Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            284563                          Портал Інфо Online існує — 16 років, 9 міс. та 2 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 29.11.2023 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 650 000 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 327 580 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 50% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел. было введено 200 000 военных РФ
Танков - 5538 ед.  
Бронемашины - 10312 ед.  
Артиллерийских систем - 7908 ед.
РСЗО - 910 ед.
Средства ПВО - 600 ед.
Самолеты - 323 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 5944 ед.
Крылатые ракеты - 1567 ед.
Корабли/катера - 22 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 10348 ед.
Спецтехника - 1121 ед.  
 Анатолій : Спільна заява з приводу роковин загибелі Георгія Гонгадзе 
Новость от Tkachenko
Спільна заява з приводу десятих роковин загибелі Георгія Гонгадзе

Чотири міжнародні організації звертаються до української влади з вимогою передивитися та відновити розслідування щодо замовників вбивства Гонгадзе, гарантувати притягнення до суду замовників цього злочину, порушити кримінальну справу проти вищих посадовців, які чинили навмисні перешкоди слідству та унеможливити переслідування та насильство проти журналістів в Україні. Напередодні 10 роковин загибелі засновника «УП» Міжнародна федерація журналістів (IFJ), британська Спілка журналістів(NUJ), Фундація Гонгадзе та ІМІ звертаються до української влади та висловлюють занепокоєність, що справжнiзамовники вбивства можуть уникнути відповідальності.

16 вересня, на десяті роковини з дня загибелі нашого колеги Георгія Гонгадзе, журналісти в Україні та в усьому світі вшановуватимуть його пам'ять. Отож, ми знову закликаємо українську владу провести серйозне розслідування щодо тих, хто замовив його вбивство. 

Нас серйозно непокоїть iнформацiя про те, що головним замовником вбивства Гонгадзе може бути названий покiйний генерал Юрiй Кравченко. Цi застереження в першу чергу пов'язанi з тим, що слiдство не пояснює мотиви, за яких Кравченко мiг вiддати наказ про вбивство. Зважаючи на умисне затягування розслiдування та серйознi помилки слiдства це виглядає як спроба приховати справжнiх замовникiв вбивства та свiдоме перенесення провини на покiйного Краченка, аби реальнi замовники уникли покарання. 

Ми закликаємо українську громадськiсть та міжнародне cпiвтовариство і далi вимагати розслiдування в цiй справi, аби отримати вiдповiдi щодо справжніх мотивiв замовникiв.

Ми ще раз наголошуємо, що недбалість у слiдствi має системний характер. Навіть ще до арешту Пукача не розслідувалися питання про замовників злочину, які виникали з давно доступної громадськості інформації.    Конкретні питання, що піднімалися Парламентською Асамблеєю Ради Європи, нашими організаціями та нашими українськими колегами, майже повністю було проігноровано.   

Очевидно, що українська влада не дала відповіді щодо діяльності майора Миколи Мельниченка, який ніби-то записував розмови про Гонгадзе в кабінеті Кучми. Відтак, його плівки не можуть бути викорристані використані як доказ. За декілька тижнів дії Мельниченка підпадуть під захист положення про закінчення строку давності, і шанс на отримання важливих доказів у справі Гонгадзе буде втрачено.  

Справа Гонгадзе демонструє безкарність, з якою політики та інші впливові особи чинять змови, щоб примусити журналістів мовчати. Широко відомим є той факт, що колишній президент Леонід Кучма, нинішній спікер парламенту Володимир Литвин та інші відомі особи обговорювали, як розібратися з Гонгадзе, а через декілька днів він загинув. Але десять років по тому жодного з учасників тих розмов, жодного з замовників вбивства не  притягнули до суду.       

Ганебні провали в роботі слідчих органів у справі Гонгадзе стали причиною того, що в Україну повернулася практика погроз, переслідувань та залякування журналістів з боку чиновників та політиків. Ризик бути покараним за переслідування журналістів залишається мінімальним, а це стимулює інші злочини.    

Упродовж останніх десяти років ми неодноразово попереджали, що небажання розслідувати справу Гонгадзе, перешкоджання та саботування ходу розслідування з боку високопосадових осіб та різних політичних сил підштовхне інших посадовців безкарно переслідувати журналістів. 

Притягнення до відповідальності замовників вбивства Гонгадзе набуло ще більшого значення у зв'язку зі зникненням 11 серпня в Харкові, та, ймовірно, загибеллю Василя Климентьєва, автора журналістських розслідувань та редактора.

Міністр внутрішніх справ Василь Могильов зробив заяву, що в справі зникнення Климентьєва підозрюються дійсні та колишні правоохоронці. Це ще раз доводить, що безкарність замовників вбивства Гонгадзе може лише стимулювати нові злочини. 

Вiдтак, з приводу роковин трагічної смерті Георгія ми ще раз закликаємо:

-- владу України  - передивитися та відновити розслідування щодо замовників вбивства, а також гарантувати те, що вони будуть притягнуті до суду;

-- владу України - порушити кримінальну справу проти вищих посадовців, які чинили навмисні перешкоди слідству;

-- уряди, журналістів, та міжнародну громадськість - продовжувати боротися проти безкарності тих можновладців, які переслідують та чинять насильство проти журналістів.

Айдан Уайт, генеральний секретар Міжнародної федерації журналістів (International Federation of Journalists)

Мирослава Гонгадзе, Фундація Гонгадзе

Джеремі Дір, Національна спілка журналістів Сполученого королівства та Ірландії (National Union of Journalists for UK and Ireland)

Алла Лазарева, Інститут масової інформації

Институт массовой информации.


- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:
Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 39
Всего: 39

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 3
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Пошук

  ВНИМАНИЕ

  Опознаем террористов, сепаратистов уродов

    Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.10 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 86% БД: 14% )