Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            6963053                          Портал Інфо Online існує — 15 років, 5 міс. та 11 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02 по 11.08 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой силе до - 90 000 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 43 000 чел.
- 11 000 чел.
Украинская армия вывела из строя
49-50% армии РФ.
Генералов РФ убито 14 чел. было введено 200 000 военных РФ  
Танков -  1846 ед.  
Бронемашины - 4100 ед.  
Артиллерийских систем - 974 ед. 43 000 чел. 200-х цифра
РСЗО - 261 ед. не точная, нужно еще прибавить
Средства ПВО - 134 ед. тех кто лежит по полям и лесам,   
Самолеты - 232 ед. именно их никто не считал. 
Вертолеты - 193 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 772 ед. У всех военных РФ
Крылатые ракеты - 185 ед. забирают документы,
Корабли/катера - 15 ед. чтобы родственники не могли  
Автомобильной техники - 3018 ед. их опознать. 
Спецтехника - 90 ед.  

 Вибори : Як фальсифікували вибори у Смілянському районі 
Новость от Anatoliy Tkachenko
Як фальсифікували вибори у Смілянському районі на користь партії Януковича
 
5 листопада 2010 року вранці (приблизно о пів на сьому) голова Смілянської районної організації ВО „Батьківщина” Василь Латенко та член партії Володимир Грошєв (обоє кандидати в депутати Смілянської районної ради) представниками, як вони представились, Черкаського обласного УВС були відвезені в Черкаси в зв’язку зі „скаргами” кандидатів від партії регіонів.

А вже о дев’ятій ранку в приміщенні Смілянських райради та райдержадміністрації на 4-ому поверсі адмінбудівлі почали збиратись кандидати в депутати Смілянської районної ради від партії регіонів. За декілька хвилин десята вони пройшли в зал, де мало розпочатись засідання Смілянської районної виборчої комісії. Разом з ними зайшли декілька кандидатів в депутати Смілянської міської ради від партії регіонів, Балаклеївська сільська голова та декілька чоловіків спортивної статури, які не представились.

Кандидатів в депутати Смілянської районної ради від „Нашої України” та „Батьківщини” не пустили, мотивуючи тим, що в залі засідань немає місця. При цьому незнайомі чоловіки спортивної статури заблокували вхід в приміщення, штовхали кандидатів та вживали ненормативну лексику. Попри складений акт та подану письмову заяву про порушення голова Смілянської районної ВК Анжеліка Єрмілова не забезпечила законність проведення засідання.

На згаданому засіданні були оголошені підсумки голосування та встановлені результати виборів. При цьому на 8 виборчих дільницях була збільшена на 520 кількість голосів, відданих за партію регіонів у багатомандатному окрузі по виборах до Смілянської районної ради, за рахунок зменшення кількості голосів, якими не підтримувався жоден з політичних списків. Аналогічне відбулось і з результатами до Черкаської обласної ради – на 6 виборчих дільницях була збільшена на 500 кількість голосів, відданих за партію регіонів у багатомандатному окрузі по виборах до Черкаської обласної ради, за рахунок зменшення кількості голосів, якими не підтримувався жоден з політичних списків. Письмову заяву спостерігачів з цього приводу районна ВК повернула без розгляду.

Також на засіданні комісії був проведений повторний перерахунок бюлетенів по виборах депутата обласної ради у виборчому окрузі № 26, де за даними паралельного підрахунку голосів переміг представник „Батьківщини” Валентин Хижняк. У пакеті з бюлетенями в підтримку Хижняка з Макіївської виборчої дільниці було виявлено понад 400 зіпсованих бюлетенів. В них, за словами члена районної виборчої комісії, було проставлено додаткові позначки іншими ручками. Згаданий перерахунок вивів у переможці по округу кандидата від партії регіонів Юрія Сегеду.

Приблизно о 16.30 були заблоковані у робочому кабінеті голова районної ради та її заступник Анатолій Терещенко (обоє кандидати в депутати райради від Нашої України), які в цей час письмово фіксували порушення. При цьому працівників Смілянської райради не пускали в приймальню, щоб відкрити двері. Розблокування відбулось лише після втручання працівників міліції.

Результати виборів були оформлені відповідними протоколами, які підписали всі члени комісії, крім голови Єрмілової А.Г. та секретаря Ткаліч П.М., які послались на необхідність відвезти документацію в обласну виборчу комісію та „виспатись”. Після цього протоколи були сховані в сейф, у приміщенні не вивішувались і на руки іншим членам ВК не видавались, як це передбачає закон.

Виборчу документацію для транспортування в обласну виборчу комісію переносили ті самі невідомі чоловіки спортивної статури, які вранці блокували зал засідань, а потім весь день перебували на 4-ому поверсі адмінприміщення. В їх же супроводі поїхала здавати виборчу документацію голова комісії Єрмілова А.Г.

 Мар’яна Герасименко, для sprotiv.org

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:
Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 45
Всего: 45

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Росія це?
Ответов: 4543
Комментариев: 22
Результаты
Другие опросы
  Преступники
  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Пошук

ВНИМАНИЕ

Опознаем террористов, сепаратистов уродов

  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: pertolik@gmail.com
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 85% БД: 15% )