Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            885807                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 1 міс. та 13 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 12.04.2024 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 901 500 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 451 730 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7146 ед.  
Бронемашины - 13 698 ед.  
Артиллерийских систем - 11 486 ед.
РСЗО - 1042 ед.
Средства ПВО - 755 ед.
Самолеты - 347 ед.
Вертолеты - 324 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 9161 ед.
Крылатые ракеты - 2087 ед.
Корабли/катера - 26 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 15 339 ед.
Спецтехника - 1888 ед.  
 Янукович и К : Військовий замисел Межигір'я 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Військовий замисел Межигір'я

Олександр Аргат

Півроку тому армія отримала наказ готувати сили для захисту трьох стратегічних об'єктів. Ні, не підприємств чи інфраструктурних об'єктів. А резиденцій глави держави під Києвом, у Криму та в Карпатах.

У листопаді я вже описував фотографії з військовими об'єктами на хвилерізі Київського моря біля Вишгорода. Там облаштували позицію з радіостанцією, бойовим командним пунктом та зенітною гарматою. У грудні колеги з ТВі отримали підтвердження від Міністерства оборони, що там дійсно знаходяться зенітники. Однак, призначення об'єкту, прикриваючись завісою військової таємниці, армія приховала. Один із заступників Начальника Генерального штабу спробував скерувати думки цікавих до зеніток у напрямку "захист греблі Київської ГЕС".

На момент, коли віце-адмірал Ігор Кабаненко переконував пресу, вже три місяці діяли зміни до Положення про бойове чергування з протиповітряної оборони. У вересні 2012-го наказом міністра оборони Повітряним силам України було дано вказівку розробити три плани з прикриття повітряного простору над окремими районами. Ці плани, або ж по-військовому – "замисли", мають недвозначні назви "Міжгір'я", "Форос", "Гута". Хто не в курсі – це три резиденції Януковича. Ці райони було включено до переліку важливих державних об'єктів, а отже їх захист відбувається із залученням чергових сил. Тобто для їх оборони можуть підняти в небо черговий винищувач, бойовий гелікоптер, або пустити ракету із зенітного комплексу.

Що ж так налякало когось, що довелося переписувати оборонні плани держави? З'ясувати це допоміг депутат свободівець Руслан Марцінків.

На його депутатський запит в Міністерстві оборони відповіли так: "на сьогодні особливої актуальності набуло питання необхідності посилення контролю використання повітряного простору у зв'язку з суттєвим збільшенням кількості порушень порядку та правил використання повітряного простору малорозмірними та мало швидкісними повітряними суднами... зазаначені проблемні питання набули масового характеру...".

Мобільна вогнева група під Вишгородським маяком. Фото Андрія Ковальова

Це можна довільно потрактувати так: зенітку на Київському морі встановили, щоб збивати приватні літаки чи гелікоптери, які раптом порушать повітряний простір території на яку поширюється план "Міжгір'я". Всім знайомим з можливостями гармати ЗУ-23-2, звісно, зрозуміло, що незамаскована примітивна зенітна зброя виконує скоріше символічну або психологічну функцію. Сигналізує, що справді не варто залітати в зону обведену на картах повітряних маршрутів червоним.

Цікаво, що Міністерство оборони зізналося, що в питанні застосування своїх сил довкола президентських резиденцій воно не самостійне. А фактично виконує вказівки президентських бодігардів – Управління державної охорони України.


Місцеві жителі допомогли виявити ще деякі об'єкти ППО, які з'явилися у 2012-ому році і чия поява вписується в логіку розробки замислу "Міжгір'я". Влітку перед чемпіонатом ЄВРО-2012 відбувалася передислокація підрозділів зенітних ракетних військ, військ ППО та радіотехнічних військ поближче до приймаючих міст. Та після чемпіонату з деяких позицій бійці вже не стали повертатися. Наприклад, продовжує свою роботу пост радіолокаційної станції перебазований, за словами місцевих жителів, з Василькова на межу Старих та Нових Петрівців. Колись тут була позиція зенітно-ракетного комплексу С-200. Вже півроку тут радари, що просвічують повітряний простір на десятки кілометрів.

РЛС на межі Старих і Нових Петрівців. Фото Андрія Ковальова

Місцеві говорять про новостворені позиції і на півночі та на сході Межигір'я. Активізація в розгортанні засобів ППО поміченна ними в Лютіжі та Літках. Військові поновлюють старі позиції, які залишили кілька або багато років тому. До військової техніки та житлових блоків тягнуть електрику. Так що, можливо, завдяку певному сусідству посилюється справді і захист повітряного простору над ГЕС і столиці загалом.

Олександр Аргат

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Мінстри Януковича
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 33
Всего: 33

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 84% БД: 16% )