Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            30821902                          Портал Інфо Online існує — 11 років, 5 міс. та 18 д.
  Верхний блок
Здобудеш волю - заслужиш небо.
Іван Сірко
 ВО "Свобода" : Едуард Леонов із Врадіївки 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Едуард Леонов із Врадіївки

Уночі 1 липня народний депутат України свободівець Едуард Леонов долучився до групи свободівців, які вийшли на підтримку справедливих вимог мешканців Врадіївки Миколаївської области із вимогою покарати міліціянтів-ґвалтівників та припинити покривати свавілля бандитів у погонах. У наслідок категоричного протесту громади та наполягань народного депутата вдалося домогтися участи краян у всіх оперативних нарадах слідчої оперативної групи штабу МВС. Крім того, розпочато розслідування усіх звірств міліції у области. Хроніка подій постійно оновлюється.

Як вже було повідомлено, 1 липня близько тисячі врадіївців вийшли до будівлі міліції з вимогою заарештувати одного з ґвалтівників - офіцера міліції Дрижака, який досі перебуває на волі. Люди штурмували районне відділення міліції – у сутичках двоє протестувальників проти міліційного свавілля отримали вогнепальні поранення від працівників МВС, проти людей застосовували сльозогінний газ. У наслідок сутички з міліцією постраждав свободівець. Також у нього поцупили телефон. Як повідомив керівник Врадіївської районної організації ВО "Свобода" Віктор Сідлецький, уночі під час штурму врадіївцями райвідділу міліції один з активістів місцевого осередку отримав тяжкі тілесні ушкодження, зокрема травму голови. Наразі він перебуває у Кривоозерській лікарні. За словами Віктора Сідлецького, у постраждалого націоналіста також викрали мобільний телефон, з якого тепер невідомі телефонують та погрожують його родичам.

"Ми ще вночі прибули на місце події, оскільки місцеві мешканці попросили захисту від міліційного свавілля. Ситуація у Врадіївці напружена – до райцентру підтягують додаткові сили міліції. Сьогодні стало відомо, що начальника управління МВС у Миколаївській области усунули з посади. Ми вже зустрілися з міліціянтами та повідомили, що не допустимо протизаконних дій міліції щодо мешканців. Результатом роботи штабу МВС має стати суворе покарання усіх міліціянтів, які вдалися до свавілля", – повідомив Едуард Леонов.

Станом на 2 липня 10:45 народний депутат спільно з журналістами та представниками громадськости домоглися участи краян у всіх нарадах слідчої групи штабу МВС. Усі такі наради буде зафіксовано на відео та авдіо техніку. Зараз у приміщенні райвідділку перебувають близько 20 краян, Едуард Леонов та представники медія.

Також у наслідок активного протесту врадіївців було відсторонено районного та обласного керівників МВС та призначено виконувача обов'язки обласного керівника Сергія Когутова. Також відсторонено районного прокурора. Водночас міліціянти уникають відповіді на запитання про те, де знаходиться один із учасників злочину міліціянт Євген Дрижак. Більше того, відсторонений керівник районного МВС збрехав, що той перебуває за місцем прописки.

2 липня об 11-й годині відбудеться зустріч врадіївчан зі свободівцями та юристами партії, які роз'яснюватимуть громадянські права та шляхи захисту від репресій.

"Об 11:30 на місцевому стадіоні розпочне роботу оперативний штаб МВС за участи заступника міністра. Під час роботи цього "виїзного засідання" міліціянти збиратимуть свідчення мешканців щодо звірств та свавілля міліції у краї", – зазначив Едуард Леонов.

Також свободівець наголосив, що такі показові заходи не зможуть відволікти людей від їхньої головної вимоги - покарання усіх причетних до злочину проти врадіївки Ірини Крашкової та усіх, хто покриває злочинців.

12:50 Представників оперативного штабу МВС попри попередню домовленість не прибули на стадіоні. Вони продовжували засідати у райвідділку. Свободівці змусили їх вийти до людей та звітувати перед врадіївцями. Однак жодного внятного пояснення не було надано.

Група свободівців на чолі з Едуардом Леоновоми здійснила опитування серед мешканців навколишніх вулиць. Під час цих заходів було виявлено свідків щонайменше чотирьох убивств, скоєних міліціянтами.

"Фактично це організована злочинне угрупування, яке тероризує не лише Врадіївку, а увесь район. Прикметно, що напад на Ірину Крашкову – це лише один із десяти нападів на мешканок. Серед місцевих міліціянтів – гвалтувати дівчат – стало мало не правилом", – наголошує Едуард Леонов.

Зараз навпроти міліції біля РДА – близько півтисячі врадіївців, вони готові подати заяви про звірства міліції, свідками або жертвами яких вони стали.

Люди попереджають: якщо не буде результатів розслідування і якщо не буде притягнуто до відповідальности офіцера МВС Дрижака – 4 липня врадіївці обіцяють влаштувати міліціянтами Чистий четвер. Кажуть: нічні події біля райвідділком здаватимуться приємним сном.

 Хронологія Інфо Online Жители Врадиевки закидали ментов коктейлями Молотова
В оточену Врадіївку прориваються мешканці
Во Врадиевке появились первые раненые
Милиция применила слезоточивый газ
На Миколаївщині повстання. Введені внутрішні війська


13:40 У зв'язку з тим, що місцевий райвідділок міліції фактично розтрощено – міліціянти перемістилися у приміщення місцевої прокуратури. Там сотні врадіївців подають заяви про злочини міліції, а також про її бездіяльність, які накопичилися за 5 років. Прийом заяв здійснюється під наглядом народного депутата-свободівця Едуарда Леонова. Прикметно, що слідча група МВС спочатку всіляко уникала таких заходів. Однак під тиском свободівців їх було примушено до цього обов'язкового збору інформації щодо звірства місцевої міліції.

14:20 Мешканці запропонували ідею зі створенням постійно діючого наметового містечка.

Врадіївці повідомили, що у місто біля постів ДАІ перестали впускати автобуси. Свободівці змусили втрутитися у ситуацію представників комісії з МВС. Ситуацію розв'язали – автобуси пропускають.

З'ясувалося, що з телефона місцевого свободівця Миколи Чабану, який постраждав 1 липня у наслідок сутички з міліцією, телефонували його батькам та погрожували спалити хату, а також лунали погрози фізичної розправи. Сьогодні міліція повідомила, що його телефон "хтось знайшов та віддав їм".

Свободівці змусили вилучити записи із міліцейського сервера та з'ясувати чи був на роботі Дрижак (у той день він нібито був черговим у райвідділі) чи міг вчинити злочин. Записи забрали у київський інститут експертизи.

15:55 Едуард Леонов повідомив, що Миколаївська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" зареєструвала повідомлення у Врадіївській селищній раді Миколаївської области щодо проведення 4 липня 2013 року у смт. Врадіївка пікетування Врадіївського РВ УМВС України на знак протесту проти міліційного свавілля. Початок – о 9:30. Адреса: вулиця Героїв Врадіївщини, 112.

Окрім цього, сьогодні на телеканалі ТВІ відбудеться пряме включення за участи Едуарда Леонова. Свободівець розповість про сьогоднішні події у Врадіївці, в яких він брав безпосередню участь. Початок – о 20:00.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Меню
  Досьє
  Категорії
КПУ
ОПГ
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 49
Всего: 49

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Рейтинг кандидатів в президенти України
Ответов: 215
Комментариев: 12
Результаты
Другие опросы
  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Пошук

ВНИМАНИЕ

Опознаем террористов, сепаратистов уродов

  Русский мир
 • Дезинформация

 • Россия
 • ВАША РАША
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 •   Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права належать Анатолію Ткаченко © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: toliban@meta.ua
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 46% БД: 54% )