Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            2893411                          Портал Інфо Online існує — 13 років, 3 міс. та 2 д.
  Слуги Коломойского
[<<<]  Статьи / Політика, Аналітика / Петро Порошенко. Сповідь на фейсбуці

Петро Порошенко. Сповідь на фейсбуці

Автор: ЗЕЛЕНЯР
Опубликована: 23.03.2012 Просмотров: 8198 Комментарий: 3 Оценка: (9)

Петро Порошенко написав сповідь в своєму ФБ, де пояснив, чому прийняв сьогоднішнє рішення. Правда, цю сповідь можуть бачити лише його друзі, тому, якщо цікаво, викладаю тут:

Останні тижні були для мене дуже непростими. Рішення, яке я мав прийняти, ймовірно, приймаються кілька разів у житті і даються нелегко. Приємною несподіванкою стала така кількість небайдужих до мене людей як серед друзів по фейсбуку, так і серед журналістів, експертів та політиків. Основні застереження та ризики, які були висловлені: «Ви самі нічого не зміните», «Ви позбавляєте себе політичної перспективи», «не допомагайте їм» тощо. Ваша щира участь у моїй долі та об’єктивні поради допомогли мені визначитись. Поставивши на одну чашу терезів особисті політичні амбіції, а на іншу – ситуацію в економіці…. Рішення я прийняв.

Декілька фактів. Ми з вами знаємо і соціологічні дослідження це підтверджують, що ситуація в економіці важка. Сьогодні вперше на моїй пам’яті 65% українців незадоволені розвитком ситуації в державі, і більше 50% переконані в тому, що треба робити зміни. Поєднання глобальних економічних загроз і несприятливих внутрішніх факторів зумовлюють зростання ризиків для України. Ось повідомлення лише останніх трьох тижнів: «За грудень, січень та лютий різко уповільнилось зростання промвиробництва», «Переговори з МВФ «зайшли в глухий кут», «Пікове навантаження на суверенний та корпоративний борг припадає на 2012-2013 рр.», «S&P понизило прогноз рейтингу України до «негативного», «Зниження темпів зростання обсягів прямих іноземних інвестицій», «Із-за несприятливих умов значно зростають ризики аграрного сектору», «Переговори з РФ щодо зниження ціни на газ зайшли в тупик», «Україні загрожує нова «торгова війна» (з Росією). Цей список можна продовжувати на жаль достатньо довго. Переконаний, що в інтересах країни, а не окремих політичних партій - владних чи опозиційних, необхідно прийняти та реалізовувати зрозумілу професійну антикризову політику з мінімізації цих загроз, адже від економічної кризи постраждають всі.

І наостанок щодо мого рішення. Перед тим, як його прийняти, я стисло виклав свої пропозиції, які віддав Президенту. Вважаю справедливим, якщо Ви так само будете ознайомлені з їх змістом. Це те, що я збираюсь робити.

ПРОПОЗИЦІЇ.

Європейські цінності та стандарти мають стати засадничими якостями економічної політики України. Демократичні пріоритети розвитку повинні бути головними у державній політиці.

А. Прозорість економічної політики
Впровадження європейських стандартів, виведення економіки з тіні.
1. Прозора, спрощена і зрозуміла система державних закупівель.
2. Відкрита публікація статистичних показників економічного розвитку в загальнонаціональному, регіональному та галузевому розрізах за міжнародними стандартами. Забезпечення громадськості та інвесторів інформацією щодо поточного економічного стану. Приведення системи показників економічного розвитку до єдиних європейських стандартів.
3. Оцінка дій виконавчих органів щодо впливу на ВВП. Обов’язкова експертиза Мінекономіки фінпланів державних компаній та підприємств, оприлюднення їх фінансової звітності.

В. Свобода підприємницької діяльності
Підтримка національного виробника, забезпечення сприятливого ділового клімату, створення нових кваліфікованих робочих місць.
4. Захист бізнесу від силового тиску, ліквідація можливостей безпідставного втручання правоохоронних органів у господарську діяльність. Введення фінансової відповідальності за завдання економічної шкоди.
5. Спрощення системи реєстрації прав власності. Відкритий доступ до ЄДРПОУ. Організація роботи чиновників з підприємцями за принципом «прозорого офісу».
6. Дерегуляція ведення бізнесу, скорочення переліку, спрощення порядку та зниження вартості надання послуг органами державної влади та державними підприємствами.
7. Реформування ринків енергетичних та продовольчих ресурсів у відповідності із європейськими стандартами та критеріями екологічної безпеки.

С. Ефективність використання ресурсів
Забезпечення конкурентної спроможності національної економіки. Вирівнювання макроекономічних дисбалансів.
8. Трансформація системи національних проектів у перелік пріоритетних напрямків державної підтримки інвестицій, зокрема у сферах енергозбереження та диверсифікації джерел постачання енергоресурсів.
9. Дієва підтримка експорту шляхом впровадження системи експортного кредитування та страхування ризиків, політичної підтримки українських виробників на зовнішніх ринках.
10. Захист внутрішнього ринку від несумлінної конкуренції з боку іноземних виробників у відповідності з нормами та правилами СОТ. Протидія надходженню на український ринок недоброякісної та небезпечної продукції.
11. Створення цивілізованих умов для земельної реформи, які забезпечуватимуть захист прав власності земельних ділянок, сприятимуть розвитку сільськогосподарського виробництва та залученню інвестицій в аграрний сектор. Законодавче врегулювання мінімальної ціни на землю та забезпечення розвитку інфраструктури села.
12. Докорінне реформування системи державних резервів стратегічних ресурсів.

Оценить эту статью:
Добавить комментарий
  Условия "Чистого Листа" для России.

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти кобсуждению "Чистого Листа"

  Меню
  РПЦ МП
  Досьє
  Категорії
КПУ
ОПГ
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 367
Всего: 367

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Україна, член НАТО ?
Ответов: 8910
Комментариев: 2
Результаты
Другие опросы
  Зелена лоботомія
Президент
  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Пошук

ВНИМАНИЕ

Опознаем террористов, сепаратистов уродов

  Русский мир
 • Дезинформация

 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: pertolik@gmail.com
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 13 запросов к базе данных ( PHP: 73% БД: 27% )