Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            8532120                          Портал Інфо Online існує — 15 років, 9 міс. та 4 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02 по 04.12 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой силе до 200 000 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 91 150 чел.
- 11 000 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 50% армии РФ.
Генералов РФ убито 14 чел. было введено 200 000 военных РФ
Танков - 2922 ед.  
Бронемашины - 5892 ед.  
Артиллерийских систем - 1908 ед.
РСЗО - 395 ед.
Средства ПВО - 210 ед.
Самолеты - 278 ед.
Вертолеты - 263 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 1573 ед.
Крылатые ракеты - 531 ед.
Корабли/катера - 16 ед.
Автомобильной техники - 4479 ед.
Спецтехника - 163 ед.  
 Анатолій : Знову про Панаму 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Знову про Панаму

Тісна Панама. Нові подробиці багатомільйонної оборудки найбагатшого депутата Верховної Ради

Що поєднує депутата Котвицького з президентом Порошенком та екс-прем'єром Грузії Іванішвілі

Діловий партнер міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та найбагатший депутат парламенту Ігор Котвицький користується офшором, офіс якого добре відомий менеджерам президента Петра Порошенка. Крім того, керівник «офшорки Котвицького» паралельно займається питаннями бізнесу, який за кордоном пов'язують з екс-прем’єр-міністром Грузії Бідзіною Іванішвілі.

Фінансові оборудки депутата з панамською фірмою стали приводом для порушення наприкінці березня кримінальної справи за статтею «шахрайство», де слідчі шукають ознаки шахрайства в діях Котвицького. Розслідуванню передував минулорічний скандал, коли з'ясувалося, що нардеп раптово дописав 40 млн доларів у свою декларацію про доходи за 2014 рік.

Поява інформації про багатомільйонні статки, які минулого року з рахунків Котвицького перекочували на рахунки панамської компанії, спричинила резонанс у ЗМІ та викликала інтерес правоохоронних органів.

У вересні МВС розпочало кримінальне провадження щодо зловживань посадовцями Нацбанку, які дозволили вивести $40 млн без перевірки їхнього походження та легалізації коштів. А в березні цього року київська прокуратура відкрила справу щодо можливого вчинення Котвицьким шахрайства.

В Єдиному реєстрі судових рішень повідомляються деталі оборудки.

Так, прокуратура розслідує можливе вчинення депутатом Котвицьким шахрайства під час укладення та виконання договорів із фірмою «Крим петролеум компані» та панамською Kingston Group S.A. Ідеться про перерахування 40 млн доларів цій офшорці з рахунку народного депутата.

«Крим петролеум компані» донедавна входило в структуру дочірнього підприємства норвезької нафтогазової компанії Tiway Oil.

Бізнес-діяльність останньої, відповідно до офіційного сайту, сконцентрована на видобутку нафти та газу в Туреччині та Криму. На українському півострові підприємство розробляло «Тетянівське газоконденсатне родовище». Безпосередньо цим займалася «дочка» Tiway - «Крим петролеум компані». Видобуток здійснювався на підставі договору про спільну діяльність із компанією «Кримтопенергосервіс», укладеного на паритетних засадах в лютому 2009 року. Серед засновників «Кримтопенергосервісу», як можна побачити в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, наявна компанія Burisma holding limited екс-міністра палива й енергетики Миколи Злочевського.

Наразі «Кримтопенергосервіс» фігурує у кримінальних справах, що пов'язані із незаконною видачею Міністерством екології спецдозволів на користування надрами.

Довідка:

Відкриті джерела свідчать, що Tiway Oil мала кілька засновників, хоча так і не зрозуміло, хто є її бенефіціарами. На профільному турецькому форумі учасники дискусії, яка відбувалася під час українського Майдану, зазначали, що Tiway Oil не має ділової репутації на ринку. Тоді ж на цьому форумі обговорювалися плани придбати фірму Tiway Oil міжнародною компанією Transeuro Energy Corp. Остання відома в Україні тим, що спільно з «Надрами України» розробляла Карловське, Краснополянське газоконденсатні й Поворотне газове родовища.

Після Майдану «Крим петролеум компані» перереєструвалася, «переїхавши» з Сімферополя до Києва. Змінився й засновник. Замість Tiway Oil ним стала панамська фірма Kingston Group S.A. Усі ці трансформації, як виявилося, були потрібні задля виведення коштів, зароблених на окупованому півострові в минулі роки.

Так, згідно кримінальної «справи Котвицького», 10 лютого 2009 року між «Крим петролеум компані» та норвезькою Tiway Oil був укладений договір позики. Це відбулось за кілька днів після того, як «Крим петролеум компані» підписала угоду про спільну діяльність із фірмою Злочевського «Кримтопенергосервіс».

За даними слідства фінансування з-за кордону призвело до накопичення боргу у «Крим петроліум компані» в розмірі 41,4 млн доларів.

Довідка

За інформацією з відкритих джерел, відповідно до консолідованого балансу, активи компанії Tiway Oil у 2013 році склали 21 мільйон доларів, виторг - близько 10 мільйонів доларів.

Щоб розрахуватися, влітку 2015 року депутат Котвицький та «Крим петролеум компані» уклали договір переведення боргу, відповідно до якого парламентар взявся виплатити зобов'язання перед скандинавами.

Як продати борг в $40 млн за один долар

Водночас, 8 червня 2015 року Tiway Oil домовилась з офшорною фірмою Kingston Group S.A про переведення боргу: це означало, що 40 млн доларів Котвицький мав виплатити вже не скандинавам, а панамцям. Зазначене відступлення права вимоги в розмірі 41 мільйонів доларів було здійснено за винагороду в розмірі 1 (один!) долар.

Котвицький здійснював перерахування 40 мільйонів чотирма траншами через «Ощадбанк» з 29 липня 2015 року по 11 серпня 2015 року. Гроші були направлені на рахунок Kingston Group S.A. у швейцарському Falcon Private Bank Ltd.

Разом із цим у декларації за 2014 рік Котвицького, поданої 30 березня 2015 року, не зазначалося про наявність у власності останнього такої суми.

Він вніс її у звітність лише після переведення траншу - 19 серпня 2015 року депутат підписав та подав уточнену декларацію, в якій вказав про наявність у нього багатомільйонного статку. Завдяки цьому він офіційно став найбагатшим депутатом Верховної Ради.

Коли стало відомо про зміни в декларації, Котвицький прокоментував їх журналістам так: «Це до бухгалтера питання. Люди помиляються і виправили помилку. Це гроші, які багато років лежали на рахунках у банках, а не виникли нізвідки. Це механічна помилка», - заявив він.

Операція з переведення коштів у Панаму, за даними депутата Сергія Лещенка, могла відбутися без дотримання передбачених законодавством процедур щодо перевірки походження коштів Котвицького, а НБУ дав можливість «випустити» відповідні кошти за кордон, при тому, що часто обмежує подібні операції для решти бізнесу.

Чи був злочин у діях банкірів, зараз перевіряє МВС. Відповідно до інформації з судового реєстру, в ході розслідування слідчими міністерства вже встановлено, що мільйони Котвицького «службові особи НБУ перерахували за попередньою змовою з посадовими особами ряду підприємств, шляхом зловживання своїм службовим становищем, маючи умисел на вчинення фінансових операцій з коштами, одержаними внаслідок суспільно небезпечного протиправного діяння».

Утім, не факт, що порушення будуть доведені. Лещенко припускав, що Kingston Group S.A є пов'язаною з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. «Так, номінальні директори компанії Kingston Group S.A виступають в аналогічній ролі в кіпрській компанії Triendotto Investments Limited, яка, своєю чергою, є засновником ТОВ «Альфа Пей Київ» в інтересах братів Армена та Карена Ванецянів – харківських вірменів, які виїхали до Швейцарії, а рахунки своїх підприємств тримали в харківському банку Авакова «Базис», - повідомляв парламентар.

Про те, що порушень МВС, мабуть, не знайде, свідчить і позиція Авакова. У листопаді минулого року – через два місяці після початку слідства в МВС - він заявив в інтерв'ю наступне: «З того, що я бачу, не існує питання про те, що він зробив якусь операцію, яка кваліфікується як неправомірна. Більш того, «Ощадбанк», коли провів цю операцію, повідомив Нацбанк ...».

Окремо звертає на себе увагу місце реєстрації панамської Kingston Group S.A., яка отримала кошти від українського депутата – її адреса: Suite H, Global Plaza Tower, 19th Floor, 50th Street, Panama City, Panama. Цей офіс мають добре знати менеджери кондитерського бізнесу президента Петра Порошенка.

Річ у тім, що в цьому ж офісі розташована компанія Gateno Ventures Inc. Як раніше писало видання Expres.ua із посиланням на інсайд від Київської регіональної митниці, Gateno Ventures Inc - уповноважений учасник британської фірми Foreway Sales LLP. Саме через цю компанію, за твердженням Expres.ua, Roshen продає в Туркменістан свою продукцію.

Більше того, директор Kingston Group S.A. - Alain Comby – водночас є менеджером іншої панамської фірми – Frankston international S.A., про що свідчать відкриті бази даних. Раніше грузинські журналісти пов'язували Frankston international S.A. з екс-прем'єром Грузії Бідзіною Іванішвілі та фінансуванням проекту «Панорама Тбілісі» - забудови над історичною частиною Тбілісі.

Спільні менеджери та адреса, звичайно, не вказують на зв'язки Котвицького та, наприклад, президента Порошенка чи екс-голови уряду Грузії Іванішвілі. Адже за адресою, де базується офіс Kingston Group S.A., прописані не менше десятка офшорів, деякі з яких активно співпрацюють із різними українськими фірмами. На кшталт київської «Агро-лайн», яка торгувала з панамською Trackhold Commerce INC, дніпропетровською «Ресурс Енерго Трейд» (торгувала з Agrolux Projects Corp), «Сторік» (мав бізнес з Welian Corporation), київські «Промгаз України» та «Континент Трейд» (мали справу з Westermal Company S.A.).

Єдине, що об'єднує їх – торгівля з Панамою кожного разу стосувалася бізнесу в енергетичному секторі. Наприклад, ТОВ «Континент трейд» два роки тому уклала договір із компанією Westermal Company S.A. на купівлю нафтопродуктів вартістю 2,3 млн доларів.

Довідка:

Ім'я Котвицького «прогриміло» в ЗМІ у вересні 2014 року після того, як він змінив дані про свої доходи за 2014 рік, збільшивши задекларовану суму на рахунках в банку з 63 млн гривень до 970 млн гривень.

Відповідно до декларації Котвицького за 2015 рік, на його банківських рахунках було 277 млн гривень, з яких 121 млн гривень було покладено у звітному році. При цьому погашені фінансові зобов'язання – іншими словами борг перед Kingston Group S.A. - склали майже 870 млн гривень.

Раніше Котвицький був відомий лише як бізнес-партнер сім'ї Авакова, який до обрання депутатом працював віце-президентом холдингу «Інвестор», де володів 9,5% акцій.

Відповідно до реєстру юридичних осіб, Котвицький також є співвласником харківської фірми «Сахалінське». Його партнером тут виступає екс-депутат і глава партії «Батьківщина» в Харківській області Віталій Данилов. Компанія на початку нульових уклала договір про спільну діяльність на Сахалінському родовищі з дочірньою структурою «Надра України» «Полтаванафтогазгеологія» та фірмою екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького (тепер носить ім'я Натан Розенберг і знаходиться в бігах) «Голден Деррік». Два роки тому «Голден Деррік» викупив у цьому проекті держчастку (в розмірі 24%), однак Вищий господарський суд повернув її державі в лютому минулого року.

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:
Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 1
Пользователи: 0
Гости: 48
Всего: 49

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Росія це?
Ответов: 4563
Комментариев: 22
Результаты
Другие опросы
  Преступники
  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Пошук

ВНИМАНИЕ

Опознаем террористов, сепаратистов уродов

  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: pertolik@gmail.com
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 75% БД: 25% )