Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            744017                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 3 міс. та 21 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 21.06.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 531 980 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 8001 ед.  
Бронемашины - 15 372 ед.  
Артиллерийских систем - 14 106 ед.
РСЗО - 1106 ед.
Средства ПВО - 861 ед.
Самолеты - 359 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 11 260 ед.
Крылатые ракеты - 2298 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 19 181 ед.
Спецтехника - 2367 ед.  
 Анатолій : Ті самі російськомовні граблі 
Новость от Tkachenko
Ті самі російськомовні граблі

Саме на них 31 жовтня знову повинні будуть наступити українські виборці, здебільшого мешканці півдня і сходу нашої країни під час голосування за кандидатів до місцевих органів влади та підтримати Партію регіонів. Чому так? – спитаєте ви. Не будемо більше підтримувати біло-блакитних! Вони обіцяли Україну для людей, а будують лише для себе! Тарифи на газ зросли, ціни підвищуються, корупція квітне, у судах правди не знайти! – чую суголосні вигуки українців з усіх регіонів. Заспокойтесь, панове, та не зарікайтесь, бо проти вас знову застосовано випробувану політтехнологію яка, на жаль, дає результат. 
Полум’яний “правозахисник” народний депутат Колєсніченко на прес-конференції в агентстві УНІАН вкотре підіймає питання про підвищення статусу російської мови в Україні. Наголошую, що вкотре перед виборами. Мовні права російськомовних громадян в України брутально порушуються і з цим необхідно щось робити – ось рефрен прес-конференції пана Колєсніченка. Але що саме робити – відповіді надано не було. При цьому він маніпулює якимись сумнівними папірцями, в яких начебто містились рекомендації Комітету міністрів Ради Європи. Цікаво вже те, що ці рекомендації надані на основі інформації з так званого “суспільного звіту” про виконання Європейської Хартії регіональних мов або мов меншин, яка підготовлена та подана до Ради Європи рухом “Російськомовна Україна”, очолюваним самим же Колєсніченком. 

І дійсно, пересічний українець вже встиг зневіритись у цій владі, про що влада добре знає. Заступник глави президентської адміністрації Герман визнала, що рейтинг Партії регіонів за пів року впав з 42% до 27,6%. Рівень підтримки регіоналів в суспільстві стрімко падатиме й надалі, пропорційно до падіння рівня життя громадян. Гречні передвиборчі обіцянки Януковича виявились мильними бульками. Крім того, українці не забули оборудку з газом, яку журналісти охрестили пактом Мєдвєдєва – Януковича, в результаті чого були здані національні інтереси України в обмін на знижку ціни на газ для підприємств, підконтрольних олігархам з Партії регіонів. Місцеві вибори на переважній частині України регіоналам просто так не виграти. Відтак генні біло-блакитні інженери від політики терміново запускають в дію інструментарій мобілізації електорату та збирання голосів. 

Поряд з тривіальним адмінресурсом, який неабияк має подіяти на місцевих виборах (а це державні адміністрації, школи, медичні установи, міліція, податкові адміністрації тощо) та контролем за підрахунком голосів (панування своїх людей у ТВК та ЦВК), для повної гарантії “правильного” результату виборів, необхідно ще застосувати механізм впливу на людину суто на рефлексивному рівні. Таких механізмів існує чимало. В даному випадку вимальовується гра у своїх та чужих. Свої для Партії регіонів – це передусім російськомовні громадяни. Своїх ображають, відтак їх необхідно захистити. 
І лише ми це зробимо, тож обирайте нас знову – негласно промовляє Колєсніченко на прес-конференції. Певно, що ця технологія є принагідною не для усієї України, втім, для її переважної частини та великих міст. Приміром, для західної України буде застосовано щось інше. Слід зазначити, що атаки повинна зазнати людська свідомість, яка є програмною надбудовою її психіки та механізмом взаємодії людини з дійсністю. А кожна програма має свої коди, які можна змінювати (кодувати), що й намагаються робити подібні “правозахисники”. 

Насправді ж мовної проблеми в Україні не існує, хоча би тому, що усі українці розуміють російську, а росіяни українську. Формула, яка задовольнить усіх є простою: державна мова єдина – українська, регіональні мови – за побажаннями громад. Крапка. І якщо регіонали справді щиро бажали б розв’язати це питання, вони б досі це зробили. Але ж чим тоді вони будуть кодувати (зомбувати) людей, мобілізовувати свій електорат перед виборами? Ось і носяться біло-блакитні “правозахисники” з нікчемними ініціативами щодо так званого захисту російськомовних громадян. У мене особисто одразу виникає запитання – а за які кошти? Хто платить за усі ці поїздки до Ради Європи, модерні сайти, блискучі різнокольорові буклети, прес-конференції, круглі столи тощо? Невже з державного бюджету України? А можливо усе оплачують якісь зацікавлені особи за кордоном України? Подібні запитання обов’язково мають бути предметом розгляду Генеральної прокуратури. Але вже за наступної влади.

Володимир МАНЬКО
“Нація і Держава” 
- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 59
Всего: 59

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 10
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.10 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 87% БД: 13% )