Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            963368                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 1 міс. та 21 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 20.04.2024 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 901 500 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 458 580 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7213 ед.  
Бронемашины - 13 873 ед.  
Артиллерийских систем - 11 678 ед.
РСЗО - 1046 ед.
Средства ПВО - 763 ед.
Самолеты - 348 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 9341 ед.
Крылатые ракеты - 2109 ед.
Корабли/катера - 26 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 15 717 ед.
Спецтехника - 1918 ед.  
 Татаров : Центр протидії корупції 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Центр протидії корупції

Без повноцінної переатестації: Кабмін погодив модель Татарова щодо збереження контролю над БЕБ для подальших знущань над українським бізнесом

Кабінет Міністрів підготував та погодив сьогодні на своєму засіданні новий законопроєкт, мета якого – поховати реформу Бюро економічної безпеки (БЕБ) та забезпечити подальший контроль заступника Єрмака Олега Татарова над цим правоохоронним органом.

Про це повідомляють джерела Центру протидії корупції (ЦПК).

Незамінні менеджери Зеленського, Резніков, Князєв: антикорупційні підсумки року | Шабунін + Ніколов

Нагадаємо, що реформа БЕБ у вигляді очищення інституції є вимогою міжнародних партнерів. 16 жовтня цього року фінансовий комітет Верховної Ради вже погодив модель перезавантаження БЕБ у вигляді законопроєкту №10088-1. Проєкт передбачає перезавантаження БЕБ – зокрема завдяки відбору нового керівника органу за участі міжнародних експертів та поаноцінну атестацію наявного персоналу.

Проте, аби завадити цій реформі, ще в листопаді Кабмін підготував свій законопроєкт, який Уряд вирішив погодити саме сьогодні – напередодні Нового Року – коли увага українців та партнерів прикута до інших подій.

Уже наступного тижня Уряд планує передати цей законопроєкт на розгляд парламенту, але до правоохоронного комітету Верховної Ради.

TikTok про закупівлі і корупцію: оцінює Ніколов | ЦПК

Цей законопроєкт не містить норм, які забезпечують очищення БЕБ. Так, Кабмін визначив, що він самостійно буде визначати правила переатестації персоналу БЕБ. Це означає, що така переатестація буде відбуватися в ручному режимі під контролем Олега Татарова.

За свідченням джерел ЦПК, його планують швидко провести через правоохоронний комітет та ухвалити у залі Верховної Ради в цілому. Адже саме правоохоронний комітет парламенту підконтрольний Олегу Татарову, і саме цей комітет під керівництвом “слуги” Сергія Іонушаса заблокував повне скасування сумнозвісних “правок Лозового” та відмовився надавати САП процесуальну автономію і незалележність від Генпрокурора. Таким чином, реформа БЕБ буде заблокована, а Олег Татаров – збереже свій контроль над органом – в першу чергу за рахунок відсутності процедури очищення органу від недоброчесних співробітників.

Більше того, урядовий проєкт пропонує внести ряд змін до Кримінального процесуального кодексу, які нібито покликані захистити бізнес, проте насправді такими не є. Уряд пропонує аби при всіх обшуках та реалізації ухвал суду про доступ до документів у справах щодо бізнесу підслідних БЕБ були присутні представники Ради бізнес-омбудсмена. Така ініціатива жодним чином не вирішить проблем з тиском на бізнес з тієї причини, що ручний персонал органу залишиться там працювати і надалі. А отже ці працівники і надалі зможуть малювати фіктивні провадження і слідчі дії, присутність на яких представників Ради жодним чином не зарадить тиску.

Більше того, забезпечити присутність представників Ради бізнес-омбудсмена під час десятків одночасних процесуальних дій в різних регіонах просто неможливо фізично.

Будь-які процесуальні зміни в закон щодо діяльності БЕБ до затвердження конкурсної процедури та обрання нового керівника за прозорим конкурсом і повної переатестації наявного персоналу ризикують лише забетонувати існуючі проблеми, а не вирішити їх.

Це вже не вперше, коли представники Уряду саботують створення сильного органу для розслідування економічних злочинів в Україні.

Так, однією з головних причин провалу реформи є той факт, що у 2021 році відбір керівника БЕБ відбувся абсолютно непрозоро. Тоді конкурсна комісія, у складі якої не було міжнародних експертів, обрала головою БЕБ Вадима Мельника – екскерівника податкової міліції. Через кошмарення бізнесу останньої Україні і довелося створювати новий правоохоронний орган з фінансових розслідувань. Головою комісії з проведення конкурсу тоді був Тимофій Милованов. Детально про перехід тодішнього конкурсу розповідав журналіст програми “СХЕМИ: корупція в деталях” Сергій Андрушко.

Через провал того конкурсу на керівника БЕБ, ця структура за сумнівного керівництва встигла набрати чималий штат аналогічно у непрозорий спосіб. З огляду на це, змін правил відбору керівника явно недостатньо для перезавантаження. Інституція потребує механізму оновлення та очищення від недобросовісних кадрів. Інакше новий навіть найбільш професійний керівник застрягне в протидії власному персоналу.

Також, за версією Уряду, міжнародним партнерам надають можливість долучитися до процедури конкурсного відбору керівника БЕБ і право переважного голосу у цьому процесі. Але одночасно Уряд передбачає таку можливість лише на два роки, і проєкт не містить гарантій від ручного звільнення керівника, обраного на прозорому конкурсі. Це означає, що вже за два роки новообраного керівника можна буде досить легко звільнити.

“Поки Уряд вкотре саботує перезавантаження БЕБ, на заході продовжуються дискусії про надання фінансової допомоги Україні для протидії рф. Просто зараз під приводом недостатнього контролю за їх грошима у США підвісили гроші нам на зброю. Проте, здається, що відносини з Олегом Татаровим для Кабміну набагато більш пріоритетні за стосунки із західними партнерами”, – зазначає голова правління ЦПК Віталій Шабунін.

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 30
Всего: 30

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.06 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 84% БД: 16% )