Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            885501                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 1 міс. та 13 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 12.04.2024 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 901 500 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 451 730 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7146 ед.  
Бронемашины - 13 698 ед.  
Артиллерийских систем - 11 486 ед.
РСЗО - 1042 ед.
Средства ПВО - 755 ед.
Самолеты - 347 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 9161 ед.
Крылатые ракеты - 2087 ед.
Корабли/катера - 26 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 15 339 ед.
Спецтехника - 1888 ед.  
 Янукович и К : От Шконки до Хонки 
Новость от Anatoliy Tkachenko

От Шконки до Хонки

Два охранника и пенсионер из Донецка за год получили от государственного "Укртрансгаза" 1,7 млрд грн. Попытка проследить, кому достаются колоссальные государственные деньги, привела к сыну президента. Для разнообразия - младшего.

Фірми "Укртурборемонт", "Турболінкс", "Турботрейд" та "Промінвеставтоматика" з часу їх заснування отримали на тендерах майже 2,5 млрд грн. Усі тендери, в яких брали участь ці чотири компанії, проводилися винятково в системі державної компанії ПАТ "Укртрансгаз" та його дочірніх підприємств. Більше того, у всіх досліджених випадках ці чотири компанії були єдиними учасниками тендерів, конкуруючи тільки між собою. Однак ані така дружність, ані однакові адреси у двох фірм, ані номери міських телефонів, які відрізнялися однією останньою цифрою та були ніби встановлені у сусідніх кабінетах, не збентежили чиновників. Перші ж кроки у дослідженні донецьких ТОВ виявили: місця реєстрації компаній з мільярдними оборотами - це складські приміщення та кімната над магазином канцтоварів. Фактична ж адреса - викуплений в середині 1990-х років третій поверх старої шкільної будівлі, переобладнаної під "офісний" центр.

"Золотий лев" на броньованих дверях, повний набір фірм всередині. "Узагалі, Вадим Миколайович - я. Ви щодо якого підприємства взагалі хочете говорити?" - цікавиться Вадим Плетень. Він - засновник і директор ТОВ "Укртурборемонт"

Це "найменша" фірма. У 2010 році вона відхопила у "Укртрансгазу" 50 млн грн, вигравши їх у згаданого "Турботрейду". Більше у тендерних змаганнях "Укртурботрейд" не використовувався, а з 2011 року проходить процедуру ліквідації.


Втім, під час нетривалої розмови Плетень з колегою виказують обізнаність у справах і "Турболінксу", і "Турборемонту". Складається враження, що Вадим Миколайович просто не пам'ятає, де він записаний директором, і яку з фірм заснував. Компанії, які нібито змагаються між собою за величезні державні замовлення, пов'язані не лише спільною адресою. Засновники й директори трьох фірм навіть внесли одне одного в друзі у соціальній мережі "Однокласники".

Вадим Плетень - "Укртурборемонт", Олександр Пінчук - "Промінвеставтоматика", Андрій Ігнатов - "Турботрейд" позначені один в одного як "колеги". Правда, зараз там залишився один Ігнатов. Вони і справді колеги - не тільки за участю в оборудці, але і за способом життя та "основною" професією. Вадим Плетень, засновник та директор ТОВ "Укртурборемонт", сума тендерів - 50 млн грн, донедавна проживав у п'ятиповерховій "хрущівці" на межі Донецька і Макіївки. За свідченням сусідів, працює охоронцем. Найімовірніше - в офісі, де його й зустріла знімальна група каналу TBi. Коментуючи тендерну діяльність свого офісу, обмежився словами: "Треба ж комусь країну піднімати, газотранспортну систему".

Вадим Плетень

Віталій Дударець, засновник ТОВ "Турболінкс", сума тендерів - 1 млрд грн, проживає у "хрущівці" на околиці Макіївки. За розповіддю сусіда - працює охоронцем. Олександр Пінчук, засновник та директор ТОВ "Промінвеставтоматика", сума тендерів - 560 млн грн, проживає у "хрущівці" на околиці Макіївки. За свідченнями зятя - тривалий час працював на горілчаному заводі. Зараз - пенсіонер.

Володар пенсіонерів

В адміністрації будівлі, де розміщено офіс "рятівників" української ГТС, повідомили: третій поверх його теперішній власник викупив ще наприкінці 1990-х років. Належить офіс Андрію Забашті. Не публічному, але, вочевидь, масштабному підприємцю. У 2004 році серед співзасновників компанії Забашти "Укрнефтегазразведка" були присутні власник мережі "Амстор" Володимир Вагоровський та Валерій Коновалюк. Дружина ж підприємця з 2009 року - рівноправна співзасновниця Вагоровського у ТОВ "Транс-будінвест". (Компанія Вагоровського із спорідненою назвою "Транс-буд" - будівельник магазинів мережі "Амстор".) У той же період Забашта певний час очолював компанію "Софія-Інвест" власника Inter Car Group Леоніда Юрушева. "Укртнефтегазрозведка" була зареєстрована за тією ж адресою, що і тендерні переможці "Укртрансгазу", а її директором був записаний Вадим Плетень. Водночас, подальше розслідування показало, що нинішня діяльність офісу пов'язана з іншою персоною - власником групи "Метал Юніон" та другом молодшого сина президента Русланом Циплаковим.

Куди йдуть мільйони

Автор звернувся в "Укртрансгаз", який роздає на тендерах мільярди, із питанням, чи подібні переможці не викликають у чиновників підозр. В "Укртрансгазі" відповіли: перемога донецьких ТОВ є цілком обґрунтованою.

"Згадані у вашому запиті компанії "Турболінкс" і "Турботрейд" є уповноваженими дистриб'юторами компанії General Electric в Україні, тому вони пройшли кваліфікаційний відбір. Ми не вбачаємо нічого надзвичайного в тому, що згадані у вашому запиті три компанії беруть участь у тендерах "Укртрансгазу" вже третій рік - це підприємства, які мають договори із заводами-виробниками", - йдеться у відповіді. Представництво General Electric не дотримало обіцянки надати коментар з приводу співпраці з компаніями "Турболінкс" та "Турботрейд". Однак автору вдалося простежити, куди ці поважні фірми далі перераховують тендерні мільйони. Автор дослідив історію платежів однієї з компаній - "Турболінкс". Протягом 2012 року вона отримала від "Укртрансгазу" 350 млн грн. Характерно, що крім державної газової компанії, у цієї фірми більше ніхто нічого не купував. Однак цікавішими виявилися подальші перерахування державних коштів. Вони не потрапили до General Electric, як можна було очікувати від офіційного дистриб'ютора.

Карта витрат

250 тис грн - 0,07% отриманих коштів - перераховано компанії "Котрис". Це гроші, які можна вважати витраченими "на справу". "Котрис" понад 12 років працює на ринку автоматизації, а з "Укртрансгазом", за свідченнями працівників, працює з 2000 року. Фірма встановлює обладнання та автоматизує виробничі процеси. Компанія навіть деколи вигравала укртрансгазівські тендери, однак середня сума угоди зазвичай становила 200-300 тис грн, а за весь час - близько 65 млн грн. 100 тис грн становили адміністративні видатки "Турболінксу". 40 тис із цієї суми - перерахування донецькій авіакомпанії. Вочевидь, за перельоти до Києва. 349,5 млн грн з 350 млн грн було перераховано невідомим "транзитним компаніям", зареєстрованим протягом 2012 року.18,5 млн грн отримало ТОВ "Ісприт лтд", 125 млн грн - ТОВ "Юнас груп", 205 млн - ТОВ "Трейд груп стиль".

Дослідження найбільшого постачальника, "Трейд груп стиль" показало: сюди ж скидають кошти й інші переможці торгів "Укртрансгазу"! "Турботрейд" у 2012 році надіслав сюди 250 млн грн, "Промінвеставтоматика" - 65 млн грн.

Цілий рік "прокладка" накопичувала кошти, щоб з вересня перерахувати їх далі, на такі ж "транзитні" фірми.

Понад півмільярда державних гривень розчинилися серед фірм-одноденок, зареєстрованих за кілька місяців до перерахування коштів. Однак реєстраційні дані "Трейд Групп Стиль" дозволили визначити причетного до оборудки.

Команда

ТОВ "Трейд груп стиль" та ще кілька "товок" з цієї схеми реєструвалися у київській компанії "Віртуальний офіс". Номер телефону, який організатор схеми залишив при реєстрації фірми, належить донецькому відділенню Південкомбанку. Заступник керівника відділення підтвердила, що така фірма у них обслуговується.

- "Трейд груп стиль" і "Трейд стайл" у вашому відділенні обслуговуються?
- "Трейд груп стиль" - так.
- Чому взагалі реєстраційні дані транзитної компанії ведуть у відділення Південкомбанку?
- А куди вони мають вести?

Південкомбанк - фінансовий сегмент промислової групи "Метал Юніон" донецького бізнесмена Руслана Циплакова.

Це пояснює, чому, крім "турбокомпаній" трансгазу транзиткою "Трейд груп стиль" активно користуються інші компанії групи.

У 2012 році близько 5 млн грн сюди перерахувала девелоперська компанія "Глобус Плюс", півмільйона надійшло від ТОВ "Юніоіл", понад 5 мільйонів - від охоронної фірми "Скат ПКБ".

Вистачає Циплакову і політичного впливу. Компанії "Турболінкс", "Укртурборемонт", "Турботрейд" та "Промінвестенерго" почали вигравати тендери "Укртрансгазу" відразу після того, як Віктор Федорович Янукович* став президентом, Віктор Вікторович Янукович - молодшим сином президента.

А власник "Метал Юніон" Руслан Циплаков - другом сина президента та його партнером за спортивною командою. Великі шанувальники автоспорту Циплаков та Янукович удвох очолюють Fеrrari Team Ukraine.

* * *

Варто зазначити, що це розслідування не стверджує, що за 2,5 млрд грн "Укртрансгаз" не отримав нічого, і всі гроші було вкрадено. Повинно було постачатися якесь обладнання, підписані контракти - закриватися актами прийому-передачі та виконання робіт.

Однак за використання подібних схем встановити, чи витрачав той же "Турболінкс" на реальні послуги "Укртрансгазу" щось понад 0,07% отриманих коштів, неможливо.

Після виходу матеріалу у ефір на кількох ресурсах з'явилося розтиражоване повідомлення директору ТОВ "Турболінкс" Олени Савєнкової.

"Тендеры "Укртрансгаза" позволяют нам оказывать услуги без предоплаты или с минимальной предоплатой. Таким образом, полный расчет по договорам происходит после выполненных работ, зачастую через семь-восемь месяцев после их начала. У "Укртрансгаза" перед нами всегда очень большая задолженность, и мы сознательно подобным образом работаем с нашими партнерами".

Ця відповідь жодним чином не пояснює розпорошення 99,93% коштів по новостворених "транзитках". Нехай ці кошти і отримані від "Укртрансгазу" із запізненням на сім місяців. Та принаймні із слів пані Савєнкової можна зрозуміти, чому її формальний роботодавець живе на околиці та підробляє охоронцем.

Денис Бігус, журналіст "Знаку оклику" та Tender News, TBi

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 39
Всего: 39

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.25 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 54% БД: 46% )