Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            963739                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 1 міс. та 21 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 20.04.2024 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 901 500 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 458 580 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7213 ед.  
Бронемашины - 13 873 ед.  
Артиллерийских систем - 11 678 ед.
РСЗО - 1046 ед.
Средства ПВО - 763 ед.
Самолеты - 348 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 9341 ед.
Крылатые ракеты - 2109 ед.
Корабли/катера - 26 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 15 717 ед.
Спецтехника - 1918 ед.  
 Анатолій : Давід Арахамія отримав публічного листа від депутатів Європарламенту! 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Давід Арахамія отримав публічного листа від депутатів Європарламенту!

І це лист, не лист хвальби, це лист серьйозного попередження!

Тут складно щось поцупити з контексту.....

але Давідік думаю буде намагатись.....

Повний текст:

Шановний пане Арахаміє,

Ми чули що ви відповідаєте лише на листи, тому ми вам його написали. Ми також чули, що ви вважаєте небезпеку втрати безвізового режиму та фінансової допомоги лише „чутками“. Дозвольте пояснити, чому це не так:

Народ України має багато справжніх друзів в Європейському Союзі, і це важливо пам’ятати. Ми, кілька депутатів Європарламенту, вважаємо себе частиною цієї великої групи. Тільки з 2014 року ЄС інвестував в Україну понад 15 млрд. Євро. Ми ділимося з вами цим досить невідомим цікавим фактом не для того, щоб просити про вашу подяку, а для того, щоб підтвердити, що доля вашої країни нам дуже дорога, і ми щиро піклуємося про її майбутнє. Ми також ділимося цим, щоб нагадати вам, що джерелом цієї допомоги є громадяни ЄС, перед якими ми підзвітні, і які так щедро відмовились від частини своїх доходів за таких умов: звільнити Україну від розгулу корупції, реформувати судову систему та систему охорони здоров’я, створити прозоре місцеве самоуправління.

Близько 17 місяців тому президент Зеленський та ваша команда прийшли до влади з двома важливими обіцянками – боротися з корупцією і відновити мир та територіальну цілісність. Ми впевнені, що ці дві обіцянки тісно пов’язані, і виконання першої пришвидшить виконання другої. Ми були раді побачити, що ваш уряд проявив рішучість у швидкому вирішенні обох цих надзвичайних завдань.

За перші шість місяців вашого правління Україна здійснила суттєві реформи в “турборежимі”, що є більш ніж неймовірним, враховуючи військову окупацію російськими силами та постійну гібридну агресію Кремля. Українці, ризикуючи життям на Донбасі, борються не лише за суверенітет своєї країни, а й сприяють безпеці у всій Європі. Ми всі у великому боргу перед цими сміливими чоловіками та жінками.

У боротьбі з корупцією ваш уряд ще в перші дні вселяв надію. Сам президент передбачив „Україну своєї мрії“, де „вчителі отримують реальну зарплату, а корумповані чиновники реальні тюремні строки“. Через 17 місяців ми не можемо не побачити, що мрія дає тріщини, і багато з цих тріщин саме у вашій партії, пане Арахаміє.

Ми не можемо не бачити, що деякі члени „Слуги народу“ поширюють кремлівську дезінформацією, координуючи добре організовані напади на незалежні установи, такі як НБУ, НАБУ та САП. Ті самі члени не цураються дружити з олігархами та «недоторканими» або публічно виступати за розрив зв’язків з ЄС.

Ми не можемо не бачити, що сприйняття корупції в Україні в 2020 році повернулося до позначки 2017 року, розхвалені реформи згортаютьcя, а керівник САП планується обиратися комісією, яка не має значного антикорупційного досвіду, репутації та високих моральних якостей і публічного авторитету.

Ми не можемо не бачити, як генеральний прокурор зупиняє обвинувачення в справах корумпованих суддів, справі міністра охорони здоров’я за нібито отриманий відкат в самий розпал пандемії, а також скандальній справі продажу державних посад за великі гроші, які всі припадають пилом на столі прокурора.

Все це загрожує, зокрема, макрофінансовій допомозі у розмірі 1,2 мільярда євро не тому, що ми цього хочемо, а тому, що взаємні угоди, які ми з вами уклали, це передбачають.

У звіті Комісії за 2020 рік чітко зазначено, що українська сторона повинна «забезпечити незалежність, ефективність та сталість антикорупційних інституцій та уникати політизації роботи всіх правоохоронних органів. Зокрема, звернути увагу на постійні занепокоєння щодо незалежності та цілісності САП, в тому числі шляхом забезпечення надійної процедури відбору наступного керівника САП».

У Меморандумі про взаєморозуміння, укладеному між ЄС та Україною щодо надання допомоги у розмірі 1,2 млрд. євро, також наголошується на надзвичайно необхідній «незалежній та ефективній діяльності антикорупційних установ та прокуратури, в тому числі шляхом проведення відбору на основі компетенцій».

Що стосується безвізового режиму, це ні в якому разі не намір з боку ЄС скасувати це велике досягнення для громадян України та громадян ЄС – але все ж ми залишаємо за собою право накладати конкретну відмову в таких свободах окремим олігархам, включаючи політиків, які зловживають цим правом заради своєї приватної незаконної діяльності.

Ми повністю усвідомлюємо, що окрім десятків «поганих яблук», ваша партія – це також майданчик для енергійних, розумних та чесних законотовроців, які прагнуть ставити національні інтереси країни понад усе і боротися за її європейське майбутнє. На жаль, вони в меншості, і тому їх не завжди чують.

Ми твердо впевнені, що ці прогресивні, орієнтовані на реформи депутати Слуги Народу повинні стати головною опорою вашого уряду, щоб активізувати прагнення до реформ і повернути країну на шлях демократизації. Тільки так Україні вдасться зберегти добре зароблені переваги інтеграції в ЄС, а також прагнути набагато більшого. За принципом Східного партнерства «більше за більше» саме ви визначаєте, наскільки глибокою буде інтеграція.

Зобов’язання справжнього друга бути чесним надихнуло нас написати вам цей лист, і як друзі України ми підтримуємо її народ у боротьбі за вільну, єдину та справедливу країну. Все ж зрештою, все, що ми можемо запропонувати – це дружні поради та доброзичливу руку підтримки; однак вам, українській владі, потрібно буде взяти відповідальність за країну і вирішити Україну чиєї мрії ви готові будувати. Ми лише сподіваємось, що ви побудуєту ту, якою ми всі будемо пишатися.

Шановний пане Арахаміє, приходьте до Європарламенту наступного разу, коли ви та президент Зеленський будете в Брюсселі. У вас тут є друзі.

З повагою,

Посилання на сайт:

https://violavoncramon.eu/.../open-letter-to-arakhamia.../

Одне діло гратися в депутата замилюючи очі народу, а друге їм бути.....

Депутати європарламенту розуміючи, що в першу чергу відповідальність мають нести «вирвані з своїх контекстів» депутати, а не народ, поки попередили, що першими безвіза позбавлять саме деяких політиків та олігархів.

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 97
Всего: 97

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 85% БД: 15% )