Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            749353                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 3 міс. та 21 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 21.06.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 531 980 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 8001 ед.  
Бронемашины - 15 372 ед.  
Артиллерийских систем - 14 106 ед.
РСЗО - 1106 ед.
Средства ПВО - 861 ед.
Самолеты - 359 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 11 260 ед.
Крылатые ракеты - 2298 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 19 181 ед.
Спецтехника - 2367 ед.  
[<<<]  Статьи / Політична сатира / З життя біло-блакитної еліти: Нерухомість Ахметова і Пінчука у Лондоні

З життя біло-блакитної еліти: Нерухомість Ахметова і Пінчука у Лондоні

E-mail: toliban@meta.ua
Опубликована: 21.08.2012 Просмотров: 27021 Комментарий: 1 Оценка: (4)

"Українська правда" продовжує опис закордонної нерухомості вітчизняного істеблішменту. Після вілли Ігоря Коломойського на Женевському озері, помешкання сина Азарова у Відні та будинку Сергія Клюєва у австрійській глибинці ми відправляємося до Лондона.

- Як ви кажете? Рінат Ахметов? Я чув це прізвище..., - співрозмовник починає пригадувати.

Роберт Данн працює чиновником в шотландському уряді, а прізвище Ахметов спливає у його пам'яті при згадці про Україну.

- Здається, це той чоловік, що купив найдорожчу квартиру в світі, - в уяві Роберта слайди про Україну складаються в цілісну картину.

Для британців Рінат Ахметов став одним із символів держави, яка відома вкрай низькими стандартами життя та неймовірними багатствами декількох наближених до влади осіб. Минулого року Ахметов потрапив на шпальти британської преси як покупець найдорожчої квартири в світ. За апартаменти в комплексі One Hyde Park він заплатив 220 мільйонів доларів.

Це дві квартири, об'єднані в одну, загальною площею 2 тисячі 300 квадратних метрів, розташовані на останніх поверхах найпрестижнішого будинку в британській столиці One Hyde Park.

Повідомлення про українського власника найдорожчої квартири, яке вперше з'явилося на шпальтах Financial Times, вибивалося за рамки ретельно створюваного Ахметову іміджу "благодійника". Виявилося, що він витратив на придбання одного лише помешкання за кордоном суму, якої було би достатньо для побудови надсучасної медичного закладу на батьківщині.

Намагаючись заспокоїти українську публіку, прес-служба корпорації СКМ виступила зі спеціальною заявою про те, що придбана квартира є лише інвестиціями в нерухомість.

"Объект в Лондоне в комплексе One Hyde Park был приобретен Компанией СКМ в 2007 году в качествепортфельной инвестиции... По прогнозам экспертов, рост стоимости этого актива будет продолжаться на протяжении следующих нескольких лет. Мы считаем инвестицию в лондонский объект очень успешной, а политику диверсификации портфеля объектов недвижимости – эффективной". Прес-служба СКМ

Навздогін Партія регіонів поширила заяву депутата Ірини Горіної про те, що британські журналісти все неправильно зрозуміли - Ахметов купив не квартиру, а офіс.

"...Как отметила Ирина Горина, в спекуляциях на тему покупки группой компаний СКМ недвижимости в Лондоне отчетливо просматривается попытка политического вмешательства в хозяйственную деятельность компании и попытка дискредитации крупного украинского бизнеса как такового. "Это вовсе не по-европейски – указывать бизнесу, чем ему заниматься. За подобными действиями угадывается типичное совковое лицо", – добавила она.

Политик пояснила, что многие СМИ называют покупку офисного здания покупкой роскошных апартаментов. "Подобные спекуляции – это попытка дискредитировать Партию регионов через Ахметова..." как члена данной политической силы, а также попытка поиска классового врага в лице крупного бизнеса, который формирует бюджет страны", - заявила Горіна.

Загалом чути докори в неєвропейській поведінці від Горіної саме по собі є анекдотом - адже ця депутат стала одним із символів підкупу виборців у Харкові. Тим більше дивно виглядають спроби регіоналів запідозрити ділове видання Financial Times та британський таблоїд Daily Mail у "поисках классового врага".

Перебуваючи в Лондоні, автор цих рядків відправився перевірити, яке "офисное здание" придбав Ахметов минулого року за 220 мільйонів доларів - та наскільки відповідають дійсності заяви його прес-служби про те, що нерухомість є лише "портфельною інвестицією".

Перед походом до One Hyde Park ми зустрілися з журналістом, що висвітлює питання нерухомості в лондонській газеті Evening Standard, Девідом Спіттлесом.

Він добре пам'ятає історію про купівлю Ахметовим цієї квартири. "Забудовники One Hyde Park - це браття Кенді - екстравагантні лондонські денді. Вони починали з того, що купували квартири, переробляли їх, створювали дизайн та продавали за значно вищою ціною. В 2007 вони купили будівлю, яка була на цьому місці, зруйнували її та замовили новий проект - One Hyde Park - всесвітньо відомому архітектору Річарду Роджерсу (автор музея Помпіду в Парижі та штаб-квартири Lloyds у Лондоні). Думаю, брати Кенді самі зробили витік інформації про придбання Ахметовим квартири в цьому будинку, щоб посилити ажіотаж", - каже журналіст в розмові з "Українською правдою".

Потрапити всередину One Hyde Park неможливо. Навіть якщо ви хочете побувати на оглядинах у житловому комплексі як потенційний покупець, перед екскурсією маєте заповнити спеціальну форму про нерозголошення побаченого. Перед цим агентство проводить дослідження вашої фінансової спроможності.

Ті, хто бували всередині, звертають увагу на занизьку стелю як для квартир за таку ціну – близько 3 метрів. Для послуг мешканців – басейн довжиною 21 метр, міні-кінотеатр, гольф-симулятор та можливість робити замовлення з ресторану сусіднього готелю Mandarin Oriental. Великою складовою ціни є ексклюзивне розташування – прямо напроти Гайд-парку та торговельного центру найвищого гатунку Harrods.

"Заходи безпеки у One Hyde Park включають куленепробивні вікна та "panic-room" (укриття на випадок небезпеки або стихійного лиха). Вони дають можливість пану Ахметову почуватися у безпеці завдяки люб'язності колишніх офіцерів британського спецназу", - описує переваги проживання в цьому комплексі портал Luxpresso.

Навіть найбідніші сусіди Ріната Ахметова мають заплатити за житло нечувані кошти - придбати однокімнатну квартиру в цьому будинку коштує близько 6 мільйонів 750 тисяч фунтів.

Розуміючи, що потрапити всередину One Hyde Park неможливо, ми вирішили діяти навмання. За легендою, автор мав листа для пана Ахметова, який мав йому передати прямо або через консьєржа.

Охорона, яка чергувала на вулиці, справді зупиняє, щойно ти робиш крок навіть не всередину, до тільки до дверей. Вона чемно, але наполегливо спрямувала на службовий вхід. Інший охоронець, який там чергував, покликав поспілкуватися одного із консьєржів.

Він розповів більше, ніж слід було б:

- Ахметов? Я знаю тут цього джентльмена, і я знаю його квартиру, - зізнався співрозмовник "Української правди".

- Можна залишити йому листа?

- Так. Але я маю його просканувати.

- Він тут живе?

- Вони досі роблять роботи на своєму поверсі. Вони поки що тут не живуть. Це ще займе декілька місяців, коли житло буде готове. Але їх представники приходять кожні декілька тижнів.

Таким чином, легенда регіоналів про те, що помешкання у One Hyde Park - це офісна нерухомість, зруйнувалося під вагою фактів. Насправді ніщо не заважатиме Ахметову жити в своїй "портфельній інвестиції" – бо насправді за цими евфемізмом приховується найдорожча квартира у світі, що належить українському олігарху.

А доповненням до історії з квартирою став лист, сфотографований цього року в руках адвоката Ахметова Юрія Воропаєва про умови отримання дружиною олігарха британського громадянства.

Ми вирушаємо далі.

Наступна "українська" адреса в Лондоні – Кенсингтон, вулиця Upper Phillimore Gardens, будинок 17.

2008 року британська громадськість так само була шокована новиною про придбання найдорожчого будинку в світі – маєток у тихому лондонському районі придбала донька екс-президента Кучми Олена Пінчук, яка на той момент ще носила прізвище Франчук. За п'ятиповерхову вікторіанську віллу вона заплатила 80 мільйонів фунтів, тобто понад мільярд гривень за сьогоднішнім курсом.

Після появи цієї новини її чоловік Віктор Пінчук в інтерв'ю "Дзеркалу тижні" висловив ті ж аргументи, що і Ахметов – будинок придбано не для життя, а як інвестицію.

Віктор Пінчук: "Я точно знаю, что сегодня Лондон — самый дорогой город в мире, и цены на недвижимость там будут расти. Фантастическими темпами. И всем, кто в состоянии инвестировать в недвижимость, советую делать это там. В Лондон стекается новый капитал стран Азии, Китая, Индии, арабских стран и России. Уже сегодня купленный нами дом мы можем продать на 10—15% дороже. У меня даже мысли не было "купить в Лондоне самый дорогой дом". Мы выбирали объект для инвестиций, а не для жизни".

Лондонська вілла Леоніда Кучми з 1941 по 1997 рік була школою для дівчат. Після ремонту площа маєтку складає 18 тисяч квадратних футів (близько 2 тисяч квадратних метрів).

В описі "Форбсу", будинок обладнаний ліфтом на вісім персон, двома обідніми кімнатами, дев'ятьма спальнями з ванними, басейном, спортзалом та сауною.

За інформацією Evening Standard, ремонт в будинку коштував 10 мільйонів фунтів та включав створення підземного басейну, спортзали, сауни та кінотеатру.

Upper Phillimore Gardens – це тиха вулиця завдовжки в 200-300 метрів. Біля будинків припарковані Porsche, Mercedes в кузові S600 та BMW сьомої моделі.

Близько сьомої вечора, але на вулиці немає жодного перехожого. Раптом двері одного з будинків відкриваються, і звідти виходить британець у діловому костюмі, що прямує до припаркованого "Мерседесу". Тут всі знають про українського інвестора в нерухомість.

- Ви не підкажете, де будинок українського олігарха Віктора Пінчука?

- Ні, але чому ви шукаєте?

- Я – журналіст.

Чоловік стає більш відкритий.

- Якщо ви маєте на увазі будинок місс Пінчук, то він в кінці вулиці.

За декілька кварталів – справді маєток, який потрапив на шпальти британської преси.


Одразу після придбання будинку на Upper Phillimore Gardens там почався масштабний ремонт. Він досі зафіксований на фотографіях Google Street View. Сьогодні будинок сяє бездоганним фасадом. Значить, "інвестицію" вирішили привести до придатного вигляду.

Біля дверей – дзвінок. Натискаю.

- Так?

- Можна говорити з місс Пінчук?

- Це – неправильна адреса, - відповідає спікерфон.

Будинок оточений парканом та живою огорожею, тому не видно нічого, що відбувається за нею. Єдине, що помітне – це чорна потворна голова, яку неможливо розгледіти через рослини.

Але, підійшовши до будинку Пінчука збоку, скульптуру вдається побачити на повний зріст. Це була чоловіча фігура, викладена наче з каменів, відшліфованих морем.


Передчуття не зрадило – на подвір'ї вілли у тихому лондонському районі Upper Phillimore Gardens стояла скульптура культового британського артиста Ентоні Гормлі 2008 року "Infection".

Зайвим буде нагадування, що саме Віктор Пінчук є одним із колекціонерів робіт Гормлі, деякі з яких він виставляв у київському ПінчукАртЦентр.

До слова, сам "найдорожчий будинок світу" зразка 2008 року за документами належить компанії Anmarto Limited з... Британських Віргінських островів. Це – відкрита інформація, тому що реєстр власності в Британії доступний за інтернетом. Офшорну фірму було придбано виключно для володіння цим будинком – про неї не знайти жодної згадки в інтернеті...


Задній двір Пінчука


Фото виставила на своєму сайті компанія Bruns, що спеціалізується на ландшафтному дизайні

Звичайно, в обох випадках історія про те, що придбане житло є лише інвестиціями, не витримує жодної критики. Насправді ця найдорожча нерухомість у світі купувалися для того, щоб там жити – у Лондоні.

Тільки чомусь і Рінат Ахметов, і Віктор Пінчук соромляться це визнати. Дивно – адже ті способи, в які до них потрапила державна власність, що стала підвалиною їхніх бізнес-імперій, не створювали підстав підозрювати їх у зайвій сентиментальності.

Оценить эту статью:
Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 67
Всего: 67

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 10
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.10 сек. и 13 запросов к базе данных ( PHP: 73% БД: 27% )