Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            1601552                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 8 міс. та 24 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 24.11.2024
ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
- 730 740 чел.
Груз 200 на россию
Генералов РФ уничтожено 24 чел. 34/21.11.19-20942
Танков - 9423 ед. Потери русских на фронте за 2024 год:
Бронемашины - 19 209 ед. За 01.24г. 25 940 потери рашистов
Артиллерийских систем - 20 765 ед. За 02.24г. 28 530 потери рашистов
РСЗО - 1254 ед. За 03.24г. 28 200 потери рашистов
Средства ПВО - 1004 ед. За 04.24г. 25 840 потери рашистов
Самолеты - 369 ед. За 05.24г. 38 390 потери рашистов
Вертолеты - 329 ед. За 06.24г. 30 410 потери рашистов
БПЛА оперативно-тактические - 19 366 ед. За 07.24г. 34 420 потери рашистов
Крылатые ракеты - 2764 ед. За 08.24г. 36 830 потери рашистов
Корабли/катера - 28 ед. За 09.24г. 38 130 потери рашистов
Підводні човни - 1 ед. За 10.24г. 41 980 потери рашистов
Автомобильной техники - 29 864 ед. 01-24.11.24г. 35 250 потери рашистов
Спецтехника - 3679 ед.  
 Анатолій : У найбільш тяжкий момент не можна відступати 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Владика Борис Гудзяк: "У найбільш тяжкий момент не можна відступати, а треба зробити ще три кроки вперед"


Борис Гудзяк

Поважати гідність іншого, вміти слухати та сміятися зі своїх поразок – це три уроки успіху від Президента Українського католицького університету, єпископа Паризької єпархії УГКЦ Бориса Гудзяка. Учень Патріарха Йосипа Сліпого продовжив "велику ідею" – відродження національного, духовного та інтелектуального потенціалу українців. Навколо нього гуртуються лідери думок, інтелектуали та громадські діячі. Більшість з них навчилися ділитися своїм досвідом і відкривати в людях приховані можливості. "Важлива не лише ціль, важливі і засоби її досягнення", - повторює Борис Гудзяк. Він закликає не боятися нових викликів, не відступати у найтяжчі моменти і вчитися брати на себе відповідальність у творенні нових проектів. Поради про те, як починати "велику справу", далі у розмові.

Владико, після Майдану, в час війни Україні як ніколи потрібні реформи, нові проекти. УКУ ви також розбудовували в ненабагато легші часи. Часто талановитим людям бракує рішучості, впевненості, є банальний страх піти не своїм шляхом. Як розпізнати свою дорогу, своє покликання?

Може бути багато допоміжних чинників, щоб розпізнати свій шлях. Я ж даватиму поради на підставі мого досвіду і переконань. Кожен з нас має свої бажання і плани, але є також Господній провід. Божа воля дуже часто проявляється через оточення, через наші зацікавлення до певної справи. Господь діє через природу. Часом Він спрямовує проти течії. Дуже важливо вчитися слухати. Відновлювати свою здатність чути Божу волю. Чути звук душі. Наше майбутнє може розвиватися поступово, систематично по довгій траєкторії, а можуть бути дуже різкі повороти долі. Духовні наставники наголошують, що критерієм для пізнання Божої волі є властиво мир і щастя. Має бути відчуття, що це саме та справа, до якої ти покликаний. Ми є щасливі, коли здійснюємо Божу волю. Маю особистий приклад. Я не конче хотів бути неодруженим священиком. Закінчив семінарію в 23 роки і до 38 перебував у роздумах.

Часто доводиться робити багато речей, які не хочеш. Багато рутинних речей. Наше нове становище часто спонукає нас робити те, до чого раніше в нас не було особливої жаги

Цей час заповнювали переїзди з однієї країни до іншої, навчання та інші справи. І тільки після закінчення довголітньої докторантури і довготривалої адаптації до життя в Україні з її динамічними змінами я відчув, що Господь кличе мене бути неодруженим священиком. Тоді вже стало неважливо, що я хочу. Я почав сміятися з того, що хотів. Усвідомлював, що Господь неодноразово провадив мене дорогою, яку не вибрав би сам і яка була не прогнозованою для мене. І що саме ця дорога стала моїм щастям і моїм спасінням. Я й далі так сміюся, бо часто доводиться робити багато речей, які не хочеш. Багато рутинних речей. Наше нове становище часто спонукає нас робити те, до чого раніше в нас не було особливої жаги. Почуття обов’язку, любов до людей, любов до дитини, розуміння творчого потенціалу. Сьогодні ми трішки індоктриновані, бо думаємо, що наше щастя пов’язане із сповненням наших бажань. Бог провадить нас до щастя, яке є більшим за наші бажання і яке є більшим за наші уявлення. Коли ж керуємося своїми похотями, то будуємо у своїй господі дуже низький дах і відрізуємо певні можливості.

Зі свого досвіду скажіть, чого точно не варто робити, втілюючи свою ідею? Можете пригадати свої помилки?

Ніколи не варто ображати людей, принижувати. Не варто йти до доброї цілі поганими засобами. Треба розуміти, що не лише ціль важлива, але й цілий процес, бо ми ніколи не знаємо, чи ми до цілі дійдемо. Але наш шлях, наше життя може обірватися на половині дороги. І тоді постане питання: "Я йшов лукавим методом, йшов по трупах до мнимо доброї цілі?". Важливо щодня проводити собі іспит совісті і перевіряти, чи я не роблю такого, що не слід робити.

Як розрахувати свої сили? Який ресурс є визначальним – інтелектуальний потенціал, фінансове забезпечення, внутрішній духовний стимул чи щось інше?

Усі аспекти життя спрямовані до цілісності. Немає легкої форми. Якби я міг відповісти на це питання категорично і авторитетно, то хтось зробив би це раніше. Пошук підходів до життєвих проектів – це і є сама тканина життя. Аби застерегти себе від негативних, нечесних засобів, варто свої наміри і плани перевіряти у дискусії з людьми, які пройшли такий чи подібний шлях. Йдеться не лише про експертну оцінку чи поради, а про свідчення досвіду. Дізнавшись, що хтось пройшов таким же тяжким, тернистим шляхом, ми заспокоюємося і сповнюємося наснагою та терпінням йти далі. Також така бесіда може захистити нас від ілюзорних мрій, від безпідставної фантастики. Хтось із порадників може звернути нашу увагу на важливі передумови для початку нової справи. Мовляв, чи подумав ти про перший-другий пункт і чи всього тобі вистачає. Це стосується як великих, так і менших планів.

Не варто призупинятися чи відступати від роботи у момент, коли стає дуже тяжко. У найбільш складний момент треба постановити, що я роблю ще три кроки вперед. Наприклад, не кидаю навчання, недописавши дипломну роботу, а зроблю це вже після захисту

Не варто призупинятися чи відступати від роботи, коли стає дуже тяжко. У найбільш складний момент треба постановити, що я роблю ще три кроки вперед. Наприклад, не кидаю навчання, недописавши дипломну роботу, а зроблю це вже після захисту. Завершивши певний етап будь-якої справи, починаєш менше її боятися. Озираючись в минуле, розумієш, що перспектива руху у тому ж напрямку вже не виглядає такою обтяжливою. Я кажу це з досвіду, бо хотів одного разу покинути аспірантуру, коли було дуже багато письмових робіт. А мені підказали, мовляв, ти закінчи спочатку семестр, напиши ті роботи, а потім будеш думати, як далі рухатися.

А якщо трапляються поразки? Під їх впливом людина може або зламатися, або стати сильнішою. Як сприймати поразки?

Бог, який прагне нашого щастя, працює навіть з нашим гріхом. Різні невдачі є також нагодою. Якщо ми стаємо здатними це зрозуміти і робимо висновки на підставі поразок, то ці невдачі стають моментом росту. Нагодою для певного смирення. Я звертаю увагу на етимологію цього слова "с мирення" – тобто життя з миром. Ми перебуваємо в мирі, коли є в правильному відношенні з реальністю. Іноді саме поразка відкриває нам дійсність. Дуже добре жити з дійсністю, а також її творчо збагачувати і змінювати. Багато наших розчарувань пов’язані з нашими нереальними очікуваннями. Поразки не повинні нас бентежити. Зрештою, життя закінчується найбільшою поразкою – смертю. Людина без віри живе в постійній тіні остаточної, неминучої, тотальної поразки. А наша віра в Христове воскресіння перетворює найбільшу поразку і всі мікропоразки в перемогу. Ми отримуємо сміливість йти вперед, розуміючи, що наша поразка не є кінцевим провалом. Якщо віримо, що наше життя є великим благодатним скарбом, а не химерою, то по-іншому оцінюємо усі його повороти. Навіть розставання не є повсякчасним. Я от надіюся, що в Божому Царстві зможу засісти за великим столом зі своїми студентами УКУ і в світлі Божої благодаті згадати про все. І всі ті поразки будуть суєтою.

Чи не було у вас страху, сумнівів, що в один момент усе може рухнути, щось піде не так або просто не вистачить сил?

Було багато разів. Зустріч з труднощами в проекті УКУ були, є і будуть. Однак над цим задумом завжди витало велике Боже благословення. По-перше, ця ідея не є моєю. Це був задум митрополита Андрея Шептицького. Патріарх Йосип Сліпий плекав цю ідею за найвищий пріоритет. Після звільнення він відразу взявся за створення університету у 1963 році в Римі. Розвиток цього вишу – це не лише праця, творення програм, пошук викладачів, засобів, а це і спілкування з молодими людьми, які дають енергію, світло і радість. Це спілкування дає наснагу, щоб контекстуалізувати різні труднощі.

Девіз УКУ "Візьми і зроби" ви, напевно, обрали невипадково. Чому обрали саме ці слова?

Девіз виник у певний момент, коли я відчув застій, нарікання, претензії на рівні академічної спільноти. Мовляв, нам ще те чи інше не зробили, ще треба щось покращити. Моя відповідь була така: "Та візьми і зроби!". Тоді я відчув, що середовище стало супердинамічним і трохи вигідницьким, і треба було знайти чіткі слова заохоти.

Владико, вам якось вдавалося знайти ті слова заохоти. Ефективний менеджмент не може існувати без корпоративної культури. Всі знають про особливу атмосферу УКУ. Ви змогли згуртувати навколо себе прогресивних і активних людей - інтелектуалів, громадських діячів і духовних лідерів. Як вам вдалося їх запалити?

Я це робив не сам. Господь керував цим процесом. До проекту долучалися сотні людей зі своєю жертовністю і щирістю. Найважливіше – це любити людей. Вони відчувають щире ставлення, яке визнає їхню дану Богом гідність, їхній потенціал. Дуже важливими є гумор і гра, які відкривають людей. Гумор і гра – це не категоричні речі, а таїнственні. Думаю, в університетському спілкуванні немало щирої любові, жертовності, солідарності, підтримки гідності одне одного. Також є чимало гри і сміху.

Патріарх УГКЦ Йосип Сліпий закликав: "Великого бажайте!". Але в житті виникає суперечність – можеш стати Дон Кіхотом, який мріє, але не досягає, можеш залишатися другом Санчо Пансою, який задовольняється тим, що має. Чи треба людині ставити межу між доступним і стремлінням до більшого?

Межу ставити варто. Але треба розуміти, що "велике" не означає досягнень якихось гігантських масштабів. "Велике" – це зробити шедевр зі свого життя. Стати віртуозом у слуханні. Навчитися слухати свого чоловіка, свою дружину, дітей. Бути великим слухачем, великим любителем тих, хто є поруч. Жити в повноті до можливостей свого життя так, щоб вінця трішки переливалися.

Коли люди чують пораду "навчитися слухати", то відразу називають контраргумент, що хочуть бути і почутими…

Краса дисципліни слухання у тому, що практикуючи її, ти іншим допомагаєш навчитися слухати. Ти свідчиш, що це можливо й інших стимулюєш до цього. Тобто якщо ми вміємо слухати, то хтось зуміє і нас почути. У мене було багато періодів самотності, почуття залишеності. Хтось, на кого покладався, не зрозумів і не підтримав. Я завжди шукав розумних, мудрих, правдивих людей, які мають глибоке духовне коріння, щоб з ними ділитися своїми слабкостями, переживаннями. Вони мене скріплювали, потішали і допомагали мені з себе сміятися.

Запам'яталося зі слів одного з проректорів, що однією із цілей університету є не лише дати студентам знання, але і навчити двох важливих слів "дякую" і "пробачте". Що ще важливе ви порадили б?

Сьогодні не кожен володіє мистецтвом молитви. Людина, яка молиться, змінює все – і працю, і відпочинок, і плани, і ставлення до майбутнього. Це зцілює наші жалі щодо стосунків з батьками та іншими людьми. Молитва зцілює минуле, а також відкриває майбутнє. Ставить нас перед великим Богом. Я б радив бути в русі, в спорті, в лоні природи. Багато хто з нас сидить у віртуальному світі комп’ютерів, а як важливо бачити небо. Обрії, пройтися полем. Заохочую піти до Унева на прощу в травні.

У сучасному світі чи то на роботі чи то в сімейному колі часто вирує хаос, немає миру і спокою. Люди втрачають порозуміння. Доволі часто через цей хаос виникає взаємна байдужість навіть у досить успішних великих проектах. Як цього уникнути?

Ми легко входимо в діалектику одне з одним. У комунікації одне з одним нам треба Третього – присутність Божу і свідомість про таїнство. Усе, що ми робимо на роботі чи в повсякденному житті, є важливим, але є щось більше. Є щось більше ніж моє бачення, як ти маєш виконати те чи інше завдання, чи виконав ти усі вимоги. Коли ми закриваємося від більшого, наша діалектика стає або нашою перемогою, або поразкою. Тоді виникають страхи, агресія, неспокій. Коли ми бачимо, що є великий Бог, і Він повиває тебе і мене любов'ю, з'являється легкість і спокій.

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

Список лиц, причастных к депортации украинских детей
  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:




Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 47
Всего: 47

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна

  ЦПК
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
  • Дезинформация
  • Россия
  • ВАША РАША
  • Рейс MH17
  • Сдыхающая Россия
  • Русская гордость
  • Георгий Жуков
  • "Русский мир"
  • Русские каратели
  • Пытки ГРУ РФ
  • Русские на Донбасе
  • Русские в Сирии
  • Звери Путина
  • 17 сентября 1939
  • Война 1812 гола
  • Финская война
  • Зачистка с. Самашки
  • Трибунал
  • Муравьев в Киеве
  • Операция "Монолит"
  • Русские планы
  • Миф о братстве
  • Покушение на Россию
  • Обыкновенный фашизм
  • РПЦ и Сталин
  • Имя твое — Орда
  • Русские 3-го Рейха
  •   Партия Регионов
    Янукович и К



      Гамбіт президента


    От Шконки до Хонки
    От Хонки до Шконки

      Чорний стоматолог

    Сімейні традиції

      Моя кнопка
    Моя кнопка

     

     

    Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
    Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
    Веб мастер: yxypy@ukr.net
    Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 12 запросов к базе данных ( PHP: 90% БД: 10% )