Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            525713                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 3 міс. та 14 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 13.06.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 522 810 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7928 ед.  
Бронемашины - 15 208 ед.  
Артиллерийских систем - 13 770 ед.
РСЗО - 1099 ед.
Средства ПВО - 846 ед.
Самолеты - 359 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 11 075 ед.
Крылатые ракеты - 2285 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 18 794 ед.
Спецтехника - 2294 ед.  
[<<<]  Статьи / ЖИТТЯ МОЖНОВЛАДЦІВ УКРАЇНИ / З життя державної еліти. Ранчо братів Ющенків

З життя державної еліти. Ранчо братів Ющенків

Опубликована: 20.05.2011 Просмотров: 29751 Комментарий: 2 Оценка: (0)

За п'ять років свого президентства Віктор Ющенко перетворився на латифундиста.

Якщо на Банкову в 2004 році він заходив з 6,3 гектарами землі, то закінчує термін з 13 гектарами у власності. Загалом, це трохи менше, ніж земельна ділянка Андрія Клюєва у сусідніх Рудиках.

 

За роки президентства Ющенко побудував собі повноцінний окремий хутір в Нових Безрадичах, розростаючись у ширину та глибину.

Після обрання президентом до приватної садиби Ющенка коштом бюджету було побудовано під'їзний шлях, якість покриття якого нехарактерно висока як для українського села. Але поворот на цю дорогу простим смертним заборонений - він блокується співробітниками Управління державної охорони.

Нову повноцінну резиденцію з чисельними будинками, прибудовами, ставками, вітряками та етнографічними запасниками Ющенко звів через дорогу від маєтку, збудованого в часи керівництва НБУ.

Протягом кількох вилазок "Українській правді" вдалося зробити фотосесію цієї власності президента, яка з'явилася протягом років його перебування при владі. Знімки справляють враження про справжні масштаби поселення в Нових Безрадичах.

Чи вистачить на це 1 мільйона гривень доходу, які декларував Ющенко останні роки? При тому, що паралельно він будував маєток у Яремчі, проводив ремонт у київській двоповерховій квартирі та здійснював поточні витрати на кшталт придбання пальто Zilli вартістю від 15 тисяч доларів...

Залишаємо це на розсуд читачів. Принагідно нагадавши, що сам Ющенко неодноразово заявляв, що чиновники декларуватимуть не лише доходи, але - що набагато цікавіше - видатки. Щоправда, втілити свою обіцянку в життя президент виявився нездатним.

 Власність Ющенка, здобута за роки президентства
Будинок Ющенка, зведений у 2005-му 
 
 
Всередини ранчо Ющенка є ставок... 
млин... 
...вітряк 
 
Під'їзна дорога, якою може користуватися лише Ющенко 
 Старий маєток Віктора Ющенка у Безрадичах, якого йому виявилося недостатньо

Наявність такого господарства вимагає від власника чималої енергії та часу, яких у президента не повинно залишатися з огляду на постійну заклопотаність державними справами.

Тож Ющенко найняв людину, яка би займалася його особистими питаннями.

У розпорядженні "Української правди" є довіреність, виписана Ющенком на такого собі панаВіктора Євсєєва, датована 30 листопада 2006 з терміном дії на три роки.

"Я, Ющенко Віктор Андрійович, цією довіреністю уповноважую Євсєєва Віктора Володимировича бути моїм представником з усіма необхідними повноваженнями з питання придбання на моє ім'я, відчуження, здачі в найом, укладення договору міни, а також вчинення будь-яких дій щодо належного мені рухомого і нерухомого майна, визначаючи в усіх випадках суми, терміни та інші умови на власний розсуд, одержувати належне мені майно, включаючи грошові суми та цінні папери, в тому числі приватизаційні, розпоряджатися моїми рахунками в усіх банківських установах без винятку, отримувати належну мені пенсію, представляти мої інтереси в усіх державних, громадських та інших підприємствах, вести мої справи в усіх судах..."

 
 

Весь перелік завдань, доручених Ющенком, займає майже аркуш. За цією довіреністю він хіба що не дав дозвіл пану Євсєєву керувати країною.

Насправді ж виявилося, що президент доручив вирішувати свої приватні справи... державному службовцю.

Адже Віктор Євсєєв з 2005 року й по нинішній час працює на Банковій заступником керівника Державного управління справами та отримує заробітну плату з бюджету України.

 

Довіреність Ющенка, щоб вирішувати особисті питання, виписана на ім'я Євсєєва, явно суперечить закону "Про державну службу", стаття 5 якого попереджає: "Державний службовець повинен діяти в межах своїх повноважень".

До переліку повноважень Євсєєва явно не належить нагляд за приватним господарствомпрезидента. Так, керівник ДУС Ігор Тарасюк повідомив "Українській правді", що "за розподілом обов'язків Євсєєв веде об'єкти ДУС в Криму, а також державну резиденцію в Конча-Заспі".

Не секрет, що антикорупційне законодавство в Україні - одне з найслабших у Європі. Але навіть у чинному законі "Про боротьбу з корупцією" можна знайти відповідник діям президента, який виписав довіреність своєму підлеглому, тобто скористався службовим становищем в особистих цілях.

Закон "Про боротьбу з корупцією", стаття 1: "Під корупцією в цьому  законі розуміється  діяльність  осіб, уповноважених   на   виконання   функцій  держави,  спрямована  на протиправне використання  наданих  їм  повноважень  для  одержання матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг".

У діях самого Євсєєва, який має третій ранг державного службовця, також можна знайти ознаки порушення закону "Про боротьбу з корупцією".

"Стаття 5Державний   службовець   або   інша  особа,  уповноважена  на виконання функцій держави, не має права: (...) виконувати  роботу   на   умовах   сумісництва, крім   наукової, викладацької, творчої діяльності, а також медичної практики".

"Українській правді" вдалося навіть знайти одне із завдань, яке Євсєєв виконував за довіреністю Ющенка. Він виступив замовником спорудження під Києвом, у селищі Нові Безрадичі, будівлі для переробки меду загальною площею 854 квадратних метри. Як випливає з рішення сільради, власником цього комплексу виступив Віктор Ющенко.

 
 

Очевидно, це не єдине доручення, виконане Євсєєвим в особистих цілях президента - достатньо поглянути на весь перелік завдань, окреслених у довіреності.

Залишається загадкою, що завадило "гаранту Конституції" найняти для цих цілей людину, не обтяжену державною службою.

Така всепоглинаюча довіра з боку Ющенка до Євсєєва має пояснення - з 1998 року той обіймав посаду директора фізкультурно-оздоровчого комплексу НБУ. В простонародді за Євсєєвим закріпилося прізвисько "банщик Ющенка".

У 2002 році він навіть був включений до виборчого списку "Нашої України" під 101-м номером.

Крім того, Віктор Євсєєв є тестем міністра молоді та спорту Юрія Павленка. Донька Євсєєва Юля - дружина урядовця. І, до речі, вона також працює головним консультантом в секретаріаті президента.

"Українська правда" через Юрія Павленка передала прохання до Євсєєва по коментар, однак міністр згодом відповів, що його тесть не хоче спілкуватися з пресою.

Також "Українська правда" звернулася до керівника ДУС Ігоря Тарасюка за поясненнями щодо залучення його підлеглого для вирішення приватних справ президента.

Тарасюк, який сьогодні також є керівником виборчого штабу Ющенка, повідомив, що Євсєєв виконував функції уповноваженого... в неробочий час.

Звучало це непереконливо. "Українська правда" висунула Тарасюку зустрічний аргумент - функції, покладені Ющенком на Євсєєва, передбачають контакт з органами державними влади та місцевого самоврядування. А ці установи у вихідні дні просто не працюють!

"Для виконання цих завдань Євсєєв брав відпустку", - сказав у відповідь Тарасюк.

Але виявилося, що Євсєєву щороку надавалося по 28 календарних днів відпусток - тобто звичайну кількість днів. Тож читачі можуть самі судити, наскільки правдоподібно виглядає офіційна версія - що державний службовець витрачав час свого законного відпочинку для владнання питань, пов'язаних з придбанням землі або будівництвом комплексу для переробки меду на землях Віктора Ющенка.

Брат-2

У процесі підготовки цієї публікації "Українська правда" отримала доступ до іншої довіреності - тепер уже брата президента, народного депутата Петра Ющенка.

Це документ схожого змісту - Петро Андрійович доручає людині на прізвище Олег Комарницький бути його представником з усіма необхідними повноваженнями щодо купівлі земельних ділянок для брата президента.

І знову ж таки для цих потреб президентський родич залучив державного службовця. Олег Комарницький є завідуючим відділу з питань організації та забезпечення заходів Державного управління справами.

 

Чому задоволення приватних потреб Петра Ющенка було покладено на чиновника, також залишилося загадкою. Брат президента не відповів на запити "Української правди" - хоча, будучи нардепом і державним службовцем, зобов'язаний це робити.

Однак пан Комаринський опікувався в Петра Ющенка не лише питанням придбання землі. Він також виступив замовником на проектування будівництва житлового будинку, конюшні (!), лазні, теплиці (!), каплиці та інших господарчих будинків у селі Нові Безрадичі.

І, як не складно переконатися в рішенні Старобезрадичівської сільської ради, Комаринський замовляв це все грандіозне будівництво не для себе, а для Петра Ющенка.

 
 

Загальна площа земельної ділянки, відведеної під ці роботи, складає 5,57 гектарів. Це дає уявлення про реальний матеріальний стан Петра Ющенка, який не погребував безкоштовно взяти у держави двокімнатну квартиру на Осокорках.

Скільки загалом землі знаходиться у власності брата президента Ющенка - невідомо, оскільки він не відповів на запит "Української правди" про надання своєї декларації про доходи, хоча публікувати її зобов'язаний згідно із законом "Про боротьбу з корупцією".

 Грандіозні плани брата президента

...У офіційній програмі "10 кроків назустріч людям", з якою Ющенко балотувався на виборах 2004 року, містилася  обіцянка: "Кожен чиновник підпише "Кодекс честі державного службовця" - і неухильно його дотримуватиметься".

За п'ять років цей документ навіть не затверджено, а казати про безумовне та чесне виконання можновладцями покладених на функцій не доводиться навіть у анекдотах.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:
Оценить эту статью:
Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 138
Всего: 138

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 13 запросов к базе данных ( PHP: 86% БД: 14% )