Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            963073                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 1 міс. та 21 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 20.04.2024 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 901 500 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 458 580 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7213 ед.  
Бронемашины - 13 873 ед.  
Артиллерийских систем - 11 678 ед.
РСЗО - 1046 ед.
Средства ПВО - 763 ед.
Самолеты - 348 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 9341 ед.
Крылатые ракеты - 2109 ед.
Корабли/катера - 26 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 15 717 ед.
Спецтехника - 1918 ед.  
 Анатолій : Зеленський змінив військового начальника 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Зеленський змінив військового начальника, призначивши Сирського головнокомандувачем

Олександр Сирський, командувач сухопутними силами України з початку вторгнення Росії, став наступним головнокомандувачем українських військ після того, як у четвер президент Володимир Зеленський офіційно змінив генерала Валерія Залужного в ризикованій зміні керівництва, яка, ймовірно, буде непопулярною серед війська, виснажені майже дворічною війною.

12 днів тому Зеленський заявив Залужному, що його звільняють, але в Офісі президента спочатку заперечували, що головкома звільнили. Потім Зеленський зволікав з виданням офіційного розпорядження чи оголошенням наступника, і навіть після підвищення Сирського в четвер президент не дав пояснень, сказавши лише, що потрібні зміни.

Але незрозуміло, які зміни запровадить чи зможе запровадити Сирський. За словами двох людей, знайомих із думкою президента, Зеленський вважав плани Залужного на цей рік надто амбітними з огляду на обмежені ресурси України. Проте протягом останніх двох років Сирський, по суті, виконував обов’язки заступника військового. І хоча цього року очікується, що Україна більше зосередиться на обороні, а не спробує ще один широкомасштабний контрнаступ, вона все ще протистоїть краще озброєним і більшим російським силам.

Як командувач сухопутними військами 58-річний Сирський керував обороною Києва в перший місяць війни, а потім організував успішний контрнаступ у північно-східній Харківській області восени 2022 року.

У заяві Зеленський похвалив свого нового командувача та назвав ці успіхи.

«У нього є успішний досвід оборони, зокрема в київській оборонній операції», – сказав президент. «У нього також є успішний наступальний досвід, зокрема у Харківській визвольній операції. … 2024 рік може стати успішним для України лише через дієві зміни в основі нашої оборони, якою є Збройні Сили України».

Однак очікується, що рішення призначити Сирського головнокомандувачем викличе негативну реакцію серед військ на місцях. Серед солдатів особливо не люблять Сирського, якого багато хто вважає командиром радянського зразка, який надто довго тримав війська під вогнем у місті Бахмут, яке зрештою перейшло під контроль Росії. Захищаючи місто, яке мало обмежене стратегічне значення, загинули тисячі українських військових, ще більше було поранено.

Деякі українські військові називають Сирського «різником».

Андрій Єрмак та шайка

«Я знаю лише те, що почув від своїх підлеглих», — сказав високопоставлений військовий чиновник, який, як і інші, говорив на умовах анонімності, оскільки не мав права робити це публічно. «Сто відсотків із них його не поважають, тому що вони не думають, що він вважає життя солдат».

«Порівняно із Залужним, він отримує значно меншу підтримку», – додав він.

Передові українські піхотні частини повідомляють про гостру нестачу бійців

Відносини між Зеленським і Залужним були зіпсовані місяцями, частково через невдалий контрнаступ минулого року, який не зміг досягти значних територіальних здобутків, а нещодавно через розбіжності щодо того, скільки солдатів Україна повинна мобілізувати як підкріплення цього року. Зеленський також розглядав Залужного як можливого політичного конкурента та загрозу через його високі рейтинги популярності, заявили офіційні особи США та України.

Военные преступники армии РФ, и наступит время и будем мы их отлавливать в их домах и казнить их в их домах, по примеру Великого народа Израиля.

Зеленський публічно заперечив Залужному за те, що він восени заявив, що війна зайшла в «патову ситуацію» — хоча ця оцінка зараз широко розцінюється серед військових аналітиків як факт. І в той час як Залужний наполягав на мобілізації майже 500 000 нових військ, Зеленський опирався цій високій цифрі, публічно та приватно, заявляючи, що він ще не впевнений, що це необхідно, і ставлячи питання про те, чи може Україна дозволити собі платити за нових солдатів.

Один військовий сказав, що вогонь із Залужного, якого дуже люблять в Україні як військові, так і цивільні, ймовірно, ще більше добровольців відмовиться воювати.

Зеленський повідомив, що розглядають підвищення по службі й інших командирів, оскільки разом із Залужним очікується усунення кількох генералів. Зеленський заявив, що просив Залужного залишитися в «команді української держави майбутнього». Незрозуміло, яку роль у майбутньому виконуватиме Залужний.


50-річному Залужному запропонували посаду посла України у Великій Британії, повідомили двоє знайомих із цим питанням, але він відмовився, оскільки це цивільна посада. Залужний, кадровий солдат, не може звільнитися з військової служби, поки в Україні діє воєнний стан, повідомив один із джерел.

У публікаціях у соцмережах Зеленський та Залужний позували, потискаючи руки та посміхаючись. «Прийнято рішення про необхідність зміни підходів і стратегії», – написав Залужний.

У дописі Зеленського сказано, що він «подякував» Залужному за «два роки захисту України». Він додав, що на зустрічі в четвер вони обговорювали «оновлене керівництво» українських військових.

«Час для такого оновлення зараз», – написав Зеленський.

Але багато військових на передовій були незадоволені поясненнями Зеленського щодо звільнення Залужного.

«Це була дуже і дуже різка негативна реакція на його звільнення, тому що, як нам здається, реальних причин для звільнення не було», – сказав український офіцер, який воює на південному сході Запорізької області. «Але це дійсно вдарить по мотивації, звичайно, дуже вдарить. Однозначно. Мотивації стає все менше і менше. Люди працюють і борються все більше як автомати, а не на мотивації. Це відобразиться на ефективності».

Незрозуміло, як призначення Сирського допоможе покращити ситуацію, яка стає все більш небезпечною для України на полі бою.

Росія відновила стратегічну ініціативу, посиливши атаки на лінії фронту. Командири сказали, що їм дуже не вистачає військ , особливо піхотних військ, які стоять у передніх окопах, щоб відбивати російські напади. Україна також стикається з нестачею боєприпасів, а пакет допомоги в розмірі 60 мільярдів доларів, запропонований президентом Байденом, застопорився в Конгресі.

Сенат голосує за просування українсько-ізраїльського пакету після провалу угоди про кордон

Офіційні особи США не висловили своєї думки щодо зміни верховного командувача.

«Президент Зеленський є головнокомандувачем своїх збройних сил», – заявив речник Ради національної безпеки Джон Кірбі в четвер. «Він вирішує, хто буде його лідером в армії. Ось що таке цивільний контроль. Ми це знаємо. І ми будемо працювати з ким він керуватиме своєю армією».

Схему придумав Денис Єрмак, аби заробляти гроші, торгуючи ласими посадами.

Справа Єрмака, щодо незаконного володіння зброєю дивним чином губилася в архівах

Справа Єрмака, щодо незаконного володіння зброєю дивним чином губилася в архівах

Чому співбесіди у найвищі владні місця проводять не в Кабміні?

Єрмак з друзями стануть такими першими - нормальними і з бабками

У Єрмаків все віаівафівафівафівдуже просто.

Денис Єрмак зводить дебет с кредитом по отриманому кешу

Люди нечистоплотні – скаржиться Денис Єрмак.

Масові призначення своїх людей Єрмак планував на лютий місяць цього року.

Андрій Єрмак

Плівки Єрмака Чи торгував посадами брат глави Офісу Президента

Видео, за которое должны сидеть братья Ермаки

Сирський, який народився в Росії, закінчив радянську військову освіту в Москві в 1982 році, хоча він сказав, що вважає своїм домом Харків, друге за величиною місто України.

На відміну від Залужного, який ніколи не служив у радянській армії, Сирський розпочав військову службу в 1986 році і пройшов шлях до командира взводу, зрештою командуючи 72-ю механізованою бригадою України. До 2013 року він був заступником начальника Головного командного центру Збройних сил України, відповідаючи за співпрацю з НАТО та реформування армії за стандартами альянсу.

Деяким американським чиновникам, які давно відчували недовіру між Залужним і Зеленським, Сирський здавався більш вражаючим і надихаючим як класичний бойовий солдат, який демонстрував чітке розуміння наслідків на полі бою, коли стикався з тим, що він вважав політичними рішеннями.

«Вони мають визначити, як вони повинні проводити свої операції», — сказала Селесте Валландер, помічник міністра оборони з питань міжнародної безпеки.

« Ми дамо їм наші поради», — додала вона. «Я думаю, у нас дуже міцні стосунки. Ми маємо великий авторитет і довіру між політичним керівництвом США та українським керівництвом, а також відносини між військовими».

Але українські військовослужбовці на місцях сказали, що особливо насторожено ставляться до Сирського саме тому, що він вважається ближчим і лояльнішим до Зеленського та глави його адміністрації Андрія Єрмака.

«Через пару місяців, мабуть, будуть якісь спроби провести штурмові дії чи щось подібне. Тому що Сирський піде за Зеленським. А Зеленський хоче великих перемог», – сказав майор, який зараз воює на сході України.

«Я думаю, що необдуманих нападів буде більше», – додав він. «І утримання територій, які не варто утримувати. Наприклад Бахмут, замість того, щоб створити нормальну оборону, якісь фортифікаційні споруди, окопи, вони просто пускають людей через м’ясорубку, щоб припинити штурмові дії. Я думаю, що ми ще побачимо цього...».

Інший командир був більш прямим, використовуючи лайку, щоб сказати, що українським солдатам стане гірше в результаті зміни — «тому що він буде виконувати всі політичні вимоги при прийнятті військових рішень».

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 36
Всего: 36

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.08 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 86% БД: 14% )