Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            963768                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 1 міс. та 21 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 20.04.2024 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 901 500 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 458 580 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7213 ед.  
Бронемашины - 13 873 ед.  
Артиллерийских систем - 11 678 ед.
РСЗО - 1046 ед.
Средства ПВО - 763 ед.
Самолеты - 348 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 9341 ед.
Крылатые ракеты - 2109 ед.
Корабли/катера - 26 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 15 717 ед.
Спецтехника - 1918 ед.  
 Анатолій : Висновки Європейської Ради щодо України, розширення та реформ 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Висновки Європейської Ради щодо України, розширення та реформ

I. УКРАЇНА
1. Європейська Рада вчергове рішуче засуджує загарбницьку війну Росії проти України, що є очевидним порушенням Статуту ООН. Вона підтверджує непохитну підтримку Європейським Союзом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах її кордонів, визнаних міжнародною спільнотою, і невіддільне право на самооборону від російської агресії.

2. Європейська Рада нагадує про свої попередні висновки та підтверджує непохитне зобов’язання Євросоюзу надалі надавати потужну політичну, фінансову, економічну, гуманітарну, військову й дипломатичну підтримку Україні та її народу стільки, скільки буде потрібно.

ГЕСТАПО русского мира

3. Європейський Союз та його країни-члени продовжуватимуть задовольняти нагальні військові та оборонні потреби України. Зокрема, Європейська Рада наголошує на важливості своєчасної, передбачуваної та сталої військової підтримки для України, зокрема через Європейський фонд миру та Місію ЄС з військової допомоги, а також шляхом прямої двостороньої допомоги країн-членів. Європейська Рада наголошує на нагальній необхідності прискорити постачання ракет і боєприпасів, зокрема в рамках ініціативи щодо постачання одного мільйона артилерійських боєприпасів, а також надати Україні більше систем ППО.

Європейська Рада пропонує Раді ЄС активізувати роботу з реформування Європейського фонду миру та подальшого збільшення його фінансування, опираючись на пропозицію Високого представника.

Преступления России, вставшей с колен. Донбасс (ФОТО 18+)

Євросоюз та його країни-члени залишаються відданими виконанню безпекових зобов’язань перед Україною у довгостроковій перспективі та разом з партнерами, що допоможе Україні захищатися, протистояти спробам дестабілізації та стримувати акти агресії в майбутньому. Після доповіді Високого представника Європейська Рада обговорила майбутні безпекові зобов’язання ЄС перед Україною. Вона запрошує Високого представника та країни-члени продовжити роботу над цим у Раді ЄС. Європейська Рада й надалі займатиметься цим питанням.

«Выжигать Села И Города… Заставить Всех любить «русскuй мuр», — Прилепин

Військова підтримка та безпекові зобов’язання надаватимуться з повною повагою до безпекової та оборонної політики певних країн-членів та з урахуванням безпекових та оборонних інтересів всіх країн-членів.

4. У зв’язку з постійними атаками Росії на цивільну та критичну інфраструктуру України Європейський Союз та його країни-члени активізують надання Україні подальшої гуманітарної допомоги та допомоги для цивільного захисту, а також допомоги для забезпечення стійкості її енергетичного сектору протягом зими. Крім того, Європейський Союз продовжує підтримувати відбудову, відновлення та реконструкцію України у координації з міжнародними партнерами, включаючи процес розмінування та психосоціальну реабілітацію.

ФОТО. «Кипятильником прижигают рот, надрезают мышцы, посыпают раны солью» — пытки Генштаба ГРУ РФ

5. Європейський Союз та його країни-члени продовжуватимуть свої посилені міжнародні зусилля та співпрацю з Україною та партнерами з усіх регіонів світу, щоб забезпечити якнайширшу міжнародну підтримку для всеосяжного, справедливого й тривалого миру та ключових принципів і цілей української Формули миру, зокрема й через майбутній Глобальний саміт миру.

“Герой ДНР” Прилепин: “Для победы над Украиной мы должны уничтожить украинских детей. только полная зачистка нации! это – единственный шанс”

6. Європейська Рада повторює свій заклик до рішучого прогресу – у координації з партнерами – щодо того, як будь-які великі доходи, що утримуються приватними особами і походять безпосередньо від заморожених російських активів, можуть бути спрямовані на підтримку України, її відновлення та реконструкцію відповідно до чинних договірних зобов’язань, а також відповідно до права ЄС та міжнародного права. У цьому контексті вона бере до уваги нещодавні пропозиції щодо великих доходів від заморожених російських активів.

Річниці більшовицького перевороту присвячується. Розповідь очевидця про комуняцький терор в Україні

7. Росія та її керівництво повинні понести повну відповідальність за ведення загарбницької війни проти України та інші найбільш серйозні злочини за міжнародним правом, а також за величезні збитки, завдані її війною. Європейська Рада закликає продовжити роботу, включно з роботою в рамках Основної групи, над зусиллями щодо створення трибуналу для переслідування злочину агресії проти України, що мав би найширшу міжрегіональну підтримку та легітимність, а також щодо створення майбутнього механізму виплати компенсації. Вона знову заявляє про свою підтримку створеного Радою Європи Реєстру шкоди, заподіяної агресією Російської Федерації проти України, як першого відчутного кроку в цьому напрямі. Вона також закликає всі країни підписати та швидко ратифікувати Люблянсько-Гаазьку конвенцію про міжнародне співробітництво в розслідуванні та судовому переслідуванні злочинів геноциду, злочинів проти людства, військових злочинів та інших міжнародних злочинів. Європейська Рада також підтверджує свою підтримку діяльності Міжнародного кримінального суду та засуджує тривалі спроби Росії підірвати його міжнародний мандат і функціонування.

8. Європейська Рада повторює своє термінове звернення до Росії та Білорусі негайно гарантувати безпечне повернення в Україну усіх незаконно депортованих і переміщених українських дітей та інших цивільних осіб.

Голодомор как массовое убийство по этническому признаку

9. ЄС рішуче налаштований надалі послаблювати спроможності Росії вести загарбницьку війну, в тому числі через подальше посилення санкцій, а також через їхнє повне та ефективне впровадження та запобігання ухилянню від низ, особливо щодо товарів високого ризику, у тісній співпраці з партнерами та союзниками. Європейська Рада вітає ухвалення 12-го пакету санкцій. Вона також вітає домовленість, досягнуту щодо Директиви про визначення кримінальних злочинів і покарань за порушення обмежувальних заходів Союзу. Європейська Рада засуджує продовження військової підтримки Іраном, Білоруссю та КНДР загарбницької війни Росії. Вона також закликає всі країни не надавати матеріальну чи іншу підтримку Росії у її загарбницькій війні. Європейський Союз продовжуватиме інтенсивну роботу з партнерами, щоби протистояти неправдивим російським наративам і дезінформації про війну.

10. Європейська Рада підкреслює важливість безпеки та стабільності в Чорному морі. Життєво важливо, щоб український експорт зерна був стабільним і досягав світових ринків. Європейська Рада підтримує всі зусилля, спрямовані на сприяння експорту українського зерна та інших сільськогосподарських продуктів до країн, що найбільше цього потребують, зокрема в Африці та на Близькому Сході. Європейська Рада також підкреслює важливість повного використання Шляхів солідарності ЄС і запрошує Європейську Комісію прискорити роботу з країнами-членами, щоб запропонувати нові заходи з метою подальшого розвитку Шляхів солідарності на всіх маршрутах.

Річниці більшовицького перевороту присвячується. Розповідь очевидця про комуняцький терор в Україні

11. Європейський Союз продовжуватиме підтримувати Республіку Молдова та Грузію у подоланні викликів, що з ними вони зіштовхуються внаслідок загарбницької війни Росії проти України.

III. РОЗШИРЕННЯ ТА РЕФОРМИ

13. Згадуючи Гранадську декларацію, Європейська Рада підкреслює, що розширення є геостратегічним внеском у мир, безпеку, стабільність і процвітання. Це рушійна сила для покращення економічних і соціальних умов європейських громадян, зменшення розбіжностей між країнами та повинна підтримувати цінності, що на них заснований Союз. Дивлячись вперед на перспективу подальшого розширення Союзу, як майбутні країни-члени, так і ЄС повинні бути готові до вступу. Робота на обох напрямках має здійснюватися паралельно. Кандидатам, що хочуть стати членами, необхідно посилити свої зусилля щодо проведення реформ, зокрема у сфері верховенства права, відповідно до характеру процесу вступу, заснованого на заслугах, і за підтримки ЄС. Паралельно Союзу необхідно закласти необхідну внутрішню основу та провести реформи, визначити довгострокові амбіції Союзу та шляхи їх досягнення, а також вирішити ключові питання, пов’язані з його пріоритетами та політикою, як і його спроможністю діяти. Це зробить ЄС сильнішим і посилить європейський суверенітет.

14. Європейська Рада схвалює висновки Ради ЄС щодо розширення від 12 грудня 2023 року. Спираючись на пакет Європейської Комісії щодо розширення від 8 листопада 2023 року, Європейська Рада приймає такі рішення:

Україна та Республіка Молдова

15. Європейська Рада вирішує розпочати переговори про вступ з Україною та Республікою Молдова.

Європейська Рада пропонує Раді ЄС ухвалити відповідні рамки переговорів після того, як будуть вжиті відповідні кроки, викладені у відповідних рекомендаціях Європейської Комісії від 8 листопада 2023 року.

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 66
Всего: 66

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 83% БД: 17% )