Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            709883                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 3 міс. та 19 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 19.06.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 529 750 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7984 ед.  
Бронемашины - 15 319 ед.  
Артиллерийских систем - 14 007 ед.
РСЗО - 1104 ед.
Средства ПВО - 857 ед.
Самолеты - 359 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 11 221 ед.
Крылатые ракеты - 2297 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 19 078 ед.
Спецтехника - 2351 ед.  
[<<<]  Статьи / ЖИТТЯ МОЖНОВЛАДЦІВ УКРАЇНИ / З життя київської еліти: маєток Олеся Довгого

З життя київської еліти: маєток Олеся Довгого

Опубликована: 20.05.2011 Просмотров: 31338 Комментарий: 3 Оценка: (0)

Сам факт появи Олеся Довгого на посаді секретаря Київради у 2006 році сприймався багатьма як виклик здоровому глузду.

25-річний син депутата і бізнесмена Станіслава Довгого не відповідав усталеним на той момент уявленням про те, хто може обіймати посади подібного рівня.

Однак коли було запущено конвеєр з видачі земель в столиці, Довгий довів свою ефективність. Тоді й стало зрозуміло, чому Черновецький був непохитний в бажанні мати вірного юнгу на капітанському містку Київради.

З часом команда Черновецького почала глибше закріплюватися у владі. Скандали, які спалахували навколо градоначальника, закінчилися нічим, а обіцяні півроку тому дострокові вибори мера і столичного парламенту давно вже зійшли з порядку денного.

Свідченням того, що життя покращується дедалі більше, стало і рішення Олеся Довгого перебратися за місто.

Молодий секретар Київради нещодавно переїхав жити в елітне селище за Києвом, яке розташовано на дамбі між Конча-Заспою і Козином.

Про переселення Довгого "Українській правді" розповіли місцеві мешканці. Пізніше люди з оточення віце-мера ідентифікували його будинок на наведених нижче фото.

Будинок, де квартирується Довгий
Будинок, де квартирується Довгий
Центральний в
Центральний в'їзд

 

Довгий живе у будинку, розташованому в котеджному містечку "Клим". Маєток має 375 квадратних метрів та стоїть на 40 сотках землі.

У відповідь на запит "Української правди" Довгий повідомив, що орендує це помешкання... за дві тисячі доларів на місяць.

Насправді тарифи в цьому місці на порядок дорожче – винаймати помешкання такого класу протягом року коштує 250-300 тисяч доларів.

Тому, власне, багато хто вважає абсурдним орендувати будинок, бо значно вигідніше оформити кредит, придбати маєток у приватну власність, а кошти сплачувати не за наймане житло, а за власне.

Довгий пояснив "Українській правді", що отримав знижку, бо вклав свої кошти в модернізацію житла. "Така ціна зберігатиметься десь ще з півтора року, тому що я за власні кошти зробив у будинку ремонт", - сказав секретар Київради.

Якщо відштовхуватися від ринкової вартості оренди, можна легко вирахувати, що ремонт обійшовся Довгому десь у сто тисяч доларів.

А сам факт, що заступник Черновецького вклав кошти у переоблаштування помешкання, свідчить про його намір затриматися за містом надовго.

 
Довгий може постійно перебувати на зв
Довгий може постійно перебувати на зв'язку з космосом. В прямому і переносному значенні

 

Зовсім неподалік звідси розташоване котеджне містечко "Срібна затока", де живе прем’єр Юлія Тимошенко.

До речі, коли "Українська правда" вперше написала про нову нерухомість опозиційного тоді політика, Тимошенко теж повідомила, що орендує свій будинок. І лише через кілька місяців рідна тітка Тимошенко зізналася, що її племінниця щось переплутала, бо вони придбали маєток "всією родиною в складчину".

Олесь Довгий є непересічною особистістю у вітчизняній політиці. У 25 років він став другою людиною в столиці. А, враховуючи особливості мера, Довгий часто заміщає його на офіційних заходах, молиться перед камерами і покладає квіти, стоячи в одній шерензі з президентом.

Однак Віктор Ющенко, напевно, не бачить нічого дивного в цьому – бо Довгий є близьким другом його сина Андрія.

Власне, про існування Довгого в житті президентської родини стало відомо набагато раніше, ніж він почав кар’єру в будинку мерії.

Саме Довгий подарував Ющенку-молодшому телефон марки Vertu, який фігурував у скандалі з невідповідним способом життя президентського сина.

Пізніше Довгий виправдовувався, що придбав "найдешевшу модель" за 18 тисяч гривень. Очевидно, цей Vertu був секонд-хенд, бо нові тоді не продавалися менше ніж за 30 тисяч гривень.

Зараз у відповідь на наш запит Довгий надав дві останні заповнені ним декларації про доходи. Так, у 2005 він задекларував 4 мільйони гривень. Тоді Довгому було 24 роки.

 

 
 

 Наступного року Довгий став секретарем Київради-заступником Київського міського голови. І офіційних доходів за перший рік роботи на посаді в мерії у нього вийшло 3 мільйони 200 тисяч гривень.

 
 

 Зараз, на запитання "Української правди", що саме є джерелами його доходів, які дозволяють винаймати маєток на дамбі, Довгий відповів: "Дивіться декларацію".

Але, за винятком цифр у відповідних розділах, там немає жодного розтлумачення, на яких конкретно операціях він заробив ці гроші.

Хоча, окрім оренди будинку за Конча-Заспою, Довгий стверджує, що він побудував власним коштом маєток для своїх дідуся і бабусі!

Котедж бабусі та дідуся Лесика Довгого. Фото газети "Блік"

 

Цікаво, що в офіційній біографії Довгого немає жодної згадки про бізнес-минуле. Він позиціонується швидше як "молодий вчений" (за аналогією з Антоном Яценком, творцем Тендерної палати, який теж скрізь відрекомендовується "молодим ученим").Більшість з тих місць попередньої роботи, які вказав Довгий, так чи інакше були пов’язані з його батьком – нині депутатом від блоку "Наша Україна – Народна самооборона", в минулому – головою правління "Укртелекому".

Так, у біографії молодшого Довгого сказано, що в 2001-2003 роках він працював науковим і старшим науковим співробітником в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій.

Засновником університету виступив Держкомзв'язку, який у ті ж роки очолював батько Довгого. Однак у цьому закладі не могли платити гроші, гідні такої декларації.

Описуючи 2004-2005 роки, Довгий-молодший повідомляє, що був старшим науковим співробітником Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору.

Відповідно, Довгий-старший був керівником цього закладу. Але, оскільки цей інститут був створений при Національній академії наук, можна лише уявити, наскільки скромними були заробітки в "молодих учених".

У грудні 2005 Олесь Довгий став радником голови Держдепартаменту інтелектуальної власності – а за кілька років до того батько Довгого очолював цю установу і зберіг там відповідні контакти.

Крім цього, Довгий працював у громадських організаціях, де також не могли похвалитися мільйонними заробітками.

"Українська правда" повторно запитала Довгого, на чому ж саме він заробив гроші, і обіцяє оприлюднити відповідь після її надходження до редакції.

На інше ж питання, чому він змінив місце проживання, секретар Київради відповів: "Я давно хотів жити за містом".

Можливо, Довгого спонукала необхідність перебувати постійно поруч із мером. Черновецький живе зовсім близько, в цьому ж районі на дамбі, за кілька хвилин від дому, де оселився секретар Київради.

Їздити за викликом до Черновецького у передмістя, з огляду пробки у столиці, було не дуже зручно. А тепер мер і його права рука можуть проводити наради, не змушуючи градоначальника виїжджати в місто.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:
Оценить эту статью:
Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 93
Всего: 93

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 10
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 13 запросов к базе данных ( PHP: 87% БД: 13% )