Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            963507                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 1 міс. та 21 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 20.04.2024 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 901 500 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 458 580 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7213 ед.  
Бронемашины - 13 873 ед.  
Артиллерийских систем - 11 678 ед.
РСЗО - 1046 ед.
Средства ПВО - 763 ед.
Самолеты - 348 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 9341 ед.
Крылатые ракеты - 2109 ед.
Корабли/катера - 26 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 15 717 ед.
Спецтехника - 1918 ед.  
 Анатолій : Законопроєкт №9573: як нардеп Мотовиловець рятує друзів 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Законопроєкт №9573: як нардеп Мотовиловець рятує друзів від відповідальності за корупцію і порушує Конституцію

Народний депутат Андрій Мотовиловець провів у першому читанні законопроєкт №9573, який передає державну частину морської акваторії порту “Південний” і землі водного фонду у приватну власність компанії ТрансІнвестСервіс (ТІС), співвласниками якої є олігарх Костянтин Жеваго і російський олігарх Олексій Федоричев. На останнього Україна наклала санкції 19 жовтня 2022 року. Примітно, що законопроєкту не було в порядку денному парламенту на сьогодні.

Виглядає так, що головна мета законопроєкту – легалізувати дії ексміністра інфраструктури Андрій Пивоварського та його ексзаступника Володимира Шульмейстера. Наразі НАБУ і САП підозрюють Пивоварського та Шульмейстера у вчиненні злочину. А саме: у 2015 році, за версією слідства, вони прийняли наказ, за яким група компаній ТІС отримали право стягувати половину корабельного збору, який стягувало ДП “АМПУ”.

Зеленський, ти для своєї ОПи зібрав все гівно з самого дна помийної ями, схоже відрами черпав той гній. Про те як Єрмаки торгували державними посадами і за це їм нічтого не було, але прийде час...


Андрій Мотовиловець на той час – у 2015 році – був радником ексміністра Пивоварського і, за нашою інформацією, саме він був ініціатором того, щоб корабельний збір розподілявся між державним підприємством та приватною ТІС. Важливо при цьому, що дохід отриманий від портового збору приватною компанією значно перевищував витрати на споруджені компанією гідротехнічні споруди за власний кошт.

Також раніше Мотовиловець намагався взяти Пивоварського на поруки. А наразі, здається, намагається догодити колишньому керівнику цілим законом.

Серед авторів законопроєкту також зазначені народні депутатки Марʼяна Безугла та Юлія Клименко. Остання також повʼязана із Пивоварським та намагалася взяти його на поруки.

Завдяки законопроєкту вигоду отримують одразу декілька підприємств групи ТІС. Серед них: 1. ТОВ “ТІС РУДА”, 49,9% якого належать Полтавському ГЗК, власником якого є олігарх Костянтин Жеваго, а 20,5% належать російському олігарху Олексію Федоричеву; 2. ТОВ “ДП Вордл ТІС Південний”, 17,75% якого належать Федоричеву.

У чому суть законопроєкту і як він порушує Конституцію?

У прикінцевих положеннях законопроєкту Мотовиловець пропонує визнати, що виключне право державної власності на новостворені підводні гідротехнічні споруди застосовуються до об’єктів, створення (будівництво) яких було розпочате після набуття чинності цим Законом. У кримінальному провадженні НАБУ мова йде про здійснені компанією ТІС днопоглиблювальні роботи на ділянках акваторії порту “Південний” до прийняття цього закону. Це означає, що після набрання чинності цією нормою такі ділянки акваторії автоматично стануть приватною власністю компанії ТІС. Зараз ці ділянки є державною власністю ДП “АМПУ”.

Центр протидії корупції (ЦПК) підкреслює – держава справді має створювати сприятливі умови для ведення бізнесу та розвивати інструмент державно-приватного партнерства.

Проте виписування законів в інтересах конкретних компаній та осіб, аби сховати їх від правосуддя та забезпечити їм мільйонні виплати з українського бюджету за за компенсацію вартості майна, яке і так належить Українському народу і державі – неприпустиме.

При цьому Конституція України та інші закони визначають, що акваторії порту є власністю Українського народу, а землі водного фонду власністю держави. Тобо новий законопроєкт прямо суперечить статті 13 Конституції України, статті 6 Водного кодексу України, частині четвертій статті 84 Земельного кодексу України, статті 324 Цивільного кодексу України та іншим законам України.

Крім того, у законопроєкт визначає, що під виглядом приватних ці акваторії мають бути передані державі, за що держава має ще й сплатити приватним компаніям. Варто вказати, що держава може компенсовувати справедливу вартість вкладень бізнесу в днопоглиблювальні роботи, але не ціною передачі ділянок акваторії в приватну власність всупереч Конституції.

Якими будуть наслідки законопроєкту?

Якщо закон буде прийнятий, то держава:

 • визнає власне майно та майно Українського народу (а саме – землі акваторії) приватним;
 • втратить можливість стягнути на свою користь 37,5 млн доларів і 29 млн гривень, які раніше були заарештовані на рахунках компанії ТІС як кошти корабельного збору, який стягнули незаконно;
 • повинна буде виплатити компанії ТІС 5 млн доларів. Також на подібну компенсацію зможе претендувати компанія олігарха Дмитра Фірташа ТОВ “МСП НІКА-ТЕРА”.
- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 35
Всего: 35

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 81% БД: 19% )