Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            956972                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 1 міс. та 20 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 20.04.2024 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 901 500 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 458 580 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7213 ед.  
Бронемашины - 13 873 ед.  
Артиллерийских систем - 11 678 ед.
РСЗО - 1046 ед.
Средства ПВО - 763 ед.
Самолеты - 348 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 9341 ед.
Крылатые ракеты - 2109 ед.
Корабли/катера - 26 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 15 717 ед.
Спецтехника - 1918 ед.  
 Партия регионов : Українська політика як декорації до серіалу "Династія" 
Новость от Anatoliy Tkachenko
Українська політика як декорації до серіалу "Династія"
Ганна Герман не втомлюється повторювати, що своєю місією вбачає запровадження в Україні європейських стандартів політики. Хоча саме її постать стала одним з яскравих втілень явища "непотизму" – тобто працевлаштування на державну службу своїх родичів та близьких.

Коли невдовзі після призначення Ганни Герман до адміністрації президента її син Микола Коровіцин став заступником міністра надзвичайних ситуацій, цей випадок став хрестоматійним прикладом українського кумівства. Адже портфель в уряді зайняла молода людина, чий робочий стаж до цього обмежувався посадою помічника та водія своєї матері.

Заступником міністра Герман-молодший працював аж до листопада, поки новий міністр Віктор Балога не провів кадрові чистки. При чому сама Герман зізналася, що перед призначенням Балоги зустрічалася з ним, щоб обговорити подальшу роботу сина.

Однак, як випадково довідалася "Українська правда", після обрання Януковича непогану посаду отримав не лише син Ганни Герман, але і... її чоловік.

До останнього часу Сергій Герман був дипломатом середньої ланки. Зокрема, він працював у консульстві України в Гданську, першим секретарем та радником посольства України в Польщі, а також радником посольства в Грузії.

Але українська дипломатична служба, особливо в умовах хронічного безгрошів’я та культу особи президента, поступово деградує.

Тому не дивно, що після перемоги Віктора Януковича Сергій Герман обрав інший напрямок своєї діяльності. Цікаво, що сама Ганна Герман цей факт всіляко приховувала.

Нещодавно в інтерв'ю газеті "Сегодня" журналіст поставила Герман просте запитання: "Чем сейчас занимается ваш муж?" Відповідь була неконкретною: "Для меня карьера — это не должность и не звание, а возможность делать то дело, которое любишь. В этом мы с мужем единомышленники: он работает в одном очень серьезном аналитическом центре".

Однак назву цього аналітичного центру Герман не повідомила, але дарма. За інформацією "Української правди", чоловік Ганни Герман з недавніх часів працює... в Службі безпеки України.

 Ганна Герман з чоловіком

Джерела розповідають, десь влітку-восени Сергій Герман став одним з керівників департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення СБУ. Приблизно одночасно з призначенням чоловіка Герман змінилася оцінка дії спецслужб і самою Ганною в бік більш м’якої.

Відповідаючи на запит "Української правди", СБУ повідомила, що інформація про місце роботи Сергія Германа має гриф "Для службового користування".

"Таким чином, на підставі положень "Про інформацію", СБУ вправі відмовити Вам у наданні інформації з обмеженим доступом. Водночас, враховуючи те, що інформація про роботу чоловіка заступниці керівника адміністрації президента Ганни Герман викликає інтерес у засобах інформації, за особистою згодою пана Сергія Германа повідомляємо, що він працює в одному з неоперативних підрозділів СБУ як державний службовець 5-го рангу", - ідеться у відповіді прес-центру Служби безпеки.

Хронічний непотизм

Протягом 2010 року родичі нинішніх можновладців поступово займали грошові потоки, закріплювали за собою адміністративний ресурс і посилювали політичний вплив.

Хоча сина Герман з Міністерства надзвичайних ситуацій звільнили, там продовжив працювати Андрій Бондаренко - чоловік депутата-регіонала Олени Бондаренко, якого за другого прем’єрства Януковича призначили начальником МНС в Донецькій області, а за президентства Януковича зробили заступником міністра.

Син лідера Компартії Андрій Симоненко став першим заступником Державного агентства інвестицій та розвитку. На заваді не стало ні те, що нащадок комуністичного вождя розподілятиме бюджетні гроші серед капіталістів, ні те, що до того Симоненко-молодший не мав жодного дня стажу на державній службі.

Поближче до державних грошей перевів свого сина і керівник апарату Верховної Ради Валентин Зайчук. Він фактично є другою людиною в парламенті вже багато років. Тому що спікери змінюються, а Зайчук стабільно працює на посаді.

За нової влади на державну службу перейшов і його син - Сергій Зайчук став гендиректором Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, яка залучає гроші під державні гарантії та роздає їх серед обраних комерційних структур.

Прихід Януковича на посаду президента приніс нові обрії для сина депутата Дмитра Притики -Юрій Притика став заступником міністра юстиції.

Син міністра Кабінету міністрів Олексій Толстоухов очолив Київський зоопарк. Перед цим сам Толстоухов став керівником київської міської організації Партії регіонів, тому владнати питання зі своїм однопартійцем-градоначальником Олександром Поповим було вже питанням техніки.

Клан Толстоухових 

Окрім цього, дружина урядового Світлана Толстоухова працює заступником міністра молоді та спорту. В часи останнього уряду Тимошенко міністру Юрію Павленку так і не вдалося випровадити Толстоухову з посади "за власним бажанням", і на неї просто перестали розписувати завдання. А після перемоги Януковича Толстоухова знову в строю.

Переїзд Василя Джарти на посаду керівника уряду Криму не зменшив можливості з працевлаштування його дітей. Старша його донька Вікторія Джарти стала суддею козирного Господарського суду міста Києва - Янукович своїм указом перевів її з господарського суду Донецької області, де вона зробила стрімку кар'єру з посади помічника судді.

Дочки Джарти 

Причому непотизм став характерною рисою всього кримського уряду Джарти.

Так, молода дружина екс-прем'єра автономії 31-річна Олена Плакіда стала міністром молоді та спорту. "Грошовиту" комісію земельних відносин у Сімферопольській міській раді очолилаЛілія Молостова – двоюрідна сестра першого заступника Джарти Павла Бурлакова.

Не забуває Джарти і про друзів. Так, кримську митницю очолив Денис Пудрик – син Валерія Пудрика, який за Януковича став гендиректором Державного підприємства "Державна інвестиційна компанія", що за бюджетні кошти фінансує бізнес-проекти. Ну і справді, куди ще іти працювати дітям чиновників, як не на фронт боротьби з контрабандистами?

От і голова Державної митної служби Ігор Калетнік відомий завдяки своєму батьку Григорію Калетніку, який за часів Кучми встиг побувати вінницьким губернатором, а зараз є депутатом Верховної Ради від Партії регіонів.

Доповнює цей "міні-клан" Калетників член Нацради з питань телебачення і радіомовленняОксана Єлманова - двоюрідна сестра Ігоря Калетніка.

Заступником у Калетніка на митниці працює Петро Онопенко - брат глави Верховного суду Василя Онопенка. Ще одного родича з митниці нещодавно звільнили – посаду втратив Василь Салигін, брат депутата від Партії регіонів Юлії Ковальової.

Але не тільки митниця тягне до себе дітей нинішньої еліти. Не менш цікава Державна автоінспекція. Олександр Демянко, син одного з найближчих і найдавніших соратників Януковича Миколи Демянко став заступником начальника Департаменту ДАІ МВС України.

Ще один жирний напрямок – це пожежники, інспекції яких боїться будь-який бізнес.Володимир Боделан - син екс-мера Одеси та втікача до Росії Руслана Боделана - після приходу Януковича очолив управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Одесі, і, відповідно, став начальником всіх вогнеборців.

Ще непогано працювати в податковій. Був такий депутат-регіонал Григорій Бондаренко, який перед цим працював заступником Азарова в податковій та був його завгоспом. І от після перемоги Януковича його син Ігор Бондаренко став начальником податкової в Святошинському районі Києва.

До слова, син нинішнього міністра фінансів Олексій Ярошенко очолює податкову Подільського району Києва. Щоправда, на цій посаді він ще з часів другого прем’єрства Януковича.

Ще одна показова історія – з начальником податкової адміністрації в Київській областіАнатолієм Петренком. Він був призначений за декілька місяців до свого 65-річчя, що є граничним віком для державної служби. Але і через півроку після ювілею Петренко не йде на пенсію, а продовжує перебувати на посаді. Причина – родинний зв’язок з Миколою Азаровим.

Янукович після обрання президентом побудував свою вертикаль влади на місцях, де також трапляються родичі високих начальників.

Так, Ігор Рафальський, брат заступника глави адміністрації президента Олега Рафальського, указом нового президента став головою Обухівської райдержадміністрації, на території якої розташована українська Рубльовка, де найдорожча в Україні земля і найбільша концентрація vip-мешканців.

Євген Головін – син голови Конституційного суду Анатолія Головіна – після обрання Януковича президентом став заступником глави Київської обласної державної адміністрації. Можливо, саме тут слід шукати розгадку, чому там швидко і безапеляційно КС повернув Януковичу владні повноваження Леоніда Кучми?

Значно менше пощастило Сергію Кушнарьову – брату загиблого Євгена Кушнарьова. Йому дісталася Краснокутська районна адміністрація Харківської області. Але працював

там недовго – через півроку Янукович його звільнив.

Ще завжди дуже вигідно було займатися будівництвом автошляхів. Керівником "Укравтодору" після обрання Януковича президентом став Володимир Демішкан, а його брат Василь Демішкан керує службою "Укравтодору" у Вінницькій області.

Своєрідний "клан" у владі утворився навколо заступника глави адміністрації президента Олени Лукаш. Так, її чоловіка Григорія Ілляшова Янукович відправив керувати Службої зовнішньої розвідки. А її сестра Тетяна Лукаш продовжує бути членом Центральної виборчої комісії від Партії регіонів.

Трапляється в українській політиці навіть передача влади у спадок. Депутат від блоку Литвина Василь Шпак з 2000 по 2002 рік очолював Державну компанію "Украгролізинг", після чого став її почесним президентом. Сьогодні ж компанією керує син депутата - Микола Шпак, якого призначили в 2009 після входження Литвина до коаліції з Тимошенко.

Так само на знак коаліційної дружби Тимошенко призначила Сергія Шершуна - сина депутата від блоку Литвина Миколи Шершуна - до Антимонопольного комітету.

За часів уряду Тимошенко доля посміхнулася і сину Петра Порошенка. Олексій Порошенкостав заступником керівника торгово-економічної місії посольства України в Китаї.

Обрала державну службу і донька ще одного дипломата - екс-заступника міністра закордонних справ та екс-заступника глави секретаріату президента Олександра Чалого. В Міністерстві транспорту та зв’язку Ірина Чала стала керівником управління зовнішньоекономічних зв’язків. При цьому дружина Чалого Інна Новак є депутатом Київради від блоку Тимошенко.

Зміна влади не позначилася на чоловікові останнього глави секретаріату президента Ющенка Віри Ульянченко. Віктор Івченко, попри вдавану опозиційність його дружини, спочатку став заступником міністра освіти в одіозного Дмитра Табачника, а згодом очолив наглядову раду націоналізованого "Укргазбанку".

Після приходу Януковича на посаду заступника міністра екології повернувся Сергій Гошовський – чоловік колишнього заступника міністра оборони Валентини Гошовської та батько колишнього депутата Володимира Гошовського.

Василь Мармазов, син депутата-комуніста Євгена Мармазова, в уряді Тимошенко був заступником міністра внутрішніх справ. Однак Анатолій Могильов сформував свою команду, в якій Мармазову-молодшому не було місця. Але він не зник з небосхилу, а став... заступником у Міністерстві економіки.

Так само зберегли свої посади у владі інші комуністичні родичі - зять Олександра ТкаченкаВалерій Бідний і далі працює заступником міністра охорони, а син Валентина Матвєєва Олег Матвєєв залишається на місці заступника глави Державної податкової адміністрації .

Так само не зникла Тетяна Корнякова. Після приходу нової влади її прибрали з посади заступника генерального прокурора – і Корнякова перейшла на місце заступника міністра палива та енергетики. Але її чоловік Олександр Корняков і далі працює заступником глави Державної податкової адміністрації в Київській області.

Працевлаштувати своїх близьких вдалося і деяким депутатам-перебіжчикам. Попри відсутність допуску до державної таємниці, заступником міністра оборони досі працюєОлександр Черпіцький – брат депутата Олега Черпіцького, який одним з перших вступив до коаліції.

Екс-БЮТівець Ігор Савченко зміг конвертувати свою депутатську картку в посаду директора "Мистецького арсеналу", що перебуває у віданні Банкової, для своєї дружини Наталії Заболотної.

Трапляються і транснаціональні родинні зв’язки. Так, призначений Януковичем керівник державного підприємства "Укрспецекспорт" Дмитро Саламатін ще недавно був громадянином Росії. До всього іншого, він – зять екс-першого віце-прем’єра РФ Олега Сосковця.

Вірус "родинних зв’язків" вразив і українську прокуратуру.

Призначення Віктора Пшонки генеральним прокурором позитивно позначилося на його братові – Микола Пшонка буде заступником у новоствореному Вищому спеціалізованому суді з розгляду кримінальних та цивільних справ.

Також після приходу Пшонки на посаду генпрокурора Юрій Дьомін, син колишнього генерального Михайла Потебенька, став начальником главку кадрового забезпечення в Генпрокуратурі.

Ще один родич прокурорської верхівки – двоюрідний брат першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна Рафаель Кузьмін навесні цього року розпорядженням Миколи Азарова став заступником глави Антимонопольного комітету.

Уже декілька років прокуратуру Святошинського району очолює Василь Смітюх - брат депутата від Партії регіонів Григорія Смітюха. Третього брата з цієї родини - Івана Смітюха - президент Янукович призначив главою Ковельської районної адміністрації Волинської області.

В кожному конкретному випадку родинні зв’язки комусь допомогли більше, комусь менше. Але безумовно, що "непотизм" створює закриту систему, коли робота високопосадовим чиновником стає привілеєм для обраних.

І тільки залишається загадкою, чому державна служба так приваблює цих людей – з її мізерними офіційними зарплатами. Якщо, звичайно, не згадувати про корупційну "надбавку"...

У цій публікації "Українська правда" проаналізувала лише незначний пласт родинних зв’язків в українській політиці. Продовження читайте найближчим часом на нашому сайті.

"Українська правда" далі відслідковує одне з найганебніших явищ вітчизняної політики – непотизм, тобто влаштування своїх родичів на посади у владі.

Попередня публікація про родинні клани спонукала наших читачів поділитися з редакцією інформацією про зв’язки, які залишилися поза нашої увагою. Наприклад, як з’ясувалося, прихід до влади Януковича позитивно позначився на кар’єрі сина першого заступника голови Партії регіонів Володимира Рибака.

Не встиг Азаров 11 березня цього року стати прем’єр-міністром, як вже 17 березня він призначив Олександра Рибака на непримітну, але привабливу посаду першого заступника начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Далі - як з'ясувалося, молодший син міністра юстиції Віталій Лавринович працює першим секретарем з економічних питань в "крутому" посольстві України в Швейцарії.

Бажання представників влади працевлаштувати родичів спонукає до цілих комбінацій. Так, міністр екології Микола Злочевський зробив свого рідного брата Владислава Злочевськогозаступником начальника Одеського обласного управління МВС.

Взамін за працевлаштування брата Злочевський-міністр віддячив начальнику Одеської обласної міліції Михайлу Яцкову. Урядовець зробив його брата Анатолія Яцкованачальником Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Одеській області.

Однак справжній сплеск кланових зв'язків трапився під час місцевих виборів у жовтні цього року. До обласних та місцевих рад обиралися брати, діти та батьки нинішніх депутатів, міністрів та просто впливових діячів сучасності.

Дехто обрався за мажоритарними округами при підтримці однієї з впливових сил, дехто був включений до виборчих списків на прохідні позиції. Таким чином утворюються цілі політичні родини, які забезпечують "зв'язок поколінь" і "спадковість" процесу доступу до державного матеріального та управлінського ресурсу.

Цей "ящик Пандори" відкрив нинішній президент, який в 2006 році вольовим рішенням включив власного сина до списку кандидатів від Партії регіонів, забезпечивши йому політичну кар'єру та надійне майбутнє. І кожен діяч дрібнішого калібру, коли в нього виникає відповідна спокуса, задається простим запитанням: "А чим я гірше?"

Західна Україна

Отже, до Закарпатської обласної ради потрапило одразу троє братів Балог. Так, депутатами стали Віктор Балога, який зараз працює міністром надзвичайних ситуацій, Іван Балога, який став главою обласної ради, і Павло Балога - наймолодший брат. Всі троє представляють у обласній раді своє дітище - "Єдиний Центр".

А от від Партії регіонів до обласної ради делегований син колишнього голови Конституційного суду Андрій Стрижак, ім'я якого декілька років стало відомим в контексті гучного ДТП - син головного трактувальника Конституції потрапив у аварію на "Ламборджині" з італійськими номерами.

До Тернопільської міської ради потрапили діти регіоналів. Так, 28-річний депутат Володимир Муц - син народного депутата від Партії регіонів Ореста Муца.

Депутатом Тернопільської міської ради також став син губернатора 24-річний Віталій Цимбалюк. Щоправда, тут родину спіткала халепа - днями Цимбалюка-старшого Янукович перевів губернатором у Львівську область. Значить, туди має переїхати і вся родина. Що тепер робити з депутатством сина в Тернополі - загадка.

Ще один син губернатора – у міській раді Рівного, куди обрався 29-річний Мирослав Берташ– нащадок керівника обласної державної адміністрації Василя Берташа.

Депутатом Волинської обласної ради став Олександр Кирильчук - син нардепа від БЮТ Євгена Кирильчука. Також у Волинській облраді засідатиме Іван Смітюх - брат депутата Верховної Ради від Партії регіонів Григорія Смітюха. І, до речі, третій з братів Василь Смітюх очолює прокуратуру Святошинського району Києва.

До Львівської облради від ВО "Свобода" потрапили брати Олег і Андрій Тягнибоки. Молодший, Андрій, обрався за округом, старший, Олег – за списком.

Крім того, до Львівської обласної ради потрапив легендарний діяч епохи Медведчуків Тарас Козак, який до останнього працював заступником голови Державної митної служби. Компанію у "львівському парламенті" йому складе брат Богдан Козак.

Ну і від часу обрання Андрія Садового мером Львова його заступником є Василь Косів - син депутата від БЮТ Михайла Косіва.

До Івано-Франківської обласної ради обрався Петро Шкутяк – син народного депутата від НУНС Зиновія Шкутяка. Петро після інавгурації Януковича був перепризначений головою Долинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області.

Ще одна родинна гілка в Івано-Франківській облраді – це Юрій Келестин – молодший брат депутата-регіонала Валерія Келестіна.

Центральна Україна

Депутатом Житомирської облради від Партії регіонів став Роман Присяжнюк – син міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка.

Блок Литвина в обласній раді представляє Петро Литвин – брат спікера Верховної Ради, командувач Південного оперативного командування. Третій з братів Литвинів – Микола – і далі зберігає за собою посади керівника Державної прикордонної адміністрації

У Вінницькій облраді знову працюватиме Олексій Порошенко – батько глави ради Нацбанку Петра Порошенка. До слова, син Порошенка також не обділений посадою - працює заступником керівника Торгово-економічної місії посольства України в Китаї.

У Вінницькій міськраді також сімейний тандем. Мер обласного центру - Володимир Гройсман, а його батько Борис Гройсман - депутат міськради.

У міській раді Полтави засідатиме Руслан Веревський – брат депутата-перебіжчика з блоку Тимошенко Андрія Веревського.

Але справжнє сузір’я родичів у престижній Київській обласній раді.

Так, депутатом облради від Партії регіонів став Євген Головін – заступник губернатора, син глави Конституційного суду.

А от син губернатора Київщини Олександр Присяжнюк став депутатом обласної ради від "Фронту змін". Паралельно Присяжнюк-молодший є директором з питань перспективного розвитку Державної компанії "Газ України" - дочки НАК "Нафтогаз України".

Депутатом Київської обласної ради став Андрій Долганов – син колишнього керівника УТ-1 в часи Кучми Вадима Долганова. Долганов-молодший сьогодні є начальником управління забезпечення діяльності міністра палива та енергетики Юрія Бойка. Старший же Долганов знову працює на владу – він є редактором газети "Київська правда", утвореної Київською обласною радою і обласною адміністрацією.

Своєрідним викликом є обрання депутатом Київської обласної ради 21-річного Максима Мельника. Його батько Петро Мельник – не лише депутат Верховної Ради від Партії регіонів, але і впливовий діяч на Київщині завдяки тому, що керує податковою академією в Ірпіні.

Крім Київської облради, батько прилаштував сина до формально невисокооплачуваної, а реально в одну з найкрутіших структур – на митницю. Син Мельника працює в департаменті забезпечення діяльності голови Державної митної служби.

Також до Київської обласної ради потрапила Юлія Сігал – донька депутата-перебіжчика з БЮТ, "курячого олігарха" Євгена Сігала. При чому обралася Сігал за списком Партії регіонів, хоча на той момент батько ще не був виключений з БЮТ.

25-річна дівчина стала в Київській облраді головою постійної комісії з питань агропромислового розвитку, в сфері компетенції якої знаходиться бізнес батька-депутата.

До Київської обласної ради потрапив навіть колишній зять Володимира Литвина Дмитро Крейнін – за списком партії "УДАР Віталія Кличка". Щоправда, після розлучення з донькою Литвина вони стосунків не підтримують.

Південна Україна

До Одеської міської ради вкотре обралася донька депутата-регіонала юрист Тетяна Ківалова, а також син колишнього мера Володимир Боделан, якийна сьогодні є начальником міського управління з надзвичайних ситуацій.

Також у Одеській міськраді засідатимуть обидва сина депутата-перебіжчика з БЮТ Юрія Крука – В’ячеслав Крук і Юрій Крук-молодший.

Новий мер Одеси Олексій Костусєв також матиме кількох родичів при владі. Так, представництво з управління комунальною власністю Одеської міськради очолив Іван Поздняков – брат дружини Костусєва.

А от син Костусєва Олексій Гончаренко зняв свою кандидатуру з виборів мера – і за це став заступником голови Одеської обласної ради.

Окрім того, до Одеської обласної ради обрався батько ще одного нардепа-перебіжчика з блоку Тимошенко - Дмитро Барвіненко.

До Сімферопольскої міської ради потрапила Лілія Молостова – двоюрідна сестра першого віце-прем'єра Криму Павла Бурлакова. Вона очолила у міській раді комісію з питань екології, містобудування та земельних відносин.

Депутатом Верховної Ради Криму від партії "Союз" став Едуард Гривковський – брат народного депутата від блоку Литвина Вадима Гривковського.

І після тривалої перерви до кримського парламенту повернувся Ігор Франчук – колишній зять Леоніда Кучми і син колишнього прем’єр-міністра автономії.

Східна Україна

Достатньо різноманітних родичів і в Дніпропетровській облраді. Так, депутатом сталаАнтоніна Ульяхіна – тітка Юлії Тимошенко, яка в минулому скликанні представляла родину в міській раді, а також Іван Лазаренко – брат Павла Лазаренка.

Ну і на додачу, батько Дніпропетровського губернатора Юрій Вілкул обрався мером Кривого Рогу.

З молодшого покоління, депутатом Дніпропетровської обласної ради став Кирило Солошенко – син депутата Верховної Ради від Партії регіонів Миколи Солошенка.

Також до Дніпропетровської облради потрапив Михайло Царьов – брат відомого депутата-бойовика Олега Царьова. Ще один брат нардепа Іван Царьов став депутатом Дніпропетровської міської ради.

До міської ради Дніпропетровська обрався Андрій Яцуба – син звільненого міністра будівництва та регіонального розвитку Володимира Яцуби, який, до речі, сам став депутатом облради.

За списком "Батьківщини" в Дніпропетровську міськраду обрався Євген Кривошеєв - син Тетяни Кривошеєвої, яка є начальницею міського БТІ та близькою подругою родини Юлії Тимошенко, і при цьому депутатом Дніпропетровської обласної ради.

На підході в Дніпропетровську міськраду ще один родич – за списком "Батьківщини" туди пройшло вісім осіб, а номером дев’ять у списку значиться Роберт Арутюнов – брат народного депутата Гарегіна Арутюнова.

Транзитом через список Тігіпка в Дніпропетровську міськраду потрапила 20-річна Аліна Петровська – племінниця відомого в місті авторитета Олександра Петровського (Налєкрешвілі).

Чимало родичів у Харківській міській раді. Так, ще одним викликом можна вважати обрання депутатом 21-річного студента Микити Шенцева - сина народного депутата від Партії регіонів і одночасно заступника голови Партії регіонів Дмитра Шенцева.

Також до Харківської міськради потрапила донька легендарного "парламентського диригента" Михайла Чечетова – Тетяна Чечетова-Терашвілі.

В депутатах засідатиме донька ще одного регіонала Василя Грицака – 27-річна Марина Лобазова. До речі, в минулому скликанні депутатом також був її чоловік Сергій Лобазов

Буде депутатом міської ради Харкова Олександр Кацуба – 24-річний син голови Дергачівської райадміністрації Харківської області Володимира Кацуби.

Місцевий політик Олександр Давтян не став балотуватися до цього скликання Харківської міської ради. Він пішов у Харківську обласну раду. А батька на відповідальній ділянці в міській раді замінили двоє дітей – депутатами стали Карина і Дмитро Давтяни.

Також у Харківській облраді засідатиме молодший брат губернатора Михайла Добкіна –Дмитро Добкін.

У Запорізькій області зберегли свій вплив брати Кальцеви. Так, Сергій Кальцев обрався депутатом Запорізької обласної ради. А його брат Володимир Кальцев, хоч і програв укотре вибори мера Запоріжжя, але зберіг посаду секретаря Запорізької міської ради

Все гаразд з посадами у родичів губернатора Запорізької області Бориса Петрова. Так, його син Роман Петров і його племінник Андрій Іванов - депутати Запорізької міськради.

Екс-голова Запорізької облради Олександр Нефьодов, який сьогодні очолює Головне контрольне управління Адміністрації президента, має свого родича в місцевій владі –Валентин Нефьодов переобрався депутатом міської ради Запоріжжя.

До Луганської міської ради повторно обрався Роман Ландік – син нардепа від Партії регіонів Володимира Ландіка.

В Донецькій облраді не буде більше Олександра Гуменюка – брата нардепа Ігоря Гуменюка, зате зберегли свої мандати Василь Бубка – брат президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки, Віталій Пригодський – син депутата Антона Пригодского, Валентин Лук’янов – батько ще одного депутата-драчуна Владислава Лук'янова, і Володимир Дейч – син нардепа Бориса Дейча.

Також династії засідають у Донецькій міській раді. Так, там стали депутатами ще один син нардепа Бориса Дейча Сергій Дейч, син депутата Валентина Ландика Андрій Ландик, син екс-губернатора області Олександр Логвиненко і син заступника губернатора Олександр Адамов.

Здається, все...

Не виключено, що наведений "Українською правдою" перелік є неповним, але навіть цієї навали родичів достатньо, щоб переконатися в корупційній суті української політики.

Непотизм консервує нинішню політичну галерею, коли замість справедливої ротації до влади приходять родичі тих, хто вже там перебувають.

І найсумніше те, що сьогодні ці люди представляють свої впливові політичні сім'ї чи клани на місцевому рівні - але вже через декілька років вони можуть увійти до вищої ліги української політики завдяки "пригрітим" мажоритарним округам.

Адже мандат депутата місцевої ради для них – це лише стартовий майданчик для участі у великій грі. Зважати на якісь умовності чи правила хорошого тону в стосунках з українським виборцем не заведено. Бо вони стерплять все.

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:



Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 42
Всего: 42

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
  • Дезинформация
  • Россия
  • ВАША РАША
  • Рейс MH17
  • Сдыхающая Россия
  • Русская гордость
  • Георгий Жуков
  • "Русский мир"
  • Русские каратели
  • Пытки ГРУ РФ
  • Русские на Донбасе
  • Русские в Сирии
  • Звери Путина
  • 17 сентября 1939
  • Война 1812 гола
  • Финская война
  • Зачистка с. Самашки
  • Трибунал
  • Муравьев в Киеве
  • Операция "Монолит"
  • Русские планы
  • Миф о братстве
  • Покушение на Россию
  • Обыкновенный фашизм
  • РПЦ и Сталин
  • Имя твое — Орда
  • Русские 3-го Рейха
  •   Партия Регионов
    Янукович и К



      Гамбіт президента


    От Шконки до Хонки
    От Хонки до Шконки

      Чорний стоматолог

    Сімейні традиції

      Моя кнопка
    Моя кнопка

     

     

    Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
    Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
    Веб мастер: yxypy@ukr.net
    Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 82% БД: 18% )