Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            963165                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 1 міс. та 21 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 20.04.2024 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 901 500 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 458 580 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7213 ед.  
Бронемашины - 13 873 ед.  
Артиллерийских систем - 11 678 ед.
РСЗО - 1046 ед.
Средства ПВО - 763 ед.
Самолеты - 348 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 9341 ед.
Крылатые ракеты - 2109 ед.
Корабли/катера - 26 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 15 717 ед.
Спецтехника - 1918 ед.  
 Yermak : Єрмак віддає зруйновану війною Україну олігархам 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Єрмак, права рука Зеленського, віддає зруйновану війною Україну олігархам

Мафия захватывает Украину / Главная проблема - Ермак

Без смещения Ермака интеграция Украины с Западом исключена

У впливовому американському виданні Business Insider під таким заголовком вийшла стаття Павла Старобіна про роль Андрія Єрмака у політичному та економічному житті України.

Як портал Business Insider.

У тексті статті зазначається: "Наприкінці вересня Майк Пайл, головний представник Ради національної безпеки президента Джо Байдена з міжнародних економічних питань, надіслав своїм колегам в Україні чотиристорінковий "робочий проект", який він написав, із переліком численних реформ, які Білий дім очікує від Києва в обмін на подальшу фінансову допомогу від Сполучених Штатів. Йдеться про посилення нагляду за державними підприємствами в енергетичному секторі, а також кроки "для сприяння більшій прозорості та підзвітності під час післявоєнної відбудови України". Загалом, мета полягала в тому, щоб приборкати корупцію, спричинену державою, яка вже давно є характерною рисою українського урядування.

Серед одержувачів листа Пайла був Офіс президента України — команда з близько п’яти десятків інсайдерів на чолі з Андрієм Єрмаком, давнім другом президента Володимира Зеленського. У політичних і ділових колах Києва Єрмака, колишнього юриста та кінопродюсера, вважають другою за впливом людиною в країні — таким собі Діком Чейні при Джорджі Буші. Насправді дехто вважає Єрмака впливовішим за президента, колишнього коміка, який прийшов на посаду в 2019 році без будь-якого попереднього досвіду роботи в уряді. Коли двоє чоловіків стоять поруч один з одним у відповідній оливковій військовій формі, громіздкий, понад 6 футів Єрмак височіє над жилавим, Зеленським із зростом 5 футів. Часто виглядає, сказав мені київський фінансист Андрій Сірко, ніби Єрмак "няньчить Зеленського".

Далі автор зазначає: "Так сталося, що в день відправки листа Пайла я був у Києві, зустрічався з Дарією Каленюк, виконавчим директором Центру протидії корупції, правозахисної організації, яка отримує фінансування від Вашингтона та країн-членів Європейського Союзу. Протягом години Каленюк змалювала мені неприкрашену картину української політико-економічної структури влади в епоху Зеленського-Єрмака. "Хороша історія", - сказала вона мені, полягає в тому, що повномасштабне вторгнення Росії в Україну в 2022 році значною мірою знищило покоління олігархів, які мали повну свободу грабувати економіку України з моменту звільнення країни від Радянського Союзу в 1991 році. Старі титани більше не мають тієї влади, яку вони колись мали над парламентом і засобами масової інформації, і багато їхніх промислових активів лежали поза межами їхньої досяжності на території, яку зараз займає російська армія.

Але "погана історія", продовжила Каленюк, полягає в тому, що Єрмак - якого вона назвала "одурманеним владою" - створює нову систему олігархії, якою він керує. За її словами, Єрмак через своїх заступників в Офісі президента та міністрів Кабінету міністрів маневрує, щоб встановити контроль над значною частиною української економіки, а також її правоохоронним і безпековим апаратом. Через ці махінації, за її словами, "люди з хорошими зв’язками" в бізнесі отримують державні контракти за завищеними цінами. "Він не будує сильної України", – сказала Каленюк. "Він завдає шкоди військовим зусиллям". Фактично те, що вона описувала, є формуванням випадкової олігархії під прикриттям воєнного стану, на який посилається уряд Зеленського".

Як зазначає Старобін, згідно з опитуваннями українці назвали корупцію першою перешкодою для розвитку підприємництва в країні, навіть попереду руйнувань, спричинених війною. Втім більшість опитаних українців заявили, що військову допомогу іноземним партнерам було б "доцільно" надавати "лише за умови ефективної боротьби з корупцією в Україні". За останнім індексом "сприйняття корупції", складеним наглядовою організацією Transparency International, Україна посіла 116 місце зі 180 країн — ненабагато попереду Росії, яка посіла 137 місце.

"Ставки високі. Український воїн на фронті ризикує своїм життям заради повернення контролю над урядом та економікою своєї нації її найбільш хижими гравцями. Цей результат, незважаючи на поразку для Росії, означав би порожню перемогу для України та Вашингтона. Тим часом Сполучені Штати вже виділили на оборону України близько 67 мільярдів доларів, і за однією оцінкою вартість післявоєнної реконструкції може перевищити 1 трильйон доларів. Що є для того, щоб запобігти викачанню таких трансформаційних сум грошей — більш ніж у п’ять разів більших від довоєнного валового внутрішнього продукту України — менеджерами олігархії, що виникає? "Це буде шалене годування акул", - сказав Роланд Шпіц, колишній інвестиційний банкір у Києві. А найбільшими акулами, додав він, є "люди при владі". "Новий натовп, — продовжував він, — завжди найбільш голодний".

Справа Єрмака, щодо незаконного володіння зброєю дивним чином губилася в архівах

Чому співбесіди у найвищі владні місця проводять не в Кабміні?

Єрмак з друзями стануть такими першими - нормальними і з бабками

У Єрмаків все дуже просто.

Схему придумав Денис Єрмак, аби заробляти гроші, торгуючи ласими посадами.

Денис Єрмак зводить дебет с кредитом по отриманому кешу

Люди нечистоплотні – скаржиться Денис Єрмак.

Масові призначення своїх людей Єрмак планував на лютий місяць цього року.

Андрій Єрмак

Плівки Єрмака Чи торгував посадами брат глави Офісу Президента

Видео, за которое должны сидеть братья Ермаки

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 31
Всего: 31

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.06 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 83% БД: 17% )