Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            1086000                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 4 міс. та 14 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 13.07.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 557 770 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 8199 ед.  
Бронемашины - 15 779 ед.  
Артиллерийских систем - 15 216 ед.
РСЗО - 1119 ед.
Средства ПВО - 889 ед.
Самолеты - 361 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 12 069 ед.
Крылатые ракеты - 2397 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 20 461 ед.
Спецтехника - 2556 ед.  
[<<<]  Статьи / Історія / Мученики Пратулина – українці, розстріляні Росією

Мученики Пратулина – українці, розстріляні Росією

Автор: Олекса Правдич Источник: uain.press/author/oleksa
Опубликована: 24.01.2021 Просмотров: 2733 Комментарий: 0 Оценка: (1)

Глашатаї єдино правильного і канонічного патріархату зазвичай надзвичайно обурюються, коментуючи (на жаль, поодинокі) факти виходу українських церковних громад з-під його юрисдикції. Ворожі інформаційні диверсанти всіляко намагаються “приплести” до них “силову складову”. Іноді достатньо тільки натяку. А іноді обходяться і без нього. Але чому в природніх процесах шукають силову аргументацію?

За период лета 2014 года артиллерийские подразделения российских вооруженных сил обстреляли территорию Украины 149 раз. Еще 130 локаций были расценены, как вероятные позиции для артиллерийских обстрелов.

Можливо, з огляду на власну історію? Характерно, що так звана “УПЦ МП” обурюється лише тоді, коли її колишні парафії “українізуються” в структурі Київського патріархату (який фофудьєносці називають “розкольниками”). Єдина українська церковна структура, якій філіал гундяєвців не може звинуватити у відсутності пресловутої “канонічності” – УГКЦ. За винятком ситуативних туманних заяв про “канонічні території” і танців “конотопської відьми” коло будівництва Патріаршого собору греко-католиків у Києві, стосунки між двома церквами у всеукраїнському контесті – майже безхмарні (якщо так можна висловлюватися стосовно московського православ’я взагалі).

Какой самолет собиралися сбить Путин? Ларнака - Москва

Проте не слід забувати, що у минулому вони були значно складнішими. І трагічними. Розгром радянською владою греко-католицької Церкви у Західній Україні, її заборона після Львівського псевдособору 1946 року – загальновідомі. Менш поширена інформація про обставини поглинання московським православ’ям Ecclesia Ruthena Unita (Руської Унійної Церкви, попередниці Української Греко-Католицької Церкви) колишньої Речі Посполитої на землях, що опинилися у складі Російської імперії після трьох поділів останньої “трьома чорними орлами”.

Замглавы пограничной службы ФСБ России Андрей Бурлака контролировал поставки оружия из РФ в Украину

Після ліквідації у 1794 Катериною ІІ релігійних структур Унійної церкви на новоприєднаному українському Правобережжі заміна старих унійних священників на нових православних була вже питанням часу. Тимчасове послаблення тиску при її сині, “госпітальєрі” Павлі І, змінилося пізнішими хвилями реакції. Особливо відчутними для греко-католиків після польських повстань 1830-31 та 1863-64 років. Набули поширення втечі греко-католицьких священиків в австрійську Галичину. Як і зворотнє – переселення галицьких москвофілів на контрольовані Росією Холмщину та Підляшшя.

"Русский мир" в разрезе. Мародерство государственного масштаба

Серед них був і Маркел Попель, якого “Святейший правительствующий синод” призначив адміністратором Холмської єпархії. “Діяльність” Попеля полягала у тотальній забороні священства вірних Папі отців та заміні їх “своїми”. Наприкінці 1873 року парох Пратулина о. Йосиф Курманович, побоюючись арешту за неприйняття ним православ’я, втік після Різдвяної Літургії до Галичини. Парафіянам перед втечею він повідомив, що скоро влада заборонить греко-католицьку церкву взагалі.

ГЕСТАПО русского мира

Вже у січні 1874 року владика Маркел відправив у Пратулин наверненого до православ’я галицького москвофіла о. Леонтина (Урбана). Парафіяни відмовилися віддати новоприбулому ключі від церкви. На скаргу о. Урбана до поліції до села прибув царський поліційний виконавець Катунін, що повторив вимогу, на яку отримав повторну рішучу відмову. Через кілька днів, 24 січня, Катунін та о. Урбан повернулися до Пратулина із сотнею солдат під командуванням полковника Штейна. Коло церкви зібралось понад півтисячі вірних греко-католиків.

Преступления России, вставшей с колен. Донбасс (ФОТО 18+)

Солдати вишикувались вздовж паркану, почалися переговори. Миряни нагадали поліційному виконавцеві: “Пане начальнику… ти запевняв нас, що уряд не має наміру накидати нам православія. Ти казав, що якби хтось захотів від нас чи нашої церкви чогось більшого, то тоді ми можемо всі, старі і молоді брати палиці і випровадити з села кожного хто втручається до нашої церкви і віри, навіть якщо це будеш ти сам. Ти сам нас навчив стояти тут в обороні нашої церкви і віри, коли нам через попа хочете накинути православіє, а святу церкву осквернити. Сьогодні ти судиш пане, свою власну справу і свої слова. Не взяли ми, однак палиці, як ти нам казав, хочемо стати і померти беззахисні коло святого порогу нашої церкви…”

«Выжигать Села И Города… Заставить Всех любить «русскuй мuр», — Прилепин

Полковник Штейн наказав солдатам перегрупуватись і за допомогою багнетів звільнити собі вхід до храму. Деякі жителі села самі колись служили в царській армії і знали що закон забороняє насильство військових над мирним населенням. Солдати за допомогою прикладів та багнетів почали прокладати собі дорогу до дверей церкви, однак були зустрінуті каміннями й піднесеними догори палицями. В сум’ятті було віддано і просурмлено сурмачем сигнал “в атаку” — та відкрито вогонь. Розстріл припинився через випадкове попадання кулі у свого ж солдата одним зі стрільців. На місці загинуло 9 осіб, ще 4 померли вдома від смертельних поранень. Польські джерела вважають, що віддав наказ таки полковник Штейн…

“Герой ДНР” Прилепин: “Для победы над Украиной мы должны уничтожить украинских детей. только полная зачистка нации! это – единственный шанс”

Трупи пратулинських мучеників їхні вбивці довгий час не забирали з-під церкви, щоб залякати інших селян. Потім їх закопали у спільній могилі, в засекреченому місці. Храм переосвятили, проте ніхто з місцевих більше туди не ходив. Церква простояла покинутою аж до 1886 року, поки її не розібрали.

Замученному горловскому депутату нелюди заживо вспороли живот ВИДЕО

У 1996 році, до 400 річниці Берестейської унії, Папа Римський Іван Павло ІІ під час урочистого богослужіння в соборі св. Петра у Римі причислив Пратулинських мучеників до лику блаженних. Ось їх імена: Данило Кармаш, Вінкентій Левонюк, Іван Андреюк, Костянтин Лукашук, Максим Гаврилюк, Михайло Ваврищук, Лука Бойко, Ігнатій Франчук, Микита Грицюк, Костянтин Бойко, Пилип Герилюк, Онуфрій Василюк, Вартоломій Осип’юк. Наймолодшому з мучеників Микиті Грицюку виповнилося лише 19, найстаршому – Костянтину Бойку – 49 років. Церква вшановує мучеників Пратулина 23 січня.

Митрополит из табакерки

Семь "смертных" грехов владыки Павла

История отца Гедеона. Кто и зачем подал иск против автокефалии?

Православие и законы Российской империи

ДИРЕКТИВА НКГБ СССР О СОЗДАНИИ РПЦ МП ИЗ АРХИВА СБУ

РПЦ по просьбе народа обязана канонизировать Сталин

Оценить эту статью:
Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 75
Всего: 75

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 10
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 13 запросов к базе данных ( PHP: 88% БД: 12% )