Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            161137                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 2 міс. та 19 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 19.05.2024 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 901 030 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 492 290 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7576 ед.  
Бронемашины - 14 630 ед.  
Артиллерийских систем - 12 687 ед.
РСЗО - 1074 ед.
Средства ПВО - 803 ед.
Самолеты - 354 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 10 155 ед.
Крылатые ракеты - 2204 ед.
Корабли/катера - 26 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 17 251 ед.
Спецтехника - 2077 ед.  
 Анатолій : Оксана Забужко: Табачник - не людина, а суцільний фейк 
Новость от Toliban
Оксана Забужко: Табачник - не людина, а суцільний фейк

Українська письменниця Оксана Забужко в інтерв'ю агентству УНІАН розповіла, що думає про нинішній період в історії України, якою бачить владу і опозицію і як характеризує суспільство.
Зокрема, Забужко розкритикувала підписання і ратифікацію харківських угод.

"Те, як вони [харківські угоди] приймалися, - це ж ганьба для будь-якої цивілізованої країни. А ці хлопці навіть не розуміють, у чому ганьба. Перепрошую, на якій підставі група пацанів з баблом вирішує протягом декількох годин за закритими дверима, як на блатному сходняку, долю цілої 46-мільйонної нації до 2042 року? Та хто ви такі, холера ясна - африканські князьки? Де в сучасній політиці, крім феодальних диктатурок з третього світу, таке робиться? ", - задається питаннями письменниця.

Вона зазначила, що подібні угоди повинні були кілька місяців бути предметом публічних дебатів, юридичних та економічних брейн-штурмів, консультацій з незалежними фахівцями.

"А ці сховали країну в кишеню - і, що називається, порішали питання. Це не політика - це елементарний бандитизм, просто в особливо великих розмірах. Ці наші можновладці ніяк не зрозуміють простої істини: що реальна влада - це не тільки гроші, це - синтез грошей і знання. Тому що тільки знання здатне забезпечити успішну політичну стратегію - ту, яку не купиш у московських політтехнологів, які в черговий раз приїдуть тобі наплести байок, як виграти вибори в чужій їм країні. А у нас при владі - люди малоосвідчені , які реально розбираються хіба що в тому, як вкрасти і втекти ", - заявила Забужко.

Вона також поскаржилася, що не відчуває в країні опозиції, адже, якщо б вона була, то ратифікація харківських угод не відбулася б, вважає письменниця.

"Коли тим же депутатам потрібно було захищати свої кишені, вони блокували щитову і кігтями, зубами виривали собі потрібне рішення. А коли потрібно було захищати Україну, то все закінчилося однією шашкою Парубія - погано зіграним фарсом. Огидне це видовище - коли люди беруться робити вигляд політичної опозиції, будучи насправді конкурентами по дерибану ", - зазначила Забужко.

Вона прогнозує, що нинішня влада - короткочасна і є два чинники, які на це вказують. Перший фактор, на думку Забужко, це те, що Президент України повинен поважати країну "як реальність, набагато більшу, ніж поточний день - як спільноту мертвих, живих і ненароджених", рахуватися з внутрішньою іманентною логікою розвитку громади і намагатися стати причетним до неї - або принаймні не входити з нею у конфлікт.

На думку письменниці, Віктор Янукович не розуміє, що, "присягнувши на Євангелії наших предків, він вступив у систему вже не горизонтальних, - з Газпромом чи МВФ - а вертикальних зв'язків".

"І скільки б не стояло за тобою Медведєвих і не штовхало в спину, не можна плювати на могили замордованих у 1933-му, відмовляючись визнати їхню смерть злочином проти людства, - тому що це вже акт агресії проти мертвих. І Табачника, який живе в стані постійної війни з українським народом, ставити міністром освіти не можна - тому що це удар по майбутньому, тобто акт агресії проти ненароджених ...", - сказала прозаїк в інтерв'ю УНІАН. 

"Це вже два таких серйозних кроки, де Янукович зайшов за прапорці - не розуміючи, що відповідати за все доведеться йому, і не перед Медведєвим-Путіним, а" по вертикалі ". Вступати у війну з країною, якою хочеш керувати, - це апріорі програна битва ", - вважає Забужко.

Другим чинником короткочасності нинішньої влади, на думку Забужко, є те, що вона не враховує "тектонічних зсувів історії".

"І їхня кремлівська ставка може виявитися крапчастою картою набагато швидше, ніж їм здається. Кремлівські карлики сьогодні ведуть себе з тією ж божевільною логікою, що і всі диктатури перед фіналом, - згадайте 1939-й рік, і коли Гітлер переможно пер по Європі, підпорядковуючи країну за країною. Так само поводиться зараз ефесбешна Газпром-імперія - у цілковитій впевненості, що вони господарі світу. Кожен, кому так зносить гальма, рано чи пізно з тріском програє. А коли вся це впевненість реально тримається тільки на газовій трубі .. . ", - вважає Забужко.

"Я більш ніж переконана, що через десять років розстановка сил у світі буде виглядати зовсім інакше, ніж сьогодні. І коли наші пацани, як підлітки, щоб самі себе підбадьорити, неодноразово грізно кричать, що вони прийшли надовго, це звучить просто смішно", - зазначила письменниця.

На запитання Чи є серед політиків люди, яких ви поважаєте? Оксана Забужко відповіла, що, якщо говорити з позицій її галузі, то реальні реформаторські кроки були зроблені тільки одного разу: коли при владі був уряд Єханурова, а віце-прем'єром з гуманітарних питань В'ячеслав Кириленко.

Вона нагадала, що "вперше за три покоління, зі сталінського перевороту починаючи, українці отримали можливість дивитися кіно рідною мовою" і наголосила, що український дубляж - не просто можливість мільйонам людей дивитися кіно рідною мовою, - це ще й виробництво свого національного продукту , робочі місця, підтримка професій - перекладача, актора, звукорежисера ...

"І для підтримки національного книговидання тоді була запущена дуже непогана програма, яка включала цілий комплекс заходів, - від оновлення бібліотечних фондів до організації книжкових ярмарків, і теж пішло на краще, наш бідний книжковий ринок трошки ожив ...", - розповіла Забужко.

"Але в минулому році уряд Тимошенко всі ці програми закрив, тому що їм потрібні були гроші на вибори. Тобто зробив якраз те саме, що в 2004 році уряд Азарова, - здираючи шкуру з національного виробника, заодно зіштовхнули книговидання в прірву, як слабку ланку. Абсолютно аналогічним методом ", - додала письменниця.

Що стосується нинішнього міністра освіти України Дмитра Табачника, то Забужко заявила, що це "не людина, а суцільний фейк".

Називає себе доктором наук, а тепер виявляється, що не тільки докторської дисертації не має (про те, що такої фізично не існує, давно писали), - навіть і кандидатської не знайшли! Захищався "з наукового докладу". З розумним виглядом щось говорить про російську культуру - а відомі кожному випускнику радянського вузу рядки з Кушнера приписує Блоку (добре, хоч не Пушкіну!).

"Та й взагалі, Табачник на посаді міністра освіти України - це все одно, якби в Ізраїлі міністром освіти став антисеміт", - заявила Забужко.

Нагадаємо, що Оксана Забужко стала переможницею конкурсу Найкраща українська книга-2010, організованого українським щотижневим журналом Корреспондент. Кращою книгою був визнаний її 900-сторінковий роман Музей покинутих секретів - практично історія України ХХ століття, викладена в біографіях кількох поколінь.
- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 33
Всего: 33

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 84% БД: 16% )