Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            1346812                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 4 міс. та 25 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 25.07.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 571 350 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 21 чел.
Танков 8313 ед.  
Бронемашины - 16 039 ед.  
Артиллерийских систем - 15 804 ед.
РСЗО - 1125 ед.
Средства ПВО - 904 ед.
Самолеты - 362 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 12 610 ед.
Крылатые ракеты - 2402 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 21 358 ед.
Спецтехника - 2661 ед.  
 Анатолій : "Межигір'я" Януковича - новий обов'язок громадян України 
Новость от Anatoliy Tkachenko
Фінансувати "Межигір'я" Януковича - новий обов'язок громадян України
 
Віктору Януковичу тісно в будівлі адміністрації президента на Банковій. Його не влаштовує рівень сервісу, який забезпечено коштом платників податків.

Починаючи з цього року, глава держави облаштував собі філіал адміністрації прямо в резиденції "Межигір'я", причетність до якої він спростовував останні п'ять років.

Це дозволить главі держави керувати на місці, щоб не відволікатися від солодкого життя, яке оточує його у "Межигір'ї" та на яке у нього, за власним зізнанням, катастрофічно не вистачало часу.

Сюрреалізм історії з кабінетом Януковича у "Межигір'ї" доповнив регіонал Вадим Колесніченко - єдиний, хто прокоментував нові апартаменти президента.

"Раз ми прагнемо в Європу, то ми беремо приклад з Європи. Даунінг-стріт - глава кабінету живе там же, де і працює. Білий дім - президент живе там же, де і працює", - заявив Колесніченко, виправдовуючи марнотратство Януковича.

Суттєва відмінність наведених прикладів від Януковича полягала в тому, що згадані західні керівники проживають на території державних резиденцій - і за облаштування помешкання вони не платять приватним фірмам.

У випадку Януковича це означало би, що замість оренди йому мали би зробити квартиру в будівлі адміністрації, аби він міг жити за місцем роботи і не витрачати час на подорожі, а нерви водіїв - на перекриття вулиць.

Натомість Янукович обрав зовсім інший приклад для наслідування - Володимира Путіна, який проживає у резиденції Ново-Огорьово і часто навіть не виїжджає звідти до будинку уряду, прямо там приймаючи гостей та підлеглих.

У пятниц'ю адміністрація президента оприлюднила відповідь на запит "Української правди" щодо нового робочого місця Віктора Януковича.

Надана Банковою інформація лише підсилює враження про те, що вседозволеність Януковича стала безмежною. І він навіть більше не особливо приховує свою причетність до корупційної оборудки з виведенням "Межигір'я" із державної власності.

Отже, за офіційною інформацією адміністрації президента, робочі апартаменти Януковича орендують у компанії "Танталіт" за ціною 8 тисяч 307 гривень 60 копійок на місяць.

Самі по собі ці цифрі не кажуть ні про що. Дивує лише невисока ціна за 128 метрів фешенебельної нерухомості. Якщо ми помножимо цю цифру на 12 місяців, то побачимо цифру 99 тисяч 691 гривня.

Те, що договір укладається на рік, а не на місяць, сказано в самому листі адміністрації президента. "Договір укладено до кінця 2012 року з можливістю щорічної пролонгації до 2020 року за наявності бюджетних призначень". Щорічна пролонгація передбачає, що перший термін, на який укладено угоду, також становить один рік.

Отже, чому за рік оренда цього приміщення коштує 99 тисяч 691 гривню? Це багато чи мало?

З одного боку, 100 тисяч гривень, витрачених на нову забаганку Януковича - це сто пенсіонерів могли би отримати подвійну пенсію. У їхньому житті це - велика сума. І нехай Дарка Чепак пояснить їм, навіщо Януковичу орендують ще один кабінет, якщо для його послуг величезна будівля адміністрації президента.

З іншого боку, 99 тисяч гривень - близько тисячі доларів на місяць - це дуже мало за кабінет з таким ремонтом і таким оздобленням.

У минулій публікації ми писали, що там лише настільна лампа коштує 80 тисяч гривень.

Коли адміністрація президента опублікувала фотографії кабінету Януковича в Межигір'ї, автор цих рядків розмістив у Facebook прохання ідентифікувати інші елементи його президентського інтер'єру.

За допомогою читача на прізвище Любомир Лозовий нами було встановлено, що одна (!) люстра з кабінету Януковича в "Межигір'ї" від іспанського виробника "Mariner" також коштує 10 тисяч доларів.

Тобто, протягом року орендодавець зможе компенсувати собі лише вартість одного освітлювального приладу. Відповідно, виникає запитання - чому фірма "Танталіт", яка формально володіє цим приміщенням, запросила таку низьку ціну - 99 тисяч 691 гривню?

Відповідь проста - щоб уникнути тендера, якого вимагає закон "Про здійснення державних закупівель", зокрема, його друга стаття.

Бо якби вартість оренди межигірського кабінету Януковича стала вищою лише на 310 гривень, тобто  перевищила 100 тисяч гривень, то ламалася би вся схема. Адже стверджувати, що "Танталіт" є монополістом на ринку оренди нерухомості, неможливо. І закон вимагав би проведення конкурсу.

Але Януковичу був потрібен не загалом кабінет у Нових Петрівцях, а конкретно цей - оформлений на його підставні структури. І слід було створити документальну базу саме для легального використання цих апартаментів.

Нагадаємо читачам, що з себе являє фірма "Танталіт", у якої за гроші бюджету для Януковича арендували робочі апартаменти. Ця фірма - номінальний власник резиденції "Межигір'я", що була виведена з державної власності за часів другого прем'єрства Януковича.

Директором і акціонером "Танталіт" на 0,03% виступає такий собі уродженець Донецьку 1980 року народження Павло Литовченко. Сьогодні - депутат Київської обласної ради від Партії регіонів, голова комісії з питань капітального будівництва, архітектури та інших інфраструктур області.

У попередніх розслідуваннях "Українська правда" наводила докази на користь того, що Литовченко - "зиц-председатель" в інтересах родини Януковича.

Зокрема, минулого року молодший син Януковича Віктор подав декларацію про свої особисті доходи, під якою замість його підпису стояв підпис Литовченка. Як ми з'ясували, Віктор Янукович-junior року видав довіреність Литовченку представляти його інтереси.

Вона зареєстрована в реєстрі за номером 558 від 17 лютого 2010 року. На жаль, ми не змогли отримати сам документ. З того, що нам відомо, довіреність Януковича-молодшого на ім'я Литовченка діє до 2013 року.

У грудні 2011 року автор цих рядків зустрів Віктора Януковича у парламенті та попросив пояснити природу стосунків з Павлом Литовченком.

- Ким ця людина доводиться вам? - запитали ми у сина президента. - Чому Литовченко має довіреність представляти ваші інтереси?

- Тому що в мене на все не вистачає часу, - відповів Янукович-молодший.

Було помітно, що ці питання йому дуже неприємні.

- Це ваш помічник? - спробували уточнити ми.

- Ні, не помічник. Павло Литовченко - це людина, яка веде різні юридичні питання, - сказав президентський син.

Він ухилився від подальшої розмови, заявивши "У мене немає часу" та пішов.

Отже, молодший син Януковича публічно визнав, що людина, яка здала кабінет його батьку, насправді "веде різні юридичні питання" їхньої родини.

Другий ланцюжок, який пов'язує Павла Литовченка з Януковичем - це те, що останні роки він працював у фірмах старшого сина Януковича Олександра.

При чому, коли ми звернулися до Литовченка як депутата обласної ради надати його біографію, він виключив ці стосунки з опису свого життєвого шляху.

Однак наші джерела надали справжню біографію Литовченка, за якою в 2004-2007 він працював у асоціації "Донбаський Розрахунково-Фінансовий Центр", а з 2005 по 2007 за сумісництвом у компанії "Кепітал Білдінг Корпорейшн". Обидві ці структури належать Олександру Януковичу.

Сам Павло Литовченко не відповів на наші запити щодо його ролі у володінні "Межигір'ям".

Решти 99,97% фірми "Танталіт" заховані в офшорах. Засновник "Танталіт" на 99% - це австрійська фірма Euro East Beteiligungs GmbH, яку, в свою чергу, створили австрійська брокерська компанія (директор якої зараз під слідством у Відні) та британська фірма, кінці якої ведуть до Ліхтенштейну.

Нинішня схема з орендою Межигір'я під робочі апартаменти Януковича один в один нагадують те, як минулого року для потреб Януковича адміністрація президентаорендувала вертоліт Agusta та реактивний літак Falcon 900. Гроші за це пішли компанії з Британських Віргінських островів, яка раніше була серед акціонерів австрійської фірми-власника "Танталіт".

Таким чином, це стало вже доброю звичкою Януковича вішати на державний бюджет обслуговування своїх транспортних засобів та нерухомості - спочатку вертольоту з літаком, а тепер - кабінету.

Загалом ця історія з орендою "Межигір'я" у самого себе - це приклад не лише вседозволеності, але і морального падіння.

З одного боку, фірма "Танталіт" (читай - родина Януковича) проявила "небачену щедрість" і виділила Януковичу в оренду робочі апартаменти на території "Межигір'я".

За цією історією немає нічого, окрім прагнення Януковича до додаткового комфорту, адже кабінет дозволить йому не виходити на роботу, а прес-службі повідомляти, що він працює на території резиденції.

З іншого боку, коли мова заходить про вічні цінності, то їх набожному Януковичу затуляють більш приземлені матерії.

Відомо, що з давніх-давен на території "Межигір'я" був розташований Спасо-Преображенський Межигірський монастир, зруйнований за радянської влади.

І от нещодавно у Януковича виникла ідея його відродити. Але виникла проблема - тепер колишня монастирська земля перебуває під його контролем - через фірму "Танталіт". Дива не сталося: гарант не зміг - чи не захотів? - виділити під монастир два гектари зі 140 га своєї загальної території.

І монастир вирішили відроджувати на відстані... шести кілометрів від того місця, де він був насправді розташований. Цирк? Ні, серйозно!

Минулого року Новопетрівська сільрада дала дозвіл на розробку проекту із землеустрою щодо відведення ділянки для будівництва Спасо-Преображенського чоловічого монастиря.

Вмовляти депутатів ухвалити таке рішення приїздив особисто глава Вишгородської районної адміністрації - ставленик Януковича на його території, бо з першого разу сесія відмовилася ухвалювати потрібне рішення.

Будувати монастир хочуть на землях ТОВ "Швидко-Інвест" біля бензозаправки на в'їзді до села, а від справжнього місця розташування Межигірського Спаса її відділяє щонайменше годинна прогулянка.

Дивіться документи щодо відродження Межигірського монастиря подалі від історичних меж, які тепер зайняті резиденцією Януковича (клікність для збільшення):

Відтворювати втрачені пам'ятки на іншому місці - це щось нове.

Таким же чином, приміром, київські "Золоті ворота" можна було би заново відкрити десь у Гідропарку, а Михайлівський Золотоверхий - біля Володимирського базару. Відповідно, і Десятинну церкву, відродити яку так прагнуть регіонали, можна побудувати десь в районі подільської промзони.

Ця історія з монастирем - ілюстрація звичаїв, які панують у "Межигір'ї". Молитися перед телекамерами та за бюджетний кошт літати на Афон - це у них виходить вправно. Зате на місці монастиря зараз розташований чи то вертолітний майданчик Януковича, чи то теплиці його підсобного господарства.

Так-так, це не вигадки. Як розповідають джерела "Української правди", поблизу того місця, де був монастир, на 3,5 гектарах зводиться комплекс теплиць світового рівня.

Згідно з проектом, теплиці буде розраховано на 20 кліматичних зон аж до субтропіків. Концепція - все, що подається Януковичу до столу, має бути гарантовано екологічно чистим - тобто вирощеним на своїй території.

Нещодавно в резиденції Януковича було здано в експлуатацію гараж для колекції автомобілів на 70 одиниць.

Минулого року ми писали, що французькі фахівці розпочали будувати в "Межигір'ї" повноцінне поле для гольфу, яхт-клуб та кінний клуб з манежем. Також минулого року було здано в експлуатацію п'ятиповерховий основний маєток у "Межигір'ї" від фінської "Хонки", а в затоці на березі Київського моря було встановлено "палац на воді".

"Палац на воді" - це другий, після величезного будинку Януковича, об'єкт, який видно ззовні території "Межигір'я".

Щодо цього об'єкту нам вдалося отримати додаткові подробиці. Отже, цей розважальний комплекс називається "Галеон" - оскільки ззовні він намагається відтворити парусний корабель Середньовіччя.

Це місце для літнього відпочинку Януковича. Всередині розташовані сцена, комплекс караоке, обідня зона, гримерка і кабінет Януковича. Виконання - деревина, позолота, мармур і кришталь.

Об'єкт було виготовлено у Дніпропетровську в єдиному екземплярі. А тепер - увага! Нам вдалося дізнатися кошторис створення цього дебаркадеру. Він склав 75 мільйонів гривень. І це - лише один (!), далеко не основний елемент інфраструктури "солодкого життя", відчути яке ніяк не вдається Януковичу.

Власником цього "Галеону" є також фірма "Танталіт". Тому не дивуймося, якщо Банкова і його візьме в оренду за бюджетні кошти - з метою "забезпечення гідного дозвілля президента України".

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 37
Всего: 37

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 10
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 83% БД: 17% )