Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            743876                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 3 міс. та 21 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 21.06.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 531 980 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 8001 ед.  
Бронемашины - 15 372 ед.  
Артиллерийских систем - 14 106 ед.
РСЗО - 1106 ед.
Средства ПВО - 861 ед.
Самолеты - 359 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 11 260 ед.
Крылатые ракеты - 2298 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 19 181 ед.
Спецтехника - 2367 ед.  
 Yermak : Компліментний Єрмак 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Компліментний Єрмак

Я б сказав, що це цілком компліментарна стаття про людину, у якої Зеленський працює президентом. У лонгріді взагалі не згадується слова «корупція», «тиск». Але багато про те, що Єрмак під час війни діє поза всякими межами чисто від імені Зеленського і це норм, бо це ж війна, треба тойво, нувижепанімаєтє.

Ну а те що «Washington post» згадує, що Єрмак нібито впливав на військові рішення та відмову кількох чиновників взагалі говорити про Єрмака, побоюючись наслідків – так це ж тільки підтвердження його державної ваги, яка викликає страх у всяких шлеперів. А відтак це має сподобатись Зеленському, від волі якого і залежить перебування Єрмака на посаді одного з найвпливовіших людей у світі. Чим демонічніше – тим краще в ситуації коли кругом зависники, брехуни і рейтинг Залужного. Бо хто ж якшошо шось порішакає?

Навіть в історії про брата Єрмака, якого зняли на відео під час розмови про нібито продаж державних посад, Єрмаку дали сказати, що його брат десь служить, але де і ким – не сказав. А про того бізнесмена, який і знімав те відео для НАБУ – нічого не сказали, хоча його доля могла б бути дуже ілюстративною на фоні розмов про те, що він справді воював і швидко загинув під Бахмутом.

Формула Єрмака

Єрмак у Парижі зобов'язався розглянути їхні пропозиції

«Вагнерівці»: хто злив спецоперацію? Звіт ТСК

Фильм Христо Грозева о Вагнергейте

ЛЕРОС оприлюднив нове відео корупції Ермака-Козиря

Зеленский вернулся из Омана на самолете, на котором в Оман прилетел секретарь Совбеза РФ Патрушев, - "Схемы". ВИДЕО

Розслідуючи крадіжку 1,3 млрд грн у Міноборони

В общім, мені ця стаття не здається якимся рефреном до візитів Блінкена і Карпентера, які були про корупцію. Це стаття присвячена 20 травня, коли спливають пять років після інавгурації Зеленського. Я б сказав, що це позитивна історія про впливову людину у складних обстоятєльствах. Але це тільки для тих, хто її прочитає до кінця)))) Бо починається вона цілком критично – антидемократія, кіно, телемонополія. А багато хто до кінця не доскролює.

Автопереклад https://www.washingtonpost-yermak

Головний помічник Зеленського згинає владу, дратує критиків - і не вибачається

Якщо головною заслугою актора і коміка Володимира Зеленського на момент його обрання у 2019 році було те, що він зіграв президента на телебаченні, то головною кваліфікацією його всесильного керівника апарату Андрія Єрмака було те, що він був другом Зеленського.

Керівник офісу президента, як офіційно називається посада Єрмака, завжди мав величезний вплив в Україні. Умови воєнного часу, включно з воєнним станом, сконцентрували надзвичайні повноваження в адміністрації президента, зробивши Єрмака чи не найвпливовішим керівником апарату в історії країни - практично не відрізняючись від свого боса.

Єрмак і Зеленський настільки рідко з'являються один без одного, що Олег Рибачук, який працював керівником апарату тодішнього президента Віктора Ющенка, сказав, що дехто сумнівається, хто з них керує, і чи є вони взагалі окремими людьми.

«Єрмак, на відміну від багатьох своїх попередників, прийшов туди без жодного досвіду роботи в уряді, - каже Рибачук. Він з самого початку повторював цю мантру: «Моя єдина мрія, моя єдина амбіція - бути тінню президента, бути скрізь, де президент хотів би, щоб я був».

«Так він себе представляє, - додає Рибачук, - як невіддільну частину».

Близькість Єрмака до президента - і очевидний вплив на нього - викликала шквал звинувачень: у недемократичній консолідації влади в офісі президента; нагляді за непотрібною чисткою вищих посадових осіб, зокрема головнокомандувача генерала Валерія Залужного; обмеженні доступу до Зеленського; і прагненні особисто контролювати майже кожне важливе рішення воєнного часу.

Про маінпуляції ОПи Зеленського

Татаров створив мережу суддів, правоохоронців та адвокатів, які можуть закривати невигідні владі справи. ВIДЕО

Чому Офіс Президента тримається за корупційний БЕБ попри ризик зриву міжнародного фінансування України

НАЗК знайшло конфлікт інтересів у діях заступника глави ОП Ростислава Шурми щодо виплат компаніям його брата

У Раді зареєстрували новий законопроєкт про реформу БЕБ: він робить неможливим вплив Татарова, який намагалися зберегти законопроєктом від Кабміну

Заступник Єрмака Шурма запустив свої ручонки в «Укрзалізницю»

Хто то є такий Олег Татаров?

Єрмак, що воно таке є?

Тепер, однак, легітимність президента і його головного радника зіткнуться з ще більшими проблемами, оскільки п'ятирічний термін повноважень Зеленського офіційно закінчується 20 травня. Конституція України забороняє проводити вибори в умовах воєнного стану. Але поки Зеленський залишається на посаді, він буде вразливим до звинувачень у тому, що він використав війну для підриву демократії - захопив контроль над ЗМІ, відсунув на другий план критиків і суперників і поставив Єрмака, свого необраного друга, над кар'єрними державними службовцями та дипломатами.

Деякі з цих звинувачень є беззаперечними. Згідно з указом, виданим Зеленським невдовзі після російського вторгнення в лютому 2022 року, шість найбільших телеканалів транслюють однаковий новинний контент 24 години на добу під назвою «Телемарафон об'єднаних новин», що, за словами критиків, змусило замовкнути інакомислення.

Будь-які подібні звинувачення, безумовно, будуть просуватися Росією, яка останніми днями ініціювала нові військові атаки і зараз окупувала близько п'ятої частини території України. Такі звинувачення з боку Москви були б лицемірними, зважаючи на те, як президент Росії Владімір Путін неодноразово обходив обмеження терміну перебування при владі, щоб залишитися при владі. Але Росія десятиліттями намагалася посіяти внутрішній розбрат в Україні, щоб дестабілізувати країну, і, на думку експертів, Кремль не втратить шансу використати звинувачення в тому, що Зеленський зловживає владою. І ніхто не уособлює силу офісу Зеленського більше, ніж Єрмак.

Схему придумав Денис Єрмак, аби заробляти гроші, торгуючи ласими посадами.

Справа Єрмака, щодо незаконного володіння зброєю дивним чином губилася в архівах

Справа Єрмака, щодо незаконного володіння зброєю дивним чином губилася в архівах

Чому співбесіди у найвищі владні місця проводять не в Кабміні?

Єрмак з друзями стануть такими першими - нормальними і з бабками

У Єрмаків все дуже просто.

Денис Єрмак зводить дебет с кредитом по отриманому кешу

Люди нечистоплотні – скаржиться Денис Єрмак.

Масові призначення своїх людей Єрмак планував на лютий місяць цього року.

Андрій Єрмак

Плівки Єрмака Чи торгував посадами брат глави Офісу Президента

Видео, за которое должны сидеть братья Ермаки

«Росіяни цим скористаються», - сказав один давній український чиновник про те, що термін повноважень Зеленського закінчується. Щоб зберегти легітимність, Зеленський «повинен мати довіру», - сказав цей чиновник, який говорив, як і багато інших для цієї статті, на умовах анонімності, щоб зберегти політичні відносини та уникнути відплати.

«Його довіра падає, - сказав чиновник, - тому що дії Єрмака постійно відображаються на президенті».

В інтерв'ю з більш ніж десятком нинішніх і колишніх українських чиновників і законодавців, іноземних дипломатів та інших осіб, які знають Єрмака або працюють з ним, навіть його прихильники визнали, що він має надзвичайно широкі повноваження в управлінні державою і зовнішніх комунікаціях. Дехто каже, що він навіть контролює, кому з чиновників дозволено виїжджати за кордон і коли - деталь, яку в його офісі відмовилися коментувати.

Критики кажуть, що останнім часом, коли коло радників Зеленського звузилося, Єрмак відсунув на другий план Міністерство закордонних справ, втручався у військові рішення і виступав посередником у ключових угодах з партнерами, зокрема зі Сполученими Штатами - завдання, яке, на їхню думку, повинен виконувати президент.

Деякі українські та західні чиновники кажуть, що підозра щодо найближчого помічника президента підриває авторитет Зеленського і викликає сумніви щодо того, хто несе відповідальність за рішення: Зеленський чи його призначений заступник, який часто пише твіти зі смайликами.

Кілька чиновників взагалі відмовилися говорити про Єрмака, побоюючись наслідків.

Майкл Макфол, колишній посол США в Росії, який разом з Єрмаком є співголовою Міжнародної робочої групи з питань російських санкцій, сказав, що Єрмак виконує багато ролей.

«У певному сенсі він де-факто є прем'єр-міністром, міністром закордонних справ і главою адміністрації, - сказав Макфол. «Я знаю, як всі скаржаться на Єрмака. ... Але я б сказав, що з іншого боку, це війна. І я вважаю, що він до біса ефективно виконує свою роботу».

Андрій Єрмак (ліворуч) і міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сидять поруч з президентом Володимиром Зеленським у вересні під час зустрічі в Києві з державним секретарем США. (Brendan Smialowski/Pool/AFP/Getty Images)

Відсутність політичного досвіду

Колишній юрист і кінопродюсер, Єрмак, як і Зеленський, не мав жодної підготовки для управління країною, не кажучи вже про країну, яку прагнуть зруйнувати. Але саме така його роль. Колись Єрмак вважався тінню Зеленського, а тепер його розглядають як частину правлячої дуополії.

Навіть сам Єрмак визнає, що багато людей просто не хочуть, щоб він був поруч.

«Чому знову цей Єрмак тут? Чому знову?» - сказав він у нещодавньому інтерв'ю, імітуючи своїх критиків. Його не надто терпляча відповідь: «Я працюю, - наполягає він, - від імені... президента».

Критики Єрмака описують його як забіякуватого і владного. Дехто звинувачує його в тому, що він є російським агентом - нині це поширене в Україні звинувачення, - яке він і його близьке оточення категорично заперечують.

Єрмак, який у свої 52 роки на шість років старший за Зеленського, народився і виріс у Києві з батьком-українцем і матір'ю-росіянкою з Санкт-Петербурга - факт, який він частково захищає, показуючи фотографію своєї матері з синьо-жовтим українським татуюванням тризуба на плечі. Вона зробила його на свій 77-й день народження. Його батько обіймав високу посаду в радянському посольстві в Кабулі, що підживлює припущення про те, що його сім'я підтримує зв'язки з Росією та її службами безпеки.

Єрмак має одного рідного брата, 45-річного Дениса, якого звинуватили в тому, що він був знятий на відео, коли намагався використати свої родинні зв'язки для продажу посад в адміністрації Зеленського. Пізніше Антикорупційне бюро України тихо закрило справу, а Єрмак заявив, що все це було «інформаційною операцією» проти його брата, який зараз служить в українській армії.

«Ніхто не любить про це згадувати», - сказав він про роль свого брата на фронті.

В офісі Єрмака не назвали конкретну бригаду, в якій служить його брат, але сказали, що він служить в підрозділі з іноземними добровольцями, «який бере активну участь у бойових діях».

Єрмак здобув ступінь магістра права в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, працював юристом у сфері індустрії розваг та кінопродюсером. Він сказав, що відмовився від політичних можливостей до Зеленського, тому що ніколи не вірив у «людей у сірих костюмах». Навіть зараз, за його словами, «я не думаю про своє політичне майбутнє» - твердження, яке оскаржують його критики.

Він сказав, що не пам'ятає, коли познайомився із Зеленським, але вони дружать близько 15 років. Зеленський залучив до політики інших друзів зі своєї кінокомпанії, зокрема Сергія Трофімова, який обіймав посаду заступника голови Офісу президента; Івана Баканова, який очолював Службу безпеки України; та Сергія Шефіра, помічника президента.

Всі вони були звільнені з 2022 року в рамках того, що широко розглядається як «чистка» під керівництвом Єрмака. «Мені сумно, що до цього дійшло», - сказав один колишній чиновник.

Незалежно від того, спланував це Єрмак чи ні, Залужний - дуже популярний генерал, якого вважали найгрізнішою політичною загрозою для Зеленського в будь-якій передвиборчій кампанії - був знятий зі своєї посади і призначений послом у Великій Британії.

«У президента немає оточення. Є одна людина, яка впливає на рішення президента, - сказав давній український чиновник. «Більше нікого немає».

«Вплив Єрмака є монопольним», - додав чиновник, назвавши це «трагедією».

Головний дипломат?

Рано вранці у квітні Єрмак - високий і широкий, з коротким каштановим волоссям, одягнений, як завжди, у все військово-зелене - увірвався до конференц-залу в президентському офісі.

Помічник ретельно підготував йому місце на чолі столу, поклавши на нього блокнот, олівець, склянку і дві пляшки води - одна з прозорим верхом, що вказувало на негазовану воду, а інша зелена, що вказувало на газовану, але без етикетки. Єрмак проігнорував своє місце і опустився між двома журналістами Washington Post.

Андрій Єрмак в одному зі своїх фірмових армійсько-зелених костюмів розмовляє з журналістами Washington Post у квітні в офісі президента. (Оксана Парафенюк для The Washington Post)

Один з репортерів, показуючи на незвичні пляшки, запитав Єрмака, чи не боїться він бути отруєним.

«Я не думав про це», - відповів він, хапаючи вже відкриту пляшку одного з репортерів і роблячи ковток. (Пізніше він припустив, що, ймовірно, є третьою найбільш розшукуваною ціллю для вбивства в Росії після Зеленського та голови Служби внутрішньої безпеки України).

Єрмак був усміхнений і в доброму гуморі. Напередодні президент Байден підписав довгоочікуваний пакет допомоги Україні на суму 61 мільярд доларів.

Єрмак має прямий зв'язок з найвпливовішими людьми у Вашингтоні, в тому числі з радником з національної безпеки Джейком Салліваном. «Ми зв'язуємося з ним на дуже регулярній основі», - сказав Салліван про Єрмака під час візиту до Києва в березні. Офіс Саллівана не відповів на численні запити щодо подальших коментарів.

Єрмак створив глобальне портфоліо, діючи як ключовий зв'язковий з багатьма іноземними посадовцями. Він заперечує, що зазіхає на посаду міністра закордонних справ, але також каже, що війна показала йому, що «класичній дипломатії може бути покладено край» і що «деякі з наших послів працюють недостатньо наполегливо».

Ірина Венедиктова, посол України в Швейцарії, Зеленський і Єрмак зустрілися з лідерами швейцарського парламенту в січні у Федеральному палаці в Берні. Люди кажуть, що Зеленського і Єрмака рідко бачать нарізно. (Алессандро Делла Валле/AFP/Getty Images)

За його словами, до вторгнення він був кіноманом і завжди рекомендував фільми друзям. Тепер у нього немає на це часу: Він працює щонайменше 19 годин на добу і часто прокидається по кілька разів вночі, щоб перевірити телефон.

Залицяння до Глобального Півдня

Наступним завданням є організація нового раунду односторонніх мирних переговорів, цього разу у Швейцарії в червні. Росія не запрошена, а українська мирна формула з 10 пунктів не передбачає поступки жодної території, що робить її неприйнятною для Москви.

Тим не менш, Єрмак зосереджений на тому, щоб відвернути потенційних партнерів на Глобальному Півдні від Росії - завдання, яке, за його словами, давно назріло, є безперервним і «нелегким». Минулого року йому вдалося посадити Китай за стіл переговорів у Джидді, Саудівська Аравія. Очікується, що у зустрічі в Женеві візьмуть участь щонайменше 50 країн.

«Вам потрібні люди, які можуть зробити справу, і ви знаєте, що вони на 100% віддані вам, - сказав Макфол. «Це та роль, яку Єрмак відіграє для президента Зеленського».

Один з помічників порівняв Єрмака з національним операційним директором і сказав, що його ефективність заслужила довіру Зеленського. «Президент може бути впевнений, - сказав помічник, - якщо є певне завдання, він просто доведе його до кінця». Інший сказав, що Єрмак навчив свою команду приймати будь-яке рішення менш ніж за хвилину.

Майкл Макфол, колишній посол США в Росії, є співголовою Міжнародної робочої групи з питань російських санкцій разом з Єрмаком. (Алекс Вонг/Getty Images)

Схоже, що поки Зеленський залишається при владі, Єрмак теж буде при владі.

«Вони керують країною», - сказав один іноземний дипломат, охарактеризувавши Зеленського як «хорошого поліцейського», а Єрмака - як «поганого».

«Він не просто прикидається поганим, - сказав дипломат. «У нього є реальна влада, і він займається мікроменеджментом багатьох, багатьох речей».

Інший дипломат сказав, що Єрмак є «одночасно і воротарем, і силою, що стоїть за ними».

Єрмак схвально відгукується про Зеленського, вихваляючи його інтелект і дипломатичні здібності. Він заперечує, що хтось, крім Зеленського, є головним.

«Він слухає всіх, - сказав він. «Але висловлює свою думку».

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 74
Всего: 74

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 10
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.06 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 84% БД: 16% )