Він додав, що буде звертатися до керівництва країни із пропозицією збільшити щонайменше удвічі державні компенсації за оренду росіянами севастопольських земель, а також – до російського керівництва із проханням у стільки ж збільшити внесок на соціально-економічний розвиток місць базування ЧФ РФ в Україні, повідомляють «Українські новини».
Зі слів Саратова, до підписання харківських угод у жителів Севастополя були побажання, щоб у підприємства Чорноморського флоту Росії більше вкладалося коштів, щоб вони одержували більше замовлень. Він підкреслив, що флотські підприємства перебувають «у важкому стані».
Нагадаємо, наприкінці вересня Президент Віктор Янукович доручив Севастопольській міськдержадміністрації розробити новий механізм розрахунку компенсації втрат доходів бюджетів міста у зв’язку з перебуванням військових частин і формувань Чорноморського флоту Росії.
Крім цього, нещодавно стало відомо, що Будівельне управління ЧФ РФ оголосило себе банкрутом, а 13-й військовий судноремонтний завод, який зменшив виробничі обсяги в кілька разів, ще й відсудив право не платити в Україні податки на прибуток і ПДВ.