Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            160177                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 2 міс. та 19 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 19.05.2024 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой около 901 030 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 492 290 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7576 ед.  
Бронемашины - 14 630 ед.  
Артиллерийских систем - 12 687 ед.
РСЗО - 1074 ед.
Средства ПВО - 803 ед.
Самолеты - 354 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 10 155 ед.
Крылатые ракеты - 2204 ед.
Корабли/катера - 26 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 17 251 ед.
Спецтехника - 2077 ед.  
 ZeK : Що саме закидають Коломойському у позові у США? Схема “Оптіма 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Що саме закидають Коломойському у позові у США? Схема “Оптіма”

Ми звернулись до юристів, які представляють Коломойського та Боголюбова у США. Вони пообіцяли якнайшвидше відповісти на оприлюднені звинувачення.

Інфо Online Згідно з позовом, відмивання відбувалось протягом десятьох років, з 2006 по 2016 - до моменту націоналізації “Приватбанку”. Загальна сума, яка надійшла на кіпрські рахунки за цей період - 470 мільярдів доларів США. Це майже 13 річних бюджетів України і вдвічі більше за ВВП Кіпру за цей самий період

Наприкінці травня державний “Приватбанк” подав позов проти Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова до Канцлерського суду штату Делавер (The Delaware Court of Chancery). За даними журналістів, з цього ж приводу почало розслідування ФБР. Підприємців підозрюють у привласненні майже 623 мільйонів доларів США, які вони начебто вивели із рахунків “Приватбанку” через шахрайську схему з назвою “Оптіма”. Голос Америки прочитав 104 сторінки позову - у ньому йдеться про ймовірні деталі схем, прізвища закордонних партнерів, суми грошей, та на що їх було витрачено.

Коломойский и Боголюбов вывели $5,5 млрд из Приватбанка

Канцлерський суд штату Делавер, як відзначає сайт установи, займається "диспутами щодо внутрішніх справ корпорацій зареєстрованих у штаті та іншими бізнес установами".

Партнери Коломойського

Окрім українських олігархів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, позов подали проти ще трьох осіб та компаній. Це Мордехай Корф, Хаїм Шохет і Уріель Цві Лейбер - американські партнери українських бізнесменів, які очолюють компанії групи “Оптіма”. Усі вони проживають зараз у Маямі. Що відомо про цих людей додатково?

Мордехай Корф- американський партнер Коломойського, співвласник компаній Optima Acquisitions, Optima Ventures, Optima International та низки інших інвестиційних компаній та компаній з нерухомості з групи “Оптіма”. Також він є або був керівником декількох металургійних заводів у США. Крім цього, він є акціонером філії “Приватбанку” у Латвії.

Хаїм Шохет- брат дружини Корфа, молодий бізнесмен, який керуває Optima Ventures - фірмрю, якій належить найбільше нерухомості в місті Клівленд. В 2012 році місцеві медіа писали про нього як про “найважливішого хлопця в місті, про якого ви раніше не чули”. На той момент йому було 25.

За словами позивачів, Корф, Шохет і Лейбер за свою участь у схемах Коломойського і Боголюбова “були щедро винагороджені і наділені правами власності в низці компаній, що належали українським олігархам”

Уріель Цві Лейбер- з 2010 року член наглядової ради “Укрнафти”, разом з Корфом є співвласником компаній з групи “Оптіма”. З 90-тих вів паливний бізнес в Україні.

Всі вони були так чи інакше дотичні до керівництва двадцятьма компаніями в США, які фігурують в позові. За словами позивачів, Корф, Шохет і Лейбер за свою участь у схемах Коломойського і Боголюбова “були щедро винагороджені і наділені правами власності в низці компаній, що належали українським олігархам”.

Суть звинувачень

Ми звернулись в ФБР із запитом щодо розслідування - там відповіли, що не коментують ведення справ.

Втім, у позові Коломойського, Боголюбова та їхніх партнерів звинувачують у відмиванні й привласненні 622,8 мільйонів доларів США, які належали вкладникам “Приватбанку” в Україні. В позові йдеться, що їх відмивали з допомогою цілого ряду фіктивних фірм та дочірньої філії “Приватбанку” на Кіпрі. Зрештою, гроші виводили в США, де за них купляли нерухомість, а також металургійні заводи в штатах Огайо, Мічиган, Західна Вірджинія, Кентуккі та інших.

Портнов, Андрей Владимирович - Слуга Иуды

В позові стверджується, що завдяки шахрайству Коломойський і Боголюбов стали найбільшими власниками нерухомості в Клівленді, Огайо. Журналісти “Схем”опублікувал фотографії об’єктів, які згідно з позовом, належать Коломойському і Боголюбову.

Згідно з позовом, відмивання відбувалось протягом десятьох років, з 2006 по 2016 - до моменту націоналізації “Приватбанку”. Загальна сума, яка надійшла на кіпрські рахунки за цей період - 470 мільярдів доларів США. Це майже 13 річних бюджетів України і вдвічі більше за ВВП Кіпру за цей самий період. Однак варто розуміти, що ці гроші - сукупна сума операцій, а не сума виведених грошей “у сухому залишку”. Щоб краще розібратись, позивачі розповідають, як працювала схема.

Схема “Оптіма”

У позові йдеться, що відмивання коштів відбувалося у чотири етапи

Позов говорить про кілька етапів відмивання коштів.

Перший етап:українські фірми, які належали Коломойському та Боголюбову, оформляли в “Приватбанку” мільйонні позики в доларах. Їх виписували на підставні цілі - здебільшого в документах вказували “фінансування поточної бізнес-діяльності”.

Другий етап: повну суму частинами пересилали фіктивним фірмам у Кіпрі, які мали рахунки в кіпрській філії “Приватбанку”. Позивачі стверджують, що від моменту отримання грошей в Україні до їхнього переказу в Кіпр інколи проходили лічені хвилини. Загалом було 52 такі фірми - через рахунки цих компаній проходили мільйонні транзакції, але в дійсності вони не мали ні активів, ні працівників, і не вели жодного бізнесу.

Вилла Z!Клоуна в Италии

Всю необхідну документацію для них забезпечували здебільшого дві юридичні контори: Marangos & Hadjipapa та Andreas Sofocleous & Co. Щоб полегшити процес, вони призначали керівниками “відмивальних” фірм своїх працівників. Кінцевими бенефіціарами були Коломойський і Боголюбов.

Третій етап:гроші з Кіпру переказували на рахунки довірених осіб Коломойського і Боголюбова у США.Метою переказів у документах вказували здебільшого загальне фінансування корпорацій, або інші цілі, які б не викликали підозр. Своєю чергою, отримувачі коштів інвестували їх у нерухомість та металургійні заводи в США.

Четвертий етап: після інвестування відмитих коштів потрібно було повернути позики. Або створити видимість, що їх погашено. Текст позову стверджує, що для цьогоКоломойський оформлював нові позики в “Приватбанку”, проте вже на інші фірми.Гроші знову проводили через Кіпр, аби приховати їхнє походження, і після цього виплачували ними старі заборгованості. На папері кошти банку повертали, але по факту робили це за рахунок самого ж банку - а точніше, його вкладників. За словами позивачів, ця схема тривала роками, щоразу збільшуючи кредитну діру “Приватбанку”.

Американська нерухомість

У позові проти Коломойського і Боголюбова наводять деякі приклади втілення схеми.

Деякі приклади втілення схеми, яку описує позивач

В березні 2011 року чотири компанії, основним акціонером яких був Ігор Коломойський - Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат, а також Нікопольський, Запорізький та Стахановський заводи феросплавів - взяли в “Приватбанку” позики на 187 мільйонів доларів. За документами - на “поточне фінансування діяльності”. Протягом п’яти годин цю суму по частинах перевели на рахунки семи кіпрських компаній Коломойського і Боголюбова.

Після цього отримані 187 мільйонів + додаткові 1,1 мільйона доларів переказали компанії Optima Group в США, якою керували Мордехай Корф та Уріель Цві Лейбер. На ці гроші придбали компанію CC Metals and Alloys в Кентуккі - найбільшого виробника і постачальника феросиліцію для сталеварів у США. Після придбання компанію очолив Мордехай Корф.

Інший приклад з позову: в серпні 2008 року ТОВ “Авіас” та ТОВ “Аквалайф” взяли позики в “Приватбанку” на суми 60 і 46,5 мільйонів доларів. Гроші перевели 63 частинами на рахунки фіктивних компаній у Кіпрі. Через декілька годин 16,5 мільйонів доларів перевели в США, де від імені компанії Optima International придбали колишній кампус компанії Motorola в штаті Іллінойс площею майже 14 гектарів.

Раніше в інтерв’ю BBC Ігор Коломойський сказав: "це все - один великий фейк"

Позиція Коломойського

Сам Коломойський багато не коментував з приводу позову в США та розслідування ФБР проти нього. Раніше в інтерв’ю BBC він сказав: “це все - один великий фейк. Якщо вони покажуть, куди й скільки ми забрали, ми готові це повернути. Але вони цього не зробили".

Ни для кого уже не секрет, что через Приват скупалась доли в недвижимости и компаниях в США, а затем отжимались путем юридических и финансовых махинаций. После этого все продавалось, и вложенные деньги оказывались отмытыми. Это самое крупномасштабное в истории отмывание денег более чем на (13 годовых бюджетов Украины) 400 миллиардов долларов, причем на территории США. А это уже подрыв экономики США.

Другими словами, бородатая бабушка влезла туда, куда ей не стоило влазить, хотела провести такие же фокусы, как в Украине, но США – это не Украина. То есть были украдены деньги у граждан США, что автоматически переводит данную операцию под американскую юрисдикцию. А если такое дело попадает местным ротвейлерам в пасть, они хватают его мертвой хваткой, и, будьте уверены, рано или поздно это дело будет доведено до своего логического завершения.

Все, кто хоть немного понимают, как устроен мир, просто не желают испортить себе жизнь последующим преследованием со стороны американского правосудия. Скорее всего, именно поэтому в команде Зе такая убогая ситуация с кадрами. Умные люди просто понимают, когда США начнет вытягивать бабушкину руку из промежности Зе, тогда этот процесс вывернет Зе наизнанку, а в таких случаях стоит держаться подальше, чтобы не обляпало.

Бачили, як соратник Коломойського, депутат Палиця приїжджає в Офіс президента. А також – кілька разів фіксували, як кортеж самого олігарха навідувався до будинку, де живе президент. «Схеми» дослідили, як це відбувається, хто його агенти у владі та чи не став таким сам Володимир Зеленський. Розслідування Михайла Ткача.

Адвокат бізнесмена у США в коментарі виданню Daily Beast відповів так: “Пан Коломойський категорично заперечує те, що він відмивав які-небудь кошти до Сполучених Штатів, крапка. Він бізнесмен. Його банк захопив уряд, стверджуючи, що він був на межі краху. Ця інформація виявилась неправдивою”.

Після публікації тексту позову ні Коломойський, ні Боголюбов, не коментували його. Ми звернулись до юристів, що представляють бізнесменів у США. Вони пообіцяли якнайшвидше відповісти на оприлюднені звинувачення.

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 34
Всего: 34

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.09 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 86% БД: 14% )