Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            1102083                          Портал Інфо Online існує — 18 років, 1 міс. та 3 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 31.03.2025
ориентировочно составили:

Погибшие рашисты Груз 200 - 915 230 чел. Потери за 2024 год - 430 510 шт.
Генералов РФ уничтожено - 25 чел. 40/10-21952
Танков - 10 496 ед. Потери русских на фронте за 2025 год:
Бронемашины - 21 819 ед. январь 25г. 48 240 потери рашистов
Артиллерийских систем - 25 537 ед. февраль 25г. 36 950 потери рашистов
РСЗО / MLRS - 1347 ед. 01-31.03.25г. 39 000 потери рашистов
Средства ПВО - 1123 ед.
Самолеты - 370 ед.
Вертолеты - 335 ед.
БПЛА оперативно-тактические - 31 416 ед.
Крылатые ракеты - 3121 ед.
Корабли/катера - 28 ед.
Підводні човни - 1 ед.
Автомобильной техники - 42 593 ед.
Спецтехника - 3786 ед.
 Россия : На Заході прораховують варіанти Третьої світової війни з Росією 
Новость от Anatoliy Tkachenko

На Заході прораховують варіанти Третьої світової війни з Росією

Лідери в Європі неодноразово попереджали, що агресія Росії не зупиниться лише в Україні.

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив в інтерв'ю у червні, що Путін «може навіть напасти на країну НАТО».

Виступаючи у Бундестазі, він зазначив: «Ми маємо бути готові до війни до 2029 року».

У листопаді глава служби зовнішньої розвідки Німеччини Бруно Каль повторив думку, що Москва «готується до війни із Заходом».

Росія вже представила свою війну з Україною як опосередковану війну між Москвою та НАТО; однак, згідно зі статтею 5 статуту НАТО, лише удар по одному члену може викликати колективну відповідь.

Міністр цивільної оборони Швеції Карл-Оскар Болін заявив, що «війна може прийти до Швеції» того ж дня, коли головнокомандувач країни Мікаель Бюден попередив шведів про необхідність «морально підготуватися» до агресії.

Військові аналітики на Заході опрацьовують найпохмуріші сценарії розвитку подій у Європі.

"Немає жодних сумнівів у тому, що Путін продовжуватиме агресивно переслідувати свої інтереси в Європі, і в Східній Європі зокрема", - сказав Newsweek Вільям Мак, професор політології в Північному центральному коледжі.

У США було представлено тривожний аналіз можливого масштабного конфлікту, який, на думку експертів, може охопити значну частину Європейського континенту.

Newsweek опублікував карту, що ілюструє можливі сценарії Третьої світової війни, припустивши, де може початися конфлікт між Росією та Європою.

Згідно з поданою картою, у разі початку військового протистояння в Європі фронт може простягтися від північного кордону Росії з Фінляндією через Естонію, Латвію, Литву, Швецію та Польщу. Видання зазначає, що лінія фронту може досягти кордону Німеччини із Данією.

Особливу увагу Newsweek приділяє Сувалкскому коридору, розташованому на кордоні Польщі та Литви. Передбачається, що саме в цьому стратегічно важливому районі, що з'єднує Калінінградську область з Білорусією, може статися перше сутичка.

Крім цього, аналітики розглядають можливість активних бойових дій в акваторії Чорного і Азовського морів.

Раніше обраний президент США Дональд Трамп неодноразово заявляв, що зможе домовитися про припинення бойових дій між Росією та Україною протягом 24 годин.

Також він запевняв, що запобігатиме початку Третьої світової війни. За словами Трампа, війни між Москвою та Києвом нібито вдалося б уникнути, якби він здобув перемогу на президентських виборах у 2020 році.

Публікація подібних сценаріїв у провідних західних ЗМІ свідчить про зростаючу стурбованість ескалацією поточних збройних конфліктів.

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

Список лиц, причастных к депортации украинских детей
  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:




Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 47
Всего: 47

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна

  ЦПК
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
  • Дезинформация
  • Россия
  • ВАША РАША
  • Рейс MH17
  • Сдыхающая Россия
  • Русская гордость
  • Георгий Жуков
  • "Русский мир"
  • Русские каратели
  • Пытки ГРУ РФ
  • Русские на Донбасе
  • Русские в Сирии
  • Звери Путина
  • 17 сентября 1939
  • Война 1812 гола
  • Финская война
  • Зачистка с. Самашки
  • Трибунал
  • Муравьев в Киеве
  • Операция "Монолит"
  • Русские планы
  • Миф о братстве
  • Покушение на Россию
  • Обыкновенный фашизм
  • РПЦ и Сталин
  • Имя твое — Орда
  • Русские 3-го Рейха
  •   Партия Регионов
    Янукович и К



      Гамбіт президента


    От Шконки до Хонки
    От Хонки до Шконки

      Чорний стоматолог

    Сімейні традиції

      Моя кнопка
    Моя кнопка

     

     

    Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
    Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
    Веб мастер: yxypy@ukr.net
    Страница сгенерирована за 0.11 сек. и 12 запросов к базе данных ( PHP: 83% БД: 17% )