Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            744119                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 3 міс. та 21 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 21.06.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 531 980 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 8001 ед.  
Бронемашины - 15 372 ед.  
Артиллерийских систем - 14 106 ед.
РСЗО - 1106 ед.
Средства ПВО - 861 ед.
Самолеты - 359 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 11 260 ед.
Крылатые ракеты - 2298 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 19 181 ед.
Спецтехника - 2367 ед.  
 Yermak : Хто такий Арестович, та що воно таке є? 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Хто такий Арестович, та що воно таке є?

«Майор запасу ГУР МО України» Олексій Арестович (під час служби в 1999-2005 роках займався конфліктологією та психологією екстремальних ситуацій) 19 серпня у інтерв’ю з новопризначеним керівником ГУР Будановим разом «відбілювали» Зеленського і Єрмака від державної зради і провалу з їх вини операції «вагнерівці»

(https://youtu.be/Mrp6Fj4BHGI).

Мабуть, за ці «заслуги» майор-актор, уродженець Грузії Арестович і був призначений радником з інформаційної політики української делегації в Тристоронній контактній групі, яку очолює Л. Кравчук (президент України 1991-1994 рр.).

(https://censor.net/ua/news/3227712/arestovych).

Арестович вважає себе військовим і політичним оглядачем. У російсько-українській війні участі не брав. Більш повно і детально про нього ви можете дізнатися у «Спецпроекті «Без цензури: Хто такий Арестович? Як замирювач з «Мухтара» буде послом Мінської ТКГ» (https://youtu.be/1khUuWEbVuA). Рекомендую подивитися. Дуже цікаво!

У статтяі «ЗЕ! Кріт на Банковій: хто «злив» інформацію про операцію із затримання «вагнерівців» («Україна молода» за 2 вересня 2020 р.) я зауважив, що під підозру підпадають усі, хто був на нараді у Зеленського 24 липня: Андрій Єрмак, Руслан Демченко, Роман Машовець, секретар президента Марія Левченко, Бурба, Баранецький і сам Зеленський. Усі вони повинні були пройти перевірку на поліграфі, як пропонував Бурба.

Формула Єрмака

Я запропонував, щоб експертизу на поліграфі щодо них проводили міжнародні незалежні експерти, зокрема, поліграфологи із ФБР і ЦРУ США за спеціально розробленою комп’ютерною програмою, яку спецслужби США та інших країн, використовують в подібних ситуаціях для виявлення агентів іноземних розвідок. Програма забезпечує майже стовідсотковий результат. А якщо додати до перевірки на поліграфі ще й допит підозрюваного у шпигунстві в стані глибокого сну під гіпнозом – шансів у «крота» приховати свою шпигунську діяльність немає!

Єрмак у Парижі зобов'язався розглянути їхні пропозиції

Якби Зеленський не був причетний до провалу операції із затримання «вагнерівців», він би дав доручення провести перевірку в запропонованому мною варіанті всіх тих, хто був присутнім у нього на нараді 24 липня, включаючи, в першу чергу себе і Єрмака!

«Вагнерівці»: хто злив спецоперацію? Звіт ТСК

Із групою експертів-контррозвідників я провів аналіз-перевірку, хто з зазначених осіб, які були на нараді у Зеленського в той день, міг бути «кротом».

Отримана нами інформація, аналіз минулої політичної, партійної, громадської діяльності (роботи) тих, хто був на нараді, їх зв’язки з Росією, політичні й ідеологічні погляди, спосіб життя, участь (не участь) в АТО дали нам підстави зробити висновок.

Фильм Христо Грозева о Вагнергейте

Найімовірнішими «кротами», які працюють на агресора — Російську Федерацію, є президент Зеленський і глава його офісу Єрмак.

За повідомленням ЗМІ і військового експерта Олега Жданова, батько Андрія Єрмака — Борис Михайлович Єрмак — співробітник ГРУ ГШ ЗС РФ. Зараз він на пенсії, мешкає в Москві і дружить з керівником розвідки Росії. А колишніх розвідників чи контррозвідників, як відомо, не буває.

ЛЕРОС оприлюднив нове відео корупції Ермака-Козиря

«Зеленський каже, що Єрмак — його друг. Андрій Єрмак — людина вагома у країні, от і маємо нюанс: оточення Зеленського з ОП може вирішувати свої справи від його імені, а він про це навіть і не здогадується. Усі ці фактори загалом можуть мати важкі наслідки для країни», — зазначає Жданов.

Уже мають! Провал зазначеної спецоперації з вини Зеленського і Єрмака, на моє переконання, є державною зрадою, яка завдала непоправного удару по іміджу і престижу України та призвела до втрати довіри наших союзників!

Зеленский вернулся из Омана на самолете, на котором в Оман прилетел секретарь Совбеза РФ Патрушев, - "Схемы". ВИДЕО

Російський політик і публіцист Андрій Піонтковський стверджує, що Андрій Єрмак є агентом ФСБ РФ під псевдонімом «Козир», якого необхідно арештувати разом з агентами держави-агресора Медведчуком і Коломойським за звинуваченням у державній зраді й негайно відмовитися від нав’язаної Єрмаком абсурдної і принизливої ролі в переговорах нормандського формату. На те, що Єрмак є працівником спецслужб РФ, вказують й інші експерти.

Аналіз діяльності Андрія Єрмака, його зв’язки в Росії та утаємниченість особистого життя, на мою думку, дають підстави зробити висновок: ймовірність того, що він є агентом або кадровим офіцером ФСБ або ГРУ ГШ РФ, майже стовідсоткова.

Це підтверджували і працівники СБУ, з якими я мав зустріч. Один із них повідомив, що після наради у Зеленського в період із 25 по 27 липня Єрмак телефонував декілька разів по закритому зв’язку в Москву батькові і Козаку — помічнику президента Путіна.

Наскільки ця інформація відповідає дійсності, необхідно щоб її перевірили технічні спеціалісти СБУ. Встановити кому, куди і коли Єрмак дзвонив з мобільних телефонів, дуже легко, як і отримати від оператора мобільного зв’язку аудіозапис (або роздруківку) цих розмов, якщо вони збереглися, за рішенням суду.

Не виключаю, що дзвінки і розмови Єрмака були перехоплені електронною розвідкою США і Великобританії. І це стало однією з головних причин «запрошення» Зеленського на «чай» до керівника англійської розвідки МІ-6 Річарда Мура (детальніше про це – далі).

Залишилося одне – допитати нашими слідчими Єрмака на поліграфі зі спеціалістами ФБР і ЦРУ США або МІ-6 Великобританії і все стане на свої місця – Єрмак буде викритий як агент спецслужб Росії, про що стверджують у ЗМІ експерти і політики.

Розслідуючи крадіжку 1,3 млрд грн у Міноборони

Те, що Зеленський і Єрмак — агенти політичного впливу Москви – це незаперечний факт стверджують політичні аналітики.

За таких умов провалу операції «вагнерівців» Єрмак мав бути негайно звільненим iз займаної посади, взятий під варту, а його діяльністю повинна «щільно» зайнятися контррозвідка СБУ. Але хто ж його звільнить, а тим більше – «посадить», коли він майже «пам’ятник», а Баканов і Зеленський — близькі його друзі!

Не звільнення до цього часу з займаної посади Єрмака, може свідчити про те, що Зеленський, щоб не сердити Путіна, особисто дав доручення Єрмаку повідомити в Москву, що на 30 липня СБУ запланована операція із затримання «вагнерівців», які будуть летіти з Мінська до Стамбулу з вимушеною посадкою в Києві. І Єрмак успішно виконав доручення свого «шефа».

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 61
Всего: 61

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 10
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.06 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 83% БД: 17% )