Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            1346152                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 4 міс. та 25 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 25.07.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 571 350 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 21 чел.
Танков 8313 ед.  
Бронемашины - 16 039 ед.  
Артиллерийских систем - 15 804 ед.
РСЗО - 1125 ед.
Средства ПВО - 904 ед.
Самолеты - 362 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 12 610 ед.
Крылатые ракеты - 2402 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 21 358 ед.
Спецтехника - 2661 ед.  
 Ze! : Україна могла отримати від Світового банку навіть більше 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Україна могла отримати від Світового банку навіть більше

В 2020 Україна могла отримати від Світового банку навіть більше, ніж після Революції гідності в 2014, вважає Роман Качур. Інтерв‘ю

Про співпрацю з банком у непростий 2020 рік, фінансування закупівлі вакцини від COVID-19, пробуксовування реформ та загрози повернення до олігархізації в Україні, ми поговорили з представником України в Світовому банку Романом Качуром.

У понеділок міністр фінансів України офіційно підписав кредитну угоду із Світовим банком про додаткове фінансування програми соціальної підтримки українців на 300 мільйонів доларів. 170 мільйонів доларів з них мають надійти вже наступного тижня.

Розкажіть про цей проект, наскільки важливою є ця допомога зараз для країни?

Цей проект починався з 300 мільйонів доларів у квітні коли розпочалася криза. Згодом Рада директорів надала додаткове фінансування. Важливо, що частину з цих 300 мільйонів буде отримано ще у цьому році протягом наступних кількох тижнів.

Цей кредит має два компоненти: підтримка тих людей які найбільше постраждали - це соціальні виплати виплати по безробіттю; підтримка створення нових робочих місць. Тим, хто втратив роботу, хто не може швидко відновити діяльність, ми пропонуватимемо фінансові інструменти підтримки для створення бізнесу та перенавчання.

Чи складно йшли переговори?

Переговори тривали з березня, щойно розпочалася криза. Нам вдалося домовитися щоб кошти на допомогу з подолання бідності були виведені за рамки політики. Як ви знаєте, багато програм фінансування прив'язані до програм Міжнародного валютного фонду, рішень політиків, а кошти на підтримку людей повинні йти поза політикою і це була принципова домовленість.

Власне структура домовленостей передбачала, що 170 мільйонів з 300 будуть виділені одним траншем і дуже швидко. Для таких кредитів характерним є те, що вони досить розтягнуті у часі, але враховуючи масштаби кризи, враховуючи необхідність підтримки людей, вдалося домовитися що значна частина з цих коштів надійде одразу і це досить нетипова для такого типу кредитів ситуація. Я дякую команді переговірників з Міністерства фінансів з інших урядових структур які разом домоглися таких умов.

Як ще допомогає Світовий банк Україні в часи пандемії?

Україна вже отримала досить широкий спектр допомоги. Сюди входять проекти з соціальної підтримки, проект з охорони здоров'я. Відразу в квітні місяці було прийняте додаткове фінансування до проекту з охорони здоров’я, щоб дати можливість закуповувати тести і критично важливе обладнання.

​А минулого місяця Світовий банк прийняв рішення для всіх країн з фінансування закупівлі вакцин. В рамках нього Україна може отримати щонайменше 90 мільйонів доларів на закупівлю вакцини. Рішення вже прийняте - як тільки покупка вакцин буде доступна, ці кошти будуть перераховані Україні.

Виклики пандемії 2020-го поставили надзвичайні завдання і у співпраці України зі Світовим банком.

Я думаю що 2020 рік для всіх був дуже незвичайним роком і такого року неможна згадати за всю історію співпраці України зі Світовим банком. ​

З одного боку Світовий банк фактично задіяв всі резерви. Так звані кризові кошти, які використовуються на випадок найбільших криз були задіяні для того, щоб підтримати своїх країн-членів. Це фактично сформувало можливості для України отримати додаткові 1,5 мільярда доларів за інвестиційними кредитами, 700 мільйонів за проектами підтримки розвитку.

Це напевно рекордні кошти - навіть більше, ніж Україна потенційно могла отримати в 2014 році відразу після Революції гідності.

З іншого боку, потенціал був використаний не повною мірою. На жаль, деякі реформи вимагають більше часу і зусиль, ніж очікувалося на початку.

Як щодо підтримки реформ, які вимоги висуває банк щодо України?

У Світовому банку кажуть: «Криза - це шанс реформувати».

Так звані Development Policy Loans і інвестиційні кредити підтримують модернізацію з напрямків, де Україна здійснює реформи, і де Банк готовий підтримати Україну. Два такі активні кредити Рада директорів де-факто схвалила 27 червня по 350 млн долларів.

З першого кредиту виконано всі умови але, на жаль після рішення Конституційного Суду з приводу скасування електронних декларацій, порушені умови виконання попередніх кредитів, які надавав Світовий банк, тому через це формальне рішення, підписання кредитної угоди зупинено і воно відновиться після того, як Україна вживе заходів, щоб повернутися в рамку тих домовленостей які були раніше і також після того, як команда Банку засвідчить, що це дійсно сталося.

Другий кредит чітко прив'язаний до заходів необхідних, щоб ринок землі відкрився ефективно. Це в першу питання кадастру, реєстрації прав, відкриття реєстрів, фінансової підтримки малих і середніх фермерів, щоб вони мали змогу придбати землю після відкриття ринку землі, заплановане на 1 липня 2022 року.

Без цих компонентів, на думку Світового банку, відкриття ринку землі буде неефективним і може призвести до катастрофічних наслідків коли найбільші гравці на ринку будуть консолідувати земельні банки і є загроза повторення ситуації, яка відбувалася з приватизацією в середині 90-х коли фактично був створений клас олігархів.

Ринок землі, подолання корупції - які ще умови висуває Світовий банк для продовження кредитування?

Ці два кредити також чітко скоординовані з програмою України з Міжнародним валютним фондом. Я думаю що Світовий банк не погодиться надати ці кошти, якщо також не буде співпраці з МВФ. Щодо інших проектів - декілька тижнів назад було прийняте рішення про фінансування відбудови Донбасу, інфраструктури доріг та елементів, які дозволять вести бізнес на цих територіях. Ще залишається великий блок це 500 мільйонів доларів на реформу ринку енергетики. На сьогоднішній день, через ведення потужностей в сонячній енергетиці, ринок є незбалансованим. Тому зараз напрацьовано пакет рішень уряду в цій сфері. Також Світовий банк має зарезервовані кошти на реформу Укрзалізниці.

Як ви оцінюєте співпрацю з Банком у цьому році?

Загалом, за інвестиційними програмами Банку, ми отримали найбільше коштів напевно за останні 10 років. Це приємно, тому що також показує рівень роботи команди урядової команди. Незважаючи на складну ситуацію, ми змогли реалізувати ті кроки, які дозволили нам отримати кошти від Світового банку, тому я думаю що 2020 рік був загалом успішним для України - ми багато реалізували речей які були заплановано але як завжди планка висока і хотілось би зробити більше.

https://ukrainian.voanews.com

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 45
Всего: 45

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 10
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.09 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 84% БД: 16% )