Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            1605043                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 8 міс. та 24 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 24.11.2024
ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
- 730 740 чел.
Груз 200 на россию
Генералов РФ уничтожено 24 чел. 34/21.11.19-20942
Танков - 9423 ед. Потери русских на фронте за 2024 год:
Бронемашины - 19 209 ед. За 01.24г. 25 940 потери рашистов
Артиллерийских систем - 20 765 ед. За 02.24г. 28 530 потери рашистов
РСЗО - 1254 ед. За 03.24г. 28 200 потери рашистов
Средства ПВО - 1004 ед. За 04.24г. 25 840 потери рашистов
Самолеты - 369 ед. За 05.24г. 38 390 потери рашистов
Вертолеты - 329 ед. За 06.24г. 30 410 потери рашистов
БПЛА оперативно-тактические - 19 366 ед. За 07.24г. 34 420 потери рашистов
Крылатые ракеты - 2764 ед. За 08.24г. 36 830 потери рашистов
Корабли/катера - 28 ед. За 09.24г. 38 130 потери рашистов
Підводні човни - 1 ед. За 10.24г. 41 980 потери рашистов
Автомобильной техники - 29 864 ед. 01-24.11.24г. 35 250 потери рашистов
Спецтехника - 3679 ед.  
 Анатолій : У справі Тимошенко зловживають судочинством 
Новость от Anatoliy Tkachenko
Єврокомісар Фюле: “У справі Тимошенко зловживають судочинством у політичних цілях”

Україні слід зміцнювати демократію, демократичні інституції, відповідальність політиків, і таким чином Київ допоможе собі на шляху до ЄС, заявив Комісар ЄС з питань розширення й політики сусідства Штефан Фюле в інтерв‘ю Євроньюз. Він назвав слабким верховенство права в Україні – ознакою цього є зловживання судочинством у політичних цілях, “як це відбувається у справі колишнього прем‘єр-міністра і низки колишніх політиків”. З Єврокомісаром у Брюсселі розмовляла Наталя Річардсон-Вікуліна.

Євроньюз: Комісаре Фюле, давайте поговоримо про можливу наступну хвилю розширення — про країни Східного партнерства. Яка з них має сьогодні найкращі результати?

Штефан Фюле: До програми Східне партнерство входить 6 країн, їхня політика, їхні інструменти і цілі відрізняються. Дійсно треба розділяти розширення і політику сусідства. Той факт, що і розширенням, і політикою сусідства займається один комісар, не означає, що Єврокомісія виношує якісь незвичайні плани.

Євроньюз: Але ці країни можуть претендувати на вступ до ЄС відповідно до статті 49 Лісабонської угоди.

Штефан Фюле: Зачекайте, я до цього повернусь. Тож між політикою розширення і політикою сусідства існує чітка розділова лінія. Так, ви абсолютно правильно сказали (про статтю 49). У політиці сусідства відбулися зміни. Тому що після того, як набула чинності Лісабонська угода, ми отримали новий інструмент у сфері зовнішньої політики, і разом з Верховним представником ЄС ми почали перегляд нашої політики сусідства.

Ми врахували величезні зміни історичного масштабу в країнах Південного сусідства і розробили нову формулу, нову політику, нове бачення для південних сусідів і східних сусідів. Вперше ми заявили, що Східне партнерство не є якоюсь ізольованою програмою, ізольованим процесом, заявили, що наші партнери, які працюють за допомогою наданих нами інструментів і дотримуються цінностей, принципів і вимог Східного партнерства, насправді не тільки наближуються до ЄС, але можуть досягти такого рівня, що матимуть змогу скористатися статтею 49 Лісабонської угоди.

У цій статті сказано, що європейська країна, яка розділяє цінності Європейського Союзу, може стати членом ЄС. Це не означає, що ми пропонуємо цим країнам перспективу членства. Такий крок можуть здійснити країни-члени Євросоюзу. Але вперше ми сказали країнам Східного партнерства: якщо ви маєте серйозні європейські прагнення, то… І такі країни є…

Євроньюз: Наприклад?

Штефан Фюле: Такі, як Україна, Молдова, Грузія, які дуже серйозно і відверто говорять про їхні європейські прагнення …

Євроньюз: Але хто з них ближче до ЄС?

Штефан Фюле: Зачекайте. Цим країнам ми говоримо: знаєте, у політиці не можна скоротити путь, немає обхідних шляхів. Працюйте у рамках Східного партнерства, дотримуйтеся цінностей, принципів, зміцнюйте демократію, демократичні інституції, відповідальність політиків, демократію в цілому, і ви допоможете собі на шляху до ЄС, зможете у якийсь момент скористатися статтею 49.

Яка країна ближче? Дозвольте мені не грати в гру з назвами країн. З кожною з них ми маємо особливі відносини. З Україною тільки наприкінці минулого року ми завершили переговори по Угоді про асоціацію – це дуже важливий документ, що передбачає набагато тіснішу політичну асоціацію та глибшу економічну інтеграцію. І якщо ця угода буде підписана, ратифікована й набуде чинності, це стане дуже значним внеском до європейських прагнень України. Молдова хоче також цього досягти, ми почали переговори щодо угоди про асоціацію з деякими іншими учасниками Східного партнерства.

Євроньюз: Ви знаєте, що в Україні є деякі проблеми з демократією, і деякі політичні опоненти сидять у в‘язниці. Що б Ви сказали президентові Януковичу про справу Тимошенко?

Штефан Фюле: Він знає мою відповідь, а також відповіді голови ЄК Баррозу і голови Європейської Ради Ромпея. У грудні в Києві відбувся саміт, і три президенти (Янукович, Баррозу, Ромпей) залишилися за зачиненими дверима довго-довго, щоб абсолютно чітко з‘ясувати, що необхідно зробити. Ми сказали нашим українським партнерам: слухайте, щойно ми досягли величезного успіху, закінчивши роботу над угодою про асоціацію. Це перша подібна угода, далекоглядна угода з нашим партнером.

Тепер Єврокомісія і зовнішньополітичне відомство ЄС мають намір провести всю технічну роботу, необхідну для підписання, а потім ратифікації угоди. Ми також чітко дали зрозуміти, що для підписання і ратифікації угоди Україна мусить дотримуватися політичних умов: поважати цінності, які складають суть наших відносин і які знайшли місце у нашій Угоді про асоціацію. І зловживання судочинством у політичних цілях, як це відбувається у справі колишнього прем‘єр-міністра і низки колишніх політиків, є ознакою слабкого верховенства права в Україні. Тож Україні потрібно зробити багато чого для успішного завершення цього процесу, для того, щоб ми змогли отримати вигоду з нових відносин, які передбачає Угода про асоціацію.

Євроньюз: Але чи можете Ви запитати президента Януковича, будь ласка, звільніть Юлію, ви можете так запитати чи ні?

Штефан Фюле: Я думаю, що ми можемо сказати так: слухайте, на нашу думку, у справі проти неї є якась помилка. Людину посадили у в‘язницю за виконання політичної відповідальності, на підставі двох статей кримінального кодексу, який бере коріння від радянського законодавства 1960-х років. Не цього ми очікуємо від країни з європейськими прагненнями, країни, яка прагне підписати найбільш далекосяжну з усіх угод, про які ЄС вів переговори із своїми партнерами.

Так, ми можемо так сказати. І, звичайно, від президента, від влади залежить, як найефективніше вирішити це питання в існуючих правових рамках, конституційних рамках. Тому що коли щось відбувається не так, потрібно мати, звичайно, певні засоби, як це виправити. Також я б сказав: що ви очікуєте від ваших кращих партнерів і кращих друзів? Ми повинні бути відкритими і щирими, і не тільки казати вам, якими ви є чудовими, але також попереджати, що те чи інше не відповідає нашим спільним намірам, прагненням чи цінностям.

Євроньюз: Комісаре Фюле, останнє питання, давайте поговоримо про політичного аутсайдера в Європі – Білорусь. Що може зробити Європейська Комісія для звільнення політичних в‘язнів у Білорусі?

Штефан Фюле:

Мене турбує ситуація в Білорусі, турбує дедалі більше залякування населення, турбує президент Лукашенка, який посилює тиск на демократичні сили, суспільство та опозицію. Неймовірно, що в центрі Європи через стільки років після падіння Залізної завіси ми все ще стикаємося з таким самодержавством. Ми намагаємося зробити все можливе. Ми об‘єднуємо два підходи: цільові – або, якщо хочете, “розумні” – санкції щодо тих осіб та організацій, які несуть відповідальність за придушення демократичних сил, а також посадовців з президентської адміністрації, які набрали політичні очки від розгону демонстрацій.

Водночас, для балансу ми зміцнюємо підтримку громадянського суспільства та опозиції за допомогою різних програм. Ми також починаємо нову ініціативу – консультації з громадянським суспільством та опозицією про європейську перспективу, про те, що Білорусь може відігравати в європейському співробітництві іншу роль, ніж зараз, за часів президента Лукашенка. І я дуже сподіваюся, що в світлі майбутніх парламентських виборів опозиція та громадянське суспільство можуть бути нашими “уповноваженими”, доносити ідею про те, що станеться з Білоруссю, як тільки вона відкриє двері для більш інтенсивної і глибокої співпраці з європейськими країнами, з Європейським Союзом.

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

Список лиц, причастных к депортации украинских детей
  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:




Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 54
Всего: 54

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна

  ЦПК
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
  • Дезинформация
  • Россия
  • ВАША РАША
  • Рейс MH17
  • Сдыхающая Россия
  • Русская гордость
  • Георгий Жуков
  • "Русский мир"
  • Русские каратели
  • Пытки ГРУ РФ
  • Русские на Донбасе
  • Русские в Сирии
  • Звери Путина
  • 17 сентября 1939
  • Война 1812 гола
  • Финская война
  • Зачистка с. Самашки
  • Трибунал
  • Муравьев в Киеве
  • Операция "Монолит"
  • Русские планы
  • Миф о братстве
  • Покушение на Россию
  • Обыкновенный фашизм
  • РПЦ и Сталин
  • Имя твое — Орда
  • Русские 3-го Рейха
  •   Партия Регионов
    Янукович и К



      Гамбіт президента


    От Шконки до Хонки
    От Хонки до Шконки

      Чорний стоматолог

    Сімейні традиції

      Моя кнопка
    Моя кнопка

     

     

    Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
    Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
    Веб мастер: yxypy@ukr.net
    Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 12 запросов к базе данных ( PHP: 89% БД: 11% )