Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            797338                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 3 міс. та 24 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 23.06.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 534 360 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 8019 ед.  
Бронемашины - 15 398 ед.  
Артиллерийских систем - 14 195 ед.
РСЗО - 1108 ед.
Средства ПВО - 863 ед.
Самолеты - 359 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 11 355 ед.
Крылатые ракеты - 2321 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 19 248 ед.
Спецтехника - 2377 ед.  
 Анатолій : Статус Крыма и города Севастополь 
Новость от Tkachenko

Online-конференция


Статус Крыма и города Севастополь

 

Посмотреть большую фотографию, 19Кб

 

Проводит: Болтян Александр Алексеевич

Глава Севастопольской городской организации ВО "Свобода"

Дата: 06.08.2010 в 14:00

Задано вопросов: 23


 


Вопросы посетителей

27.07.2010 12:12:00

Серега, Енакиево:
 

А чем Вас не устраивает статус Крыма, который существует сейчас? Сколько можно уже переделывать, перестраивать и ломать? Может пора уже жить начать? А то как в квартире с вечным ремонтом. 

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Серега.
1.Україна відповідно до Конституції є Унітарною державою, відповідно не повинно бути ніяких автономних утворень.
2.Статус «автономної республіки» Кримська область отримала 12 лютого 1991р., проводити цей референдум було виключно політичним рішенням комуністів.
3.Від того що Крим має статус Автономної республіки позитив є у чиновників, кількість яких збільшилась з 91 (кількість чиновників в облвиконкомі до створення АРК) до 1033 (тільки в системі виконавчої влади АРК - аналог виконкома) після того, як Крим отримав статус Автономної республіки. Також цією автономією постійно користуються місцеві політикани, більшість з яких поки що, нажаль знаходиться у Верховній раді АР Крим, які замість того, щоб вирішувати питання покрашення життя кримчан, в основному займаються прийняттям голослівних рішень (наприклад рішення стосовно надання російській мові статусу регіональної).
Кримчани – навпаки отримали тільки мінуси: 
-Кримчанам треба годувати всю цю «армію» чиновників, яких, якщо Крим був би звичайною областю було б в рази менше.
-Кримчани мають найвищі ціни на продукти харчування.
-Кримчани мають найвищі ціни на пальне в Україні.
Керівництво Ради Міністрів АРК
Голова Ради Міністрів АРК- 1, Перзаступник Голови РМ АРК - 1, Заступники Голови РМ АРК 8, Министр РМ АРК 1, Разом: 10 осіб.
По міністерствам: Міністерство економіки АРК - 92 осіб, Міністерство фінансів АРК - 105 осіб, Міністерство промислової політики, транспорту, зв'язку та паливно-енергетичного комплексу АРК - 62 осіб, Міністерство курортів і туризму АРК - 36 осіб, Міністерство культури та мистецтв АРК - 27 осіб, Міністерство аграрної політики АРК - 74 осіб, Міністерство праці та соціальної політики АРК - 78 осіб, Міністерство освіти і науки АРК - 38 осіб, Міністерство охорони здоров'я АРК - 27 осіб, Міністерство будівельної політики, архітектури та житлово-комунального господарства АРК - 68 осіб, Міністерство у справах молоді, сім'ї АРК - 26 осіб.
Республіканські комітети Автономної Республіки Крим: Республіканський комітет АРК у справах міжнаціональних відносин та депортованих громадян - 30 осіб, Республіканський комітет АРК з охорони культурної спадщини - 25 осіб, Республіканський комітет АРК по водногосподарському будіництву та зрошувальному землеробству - 27 осіб, Республіканський комітет АРК з інформації - 18 осіб, Республіканський комітет АРК з торгівлі та захисту прав споживачів - 33 осіб, Республіканський комітет АРК з фізичної культури та спорту - 18 осіб, Республіканський комітет АРК з лісового та мисливського господарства - 31 осіб, Республіканський комітет АРК у справах релігій - 7 осіб, 
Інші органи виконавчої влади Автономної Республіки Крим: Головне управління зовнішніх зв'язків та міжрегіонального співробітництва Ради Міністрів АРК - 15 осіб, Головне управління з матеріального резерву, оборонно-мобілізаційної работи та цивільного захисту населення Ради мінистрів АРК - 18 осіб, Республіканська державна інспекція закупівель та якості сількогосподарчої продукції при Раді міністрів АРК - 20 осіб, Державна інспекція по нагляду за техничним станом машин та обладнання при Раді міністров АРК - 26 осіб.
Органы виконавчої влади із спеціальним статусом: Фонд майна АРК - 111 осіб, Постійне представництво АРК в столиці України м Києві - 12 осіб, ВСЕГО: 1033 особи.
Крім того у Верховній раді АРК на постійній основі працюють: Голова Верховної ради АРК, два його заступники та 12 голів постійних комісій Верховної Ради АРК.
Зробимо деякі порівння з зусідньою Запорізькою областю, яка має приблизно таку саму, як в АРК, кількість населення - біля двох мільйонів, але незрівнянно потужнішу економіку.
Апарат обласної ради Запорізької області та облдержадміністрація розміщуються в одному порівняно невеликому семиповерховому будинку на проспекті Леніна, 164.
В Запорізькій обласній раді на постійній основі працюють голова Ради та два його заступники. Усі без винятку голови постійних комісій обласної ради (їх 15) працюють на громадських засадах.
Ще кілька порівнянь з Запорізькою областю. 
Наприклад в АРК існують два окремих комітета: Республіканський комітет АРК у справах міжнаціональних відносин та депортованих громадян - 30 осіб. Республіканський комітет АРК у справах релігій - 7 осіб.
В Запорізькій обласній державній адміністрації існує: Відділ у справах національностей та релігій, в якому разом із начальником - 4 працівники, тобто в ДЕВ'ЯТЬ разів менше ніж в АРК.

В АРК 
Міністерство у справах молоді, сім'ї АРК - 26 осіб, Республіканський комітет АРК з фізичної культури та спорту - 18 осіб.
В запорізькій обласній державній адміністрації: Управління у справах сім'ї, молоді та спорту - 4 працівника, тобто в одинадцять разів менше.
Тепер уявіть собі скільки грошей які можна було б направити на підтримку соціально незахищених верств населення або на розвиток туризму або сільського господарства, проїдають нікому не потрібні чиновники.


28.07.2010 09:30:00

Виктор, Севастополь:
 

Почему Вы побоялись провести акцию протеста против визита Патриарха Кирилла в Севастополь 23 июля?

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Виктор.
Проти громадянина Росії Володимира Гундяєва (Патріарха Кирила) Севастопольська міська організація не планувала проводити вуличних акцій. З нашої точки зору Гундяєв – звичайний російський курортник, який приїхав влітку покупатись у Чорному морі та по засмагати під кримським сонечком. А те, що він одночасно працює старшим кремлівським капеланом ФСБ – так на курорті усі рівні.
ВО «Свобода» не боїться проводити вуличні акції. Якщо ми плануємо якись акції, ми їх обов’язково проводимо. Це було і 20 грудня в Сімферополі і 26 грудня в Севастополі в рамках загальноукраїнської акції проти нелегальної міграції в Україні. В рамках якої ВО Свобода вимагає:
1. Скасування Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб (Угоду ратифіковано Законом N 116-VI (116-17 ) від 15.01.2008). (Згідно з угодою про реадмісію з Євросоюзом з 1 січня 2010 року Україна зобов’язана приймати до себе сотні тисяч нелегалів з ЄС, які потрапили туди з території України. Ці нелегали будуть утримуватися за наші гроші, і мільярди гривень з бюджету України підуть не на армію, медицину чи стипендії студентам, а на годування нелегалів.)
2. Ухвалення нового Закону про громадянство та перекриття каналів нелегальної міграції.
3. Посилення охорони східного кордону України, перекриття усіх каналів потрапляння нелегалів на територію України.
Довідка. У 2008 році у с. Розсудів Ріпкинського району Чернігівської області відкрито утриманець для нелегальних мігрантів. Кошти на його функціонування та утримання нелегалів виділяються з державного бюджету. Упродовж року ця сума досягла декількох десятків мільйонів гривень.


28.07.2010 11:12:00

Андрей, Симферополь:
 

Насколько вам комфортно с такой вот нетитульной фамилией в рядах тягнибоковцев? Может, поменяете фамилию? Заодно можно и Севастополь переименовать. В Жовту фортэцю, например...

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Андрей.
Я не відчуваю жодного дискомфорту в рядах побратимів з українським прізвищем, бо мій тато українець родом з Херсонщини. Просто під час радянської влади прізвище Бовтян було перекладено відповідно до норм російської мови малограмотними чиновниками.
Щодо перейменування Севастополя, як ви цього бажаєте, то більш доречним є повернути історичну назву - Херсонес, з якого почалось хрещення Київської Руси. Наши пращури називали його Корсунь-Таврійський.


28.07.2010 16:17:00

Емир, Измир:
 

Крым и Севастополь скоро будут наши. А Вы ругайтесь, кафиры. Когда сматываться будешь из нашего Севастополя, из нашего Крыма?

Болтян Александр Алексеевич:

 

Емир, З тюркської мови – «Крим» це «канава». А наш православний півострів –Таврида, а територія – Таврія. Ваша «канава» нам не потрібна. Наши пращури жили у Тавриді тисячі років, а сама Таврія (і Тмутаракань – Кубань й Тамань) більш ніж тисячу років входять до складу Київської Руси – України. Єдина історична мечеть на півострові – євпаторійська «Хан-Джамі» - це перебудований православний храм. От вам і наше-ваше…
Крим та Севастополь був, є та буде належити Україні. Виїзджати Криму я не збираюсь. Вся наша діяльнисть направлена на сбереження Української держави. Запам'ятайте це добре Емир, тому що коли ВО "Свобода" буде у Верховній Раді, питання будь - якого сепаратизму будуть дуже жорстко та дуже швидко пресікатись


28.07.2010 17:55:00

Светоч, Симферополь:
 

Крым - зыбкая почва для гарячих замыслов. 
Общие дискуссии мутируют на одну тему, и, рано или позлно затянут ко дну, или 
к дрейфу на Юго-Восток 

Болтян Александр Алексеевич:

 

Светоч, Всі балачки про геополітичні особливості нашого півострову – просто бажання недолугих дрібних політиканів заробити голоси пострадянської електоральної маси з промитим мозком. Ця земля споконвічно була і залишиться православною твердинею у складі Київської Руси – України.


28.07.2010 22:06:00

Дідушко, Крим:
 

Скажіть будь ласка, чи співпрацює севастопольське відділення "Свободи" з таємною патріотичною організацією "Вісім Інвалідів"?

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Дідушко.
Ми не співпрацюємо з жодними підпільниками. Ми – організація Українців, які на своїй богом даній землі. Нам не треба підпілля, бо ми вже перемогли. Українська Ідея вже перемогла, а задача нашої політичної партії – привести до влади молодих українців


28.07.2010 22:13:00

Иценков, Севастополь:
 

Уверены ли вы, что Севастополь стал украинским по духу? Если нет, то как планируете его украинизировать?

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Иценков.
Насправді, багато Севастопольців є патріотами України. Коли 26 грудня 2009 року ми проводили Марш проти нелегальної міграції – у наших лавах були лише молоді Севастопольці, а наші опоненти, яких було менше, зібрали всіх місцевих маргіналів (там були і кримські казачкі, і комуністи і марксисти та ін.). Але кримські та севастопольські політикани постійно створюють різні штучні проблеми, розпалюють міжнаціональну ворожнечу, щоб про їх політичні проекти виборці не забули. Вони використовують Севастопольців, вирішуючи власні справи, багато Севастопольців, нажаль. досі цього не помічають або не мають бажання помічати. 
Ми не збираємось «українізовувати» Севастополь. А от що потрібно Севастополю – це повна ЛЮСТРАЦІЯ влади. Прикладом є країни колишнього Варшавського договору (Польща, Чехія, Словаччина та ін..), а також колишні радянські республіки Естонія, Латвія, Литва де процедура люстрації була проведена. Одні й ті ж безпринципні владні пристосуванці грабують севастопольців при будь-якій центральній владі, прикриваючись сепаратистськими гаслами.
Святий Херсонес завжди був і залишається центром Української духовності з часів Київської Руси. Жодні політикани цього не змінять.


29.07.2010 10:02:00

Française handicapées de la Chambre , Paris:
 

Allons-nous voter pour vous? 
DЁ¦pend de la rЁ¦ponse Ё¤ notre question.
Vous gagner les Ё¦lections Ё¤ SЁ¦bastopol.
Vous construisez une maison Ё¤ SЁ¦bastopol pour les personnes handicapЁ¦es?
(перевод с французского языка: Французский Дом инвалидов
Будем ли мы голосовать за вас? Все зависит от ответа на наш вопрос. Вы выиграите выборы в Севастополе. Вы строите дом в Севастополе для инвалидов?)

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Française handicapées de la Chambre.
Я вважаю, що Вам краще звернутись до Національного фронту Франції.


29.07.2010 13:26:00

Borzy, Simferopol:
 

И сколько Вы думаете за Вас в Севастополе человек проголосует?
Человек десять будет?

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Borzy.
Ми вважаємо, що за ВО «Свобода» будуть голосувати ті, хто проти того щоб країною керували кримінально – олігархічні клани. Зараз в Україні, нажаль поки що є три основних кримінально – олігархічних клани: Донецький, інтереси якого обслуговує партія Регіонів; Киево – Печерський, інтереси якого обслуговує блок «Наша Україна» та Дніпропетровський, інтереси якого обслуговує інтереси якого обслуговує БЮТ. 
У списках цих політичних проектів дуже багато олігархів та крупних бізнесменів, їх не цікавлять інтереси людей, які голосували за ту політичну силу, по спискам якої ці олігархи пройшли до Верховної Ради України. Цих «народних» депутатів цікавить їх бізнес. Прикладів дуже багато. Після того, як ЦВК призначила Януковича Президентом України, дуже багато «тушок» побігло до пропрезидентської коаліції. Якщо б переміг кандидат від іншого кримінально – олігархічного клану, «тушки» побігли в інший бік. Але для народу України нічого б не змінилось. 
Тому в списках Свободи не було, немає та ніколи не буде жодного олігарху.
Що до кількості прихильників – дивиться динаміку:
- 2006р. на виборах до Верховної ради України за ВО «Свобода» проголосувало 105 осіб.
- 2007р. на позачергових на виборах до Верховної ради України за ВО «Свобода» проголосувало 170 осіб.
- 2010р. на виборах Президента України за кандидата від ВО «Свобода» Олега Тягнибока проголосувало 603 особи.


29.07.2010 17:12:00

Дмитрий, Севастополь:
 

Севастопольская "Свобода" намерена принимать участие в выборах? Ведь только через власть можно что-то менять, даже с тем же статусом?

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Дмитрий.
ВО «Свобода» буде приймати участь у виборах до місцевих органів влади. Щодо статусу м. Севастополя та Криму, це принципові питання, яки виділені окремим розділом у «Програмі захисту Українців», та в проекті Національної конституції.
VIII. Крим і Севастополь.Встановлення Конституційногопорядку та забезпечення стабільного розвитку
1. Винести на всеукраїнський референдум питання про зміну статусу Криму з автономного на обласний та скасувати спеціальний статус міста Севастополя.
2. Надати Севастополю право вільного порту (на зразок "порто-франко"). Надати курортно-рекреаційним територіям Південного та Західного узбережжя Криму – статус вільної від оподаткування економічної зони.
3. Створити Українські контрольно-пропускні пункти на всіх об'єктах, орендованих до 2017 року Чорноморським флотом Російської Федерації. Запровадити суворий контроль за пересуваннями іноземних військовослужбовців територією України.
4. Підняти Державні Прапори України над усіма об'єктами, орендованими ЧФРФ та встановити порядок використання іноземної державної символіки на території України відповідно до законодавства України й міжнародних норм.
5. Забезпечити невідкладне примусове виконання всіх рішень українських судів щодо вилучення українського майна із незаконного користування ЧФРФ. Звернутись до судових інстанцій з позовами щодо відшкодування пов'язаних із цим збитків. Провести ретельну інвентаризацію майна, споруд та територій, які використовує ЧФРФ.
6. Здійснити в односторонньому порядку та згідно з міжнародними стандартами підрахунок орендних ставок за перебування ЧФРФ на території України.
7. Посилити охорону державного кордону на Азовському та Чорному морях. Забезпечити суворий митний контроль за всіма вантажами, що потрапляють на територію України через ЧФРФ.
8. Запровадити постійне безперешкодне фахове інспектування військових об'єктів ЧФРФ на території України щодо відповідності їхнього функціонування до Законів України та підписаних міжнародних угод. Вимагати від РФ детального звіту про перебування на території України (включно з територіальними водами та континентальним шельфом) зброї та боєзапасу.
9. Розробити на рівні РНБО програму односторонніх дій України в разі невиконання РФ зобов'язань щодо виведення ЧФРФ з території України до 2017 року. Вимагати негайного виведення ЧФРФ з Криму, якщо Російська Федерація і далі порушуватиме Закони України та підписані міжнародні угоди.
10. Здійснити повну ревізію прав власності та прав використання землі та майнових об'єктів на території Криму.
11. Відновити відповідно до чинного законодавства права громадян на безперешкодне користування землями загального користування – пляжами та прибережними смугами у стометровій зоні від лінії припливу.
12. Ухвалити Державну Програму інтеґрації в Українське суспільство його кримської частини, що передбачало б економічну, транспортну, культурну, інформаційну та освітню інтеґрацію.
13. Упровадити Державні програми представлення Української культури та мистецтва в Криму. Надавати на конкурсній основі Державну підтримку осередкам Української культури та україномовним ЗМІ у Криму.
14. Забезпечити українцям Криму безперешкодний доступ до україномовних ЗМІ та книгарень за допомогою цільових дотацій з Бюджету.
15. Забезпечити українцям Криму можливість безперешкодно здобувати освіту рідною мовою в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах.


29.07.2010 20:01:00

Роман Андреевич, Севастополь:
 

Уважаемый Александр! Выше в списке я вижу не менее двух вопросов, где упоминаются инвалиды: вначале речь идет о тайной патриотической организации "8 инвалидов", а затем о Доме инвалидов. Скажите пожалуйста, верно ли, что речь идет о новом проекте ВО "Свобода": обустройство офиса тайной патриотической организации под вывеской дома инвалидов? В чем будет заключаться деятельность этого офиса? Заранее спасибо за ответ.

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Роман Андреевич.
Наша діяльність є відкритою. Ми не співпрацюємо з жодними підпільниками.


30.07.2010 11:17:00

Светоч, Симферополь:
 

Интересно, чем занимаются украинские националисты летом?
Запланировано ли проведение летних патриотических лагерей? 

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Светоч.
Молодіжне крило ВО «Свобода» постійно проводить вишколи в Кримських горах.


30.07.2010 13:57:00

Екатерина, Симферополь:
 

Скажите Севастопольская "Свобода" будет бороться за места в горсовете или за место городского головы?

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Екатерина.
ВО «Свобода» буде приймати участь у виборах до місцевих органів влади як в Севастополі, так і в Сімферополі.


31.07.2010 07:59:00

Петро, Севастополь:
 

ваша провокативність не така вже й погана і ваші вороги показують зазвичай своє звіряче обличчя.
1. чому ваша організація, як і всі партійки України, не працюєте постійно, а лише спорадично, час від часу?
ось до прикладу: тарифи ростуть по-бандитськи. чому ви не виступаєте проти підвищення цін і тарифів - адже це питання до людей найближче.

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Петро.
Діяльність ВО «Свобода» не є провокаційною, а послідовною з початку діяльності – 1991р.
Ми працюємо не тільки під час виборів, а постійно. Продивиться сайт http://www.svoboda.org.ua, Вам все буде зрозуміло. ВО «Свобода» постійно відстоює інтереси українців, а те, що наші акції не висвітлюють у ЗМІ, це інше питання. Причина замовчування Свободи у ЗМІ зрозуміла, подивиться кому належать практично всі ЗМІ в Україні, і Вам теж буде все зрозуміло.


02.08.2010 12:46:00

Игорь, Симферополь:
 

Добрый день! Если я не ошибаюсь, ваша политическая сила на последних президентских выборах получила в Крыму результат в пределах статистической погрешности. В Севастополе - и того меньше... То есть, даже невооруженным взглядом видно, что популярностью среди крымчан, вы мягко говоря, не пользуетесь. Почему вы, в таком случае, думаете, что ваши рассуждения о статусе Крыма и Севастополя будут интересны?

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Игорь.
ВО «Свобода» підтримують люди, які бажають змінити політичну ситуацію в Україні. Підтримка Свободи росте з кожним роком, і по території всій України. Подивитесь статистику наприклад тут: http://uk.wikipedia.org/wiki/ВО_Свобода.
Щодо статусу Криму та Севастополя, поки питання не будуть вирішені, місцеві та закордонні політикани будуть постійно використовувати і статус Севастополя, і статус Криму для розпалювання міжнаціональної ворожнечі, сепаратистських закликів та ін. Окрім Свободи жодна політична сила не пропонує ефективні шляхи вирішення цієї проблеми.


02.08.2010 20:02:00

Петро, Севастополь:
 

2. хто чи що дає імпульс для ваших дій?
3. чому ваша організація, як і всі партійки України, тупо не співпрацюєте і не єднаєтесь, щоб побороти спільного ворога самі знаєте кого?
чи ви найукраїнськіші з усіх?

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Петро.
Імпульс для дій дають українці. Ми постійно контактуємо з українцями з усіх куточків України, інших країн. Люди розказують про свої проблемі, висказують побажання. Результат це «Програма захисту Українців», яку Свобода вже реалізує, і буде впроваджувати більш ефективно коли буде мати представництво в Верховній Раді України.
Наша партія «тупо співпрацювати» не буде ні з ким. Щодо об’єднання з іншими політичними силами, ми постійно є відкриті для діалогу. Ми багато разів вели переговори про спільну участь у виборах в межах одного блоку з різними партіями, яки декларують себе як націоналістичні. Але, у ВО «Свобода» є «Програма захисту Українців», включення якої у виборчу програму можливого блоку є обов’зковим. Саме «Програма захисту українців» чомусь лякала псевдо націоналістичні партії, яки робили вигляд що хочуть об’єднуватись зі Свободою.


03.08.2010 20:42:00

Вікторія, Київ:
 

Чи будете Ви особисто балотуватися на посаду мєра Севастополя?

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Вікторія.
У Севастополі немає виборного міського голови. Є голова Севастопольської міської держаної адміністрації, якого призначає Президент України.


03.08.2010 20:58:00

Роман, Севастопіль:
 

Статус Севастополя давно пора змінити, факт, а які ще зміни Ви будете впроваджувати в разі приходу до влади? Дякую.

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Роман.
ВО «Свобода» бачить Севастополь у складі Кримської області, більш детально у «Програмі захисту українців»:
VIII. Крим і Севастополь.Встановлення Конституційногопорядку та забезпечення стабільного розвитку
1. Винести на всеукраїнський референдум питання про зміну статусу Криму з автономного на обласний та скасувати спеціальний статус міста Севастополя.
2. Надати Севастополю право вільного порту (на зразок "порто-франко"). Надати курортно-рекреаційним територіям Південного та Західного узбережжя Криму – статус вільної від оподаткування економічної зони.
3. Створити Українські контрольно-пропускні пункти на всіх об'єктах, орендованих до 2017 року Чорноморським флотом Російської Федерації. Запровадити суворий контроль за пересуваннями іноземних військовослужбовців територією України.
4. Підняти Державні Прапори України над усіма об'єктами, орендованими ЧФРФ та встановити порядок використання іноземної державної символіки на території України відповідно до законодавства України й міжнародних норм.
5. Забезпечити невідкладне примусове виконання всіх рішень українських судів щодо вилучення українського майна із незаконного користування ЧФРФ. Звернутись до судових інстанцій з позовами щодо відшкодування пов'язаних із цим збитків. Провести ретельну інвентаризацію майна, споруд та територій, які використовує ЧФРФ.
6. Здійснити в односторонньому порядку та згідно з міжнародними стандартами підрахунок орендних ставок за перебування ЧФРФ на території України.
7. Посилити охорону державного кордону на Азовському та Чорному морях. Забезпечити суворий митний контроль за всіма вантажами, що потрапляють на територію України через ЧФРФ.
8. Запровадити постійне безперешкодне фахове інспектування військових об'єктів ЧФРФ на території України щодо відповідності їхнього функціонування до Законів України та підписаних міжнародних угод. Вимагати від РФ детального звіту про перебування на території України (включно з територіальними водами та континентальним шельфом) зброї та боєзапасу.
9. Розробити на рівні РНБО програму односторонніх дій України в разі невиконання РФ зобов'язань щодо виведення ЧФРФ з території України до 2017 року. Вимагати негайного виведення ЧФРФ з Криму, якщо Російська Федерація і далі порушуватиме Закони України та підписані міжнародні угоди.
10. Здійснити повну ревізію прав власності та прав використання землі та майнових об'єктів на території Криму.
11. Відновити відповідно до чинного законодавства права громадян на безперешкодне користування землями загального користування – пляжами та прибережними смугами у стометровій зоні від лінії припливу.
12. Ухвалити Державну Програму інтеґрації в Українське суспільство його кримської частини, що передбачало б економічну, транспортну, культурну, інформаційну та освітню інтеґрацію.
13. Упровадити Державні програми представлення Української культури та мистецтва в Криму. Надавати на конкурсній основі Державну підтримку осередкам Української культури та україномовним ЗМІ у Криму.
14. Забезпечити українцям Криму безперешкодний доступ до україномовних ЗМІ та книгарень за допомогою цільових дотацій з Бюджету.
15. Забезпечити українцям Криму можливість безперешкодно здобувати освіту рідною мовою в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах.


05.08.2010 10:11:00

Елена, Симферополь:
 

Почему Вы стали руководителем именно Севастопольской "Свободы" и, почему именно "Свобода" должна изменить статус Крыма? Сможете ли Вы это сделать? Националистов поддерживают только в западных регионах, но не в Крыму. Чего стоят только акции протеста, где общее количество митингующих составляет не более 10 человек.

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Елена.
Головою Севастопольської організації ВО «Свобода» мене було обрано членами ВО «Свобода» м. Севастополь, відповідно до Статуту ВО «Свобода».
Ми не говоримо, що тільки ВО «Свобода» повинна змінити статус Криму, зміна статусу АР Крим чітко прописана в «Програмі захисту українців», ми цього прагнемо, ми будемо намагатись зробити це, коли будемо у Верховній Раді України. 
Ми віримо, що зможемо це зробити, бо це не просто наше бажання, це бажання наших прихильників, кількість яких зростає по всій Україні, в тому числі і в Криму, і в Севастополі. Щодо наших акцій – в них приймають участь набагато більше 10 людей, як Ви кажете. В Сімферополі під час загально української акції проти нелегальної міграції 20 грудня 2009р. було більше 150 осіб, в Севастополі під час загально української акції проти нелегальної міграції 26 грудня 2009р. було більше 80 осіб. 
В наших акціях приймають участь виключно Кримчани, ми нікого не привозимо з інших областей України, нікому не платимо грошей, як це роблять політикани, які збирають людей в Криму та Севастополі за гроші під Російськими прапорами. Жодна інше політична сила сама по собі ніколи не збирала більше людей, тим більше без грошей.


05.08.2010 15:11:00

Наталья, Симферополь:
 

Как лидер Севастопольской "Свободы" скажите, как Вы относитесь к инициативе лидера фронта "Севастополь-Крым-Россия" В. Подъячего в судебном порядке отменить Конституцию Крыма 1998 года, аргументируя свои действия тем, что отмена Конституции позволит развивать процессы федерализации многонациональной и многоконфессиональной Украины?

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Наталья.
Такими питаннями повинно займатись СБУ. Всі заяви, які направлені на федералізацію України, я розцінюю як сепаратистські прояви, яки повинно дуже жорстко та швидко присікати.


05.08.2010 23:26:00

Евгений, Севастополь:
 

Рейтинг вашей партии стремительно растёт. В связи с уходом из политики Нашей Украины и существенным ослаблением позиций БЮТ вы фактически единственные из проукраинских партий. Не кажется ли вам что такой груз ответственности может раздавить вашу партию как не готовую к такому ни кадрово ни структурно ?

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Евгений.
ВО «Свобода» повністю готова відповідати за всі пункти, яки є в «Програмі захисту українців». Так, в нас немає «досвідчених депутатів», які багато років займаються корупцією і грабують державу, є тільки молоді, з незаплямованої репутацію люди. Середній вік свободівця у Криму – 27 років, освіта - вища, середній рівень матеріального забезпечення – середній клас. Всі члени нашої партії йдуть у політику за ідею а не за грошами, саме тому ми, як ніхто готові займатися саме політикою і добробутом народу, а не самозбагаченням. Тягар відповідальності не тільки не розчавить нашу партію, а навпаки ще більше зміцнить наші лави.


06.08.2010 00:48:00

Сейран, Ак-мечеть:
 

Вот вы хотите убрать автономию у Крыма, а веть это фашизм получается. Крым - это наша, татарская земля, наша родина. Автономия - это первый шаг к нашему государству, о котором мечтают все крымские татары. Вы не думаете что убирая автономию вы нарушаете наши права, которые и так нарушены всеми?

Болтян Александр Алексеевич:

 

Дякую за запитання Сейран.
Крим був, є і буде у складі України. Ніяки сепаратистки заклики цього не змінять. Запам’ятайте це добре Сейран.<

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 47
Всего: 47

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 10
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.06 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 83% БД: 17% )