Поліцейського посадили під цілодобовий домашній арешт
Новий підозрюваний у справі Тищенка: колишнього поліцейського, який напав на ветерана у Дніпрі, посадили під цілодобовий домашній арешт
Київський суд обрав запобіжний захід колишньому поліцейському Богдану Писаренку, який брав участь у нападі на ексвійськового у Дніпрі разом з нардепом Миколою Тищенком. Суд зобов’язав Писаренка цілодобово не покидати свій дім впродовж двох місяців. Прокурори в суді просили Писаренку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без застави, тому вони подали апеляційну скаргу на ухвалу суду.
Коля Катлета предложил расследовать резиденции Трампа
Про це «Слідству.Інфо» повідомили в Офісі Генерального прокурора.
Печерський районний суд Києва 11 липня 2024 року обрав запобіжний захід колишньому поліцейському Богдану Писаренку. Чоловіка підозрюють у незаконному позбавленні волі людини (частина 2 статті 146 КК України) та перевищенні службових повноважень (частина 2 статті 365 КК України). У суді прокурори просили для Писаренка тримання під вартою без можливості вийти під заставу, але суд обрав м’якіший запобіжний захід — цілодобовий домашній арешт. Прокурори подали апеляційну скаргу на ухвалу суду.
Писаренку оголосили підозру 8 липня 2024 року. У тексті документа, який журналісти «Слідства.Інфо» отримали від джерел у правоохоронних органах, зазначено, що колишній поліцейський наказував потерпілому Дмитру Мазосі зупинитись, фізично перешкоджав йому рухатись із дитячим візком з немовлям і декілька разів намагався «заламати» потерпілого. На думку прокурорів, Писаренко знав, що перевищує свої повноваження і не має законних підстав застосовувати силу до Мазохи, але експоліцейського це не зупинило.
Коля Катлета
Нагадаємо, що 20 червня 2024 року в Дніпрі нардеп Микола Тищенка та люди в балаклавах (ймовірно, охоронці політика) побили ексбійця підрозділу Kraken Дмитра Мазоху. Після цього у нардепа провели обшуки та вручили йому підозру. У цьому конфлікті брав участь і вже колишній лейтенант поліції Богдан Писаренко. На опублікованих відео нападу видно, як експоліцейський застосовує силу до колишнього військового — намагається знерухомити та заламує руки.
Після усіх цих подій Писаренка звільнили за результатами службової перевірки, у якій йдеться, що чоловік не знав своїх повноважень, не дотримався порядку застосування заходів примусу та не увімкнув портативний відеореєстратор до і під час конфлікту. Також столичний поліцейський не зателефонував у «102», коли громадяни заявляли йому про правопорушення.
Тернистый путь Оболонского от бандита в слугу народа
До цього у цій справі було лише двоє підозрюваних: сам Микола Тищенко та його охоронець Костянтин Цубера, яких зараз судять. Правоохоронці оголосили їм підозри. Цуберу підозрюють у катуванні та незаконному позбавленні волі людини, а Тищенка лише у незаконному позбавленні волі.
За рішенням суду, Тищенко зараз перебуває під цілодобовим домашнім арештом, який він не зміг оскаржити в апеляційному суді, а Цубера сидить під вартою і подав у Київський апеляційний суд скаргу на обраний йому запобіжний захід.
Про маінпуляції ОПи Зеленського
Татаров створив мережу суддів, правоохоронців та адвокатів, які можуть закривати невигідні владі справи. ВIДЕО
Чому Офіс Президента тримається за корупційний БЕБ попри ризик зриву міжнародного фінансування України
НАЗК знайшло конфлікт інтересів у діях заступника глави ОП Ростислава Шурми щодо виплат компаніям його брата
У Раді зареєстрували новий законопроєкт про реформу БЕБ: він робить неможливим вплив Татарова, який намагалися зберегти законопроєктом від Кабміну
Заступник Єрмака Шурма запустив свої ручонки в «Укрзалізницю»
Хто то є такий Олег Татаров?
Єрмак, що воно таке є?
|