.2023 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 650 000 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 332 810 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 50% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел. было введено 200 000 военных РФ
Танков - 5580 ед.  
Бронемашины - 10401 ед.  
Артиллерийских систем - 7961 ед.
РСЗО - 913 ед.
Средства ПВО - 602 ед.
Самолеты - 323 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 6017 ед.
Крылатые ракеты - 1568 ед.
Корабли/катера - 22 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 10451 ед.
Спецтехника - 1141 ед.  
 Партия регионов : Сільки накрали мери та губернатори? 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Сільки накрали мери та губернатори?

Стали відомі імена найбагатших мерів обласних центрів та губернаторів. Центр політичних студій та аналітики звернувся до голів ОДА та міських голів із запитом про надання податкових декларацій за 2012 рік, а також спробував знайти їх у відкритих джерелах.

22 із 25 мерів обласних центрів відкрили свої декларації, з них 13 – у відповідь на запит ЦПСА. Закритими залишилися декларації про майно і доходи мерів Запоріжжя, Херсону, Чернігова.

19 із 25 губернаторів оприлюднили декларації, з них 17 – у відповідь на запит ЦПСА. Недоступними є податкові декларації голови Волинської, Житомирської, Одеської, Кіровоградської, Луганської ОДА, а також голови Ради Міністрів АР Крим.

голови_одаНайбільше доходу у 2012 роціотримали мери Харкова Геннадій Кернес – 16, 3 млн. грн., міський голова Луцька Микола Романюк – 10 млн. грн., мер Одеси Олексій Костусєв – 1 млн. грн.

Губернатори бідніші за мерів.Найбагатший голова Харківської ОДА Михайло Добкін має 10,6 млн. грн. сукупного доходу за 2012 рік. На другому і третьому місці – голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб із 1,5 млн. грн. та миколаївський губернатор Микола Круглов – 1,3 млн. грн. доходу.

Найбільші зарплати мерів та губернаторів перевищують найменші у 2,5-3 рази. Найбільша зарплата у мера Сімферополя Віктора Агеєва – 261,7 тис.грн., а найменше за свою роботу отримує міський голова Одеси Олексій Костусєв – 83 тис. грн.

Найменшу зарплату має найбагатший губернатор ХарківщиниМихайло Добкін – тільки 80,3 тис. грн. заробітної плати у 2012 році, а найбільш високооплачуваним є губернатор Львівщини Віталій Шемчук – його річна зарплата складає 199,3 тис. грн.

ОРАНЖЕВЫЙ Кернес

Найбідніші мери обласних центрів живуть тільки на зарплату. Серед таких – міський голова Львова Андрій Садовий (88 тис. 132 грн.), колишній мер Черкас Сергій Одарич (90 тис. 23 грн.). Віталій Михайлішин (в.о. мера Чернівців), окрім річної зарплати 92 тис. 563 грн., ще отримує 9,745 грн. матеріальної допомоги.

Одразу два фінансово найуспішніші губернатори мають дохід із дивідендів та відсотків.

Із 10,6 млн. грн. річного доходу голови Харківської ОДА Добкіна – більше 10 млн. грн. складають дивіденди та відсотки. Голова Миколаївської ОДА Круглов із заробленого у 2012 році 1 мільйона гривень майже 950 тисяч гривень отримав із дивідендів та відсотків.

Мери та губернатори отримують ще й матеріальну допомогу. Попри немалі зарплати, мери та голови ОДА не гребують матеріальною допомогою. Це голови Хмельницької ОДА Тернопільської, Дніпропетровської ОДА і мери Ужгорода, Тернополя, Чернівців, Кіровограду, Івано-Франківська. 

Невідомо, як ці доходи було отримано. Від 150 до 200 тис. гривень «інших видів доходу» задекларували голови Львівської, Черкаської, Миколаївської і Київської ОДА. Це не заробітна плата, не викладацька/наукова діяльність, не авторська винагорода, не дивіденди/відсотки, не матеріальна допомога, не подарунки/призи/виграші, не спадщина, не страхові виплати, не дохід від відчуженого майна/цінних паперів, підприємницької діяльності чи передачі майна в оренду.

Їхні родичі заробляють більше. Члени сім’ї мера Полтави Олександра Мамая задекларували у 36 разів більший сукупний дохід, порівняно з доходами самого міського голови. У 42 рази більше заробили за минулий рік рідні львівського градоначальника Андрія Садового. Колишній мер Черкас Сергій Одарич мав у 2012 році у 19 разів менший дохід, аніж його сім’я. 

Сім’я чернівецького губернатора Михайла Папієва має у 6 разів вищий дохід. А члени сім’ї полтавського губернатора Олександра Удовіченка заробили за 2012 рік у 4 рази більше.

Найбільші землевласникигубернатори та їх сім’ї у Хмельницькій області (522 700 м2), Закарпатській області (372 400 м2), Тернопільській області (101 200 м2). Мери та їх сім’ї – міські голови Рівного (49 644 м2), Хмельницького (23 500 м2), Вінниці (9 159 м2).

мери_облцентрівБагатим ніде жити. Мери Ужгорода і губернатор Херсонської області з членами сімей, а також мер Харкова не мають офіційно жодної житлової площі. Губернатор Івано-Франківської області задекларував тільки садовий будинок площею 506 м2.

Водночас мер Харкова Геннадій Кернес отримав найбільший дохід, порівняно з іншими міськими головами обласних центрів, – 16,3 мільйона гривень. Також у Харківського міського голови є 2 автомобілі, рахунок у банку та цінні папери, однак ані землі, ані іншого нерухомого майна у нього, за декларацією, немає.

Мер Ужгорода Віктор Погорелов разом із дружиною володіє тільки 2 земельними ділянками площею 2878 м2. У податковій декларації відсутні відомості про житлову площу, автомобілі, банківські рахунки.

® Інфо OnlineПрага раскрыла правду о трамваях "от Кернеса" (+фото)
Кернес, Геннадий Адольфович
психопати возбудимого типа


Мери-будинкові магнати за площею будинків
– Володимир Гройсман (Вінниця) – 995 м2, Сергій Одарич (колишній мер Черкас) – 857 м2, Олексій Костусєв (Одеса) – 724 м2.

Губернатори-квартирні магнати – Олександр Пеклушенко, голова Запорізької ОДА, – 482 м2, Юрій Чмир, голова Сумської ОДА, – 420 м2, Андрій Шишацький, голова Донецької ОДА, – 413 м2.

Цікавим є те, що у губернатора Київської області окрім двох квартир площею 95 м2 і 150 м2 задекларовано ще й садовий будинок площею 2 150 м2.

Найбільше автомобілів у міського голови Полтави та його сім’ї – вісім. Однак самому мерові належить із них тільки вантажівка 1992 року випуску.

Згідно з вимогами законодавства, мери та голови ОДА і РМ АР Крим мали до 1 квітня 2013 року подати за місцем роботи декларації про майно, доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік. Відомості, зазначені у податковій декларації, не належать до інформації з обмеженим доступом.

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:
Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 59
Всего: 59

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 3
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Пошук

  ВНИМАНИЕ

  Опознаем террористов, сепаратистов уродов

    Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 77% БД: 23% )