Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            1283666                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 4 міс. та 22 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 22.07.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 567 760 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 8284 ед.  
Бронемашины - 15 980 ед.  
Артиллерийских систем - 15 637 ед.
РСЗО - 1123 ед.
Средства ПВО - 900 ед.
Самолеты - 362 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 12 475 ед.
Крылатые ракеты - 2401 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 21 138 ед.
Спецтехника - 2637 ед.  
 Ze! : Повний мецгер: як заробити 7 мільйонів 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Повний мецгер: як заробити 7 мільйонів, 2 квартири в Туреччині та Іспанії, зайти в зелену енергетику й попастись на флешці

Правду кажучи, в Україні мало людей, чиї імена стали лайкою. Після нападу Вадима Тітушка на журналістів такого і не згадаєш. І от після нападу в кабінеті голови правління "Укрексімбанку" Євгена Мецгера на журналістів "Схем" ми вже можемо говорити про якийсь "повний мецгер".

-Втім, історія Мецгера – це ще один привід за цей тиждень повернутися до передвиборчих обіцянок президента. Першим приводом стали офшори, за які він нападав на Петра Порошенка, але, як виявилось, і сам не гребував їх використати.

"Не переймайтеся. Кумівства у нас не буде", – саме так відповів Володимир Зеленський на запитання журналіста Сергія Андрушка, кого він призначатиме на державні посади у квітні 2019-го.

Це була одна з фішок, завдяки якій Зеленський переміг на виборах.

Володимир Мецгер, Кирило Шевченко, Володимир Зеленський

А далі почалося: друга дитинства Баканова – на голову СБУ, двох бізнес-партнерів Єрмака та Шефіра – в радники, Юзіка – в депутати, куму Юзіка – теж в депутати, дружину Юзіка – ні, не в депутати, але в помічники депутата. Чоловіка однокласниці – в депутати і голови комітету.

З "Кварталу" на Банкову перейшли виконавчий продюсер Сергій Трофімов та сценарист Ігор Костюк, в пресслужбу – Ірина Побєдоносцева. В депутати – ще з десяток осіб.

Мецгер, «ДНР», SkyMall та $ 60 000 000: Розслідування «Схем» про «Укрексімбанк»

Президент, від якого чекали соціальних ліфтів для хороших менеджерів, бо в нього немає своєї команди для держуправління, вдало розставив на посади родичів – своїх та друзів.

  Зелена лоботомія

У травні 2020-го в Комітеті виборців порахували, що упродовж першого року президентства В. Зеленського понад 30 осіб, які раніше працювали в структурах "Студії Квартал 95", її дочірніх організаціях, надавали послуги компанії, співпрацювали із Зеленським на професійній основі, були знайомими чи друзями отримали державні посади.

Але це виявилось лише верхівкою айсберга. Адже не так вже й просто в цій країні вгадати, скажімо, кумів Олени Кравець.

Якби не сам президент Володимир Зеленський, який призначив у 2019 році юристку "Укрексімбанку" Юлію Мецгер в наглядову ради "Приватбанку", а в її інстаграмі не знайшлися спільні фото з Оленою Кравець.

Спільне фото Юлії Мецгер та Олени Кравець

На деяких спільних із Кравець світлинах присутній і сам Євген Мецгер

Цього виявилось мало, і в лютому 2020-го колишнього співробітника "Укрексімбанка" Євгена Мецгера, який на той момент був заступником голови "Укргазбанку", зробили головою правління державного банку, який в основному кредитує державні підприємства та великі державні проєкти.

"Він працював на позиції начальника малого і середнього бізнесу в "Укрексімбанку", і це досить безперспективна ланка. Як він піднявся до голови правління "Укргазбанку", не знаю, але вочевидь, що потім його родинні зв’язки стали в нагоді Кирилу Шевченку після 2019-го, коли він змагався за посаду голови НБУ", – каже співрозмовник Цензор.НЕТ у банківській сфері.

Сам співрозмовник теж знайомий з Мецгером і ніколи не чув, щоб той чинив з кимось так, як вчинив з журналістами. Але от рядові співробітники "Укргазбанку" пригадали, що їм теж могло прилетіти від колишнього шефа.

Вже у лютому 2020 року "Укрексімбанк" розпочавприйом заявок за державною програмою "Доступні кредити 5-7-9%", яка була однією з фішечок Володимира Зеленського.

Через рік роботи Мецгера збиток державного "Укрексімбанку" за 2020 рік досяг 5,6 млрд гривень.

"Сторонній спостерігач, звісно, має повне право (і, поза сумнівом, ним скористається) акцентувати свою увагу та критику виключно на позначці "мінус". І, напевне, по-своєму буде правий. Але тільки ті, хто повністю були "в процесі" розумітимуть, що насправді стоїть за цією цифрою. Вони заслужено пишатимуться цим показником, усвідомлюючи свою відповідальність ніколи і нізащо більше до нього не повертатися", – написав тоді Мецгер.

Позаяк банк кредитував і "Велике будівництво", і "Укрзалізницю", це не дивно. Сама лише фінансова допомога "Укравтодору" минулого року за підписаним в Офісі Зеленського договором склала якраз 5,7 млрд грн. Цього року "Укрексім" вже виступав як координатор 6 банків, які прокредитують "Велике будівництво" на $376 млн.

Втім, невдалий для банку рік не вплинув на фінанси родини Мецгерів. Точніше, вплинув, але не так, як можна було б очікувати.

У 2019 році Юлія Мецгер подала декларацію, згідно з якою у родини було 3 квартири – одна на 105 метрів, придбана ще у 2009-му, і дві по 40 метрів, куплені у 2018-му. Також родина володіла 20 сотками землі в Яблунівці на Київщині та садовим будинком на 90 метрів. Ще у спільній власності Мецгера та Олександра Козиного було приміщення в центрі Києва площею 90 метрів. Також родина мала три дорогі автівки та одну компанію в Іспанії

У 2021-му картина стала геть іншою: Юлія Мецгер 12 разів вносила корекції в декларацію через суттєві зміни фінансового стану. Останніми вона задекларувала 580 тисяч грн. гонорарів від "Приватбанку" (які вона отримує щомісяця). Також вона придбала цінних паперів "Приватбанку" на суму майже 4 мільйони гривень. А до того продала якесь нерухоме майно на майже ідентичну суму. Кількома місяцями раніше Мецгер вже купила цінних паперів банку на суму понад 600 тисяч гривень.

Також змінився і житловий фонд родини. У 2019 вони купили в березні і в червні дві квартири в Туреччині за 3 мільйони гривень.

У 2020-му родина придбала ще одну квартиру в Києві площею 120 метрів за 4,7 млн гривень та ще майже за мільйон – два машиномісця. Цього ж року Мецгери купили за 3 мільйони квартиру на 80 квадратних метрів в Іспанії, а також машиномісце та комору біля квартири.

За ці роки родина продала MERCEDES, лишивши собі AUDI та RANGE ROVER 2017 та 2018 років випуску.

Змінилась і корпоративна власність родини. Якщо станом на 2019-й в них були дві ТОВ ("Іонія" та "Іоніка"), що торгували кавою та чаєм, то тепер родина також займається зеленою енергетикою. Євген Мецгер на 25% володіє компанією ТОВ ПРОЛОГ СОЛАРІНВЕСТ. Крім документів НКРЕКП, компанію мало де згадують – лише в договірі на виділення землі у Кіровоградській області та у звітності ДТЕК про будівництво ЛЕП у Глевасі.

Мецгер заробив в "Укрексімбанку" 4,7 млн, ще 171 тисячу отримав від профспілки "Укргазбанку" й більше 40 тисяч – як відсотки. Дружина Мецгера заробила в "Приватбанку" минулого року понад 3 мільйони.

  Слуги Бені Коломойського

Історія Мецгерів – це ще один випадок того, як "слуги" Зеленського покращили свої статки під час перебування при владі. КВУ нарахував 58 депутатів, які за останні два роки стали суттєво заможнішими. Вони придбали нові авто, земельні ділянки чи квартири. І це ще не йдеться про покращення матеріального стану родичів, як у випадку з квартирами матері голови парламентського комітету Андрія Клочка.

Володимир Зеленський, який обіцяв, що президент житиме, як вчитель, а вчитель як президент, і що не буде жодного кумівства, насправді обріс за 2 роки друзями та "Євгенами – кумами Олени", які покращують свій матеріальний стан на державній службі й все частіше поводяться, неначе вони – не "слуги", а хазяї.

І на підході – ще 5 "своїх" з таблички голови партії Олександра Корнієнка. Адже, крім спікера, мають бути звільнені ще кілька міністрів та голів ОДА. І їх теж треба замінити своїми людьми.

Тетяна Ніколаєнко, Цензор.НЕТ

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 22
Всего: 22

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 10
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.05 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 84% БД: 16% )