Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            641870                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 3 міс. та 17 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 17.06.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 527 390 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7958 ед.  
Бронемашины - 15 287 ед.  
Артиллерийских систем - 13 927 ед.
РСЗО - 1104 ед.
Средства ПВО - 853 ед.
Самолеты - 359 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 11 167  ед.
Крылатые ракеты - 2296 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 18 991 ед.
Спецтехника - 2337 ед.  
 Татаров : Єрмак наказав Стефанчуку призначити Татарова смотрящим за БЕБ 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Єрмак наказав Стефанчуку призначити Татарова смотрящим за БЕБ

Парламент залишив БЕБ під повним контролем Татарова, підтримавши псевдореформу в першому читанні

Сьогодні, 11 квітня, Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №10439 реформу Бюро економічної безпеки (БЕБ). Проєкт не передбачає повноцінного механізму переатестації персоналу, не оновлює процедури з відбору персоналу БЕБ та містить інші недоліки, які буде вкрай важко виправити до другого читання. Раніше через системні недоліки та відсутність погодження з боку партнерів проєкт відправляли на повторне перше читання.

«На жаль, за місяць часу розгляду до повторного першого читання в Раді не спромоглися усунути ключових зауважень. Депутати відмовилися врахувати думку міжнародних партнерів та бізнесу, лишивши для Офісу Президента можливість контролювати БЕБ. Наприклад, всі працівники БЕБ, які зараз «співпрацюють» з Олегом Татаровим, з таким законом зможуть так і лишитися в органі, виконуючи незаконні вказівки з ОП», – зазначає Олена Щербан, заступниця виконавчого директора Центру протидії корупції (ЦПК).

Зокрема, не враховано критично важливі норми про те, що під час конкурсу з обрання Директора БЕБ конкурсна комісія має запропонувати до призначення лише одного кандидата. 

Натомість у проголосованій редакції пропонується на розгляд Кабміну подавати «не більше двох кандидатів». Через це конкурс на визначення директора БЕБ може повторити історію із обранням керівника САП, який через маніпуляції влади проводили понад два роки. Наголошуємо, що подання більше одного кандидата для призначення породжує можливість політичній владі торгуватися з кандидатами за лояльність в обмін на призначення.

Процедура атестації персоналу проголосована в дуже урізаному вигляді, що на практиці може призвести до того, що на посадах залишаться недоброчесні співробітники або вони поновлюватимуться через суди у майбутньому. Також відхилено пропозиції, щоб при переатестації кадрові комісії могли керуватися стандартом доказування обґрунтованим сумнівом. На практиці, це дозволило б не пропускати до роботи в БЕБ осіб з сумнівною репутацією та тих, хто засвітився в корупційних схемах. Без цього стандарту доказування закріпленого на рівні закону суди банально будуть поновлювати на посадах недоброчесних співробітників БЕБ після звільнення. 

Крім того, в Раді банально «забули» внести зміни до Кодексу законів про працю щодо можливості звільнення співробітників БЕБ, які не пройшли атестацію. Це створює великі ризики поновлення цих осіб на посадах або взагалі їх не звільнення.

«У процедурі атестації надважливо, щоб ключові положення були регламентовані на рівні закону. Як-то склад комісій з міжнародниками, основні етапи, критерії перевірки. Без цих вимог на рівні закону процедури буде дуже легко скасувати в суді або зупинити. Водночас без переатестації БЕБ залишиться з новим директором і старим персоналом. За цих умов справді професійні і доброчесні кандидати банально не підуть на конкурс», – додає Олена Щербан.

Аналогічно комітет відмовився підтримувати вдосконалення конкурсних процедур для відбору персоналу БЕБ, чіткі правила добору з перевіркою доброчесності та неможливість призначення в БЕБ осіб, які раніше були звільнені через непроходження переатестації. 

Комітет також відхилив пропозицію про залучення до конкурсних комісій з відбору персоналу БЕБ та атестаційних комісій експертів делегованих міжнародними партнерами.

Усі ці положення, на думку ЦПК, є критичними для повноцінної реформи БЕБ. Вони враховують негативний досвід конкурсних процедур до НАБУ і САП, а також помилки здійснені під час переатестації прокурорів та поліцейських. 

ЦПК закликає депутатів врахувати до другого читання всі критичні норми, необхідні для повноцінної реформи.

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 104
Всего: 104

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 10
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 86% БД: 14% )