Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            271231                          Портал Інфо Online існує — 16 років, 11 міс. та 27 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 26.02.2024 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 900 000 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 410 700 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 6555 ед.  
Бронемашины - 12 478 ед.  
Артиллерийских систем - 9993 ед.
РСЗО - 1000 ед.
Средства ПВО - 686 ед.
Самолеты - 340 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 7707 ед.
Крылатые ракеты - 1910 ед.
Корабли/катера - 25 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 13 037 ед.
Спецтехника - 1580 ед.  
[<<<]  Статьи / Віктор Медведчук / ГОЛОВА ПАРТІЇ

ГОЛОВА ПАРТІЇ

Опубликована: 29.08.2018 Просмотров: 1210 Комментарий: 0 Оценка: (0)

ГОЛОВА ПАРТІЇ

Дуже хочу, щоб наша партія прийшла до влади.

Віктор Медведчук1

Наша мета - отримати владу, ми твердо стоїмо 
на цих позиціях, ми боремося за владу.

Віктор Медведчук2

Тандем Суркіс-Медведчук складає собою одну з можливих 
„альтернатив" розвитку України в найближчі роки.
3

Багатство творить багатство. А щоб його успішно творити, потрібний вплив. І чим більше багатства, тим сильнішим повинен бути вплив: на владу, державу, народ. Дуже важливим інструментом цього впливу, поряд із численними засобами масової дезінформації, є псевдопартії, які не мають жодного стосунку до ідеологій, що їх офіційно задекларовують.

Дуже красномовною у цьому плані є діяльність в теперішній Україні структури під назвою Соціал-демократична партія України (об'єднана). Аби не втратити популярного тепер в Європі соціал-демократичного бренду (навіть канцлер Німеччини Герхард Шрьодер є соціал-демократом), партія В.Медведчука залишила у своїй назві слово „об'єднана", щоб пройти державну реєстрацію під такою ж назвою.

Якщо виходити суто з ідеологічних засад, то ідеологія СДПУ(о) Віктора Медведчука по суті не відрізняється від ідеології Соціалістичної партії України Олександра Мороза. Обидві партії є лівоцентристськими, а обидва їх лідери відверто називали себе лівими центристами. Обидві партії урочисто відзначають 1 травня - День міжнародної солідарності трудящих. Соціалісти ходять на демонстрації з червоними гвоздиками, а об'єднані есдеки - з червоними трояндами. Якщо на мітингах соціалістів лише просто виступають, то після мітингів об'єднаних есдеків учасникам масовки видають ще й по сто грамів горілки і порцію гречаної каші з м'ясом на закуску, як це було на маївці 2001 року у Києві. До речі, на ній виголошувались здравиці російською мовою: „Хай жиє СДПУ(о)!", „Хай жиє Віктор Медведчук!"; мітингуючі кричали „ура!" Майже як у радянські часи, тільки горілки і каші тоді не давали.

Щедрість лідерів об'єднаних есдеків сприяє масовості заходу. особливо коли про це оголошують відкрито і заздалегідь. Ось і стоять люди з червоними трояндами, тримають есдеківські гасла, а телебачення вміло показує це дійство на всю Україну: соціал-демократи мітингують.

Ідеологія соціал-демократів - це соціалістична ідеологія, в її основі і лежить соціальний захист трудівників. Нагадаю: саме Російська соціал-демократична робітнича партія (РСДРП) була попередницею ВКП(б) і КПРС, входила в Комуністичний Інтернаціонал.

Тепер існує і активно діє Соціалістичний Інтернаціонал. Якраз в Соцінтерн вже кілька років намагаються вступити і Соціалістична партія Олександра Мороза, і Соціал-демократична партія України Юрія Буздугана, і Соціал-демократична партія України (об'єднана) Віктора Медведчука. Ідеологічних і програмних розбіжностей між цими партіями майже немає.

Хоча сучасні прихильники В.Медведчука декларують себе соціал-демократами, але насправді захищають вони інтереси не трудового люду, а великої буржуазії, до якої передусім належить верхівка СДПУ(о). Дуже красномовними у цьому плані є слова Віктора Медведчука: „Так, справді, частина керівництва СДПУ(о) є людьми багатими".4

Ситуація з СДПУ (о) є яскравою ілюстрацією анахронізму сучасної української політики - одні з найбагатших людей України В.Медведчук, Г.Суркіс та інші очолюють партію лівого спрямування.

У 1996 році Віктор Медведчук був обраний заступником голови СДПУ (о), а в жовтні 1998 року - головою цієї партії.

У 2000 році В.Медведчук видав дві книги, присвячені соціал-демократії: „Соціал-демократичний вибір - історичний шанс для України. - К.: Основні цінності, 2000. - 160 с., іл." і „Дух і принципи соціал-демократії: українська перспектива. - К.: Основні цінності, 2000. - 200 с.".

Під керівництвом В.Медведчука СДПУ(о) розгорнула дуже активну діяльність в усій Україні. Цілі регіони оголошуються сферами впливу і відповідальності цієї структури. Осередки СДПУ (о) створюються повсюдно. У Бродівському районі на Львівщині їх офіційно створили у 86 населених пунктах, навіть на хуторах. Чим пояснити таке небачене в Галичині явище: любов'ю до лівих ідей чи дивною симпатією до В.Медведчука і Г.Суркіса?

Саме в останні роки в українській і зарубіжній пресі з'явилася низка критичних публікацій про фінансово-політичну структуру під назвою СДПУ(о). Небезпід-ставними є твердження про те, що в Україні відверто та цинічно паразитують на соціал-демократичних цінностях і гаслах, переслідуючи при цьому власні політичні і комерційні інтереси.

Аналізуючи діяльність СДПУ (о) у Закарпатті, народний депутат України двох скликань Василь Шепа висловився дуже промовисто:

„Методи політичної боротьби, які використовує партія Суркіса-Медведчука, я називаю ультрафашистськими".5

Але основною місією СДПУ(о) є легалізація впливу В.Медведчука, Г.Суркіса та їх компаньйонів по бізнесу на Верховну Раду України, органи виконавчої влади та самоврядування і, найголовніше, створення платформи, яка б забезпечила їм штурм найбільшої владної вершини - поста президента України. Парламентські вибори 2002 року стануть у цьому плані генеральною репетицією.

Очолювана В.Медведчуком партія СДПУ(о) перша весною 1999 року висунула Леоніда Кучму кандидатом у президенти України. Лідери об'єднаних соціал-демократів В.Медведчук і Г.Суркіс зробили все можливе і неможливе, щоб протягнути свого протеже у крісло керівника Української держави. Разом з іншими олігархами їм вдалося переконати електорат і добитися мети. При Л.Кучмі їм дуже затишно і добре. Але тепер вони мусять розділити з Леонідом Кучмою відповідальність за його діяльність. Це перше. І друге. 10 квітня 2000 року, напередодні сумновідомого всеукраїнського референдуму за так званою „народною ініціативою", в програмі „УТН-Панорама" Леонід Кучма висловив черговий перл, який неодноразово цитувала преса: „Політик повинен бути політиком, бізнесмен повинен бути бізнесменом, а кримінал - займатися своєю справою". Дуже цікаво: а чим у світлі цієї настанови свого патрона має займатися Віктор Медведчук?

----------------------------------------------------------------------

[1] Факты. - 2000. - 28 квітня.

[2] Медведчук В. "Так, ми впевнені люди. I так буде завжди". / Інтерв'ю Т.Вергелес // Високий замок. - 2001. - 7 грудня.

[3] Вечірні вісті. - 2001. - 8 лист. - С.5.

[4] Киевские ведомости. - 1999. - 13 травня.

[5] Шепа Василь. І землею доля й серце проросли / Інтерв'ю взяв Володимир Креголець // Срібна земля. Тижнева закарпатська газета. - 2001. - 3 л

Оценить эту статью:
Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 39
Всего: 39

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Пошук

  ВНИМАНИЕ

  Опознаем террористов, сепаратистов уродов

    Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.08 сек. и 13 запросов к базе данных ( PHP: 90% БД: 10% )