Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            3597011                          Портал Інфо Online існує — 13 років, 6 міс. та 24 д.
  Слуги Коломойского
 Анатолій : Опубліковувано Зе!Клоунські домовленості 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Опубліковувано Зе!Клоунські домовленості

ZN.UA опублікував документ про визнання Україною правосуб'єктності ОРДЛО

В Консультативній раді представники України та самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» перебуватимуть в рівному статусі

У Мінську підписані домовленості про створення нового консультативного органу, яким фіксується суб'єктність ОРДЛО, а Росія зафіксована у статусі гаранта-спостерігача нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ. Про це йдеться в рішенні Тристоронньої контактної групи (ТКГ), засідання якої відбулося 11 березня в Мінську, повідомляє інформаційний сайт ZN.UA.

Таємний "сочєльнік": розвідка США запідозрила Зеленського в подвійній грі

У протоколі ТКГ, копію якого журналістам надало джерело в переговорній групі, зазначається, що рішення ТКГ про заснування Консультативної ради буде підписано 25 березня 2020 року після консультацій з представниками ОБСЄ, Франції та Німеччини.

Зеленый коронавирус

«Основним завданням Ради є здійснення діалогу, консультацій та вироблення пропозицій щодо проектів політичних і правових рішень щодо врегулювання конфлікту відповідно до Комплексами заходів, в тому числі щодо проведення виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей України», – наголошується в рішенні ТКГ.

Згідно з текстом документа, критерії та порядок призначення членів Консультативної ради визначаються Україною, окремими районами Донецької та Луганської областей України, Російською Федерацією, Федеративною Республікою Німеччина, Французькою Республікою та ОБСЄ самостійно.

Крім того, Україна, ОРДЛО, Росія, Німеччина, Франція та ОБСЄ не пізніше ніж за три робочих дні до дня першого засідання Ради повинні будуть повідомити Спеціального представника Діючого голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронній контактній групі про своїх учасників засідання Ради.

Оглядачка видання Тетяна Силіна звернула увагу на те, що в Консультативній раді за стіл переговорів в рівному статусі саджають представників офіційної України та самопроголошених «ДНР» і «ЛНР».

«Це те, від чого Київ категорично відмовлявся всі шість років. І це та помилка, вчинена в свій час Кишиневом у врегулюванні придністровського конфлікту, яку експерти настійно закликали Київ не повторяти», – прокоментувала вона.

Зелена лоботомія

За її словами, Росія, яка є агресором, за допомогою даного формату отримує підтвердження свого не перебуватиме за столом переговорів як «посередник», а не учасниця конфлікту.

Друге, що викликає подив і побоювання, це наявність в тексті формулювання про «необхідність всеосяжного політичного врегулювання конфлікту», і повна відсутність хоча б натяку на необхідність негайного припинення вогню, стійкого режиму тиші і забезпечення всіх умов безпеки, необхідних для цього самого політичного процесу.

Слуги Бені Коломойського

Пізніше голова Офісу президента України Андрій Єрмак підтвердив, що ТКГ може створити таку консультативну раду, але додав, що це буде дорадчий орган при політичній підгрупі ТКГ. Він також сказав, що про юридичне визнання «ДНР» та «ЛНР» не йдеться, бо зараз представники цих територій також перебувають у статусі спостерігачів при ТКГ.

За словами Єрмака, до консультативної ради увійдуть жителі окупованих і вільних територій, які, зокрема, обговорюватимуть конституційну реформу в частині децентралізації. З його слів, від України до консультативної ради увійдуть авторитетні люди, а ось хто увійде туди від «ДНР» та «ЛНР» Єрмак не повідомив.

У зв’язку з наміром створити таку консультативну раду, народний депутат Володимир В’ятрович звернувся до СБУ за фактом можливої державної зради з боку Андрія Єрмака і Леоніда Кучми.

Як Сивохо бухає з Пушиліним ВІДЕО

Зазначимо, що напередодні стало відомо про те, що результатом переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську за участю керівника Офісу президента Андрія Єрмака і заступник голови Адміністрації президента РФ Дмитра Козака стала домовленість про створення Консультативної ради.

В Офісі президента повідомили, що учасники переговорів домовилися підписати рішення ТКГ про створення Консультативної ради після консультацій з представниками ОБСЄ, Франції та Німеччини щодо виконання домовленостей саміту нормандської четвірки. До складу ради планують включити членів політичної підгрупи ТКГ. Чим саме займатиметься рада і які завдання перед ним стоятимуть, на Банковій не уточнили.

Воровской Портал

Крім того, за результатами зустрічі сторони досягли домовленостей щодо одночасного відкриття контрольних пунктів в'їзду-виїзду в Золотому і Щастя Луганської області

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Условия "Чистого Листа" для России.

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти кобсуждению "Чистого Листа"

  Меню
  РПЦ МП
  Досьє
  Категорії
КПУ
ОПГ
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 344
Всего: 344

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
За кого?
Ответов: 50
Комментариев: 0
Результаты
Другие опросы
  Зелена лоботомія
Президент
  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Пошук

ВНИМАНИЕ

Опознаем террористов, сепаратистов уродов

  Русский мир
 • Дезинформация

 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: pertolik@gmail.com
  Страница сгенерирована за 0.09 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 70% БД: 30% )