Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            1088891                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 4 міс. та 14 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 14.07.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 559 090 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 8206 ед.  
Бронемашины - 15 811 ед.  
Артиллерийских систем - 15 262 ед.
РСЗО - 1119 ед.
Средства ПВО - 890 ед.
Самолеты - 361 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 12 108 ед.
Крылатые ракеты - 2397 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 20 53 ед.
Спецтехника - 2566 ед.  
 Янукович и К : Таємниці "Межигір’я". Розкіш султана 
Новость от Anatoliy Tkachenko
Таємниці "Межигір’я". Розкіш султана

ВЕНДЕТА: КТО УБИЛ ЩЕРБАНЯ? (Т. Чорновол)

Масштаби забудови резиденції "Межигір'я", що перебуває в одноосібному користуванні Віктора Януковича, вражають. Нещодавно уявлення про цей об'єкт серед пересічних громадян склав журнал "Кореспондент", який оприлюднив фотографії володінь президента з повітря.

Досьє: Янукович, Віктор Федорович

У жовтні сталася інша подія, яка ще детальніше розкриває, що ж насправді відбуваєтся за ажурними воротами та шестиметровим парканом "Межигір'я".

 Центральний в'їзд до "Межигір'я"

 

Сервіс Google Maps оновив свої зображення над територією резиденції - тепер там доступні знімки кількамісячної давнини, станом на 27 серпня 2011 року.

Враховуючи, що попередня версія космічної фотозйомки датована 8 червня 2010 року, зараз виборці України можуть порівняти, як розбудувалося "Межигір'я" за перший рік перебування Януковича на посаді президента.

Після побаченого вони можуть оцінити весь цинізм останніх заяв глави держави про відсутність в держави коштів на соціальні виплати.

Одним словом, якщо хтось шукає наочні приклади втілення гасла "Україна для людей", то йому достатньо подивитися на "Межигір'я" за допомогою супутникової зйомки.

 
 
 
 

 

Як відомо, основний об'єкт у "Межигір'ї" - це маєток від фінської фірми-виробника ексклюзивних будівель з дерев'яного бруса "Хонка".

Саме в цьому палаці, який з одного боку виглядає триповерховим, а з іншого - п'ятиповерховим, за інформацією джерел, став мешкати Віктор Янукович після введення об'єкту в експлуатацію.

 Головний об'єкт на території "Межигір'я". Хто тут може жити, якщо не Янукович?
З одного боку "Хонка" має три поверхи, а з іншого... п'ять

 

Той  же двоповерховий будинок будинок, який Янукович показав обраним журналістам влітку 2011 року як свій власний, насправді зараз більше не експлуатується президентом. 

За інформацією джерел всередині резиденції, тепер це - будинок для гостей. Янукович тут справді жив, поки добудовувалася гігантська п'ятиповерхова "Хонка".

Біля справжного палацу резиденції "Хонки" розкинувся парк з декоративними рослинами і штучними водоймами. На фото видно, що за рік президентства Януковича всі роботи були доведено до кінця.

 
 
 
Будинок, який Янукович показав журналістам, насправді призначений для гостей?

 

Поряд з основним будинком "Межигір'я" розташований підземний тир, боулінг, критий тенісний корт і оздоровчий корпус. Все це було побудовано декілька років тому - тож протягом 2010-го ландшафт не змінився.

 
 

За ділянкою, де стоїть "Хонка", зараз можна спостерігати величезний пустир з піску.

Ще минулого року тут були виноградники, але їх вирубали. На цьому місці - у самому розпалі роботи зі спорудження поля для гольфу.

Гольф-клуб має стати одним із найяскравіших об’єктів на території "Межигір’я". За допомогою супутникових знімків видно, що це буде не маленька галявина, а повноцінне поле для гольфа.

Сам Янукович одного разу зізнався, що дуже любить цю гру та навіть показав журналістам свою колекцію ключок.

 
 
 

Про масштаби поля для гольфу можна судити, якщо подивитися на нього в порівнянні з резервуаром Київської гідроакумулюючої електростанції.

 

Гольф – це естетичне задоволення, яке вимагає шалених коштів. Звернемося до профільного видання - golf.ru:

"Стоимость строительства типичного поля для гольфа с 18 лунками составляет от двух до трех миллионов евро. Обратите внимание, что это затраты на строительство только самого поля. Дополнительных расходов потребует инфраструктура: здание клуба, хозяйственные постройки, навес для тренировочного поля, подъездные и внутренние дороги и тропинки, мосты и т.п. Дополнительные расходы будут равны стоимости строительства самого гольф поля... Для поддержания хорошего состояния поля с 18 лунками необходимо иметь сельскохозяйственные машины на сумму не менее 400 тысяч евро..."

Протягом останнього року на території "Межигір'я" з'явився вертолітний майданчик з ангаром. Влітку 2010-го там був пустир. Сам вертоліт для президента, "Таємниця вертольоту Януковича захована у «Межигір’ї» ", за кошти бюджету орендують у фірми "Центравіа", яка споріднена із формальними акціонерами самого "Межигір'я".

 
 

Неподалік вертолітодрому - ще одна новинка "Межигір'я". Рік тому тут був пустир, зараз - велика біла споруда. Це - гаражний комплекс для колекції автомобілів господаря резиденції. За інформацією джерел, гараж розрахований на сімдесят одиниць техніки.

 
 

Також розпочалося будівництво яхт-клубу.

Цікаво, що еллінг зводять на ділянці, яка межує з "Межигір’ям" – це значить, що власники колишнього урядового майна отримало ще один шмат землі уже за межами резиденції, прямо біля резервуару Київської ГАЕС.

Біля ангару для яхт також побудували пожежну частину.

 
 
Ангар для яхт і пожежна частина біля "Межигір'я"

 

На місці ж, де передбачався раніше яхт-клуб, тепер стоїть пришвартований "палац на воді". Про цей дебаркадер, оздоблений сусальним золотом, кришталем, мармуром і деревиною цінних порід "Українська правда" писала влітку цього року.

Саме на цьому "палаці" президент може втілити свої таланти співака караоке, про якірозповів його колишній охоронець.

 
 
"Палац на воді" Януковича ледь проглядається крізь дерева

 

Неподалік від двоповерхового будинку, де жив Янукович до завершення будівництва "Хонки", зараз зводиться кінний клуб.

Версія Януковича, який показав цей маєток як своє помешкання, не витримує критики. Адже в декількох метрах від нього розгорнувся масштабний будівельний майданчик. Чи може хтось навіть уявити, що президент живе по сусідству з таким котлованом?

Сам Янукович є пошановувачем цих тварин - не дарма президент Польщі подарував йому під час державного візиту двох скакунів.

 
 
 

Також за останній рік біля центрального в'їзду в "Межигір’я" виріс триповерховий адмінбудинок – це приміщення для структур, які обслуговують резиденцію - будівельні компанії, ландшафтні роботи, охорона, прибирання території.

 Адміністративний корпус для персоналу, що обслуговує "Межигір'я"

 

Облаштування "Межигір'я" його тіньовим власником триває. Про масштаби робіт, які тривають за гігантським парканом, свідчить інформація, отримана "Українською правдою" від надійних джерел. Так, влітку для потреб резиденції на Орліковському спеціалізованому кар'єрі в Полтавській області була закуплена баржа негабаритного бутового каміння.

Його зазвичай використовують при берегоукріплювальних роботах та зведенні гідротехнічних споруд. "Межигір'я" продовжує розростатися...

Далі буде

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 27
Всего: 27

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 10
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 83% БД: 17% )