Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            333962                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 0 міс. та 4 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 03.03.2024 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 900 000 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 416 800 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 6640 ед.  
Бронемашины - 12 639 ед.  
Артиллерийских систем - 10 188 ед.
РСЗО - 1003 ед.
Средства ПВО - 696 ед.
Самолеты - 347 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 7843 ед.
Крылатые ракеты - 1915 ед.
Корабли/катера - 25 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 13 332 ед.
Спецтехника - 1620 ед.  
 Анатолій : Іван Сірко 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Іван Сірко

Як гадаєте, що Сірко робив у Франції, чекаючи оплати від Мазáріні? От як гадаєте? Пиячив? Гульдебасив? І отут я була шокована відкриттям. Іван Сірко читає в Сорбоні лекції латиною з історії Польщі та Руси-України.

Лекції!! Латиною!! В Сорбоні!

Вчить французьких студентів.

ЛАРИСА НІЦОЙ:

На фейсбуці прочитала розмову про повість «Лель і Полель» Івана Франка. Захотілося почитати. Пішла в гості до Івана Яковича в електронну бібліотеку. Прочитала і вражено помітила нові для себе акценти, на які не звернула увагу в молодості. Самі гляньте на деякі цитати. Вас теж вразить.

Графіті Софії Київської свідчать про тисячолітню давність української мови. Але екскурсантам це не кажуть

«…Та після скінчення університету обставини дещо змінилися. Брати одержали з Росії від якогось невідомого адвоката повідомлення… Той лист бачило кілька їхніх товаришів, хоча ніхто з них НЕ ЗМІГ ЙОГО ПРОЧИТАТИ, бо лист був писаний РОСІЙСЬКОЮ мовою…»

Або ж.

" ... В іншій групі виговорювався український піп і водночас депутат сейму…:

– Я – русин, пане добродію, і не соромлюся цього, – пишно промовляв цей вельмишановний пастир і представник народу… я, пане добродію, не можу зрозуміти того, що діється в нашому краї і сеймі. Ці вічні сварки й суперечки про НАРОДНІСТЬ, про МОВУ!.. Ось у минулому році профорсували ухвалу про відкриття УКРАЇНСЬКОЇ гімназії. Для чого їм це? Я, їй-богу, ніколи не міг цього зрозуміти… добрих священиків можуть випускати і німецькі та польські заклади. І кому та де на світі може знадобитися УКРАЇНСЬКА мова? Ні, це тільки полякам на злість! Ну, пане добродію, моя совість не дозволила мені голосувати за таку згубну ухвалу! Отож я й вийшов собі із зали і ГОРДЖУСЯ ЦИМ… мене ніхто не спокусить, щоб я посилав своїх дітей до цього закладу. Я, пане добродію, хочу, щоб мої діти могли дати собі раду в світі, і посилаю їх до НІМЕЦЬКОЇ гімназії. З німецькою мовою, пане добродію, сьогодні увесь світ можна пройти, а з УКРАЇНСЬКОЮ куди ти дійдеш… СЕЛЯНИ в селах, у своїх школах можуть мати свою МУЖИЦЬКУ мову – русинську й мазурську, не володіючи німецькою, вони не зможуть вступити до вищих шкіл, не будуть пнутися на ту драбину, на яку пнутися не повинні…"

Таких воїнів було лише два у світі

Божечки, Франко написав цю повість 1887 року. 134 роки тому. А ми й досі товчемося на тому самому місці. Товчемо воду в ступі про мову і свою ідентичніть. Що українська мова - мужицька, сільська. Кому треба та українська. Не голосує якийсь «бужанський» у тодішньому сеймі за мову - і пишається цим. Франко викриває таких патріотів. Переживає. 1887рік !

Страшна сповідь енкаведиста, який вбивав українців, переодягнувшись в бандерівця

Видавці тоді не надрукували цю повість. З ідейних міркувань. Ну звісно. А українці ще й не обрали Франка в депутати, який прагнув іти захищати українцям українські інтереси. Знаєте, чому не обрали? Бо конкурент Франка роздав українцям-виборцям… Будете сміятися. Ковбасу.

Козаки-характерники: українські ніндзя чи самураї?

Почитала я, набралася духу від Каменяра, який не опустив руки від такого рідного народу – і пішла в гості на ютуб до Івана Сірка. Передивилася про нього історичні розвідки. І наче ж знала багато що, та знову вразило відкриття.

Ну ви знаєте, що кошовий отаман Іван Сірко – унікальна видатна особистість. Талановитий полководець. Не програв жодної (55) битви. Лускав неприступні фортеці, як насіння. Обирався козаками (а козакам, точно як нам, спробуй догодити) 12 разів !! кошовим отаманом. Перший політичний в’язень (якого запроторили в тюрму в Сибір), якого на вимогу європейських країн російський цар повернув із Сибіру на Січ. Турецький султан так боявся Сірка і його походів, що видав указ у всіх мечетях молотися про смерть українця… Сірко з українським козацьким військом допоміг завершити в Європі 30-літню війну. 5 років французи не могли повернути собі фортецю Дюнкерк. Найняли Сірка з козаками за високу плату, з умовою Сірка, що французи не будуть вмішуватися. Два дні козаки ходили навколо фортеці, вивчали місцевість і розробляли план. Мушкетери перешіптувалися, чому ці козаки приїхали і не воюють? На третій день козаки взяли фортецю за кілька годин і повернули її французам. Мушкетери вигукували «віват» козакам і підкидали свої капелюхи. Саме там Сірко задружиться з Дартаньяном (так, так, з тим, що в Дюма) і з тих пір мушкетерів при дворі виховуватимуть за козацькою січовою методикою (цього в Дюма немає, але є в листах Дартаньяна до Сірка). Однак, Кардинал (той самий, з Дюма, з 4 мушкетерів, як життя і сюжет книги переплелися), кардинал, який найняв Сірка з козаками за платню - вирішив не платити. Наказав знищити всі документи про участь козаків у 30-літній війні та про визволення ними Дюнкерка, і сказав, що грошей не дасть. Та Сірко поселився в Парижі і сказав, нікуди не поїду, поки не заплатиш. Як гадаєте, що Сірко робив у Франції, чекаючи оплати від Джуліано Мазáріні? От як гадаєте? Пиячив? Гульдебасив? І отут я була шокована відкриттям. Іван Сірко читає в Сорбоні лекції латиною з історії Польщі та Руси-України. Лекції!! Латиною!! В Сорбоні!! Вчить французьких студентів. Шок. Чесно.

Коли ж ми вже почнемо вчити свою історію? Свою!!! Які ж ми круті.

Масове переселення роccіян в Україну після голодомору.

Емський указ

Правда истории и мифы языкознания

Голодомор как массовое убийство по этническому признаку

Річниці більшовицького перевороту присвячується. Розповідь очевидця про комуняцький терор в Україні

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 39
Всего: 39

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Пошук

  ВНИМАНИЕ

  Опознаем террористов, сепаратистов уродов

    Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 83% БД: 17% )