Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            285046                          Портал Інфо Online існує — 16 років, 9 міс. та 2 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 30.11.2023 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 650 000 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 328 760 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 50% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел. было введено 200 000 военных РФ
Танков - 5551 ед.  
Бронемашины - 10340 ед.  
Артиллерийских систем - 7909 ед.
РСЗО - 910 ед.
Средства ПВО - 600 ед.
Самолеты - 323 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 5954 ед.
Крылатые ракеты - 1567 ед.
Корабли/катера - 22 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 10361 ед.
Спецтехника - 1124 ед.  
 Military : Сергія Атрощенко командир в/ч 75387, 960-го авіаційного полку 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Злам російського воєнного злочинця, командира в/ч 75387, 960-го штурмового авіаційного полку

Хактивісти української команди “Кібер Спротив” на ексклюзивній основі передали у розпорядження міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm дампи електронної пошти та інших приватних листувань російського воєнного злочинця, командира в/ч 75387, 960-го штурмового авіаційного полку РФ, полковника Сергія Атрощенко. Авіаполк якого дислокується на аеродромі на околицях міста Приморсько-Ахтарськ, Краснодарського краю на березі Азовського моря.

Хактивісти контролювали листування цього полковника декілька місяців і максимально ефективно використали можливості витоку інформації в інтересах сил оборони України. На даний час, враховуючи відмову полковника Сергія Атрощенко від співпраці з розвідувальними структурами, прийнято рішення оприлюднити факт зламу та опублікувати чутливу для нього і його полку інформацію. Також нам відомо, що під час підготовки цієї публікації матеріали щодо Атрощенко та його підлеглих були передані для оформлення ордера від Міжнародного кримінального суду. Тому вихід самої публікації ми притримали трохи більше ніж на тиждень від анонсу, який дали на нашому телеграм-каналі.

Военные преступники армии РФ, и наступит время и будем мы их отлавливать в их домах и казнить их в их домах, по примеру Великого народа Израиля.

Знайомство з полковником Атрощенко

Атрощенко Сергій Валерійович (рос. – Атрощенко Сергей Валерьевич), 05.05.1981 року народження. До слова, народився в м. Овруч, Житомирської області, України. Потім жив у російському м.Липецьк, потім був прописаний у м.Воронеж, Ленінський проспект буд.96а, кв. 89. Після цього деякий час був прописаний за місцем служби у в/ч 46451 у пгт. Гвардійське в окупованому Криму. Телефон: 79186505185, поштові адреси: serega.368@mail.ru, gn-grisha131@mail.ru.

На даний час проживає у з’йомній квартирі за адресою, яку вдалося встановити завдяки документам про вакцинацію від COVID-19.

До слова, це елітний будинок розташований в 350 метрах від набережньої за адресою: Краснодарський край, м. Приморсько-Ахтарськ, вул. Мира, буд.151, кв.2. (координати: 46°02’59.6″N 38°09’56.9″E). До місця служби, аеродрому дислокації 960-го штурмового авіаційного полку також доволі недалеко, близько 5 км.

Фінанси

Також вам, мабуть, цікаво, скільки ж заробляє командир авіаційного полку? Можливо, це також буде цікаво і його дружині, якій присвятимо окрему увагу наприкінці цього матеріалу.

Хактивісти надали доступи також і до особистого кабінету Атрощенко на офіційному порталі Міністерства (оборони) нападу РФ, з якого витягнули відомості по виплатах за період з лютого 2022 по січень 2023 року (переглянути витяг з відомості по грошовому забезпеченню можна у PDF).

Щодо дампу з поштових скриньок командира в/ч 75387, 960-го штурмового авіаційного полку РФ, полковника Сергія Атрощенко, то із загального значного обсягу листувань і чисельного спаму нам вдалося знайти та виокремити різні деталізовані списки пілотів, відомості, службові характеристики офіцерів, довідки, теоретичні та практичні розрахунки, які цікаві для розвідки.

Тому весь дамп ми поки що не будемо викладати на загал. Вважаємо, що російським контррозвідувальним органам не варто полегшувати роботу і нехай вони самі думають які обсяги витоку і чим вони обмежені.

Можемо зазначити й кумедні деталі. Доволі іронічно було зустріти у поштових листуваннях полковника Атрощенко архівну пояснювальну записку до магістерської дисертації 2016 року про рішення командира на знищення літака далекого радіолокаційного виявлення (укр. – ДРЛВ, рос. – ДРЛО) противника. Бо місяць тому, 26 лютого 2023, російський літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50У був пошкоджений партизанами за допомогою дрону в районі аеродрому Мачулищі, Республіка Білорусь.

Декілька ілюстративних матеріалів з цього дампу.

Відеофіксацію зламу можна переглянути за посиланням на сайті.

Але не лише сам полковник Атрощенко став джерелом масштабного витоку даних про його полк та підлеглий йому особовий склад. Значну роль в цьому зіграла і його дружина, пошта якої також стала надбанням хактивістів.

Знайомство з дружиною Атрощенко

Атрощенко Лілія Алєксандровна, 11.11.1982 року народження.
Тел. 79186454934, 79883613157. Паспорт: 2005 591208. Пошта: lady.land17@mail.ru. Хактивісти помітили, що Лілія любить надсилати “фотосюрпризи” своєму чоловіку (для ілюстрації обрали більш-менш пристойні фото, на яких є хоча б якийсь одяг).

Вже під час підготовки цього матеріалу, на прохання хактивістів Лілія зробила невеличку послугу, думаючи, що вона спілкується не з українськими хакерами, а з одним з офіцерів 960-го полку, який і очолює її чоловік.

З цим офіцером вони домовились зробити новий “сюрприз” полковнику Атрощенко та іншим офіцерам полку у вигляді “патріотичної акції” – фотосесії дружин офіцерів полку на аеродромі в парадних кітелях з медалями їх чоловіків. Фото мали бути виключно для приватних колекцій та не призначались для широкого загалу. Лілія охоче підтримала пропозицію та все організувала.

Це дозволило розвідати цілі та зібрати вкупу всіх дружин російських пілотів і як наслідок зібрати додаткові дані, які корисні для подальшої OSINT-розвідки.

16 березня 2023 року Лілія Атрощенко надіслала свій відеосюрприз зі слайдами, складеними з фотографій цієї “патріотичної акції”.

Лілія постаралась на славу, все, як має бути, великі плани жінок, що позують в кітелях своїх чоловіків-пілотів, які хоча і намагаються не афішувати в соціальних мережах свої фото, але завдяки їх дружинам легко встановлюються зв’язки та їх особисті дані. Тим більш, що завжди в пригоді стають “Новорічні корпоративи” полку, на яких дружини офіцерів позують разом з чоловіками для родинних фотоальбомів (але це вже інша історія для наступних публікацій).

Крім цього Лілія постаралась зняти й декілька загальних планів аеродрому та літаків, з яких ми також побачили, що в 960-му штурмовому авіаційному полку РФ поширена практика нанесення рашистської символіки з літерою “Z” прямо поверх червоної зірки. Що доволі незвично, раніше у ЗМІ траплялись фото, на яких “Z” малювали поруч, не перекриваючи зірку. Можливо, це особиста ініціатива командира полку саме так по-особливому позначати свої літаки.

Післямова

Це лише невеличка частина цієї історії. Командиру в/ч 75387, 960-го штурмового авіаційного полку РФ, полковнику Сергію Атрощенко та його підлеглим офіцерам ще будуть присвячені публікації на нашому ресурсі.

Ми дякуємо нашим друзям, хактивістам “Кібер Спротиву“, за ексклюзивну можливість взяти участь в цій цікавій історії та разом доопрацювати її. Запрошуємо читачів підписуватись на наші телеграм-канали, на яких ми публікуємо значно більше інформації, ніж потрапляє на сайт.

Боротьба проти російських агресорів ведеться на різних фронтах і кіберфронт є важливою складовою для розвідки та успіху операцій з визволення окупованих територій України, ідентифікації та притягнення російських воєнних злочинців до відповідальності.

Разом переможемо. Слава Україні.


P.S: Важлива деталь, 28 березня 2023 радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко вказав, що за їх даними саме з аеродрому Приморсько-Ахтарська злітали воєнні злочинці, що бомбили драмтеатр та пологовий будинок Маріуполя.

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:
Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 1
Пользователи: 0
Гости: 39
Всего: 40

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 3
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Пошук

  ВНИМАНИЕ

  Опознаем террористов, сепаратистов уродов

    Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.09 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 87% БД: 13% )