Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            1560652                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 8 міс. та 21 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 21.11.2024
ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
- 727 250 чел.
Груз 200 на россию
Генералов РФ уничтожено 24 чел. 34/20 935
Танков - 9398 ед. Потери русских на фронте за 2024 год:
Бронемашины - 19 143 ед. За 01.24г. 25 940 потери рашистов
Артиллерийских систем - 20 731 ед. За 02.24г. 28 530 потери рашистов
РСЗО - 1253 ед. За 03.24г. 28 200 потери рашистов
Средства ПВО - 1003 ед. За 04.24г. 25 840 потери рашистов
Самолеты - 369 ед. За 05.24г. 38 390 потери рашистов
Вертолеты - 329 ед. За 06.24г. 30 410 потери рашистов
БПЛА оперативно-тактические - 19 259 ед. За 07.24г. 34 420 потери рашистов
Крылатые ракеты - 2756 ед. За 08.24г. 36 830 потери рашистов
Корабли/катера - 28 ед. За 09.24г. 38 130 потери рашистов
Підводні човни - 1 ед. За 10.24г. 41 980 потери рашистов
Автомобильной техники - 29 745 ед. 01-21.11.24г. 31 760 потери рашистов
Спецтехника - 3674 ед.  
 Анатолій : Топменеджер АТ "Антонов" Авдєєв "релокувався" до Німеччини 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Топменеджер АТ "Антонов" Авдєєв "релокувався" до Німеччини з зарплатою в 12 млн грн на рік

АТ "Антонов" – на дистанційному керуванні? У Німеччині відкрили дочірню компанію авіагіганта, непідконтрольну Укроборонпрому, її очолив Віктор Авдєєв

Стратегічне АТ "Антонов" – на віддаленому управлінні з Німеччини, та ще й в обхід Укроборонпрому? Колишній прокурор часів Януковича – Віктор Авдєєв – за десять років здійснив стрімкий кар'єрний зліт від "маски-шоу" в бутіку на Хрещатику до позиції фактично другої особи в національному авіаконцерні. Проте не так давно, на тлі скандалів довкола ймовірних зловживань на підприємстві, Авдєєв звільнився і виринув вже у Німеччині, де очолює тамтешню "Антонов Логістік Саліс" і живе на широку ногу.

Віктор Авдєєв: буремний шлях від прокурора до сірого кардинала "Антонова"

Як у руках трійці топменеджерів – Гаврилова, Авдєєва і Журавльова – опинився тотальний контроль над фінансовими потоками АТ "Антонов" і навіщо їм приватна компанія у Лейпцигу? За які заслуги пан Віктор торік заробив у німецькій фірмі 12 млн грн і чому так поспішно "релокувався" на тлі низки кримінальних проваджень? І, зрештою, як "злив" від CNN зірвав плани "гаврилівців" під час війни вивести з України 50 млрд доларів у далеку Бразилію?

Ексклюзивні деталі та інсайди цієї заплутаної історії розкрив у новому розслідуванні журналіст СтопКору Ігор Хмурий.

Постать Віктора Авдєєва, якого інсайдери називають ледь не "сірим кардиналом" компанії-авіагіганта зацікавила журналістів на тлі розслідування можливих тендерних зловживань в "Антонові". Зокрема, підставою для скандальної закупівлі кондиціонерів стала службова записка, затверджена безпосередньо Авдєєвим, як заступником в.о. гендиректора товариства Євгена Гаврилова.

Але звідки Авдєєв потрапив до авіації і чим займався раніше?

Народився герой нашого розслідування у Сімферополі. Спершу обрав для себе прокурорський шлях. Починав стажером в 2010-х у Святошинському районі столиці. За часів Януковича зробив непогану кар’єру, а вже влітку 2014 року, після Революції Гідності, замість люстрації зумів перевестись до міської прокуратури. Саме там втрапив у перший гучний скандал.

У серпні 2014 року в мережі з’явились шокуючі кадри з ювелирного бутіку "Граф" на Хрещатику. На них група силовиків з прокурорів, спецпризначенців, ДСНС та поліції проводить обшук у магазині. Підставою для слідчих дій стала заява від ГО-ноунейма, начебто в "Графі" продають небезпечний радіоактивний годинник. Цього вистачило "прокурорським", щоб отримати санкцію на обшук та "вилучення".

Ограбление магазина Graff в центре Киева: СОКОЛ вычищает склад за 15 отведенных минут

"Вивівши з ладу камери спостереження, влаштували справжнє мародерство. Коштовності та гроші розкрадали всі, навіть понятий. Проте злодюжки з ксивами помилились, декілька камер були прихованими та навіть писали звук", – розповідає журналіст.

Пізніше власники бутіку заявили, що обікрали їх на 2,5 мільйони євро.

І саме Віктору Авдєєву, який щойно перевівся до міської прокуратури, доручили розслідувати головну справу щодо колег-грабіжників. І це – точно не тезка, бо власники бутику навіть тегали сторінку пана Віктора у фейсбуці. Однак після роботи Авдєєва у суді справа... розвалилась.

"Білі нитки стирчали всюди. Рік фігурантів не могли знайти для допиту, частину награбованого, за офіційною версією, просто підкинули під двері прокуратури. Чим все закінчилось? Та в принципі нічим добрим. Хтось отримав смішні вироки, хтось "відмазався" через АТО, але більшість наразі навіть обіймає ще вищі посади. Потім через суд власники бутіку відсудили 25 мільйонів гривень відшкодування з бюджету", – зауважує Ігор Хмурий.

Редакція СтопКору подала низку запитів до прокуратури, щоб прояснити деталі цієї давньої справи, але у відповідь отримувала, в основному, відписки. Проте стало відомо, що Авдєєва після розслідування навіть підвищили, а генпрокурор присвоїв йому класний чин молодшого радника юстиції.

Але власники бутіку справу на гальмах спускати не стали.

В березні 2016 року Авдєєва притягують до дисциплінарної відповідальності за неналежне виконання службових обов’язків. І вже в травні цього року він бере відпустку по догляду за дитиною. Та "перечекати" не судилося.

Після скандалів та службового розслідування Генпрокуратура в 2018 році відкрила нове кримінальне провадження, розслідувати яке доручили новоствореному Бюро – ДБР. На цьому тлі навесні 2017 року Авдєєв вчасно звільняється з органів за власним бажанням. І одразу ж переходить працювати до Державної авіаційної служби України, де очолює юридичне управління.

У Державіаслужбі для Авдєєва починається нова сторінка життя – як службового, так і особистого.

Там серед підлеглих він знаходить нове кохання – Валерію Дремлюгу, з якою, судячи з декларацій, одружився у 2019-му. Цікаво, що за рік до того майбутня нова теща Авдєєва відкрила у Кропивницькому приватний навчальний центр з авіабезпеки.

Серед засновників також була повна тезка викладачки місцевої льотної академії, в якій навчався сам Авдєєв, та одесит Вячеслав Хомяков. Його тезку в Одесі знають як в.о. директора аеропорту, який "віджали" у містян і зараз цю справу розслідують у прив’язці до колишніх "тіньових" власників міста.

"Компанія тещі, викладачки і скандального одесита в 2021 році отримала сертифікат на підготовку спеціалістів з авіабезпеки від Державіаслужби. Звичайно те, що в той момент зять був головним юристом цієї служби, а донька – старшим спеціалістом одного із відділів, не каже про жодне кумівство", – коментує Ігор Хмурий.

Наступний етап цієї історії стартує у 2022 році, з початком повномасштабного вторгнення.

У квітні 2022 року Авдєєв звільняється з Державіаслужби та стає другою людиною в новій команді керівництва "Антонова". До речі, лише за той рік ця посада принесла йому майже 3 млн грн офіційних виплат від розбомбленого авіагіганта. Будучи заступником Євгена Гаврилова з операційної та адміністративної діяльності, Авдєєв фактично керував усіма закупівлями.

А в його декларації починає фігурувати цікавий рядок – зарплата за сумісництвом у німецькій "Антонов Лоджистік Саліс". Приблизно 12 млн грн за 2023 рік.

"Нарешті, ми отримали хоча б одну змістовну відповідь від "Антонова" на числені запити. І вона деталізувала деякі дані інсайдерів та відкритих джерел. Справа в тому, що сам "Антонов" Авдєєву був не настільки цікавим, як інша компанія – німецька фірма "Антонов Логістік Саліс"", – припускає розслідувач.

Що це за фірма?

Зануримось трохи в історію. Коли СРСР вже бився в економічній агонії, всі великі підприємства перебували у стагнації. Київський "Антонов" – не виняток. Тому його тодішнє керівництво добилося від Горбачова дозволу розпочати комерційну діяльність з іноземними клієнтами. Адже бортів "АН" по світу літало дуже багато.

Проте вести пряму комерційну діяльність ані за Союзу, ані за часів незалежної України держпідприємство "Антонов" не могло суто юридично. Так і народились закордонні аналоги.

Спочатку працювали з британцями. Потім з росіянами через їх гіганта "Волга-Днепр". Причому, навіть після Майдану. Але ті почали демпінгувати у послугах міжнародних перевезень вантажів. Тоді на орену і вийшов німецький Лейпциг, де в 2018 році створили компанію "Антонов Логістік Саліс".

"Важливий момент. "Саліс" не є юридичною донькою "Антонова". Навіть тепер, коли той з держпідприємства перетворився на акціонерне товариство. Тобто "Саліс" – це приватна фірма, якою володіє інша приватна фірма – "Антонов", якою в свою чергу володіє інша структура – Укроборонпром, акціями якого нарешті володіє держава", – наголошує Хмурий.

Таким чином, "Саліс" – юридично вже дуже далекий від держави Україна, особливо після корпоратизації "Антонова".

Офіційно "Антонов Логістік Саліс" створили для співпраці з НАТО. Альянс підписав контракт, за яким резервував для себе в Німеччині частину авіапарку в обмін на регулярні мільйони валюти. Паралельно "Саліс" отримав від "Антонова" дозволи на обслуговування брендових літаків по всьому світу і на комерційні перевезення від свого імені.

У джерел лейпцигської фірми стояв Олександр Гриценко. В 2022 році його спочатку відсторонили, а з приходом нової команди – "наздогнали" кримінальними провадженнями.

Сам Гриценко від інтерв’ю для СтопКору відмовився, але відповів на деякі питання через посередників. Він стверджує, що все може підтвердити документально. Так от, за словами колишнього директора "Саліс", саме він створював цю фірму і подарував свою контрольну частку в обмін на посаду.

"Компанія "Antonov Logistics Salis GmbH" була створена як приватна, 51% акцій якої належали мені, а 49% акцій компанії належали німецькій компанії "Air Cargo Net". Перед тим як створити компанію, у мене була домовленість з Донцем О.Д., що мені належать 51% акцій компанії, які я згодом подарую державному підприємству "Антонов". У березні 2019 року я виконав свої зобов’язання", – запевняє Гриценко.

Далі, за його словами, саме колишній керівник "Антонова" дав згоду на перепродаж 49 німецьких відсотків підозрілій бельгійській фірмі Air Cargo Solution.

"З Гавриловим я познайомився у березні 2022 року, коли він був у відрядженні до компанії "Antonov Logistics Salis GmbH". Він розпитував мене про програму САЛІС та цікавився її історичною складовою. Пізніше, після його призначення на посаду в.о. генерального директора ДП "Антонов" він запропонував мені повернутися на посаду керуючого директора компанії "ALS"", – розповідає пан Олександр.

Проте вже влітку того ж року замість повернення на посаду Гриценко отримав від "нової команди" закиди, що вилились у кримінальні провадження.

Згідно єдиної змістовної відповіді АТ "Антонов" на запит СтопКору, вже у вересні 2022 року на місце Гриценка призначають саме Віктора Авдєєва. При цьому він продовжив працювати першим заступником в.о. гендиректора концерну аж до серпня 2024 року, отримуючи мільйони гривень зарплати. Звільнився пан Віктор лише у серпні цього року, коли журналісти і контролюючі органи активно зацікавились "Антоновим".

Того ж самого дня, як Авдєєв пішов, декларацію кандидата на його посаду подав Михайло Журавльов. Це – колишній колега Авдєєва по Державіаслужбі, який очолював там управління справами. І звільнився він з аіваслужби та перейшов на "Антонов" саме разом з Авдєєвим.

Та повернемось до Лейпцигу. За даними джерел СтопКору, Авдєєв вже давно виїхав за кордон і не повертався. А "Антоновим" керував... віддалено. Також, за даними інсайдерів, пан Авдєєв вже нібито навіть готує документи для посвідки на проживання у Німеччині. Та акумулював в одному з німецьких банків майже мільйон євро заощаджень.

На цьому тлі минулого року довкола АТ "Антонов" розгорівся скандал у далекій Бразилії.

Інсайдери місцевого CNN підсвітили заокеанським колегам зустріч представників "Антонова" з урядом Сан-Пауло. Мовляв, наші домовились з бразильцями про інвестиції у 50 мільярдів доларів. Ці кошти мали у розпал війни вивести з України для побудови величезного авіазаводу в Південній Америці.

24 квітня 2023 року з’являється новина, що домовленості призупинено через проросійські виступи президента Бразилії.

На тлі скандалу українське посольство в Бразилії надсилає на "Антонов" лист з поміткою "терміново". Як виявилось, про перемовини щодо заводу вони взагалі були не в курсі. Тому представники МЗС просять терміново зв’язатись з дипломатами та розробити спільну відповідь на цей "хайп".

І того ж дня на офіційній сторінці "Антонова" з’являється допис, в якому "гаврилівці" все спростовують та вимагають не вірити джерелам CNN, а вірити тільки їм.

Після цього бразильські журналісти ще тиждень надсилали пресслужбі "Антонова" листи з проханнями пояснень. І, що цікаво, в бразильській пресі навіть називали прізвища тих, хто ймовірно вів ці скандальні перемовини. Це один із співробітників МЗС та той самий Віктор Авдєєв. І якщо дипломата після цього звільнили, то Авдєєва – ні.

"Ба більше. Ось ще один цікавий та ексклюзивний інсайд наостанок. На початку липня поточного року Авдєєв надсилає Гаврилову офіційного листа з Німеччини. В ньому він нагадує, що в світі є багато АНів, які треба обслуговувати. І пропонує, що робити це буде саме він – ексклюзивно від імені компанії. І пан Гаврилов не зумів відмовити своєму товаришеві", – резюмує Ігор Хмурий.

Нагадаємо, АТ "Антонов" на тлі війни, імовірно, переплатило мільйони гривень на тендерах із придбання сталевих труб та обладнання для кондиціонування – таких висновків дійшов розслідувач СтопКору Ігор Хмурий, детально проаналізувавши закупівлі авіаконцерну й порівнявши прайси із середньоринковими. На цьому тлі діяльністю керівництва концерну зацікавились в Укроборонпромі – там анонсували вилучення документів і перевірку "Антонова".

Рекордні мільйонні зарплати, завищення ціни закупівель в 14 разів: як живе Антонов

Надія Рогальська Шеф-редактор порталу СтопКор

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

Список лиц, причастных к депортации украинских детей
  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:




Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 41
Всего: 41

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна

  ЦПК
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
  • Дезинформация
  • Россия
  • ВАША РАША
  • Рейс MH17
  • Сдыхающая Россия
  • Русская гордость
  • Георгий Жуков
  • "Русский мир"
  • Русские каратели
  • Пытки ГРУ РФ
  • Русские на Донбасе
  • Русские в Сирии
  • Звери Путина
  • 17 сентября 1939
  • Война 1812 гола
  • Финская война
  • Зачистка с. Самашки
  • Трибунал
  • Муравьев в Киеве
  • Операция "Монолит"
  • Русские планы
  • Миф о братстве
  • Покушение на Россию
  • Обыкновенный фашизм
  • РПЦ и Сталин
  • Имя твое — Орда
  • Русские 3-го Рейха
  •   Партия Регионов
    Янукович и К



      Гамбіт президента


    От Шконки до Хонки
    От Хонки до Шконки

      Чорний стоматолог

    Сімейні традиції

      Моя кнопка
    Моя кнопка

     

     

    Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
    Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
    Веб мастер: yxypy@ukr.net
    Страница сгенерирована за 0.08 сек. и 12 запросов к базе данных ( PHP: 87% БД: 13% )