Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            202433                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 2 міс. та 22 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 22.05.2024 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 901 030 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 496 370 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7611 ед.  
Бронемашины - 14 721 ед.  
Артиллерийских систем - 12 820 ед.
РСЗО - 1077 ед.
Средства ПВО - 812 ед.
Самолеты - 354 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 10 346 ед.
Крылатые ракеты - 2208 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 17 442 ед.
Спецтехника - 2090 ед.  
 Азаров : Николай Янович Fuck them all (ВИДЕО) 
Новость от Anatoliy Tkachenko
Николай Янович Fuck them all

Під три десятки телекамер, удвічі більше репортерів чекають брифінгу Азаровав Києві на вул. Панаса Мирного 26. Азаров з "науковцями" вирішує проблему демографії.

Очільникові уряду вкрай потрібні трудові ресурси, поголів'я якого в України скоротилося на 5 мільйонів.Ніхто не дивується, з яким виразом обличчя та інтонаціями, Азаров розповідає про народ. Скидається, що "мерседеси", які його фонд Професіонал здирництвом забирав у бізнеса, викликали в чинного прем'єра більше людських хвилювань.

Розмова про людей як про ресурс, який треба швидко відновити.

Розумник-речник прем'єра Віталій Лук'яненко перед брифінгом несе світло знань в журналістські маси. Донецька "Просвіта", ваша дивізію. Виявляється, демографічну кризу азаровщина вирішуватиме науково, з використанням "шостого та сьомого технологічного рівнів".

Як тількі Азаров переконає – "рівні" настали, українські жінки якогось біса мають плодоносити небачуваними темпами...

Згадую поїздку на минулих вихідних по азаровських самозахопленнях землі в Гурзуфі. У п'ятьох: Азаров, Ярошенко, Самофалов, Бабич і Піскун відібрали в Крима 6,5 гектарів найціннішої землі біля моря.

Сім років тому за 7 мільонів гривень азаровський благодійни фонд "Професіонал" придбав поза конкурсуом санаторії та господарські будівлі комсомольскої оздоровниці "Супутник" загальної площею понад 7 тисяч квадратних метрів. Під це огородили наколишні землі; потім тиском, погрозами та підробками держактів приєднали шматки земель інших оздоровниць та власників.

Азаровська інтервенція на Гурзуф триває 12 років.

Населення Гурзуфа проти 12 тисяч осіб 1989-го наразі складає близько 7 тисяч.

Щонайменше 1000 гурзуфців-слов'ян потребуть покращення житлових умов.

1944 звідси було депортовано 2 тисячі кримських татар. Вижили близько однії тисячі.

Вони та їхні нащадки – громадяни України – або розмістилися по гуртожитках степового Криму або досі живуть в місцях депортації. Близько 700 кримських татар-гурзуфців та їхніх прямих нащадків безхатченки, що працюють, платять податки і не мають перспектив отримати землю під будівництво або купити квартиру. На азаровському самозахопленні в Гурзуфі вже звели 12-поверхівку. Квартира площею 106 квадратних метрів коштує 4 мільйни гривень.

Разом 1700 безхатніх слов'ян та кримських татар можна розмістити (не безкоштовно, а надавши квартири в розстрочку) в кількох багатопверхівках. Достатньо Азарову і Ко. поступитися десятьма відсотками вкраденої гурзуфської землі.

Певен, тоді і татарки, і слов'янки народжуватимуть без вселякої шостої або сьомої "технологічної маячні" макіївсько-єнакіївської професури.

Бо будь-яка тварина, в тому числі люди-примати, для розмноження потребують ареалу.

Вибачте, але навіть азаровському "поголів'ю" трудових ресурсів нема де і куди розмножуватися.

Чи гурзуфське поголів'я не потребує зростння? Чи лише на сході України Азарову потрібні матері-свиноматки, ЩО НАРОДЖУВАТИМУТЬ ЖИВЕ МЯСО ДЛЯ ШАХТ, ХІМІЧНОГО ТА ІНШОГО СИРОВИННО-БЕЗГЛУЗДОГО ВИРОБНИЦТВА.


Азаров з'являється до підготовленої журналітської тусівки. Розповідає про відродження економіки, що отримала новий імпульс...

Дочекався своєї черги. Поставив запитання в контексті закидів Василя Джарти щодо кримськотатарських замозахоплень і вимоги до Меджлісу – прибрати "своїх" із самовільно зайнятих ділянок.

Запитую в Азарова: "Чи Ви – пятеро самозахопників (виходячі з рішень кількох господарських судів з 2005-по 2010) – звільнятимете землю в Гурзуфі".

Речник Азарова не дає завершити запитання і впадає в антикризовий екстаз начебто запитання не по темі і його не можна ставити... втручаюсь в потік безглуздих заперечень Лукяненка аби завязати демографічну кризу в Гурзуфі із невирішеннісю земельно-житлової проблеми місцевих мешканців...

Азаров дослухав запитання, потім – істерику свого речника... і вимовив: " Я вам отвєчу"... Відвернувся і додав: "Слєдущій вопрос".

- Комментарии -

patriot  Сайт: posovesti.com.ua  
тем более будет возможность привлечь за фальсификацию эту банду в 2015 г. Они и идут на приписки за которые при коммунистах давали по 15 лет из за того что бы получить бабло из МВФ а потом распилить их и поделить на своих наследников Потому что сами "нахавались"так что уже не лезет А наследнички молодые им до миллиарда-состояния надо дотянуть наворовстве бюджетных деньг Передаётся власть богатства должности по наследству.Типа западных стран но сопозданием лет на 300 .В награду своим сеньорам император Янукович раздает провинции в управление(Кернес-Добкин) а те в свою очередь содают сатрапов типа Мусеева котрые будут землю грызть а не отдатут народу ничего ?В харькове половина лесов сданы в аренду таким же баронам бондюганам И никто не знает сто там происходит точно так же как не знали о лозинских охотах.Создаётся новая аристоПРатия которая за неведомые заслуги присваивает себе всё достояние народа бесплатно.Сколько налогов должен был платиь лозинский с 22 тыс га.И это должны быть декларированные деньги И никто не считал.Точно так и везде А сколлько налогов плати наш гражданин ?Я вот читал на сайте posovesti.добавить com.ua что почти 80% от своих доходов.А сколько олигархи да бароны земельные?Заставить доплатить за всё время пользования ?Но тогда все они по миру пойдут в том числе и вся новая элита
Anatoliy Tkachenko  Email:  Сайт: cenzoriv.net  
Я тоже уверен, что этим тварям прийдет время отвечать.
Вот если сравнить
Доходы президента Украины Виктора Януковича
У него официально доход 1 080 000 Грн.
А сколько тогда стоит все это????
Суд вирішив, що документи на дачу Януковича краще не показувати
А это Хаму захотелось провести новый год и сколько за счет налогоплательщиков бабок туда вгрохали, хоть там и так отлично, зажрался батенька Хам.
Янукович затеял грандиозный ремонт в карпатском "Межигорье"
А это Крым, и тоже украдено.
Янукович будує собі в Криму приватне князівство Монако
А это совсем борзометр зашкаливает.
Віктор Янукович: "Будуємо нову країнах. У межах "Межигір'я"
А это уже надоело.
Янукович "продал" свое поместье в Донецке сыну и приступил к его расширению. ФОТОрепортаж.
До каких пор нужно терпеть это воровство?
Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 29
Всего: 29

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 15 запросов к базе данных ( PHP: 87% БД: 13% )