Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            727556                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 3 міс. та 20 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 20.06.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 530 920 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7987 ед.  
Бронемашины - 15 337 ед.  
Артиллерийских систем - 14 052 ед.
РСЗО - 1105 ед.
Средства ПВО - 859 ед.
Самолеты - 359 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 11 260 ед.
Крылатые ракеты - 2298 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 19 134 ед.
Спецтехника - 2357 ед.  
 Yermak : Агент “Казбек” та його злочини проти України 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Агент “Казбек” та його злочини проти України


Агент “Казбек” Андрій Портнов та його злочини проти України (Ч.1)


Агент “КАЗБЕК” Андрій Портнов та його злочини проти України (ч.2)


Агент Казбек Андрій Портнов та його злочини проти України (Ч.3)


Агент Казбек Андрій Портнов та його злочини проти України (ч.4)


Державна зрада Портнова. Агент Казбек та його злочини проти України (ч.5)


Агент Казбек Андрій Портнов та його злочини проти України (ч.6)

Як був викритий російський агент “Казбек”.

В процесі дослідження дампу електронної пошти радника суркова-путіна Бориса Рапопорта в поле зору співробітників Центру “Миротворець” потрапило його листування з особою, яка називає себе Рашидович Казбек (e-mail: a4112148@icloud.com).

Портнов за долго был завербован спецслужбами России. А после его бегства в Москву, где некоторое время он там жил и плотно сотрудничал с людьми Суркова и спеслужбами РФ.

Далее его забросили за границу для, так называемого отстоя, после прихода к власти Зе! вернулся в Украину со спецзаданиями Кремля.

Задачи:
- захватывать суды и подминать их под свое управление;
- подчинить себе ДБР, правда Труба с удовольствием согласился на сотрудничество с Портновым;
- открывать по любому поводу дела на патриотических людей, запугивая таким образом других, что бы не сопротивлялись в случае следующюго силового наступления Путина;
- с помощью судов подмять под свое влияние Президента Украины.

У Портнова уже выросли и укоренились рога, подаренные ему лично сатаной, а между его рог в тумане просматривается и сам Путин.

Масштаби підривної антиукраїнської дїяльностї цього “Казбека” в інтересах Кремля вразили навіть нас – фахівців з багаторічним досвідом контррозвідувальної, розвідувальної та оперативно-розшукової діяльності, які мають на своєму рахунку низку виявлених агентурних мереж ворога і агентів різного калібру.

ГОВОРИТ МОСКВА (2020): Казбек Рашидович ПРОТНОВ (частина 1) "РОЗШУК"

ГОВОРИТ МОСКВА (2020): Казбек Рашидович Портнов! Частина 2: "свой человек"

Лише уявіть собі:

через “Казбека” в Кремль потрапляли плани оперативно-розшукових заходів правоохоронних органів України щодо осіб, в яких був зацікавлений Кремль;

Казбек” в інтересах Кремля організовував в Україні потужні цільові інформаційні кампанії з дискредитації органів Державної влади України та Державних діячів нашої країни;

за погодженням з Кремлем і задля забезпечення інтересів російського агресора, “Казбек” створював в Україні т.з. правозахисні громадські об’єднання;

в інтересах Кремля за безпосереднього сприяння “Казбека” в Україні приймалися відповідні судові рішення на шкоду інтересам нашої Держави.

І це далеко не весь перелік напрямів системної, свідомої, злочинної діяльності цього “Казбека” в інтересах російського агресора на знищення України.

Довідково: Пошта boris.ra@mail.ru, дамп якої вивчався співробітниками Центру “Миротворець”, використовувалася її власником як додаткова. Тобто, це своєрідний архів частини з всього масиву електронних листів, які надсилалися на його службову пошту (rapoport_b@gov.ru), і які Б.Рапопорт вважав особливо важливими.

Іншими словами: Рапопорт зі своєї службової пошти у Кремлі регулярно пересилав на свою приватну пошту деякі листи для подальшого зберігання.

Так хто ти, Казбек Рашидович?

Встановити “Казбека”, який думав, що він найхитріший і найрозумніший з усіх “казбеків” Всесвіту, виявилося достатньо просто.

Як відомо з теорії контррозвідувальної діяльності, всі агенти “паляться” на дрібницях і на каналах зв’язку. Казбек не був виключенням.

Так, в імені своєї адреси електронної пошти a4112148@icloud.com “Казбек” дав нам три зачіпки:

1. Він користується IPhone.

2. Ім’я або прізвище “Казбека” скоріше за все починаються з літери “А”. (Можливі й інші варіанти, але, згідно з дослідженнями, які викладені у спецільній літературі, в 73% випадків одна літера в електронній адресі або перша літера імені або прізвища).

3. Набір з семи цифр може означати номер якогось телефону великого міста. З огляду на масштабність напрямів підривної діяльності “Казбека” проти України і його охоплення зв’язками, скоріше за все це місто – Київ.

Ми почали свої дослідження з телефону 4112148, і з першої ж спроби потрапили в ціль, бо

“Google знає все”

Як виявилося, в м. Києві стаціонарний телефон 411-21-48 встановлено на Оболоні за адресою: вул. Маршала Тимошенко, буд. 13/А, кв. 186. Цей номер телефону, за даними з відкритих джерел, належить особі на ім’я Портнова Т.В. (архів).

Аналітична система YouControl допомогла нам з’ясувати, що за адресою ВУЛ. ТИМОШЕНКА, БУД.13А, КВ.186, М.КИЇВ зареєстровано ФОП Портнов Андрій Володимирович.

На цю ж адресу на Оболоні також зареєстровано ГО “Інвестиційна Україна” (Код ЄДРПОУ: 33638917), з керівником і одним з засновників якої, Володимиром Макаром, ми теж зустрілися в досліджуваному дампі пошти Рапопорта. Але про це пізніше.

Отже, власником e-mail: a4112148@icloud.com з ніком “Казбек Рашидович” виявився відомий всім зрадник Батьківщини, який одним з перших втік з України з початком російської агресії, Андрій Портнов: відомий рейдер, депутат ВРУ 5 та 6 скликання і заступник голови Адміністрації іншого відомого всім зрадника Батьківщини – Віктора Януковича.

Зауважимо, що подальші наші дослідження дампу пошти Рапопорта повністю підтвердили цей висновок. Коло виявлених нами осіб, тематика листування, зміст документів, які надсилалися в Кремль, вказують на зрадника А.Портнова.

Портнов, Андрей Владимирович - Слуга Иуды

Сказати, що ми були здивовані отриманим результатом? Зовсім ні. Все було очікувано і передбачувано.

До речі, А.Портнов користується IPhone, а ім’я його починається на літеру “А”. 🙂

Але і це ще не все. “Прогнавши” номер 4112148 по дампу пошти Б. Рапопорта, наші прекрасні дослідниці встановили, що для зв’язку з посадовцями Кремля зрадник Батьківщини А.Портнов користувався ще двома електронними скриньками. Ось вони:


Иван Демидов demidov4112148@vahoo.com
Andrey Andreev and4112148@yandex.ru
рашидович казбек a4112148@icloud.com


Отже, Іван Демидов, Андрій Андрєєв, Рашидович Казбек, Земліхан Огли – це все встановлені Центром “Миротворець” ніки, які використовував, а може й досі використовує, Андрій Портнов для зв’язку зі своїми господарями в Кремлі.

Це був ВСТУП.

Матеріалів, що прямо свідчать про Державну зраду А. Портнова, дослідники Центру «Миротворець» «накопали» стільки, що йому підозра про Державну зраду мала б бути вручена ще позавчора. Всі вони про те, як одна нелюдь, разом із своїми поплічниками, ініціативно або під безпосереднім керівництвом Кремля крок за кроком допомагають російському агресору знищувати Україну та її народ.

Андрей Портнов. Рейдер, убийца слуга сатаны

З огляду на це ми прийняли рішення про публікацію наших досліджень про Державну зраду А.Портнова та його посіпак частинами.

Передаємо великий привіт очильниці ОГПУ І.Венедиктовій, яка щиро вважає зрадника Батьківщини А. Портнова – «громадським діячем» і «медійно потужною людиною, у якої багато людей, які підтримують його (Портнова) ідеї». Невже вона мала на увазі ідеї Державної зради?

Як би так не вийшло, що після оприлюднення беззаперечних фактів Державної зради і роботи А.Портнова на російського агресора, раптом всім не стало зрозумілим і очевидним, що генпрокурорка України використовується Кремлем через А.Портнова «втемну». А може й не втемну? Хто зна?

Агент “Казбек” та його злочини проти України (Ч.2)

Через Портнова в Кремль “зливалися” потоки закритої інформації з правоохоронних органів України.

З першої частини нашої розповіді про зрадника України Казбека Рашидовича Портнова всі ви дізналися, якими e-mail він користувався для зв’язку зі злочинцями в Кремлі. В цьому матеріалі ми покажемо, як закрита інформація з одного з Державних правоохоронних органів України завдяки А. Портнову і членам його агентурної мережі надходила в Кремль.

Аналізуючи дамп електронної пошти Бориса Рапопорта, який у 2013/14 працював у В. Суркова в АП РФ заступником керівника управління і відповідав за “роботу” (читай – агресію) щодо України, ми дійшли висновку, що зрадник Портнов контактував в Кремлі не лише з ним. Тому наші дослідники перевірили наявний в нас дамп пошти з приймальної В. Суркова. Там знайшовся цікавий лист, який було надіслано з одного з вже встановлених нами e-mail Портнова-Казбека: demidov4112148@yahoo.com.

Ось так він виглядає:

Розшифровуємо: 27.08.2014 року Портнов пересилає отриманий ним з України лист від контактної особи, що має пошту serge@malish.in.ua, В. Суркову в Кремль. У вкладенні до цього листа містяться 2 файли, які були, перед відправкою Портнову, перекладені відправником з української на російську мову. В цих документах йде мова про такого собі Олександра Шепелева, якого ГПУ, МВС та СБУ підозрюють у замовних вбивствах, розкраданні грошей Родовід Банку, роботі на російські спецслужби в якості агента, участі в діяльності проросійських терористичних організацій та ін. Шепелев і Портнов разом були народними депутатами 5 і 6 скликання від БЮТ.

Наводимо повні тексти цих документів (для збільшення клікніть на зображення).

Оригінальний лист Портнова Суркову від 27.08.2014 р. в форматі *.eml знаходиться тут:Завантажити

Зведена інформаційна довідка станом на 27.08.2014 року 

Довідка щодо Олександра Шепелєва


Неозброєним оком видно, що зміст, форма та стиль пересланих Портновим у Кремль документів готувалися оперативно-слідчою групою, яка здійснювала заходи щодо злочинця Олександра Шепелєва, який на час підготовки цих документів переховувався у столиці російського агресора – м. Москва.

Зверніть увагу: в оперативній довідці йде мова про можливу зустріч з Пєрмяковим у Москві увечері 27.08.2014 року. Документ підготовлений за наказом якогось начальника в цей же день. І в цей же день цей документ вже перекладений російською, з’являється спочатку у Портнова, а через три години – в Кремлі у Суркова.

Інформація, яка міститься в пересланих у Кремль документах, відноситься до такої, що не підлягає розголошенню.

Наголошуємо, що це серпень 2014 року, захоплений російськими загарбниками Крим, йдуть криваві бої на Донбасі з російсько-терористичними угрупованнями, а агентурна мережа, яка створена зрадником Батьківщини Портновим, активно і, як виявилося, ефективно працює на російського агресора.

На цьому місці можна було б поставити крапку в цій історії. Але…

Ми напевно знаємо, що багато співробітників СБУ, СЗРУ, ГУР МО та МВС після ознайомлення з цим матеріалом будуть у розпачі. Ми також знаємо, що роздруківки нашого матеріалу будуть на столах багатьох керівників різних ланок у правоохоронних органах України.

В ГПУ та ДБР керівництво також буде ознайомлено з цим та іншими дослідженнями щодо Державної зради А.Портнова та його посіпак, але … в них інша турбота.

Бо це саме ГПУ рік тому закрила справу про Державну зраду Портнова, а ДБР втемну (а може й не втемну) дотепер використовуються через Портнова Кремлем.

Не дивно, що саме ДБР свідомо у липні 2020 року, на сьомому році українсько-російської війни, виводить з ладу систему ППО України і відкриває небо над країною на догоду агресору.

Спеціально для тих, хто ще не зовсім зрозумів самого головного у цьому матеріалі, пояснюємо: в одному правоохоронному органі України (хоча насправді – не в одному) сидять “кроти” і “криси”, які передають Портнову плани оперативних, оперативно-розшукових, слідчих та оперативно-технічних заходів щодо об’єктів зацікавленості Кремля (і навіть не важливо, де ці документи готуваличися – у Києві чи у Москві). Перехоплений лист Портнова Суркову свідчить про те, що в правоохоронних органах України працює розгалужена агентурна мережа під керівництвом Портнова. Чорнила ще не встигають висохнути на паперах правоохоронців у Києві, а в Кремлі копії цих паперів, завдяки Портнову, вже читають.

Вихідних даних для пошуку і викриття всіх посадових осіб та залучених ними виконавців, причетних до зазначених подій, – більш ніж достатньо, навіть тільки силами підрозділу внутрішньої безпеки. Ми таки впевнені, бо навіть нам це вдалося.

І наостанок. Вважали б дурістю і безпечністю залучення до викриття агентурної мережі Державного зрадника А.Портнова чоловіка очільниці ОГПУ, який служить в кіберполіції МВС України і має близькі стосунки зі зрадником Портновим, за що останній подарував йому свого часу шикарну квартиру в Харкові.

Агент “Казбек” та його злочини проти України (ч.3)

Як на початку війни Кремль через Портнова використовував Верховну Раду України в своїх інтересах.

З цього матеріалу ви дізнаєтесь, як зрадник Батьківщини А.Портнов на початку російської агресії проти України брав участь в інформаційних спецопераціях на користь Кремля. Звертаємо увагу: Портнов діяв свідомо і за погодженням з Кремлем.

Пригадаємо: кінець лютого 2014 року. Режимом Януковича в Україні створена дуже серйозна політична та економічна криза. Президент-зрадник разом з основною масою своїх міністрів і високопосадовців (включаючи А.Портнова), обікравши країну і кинувши її напризволяще, втікли на росію.

В умовах повного хаоса і некерованості, єдиним легітимним органом влади в Україні залишалася Верховна Рада, яка в стислий термін спромоглася взяти ситуацію під контроль.

Рада звернулася до міжнародної спільноти щодо надання Україні підтримки та допомоги від міжнародних органів і партнерів з питань покарання злочинної кліки Януковича.

Так, 25.02.2014 року Верховною Радою України було прийнято Заяву до Міжнародного кримінального суду про визнання Україною юрисдикції міжнародного кримінального суду щодо скоєння злочинів проти людяності вищими посадовими особами Держави, які призвели до особливо тяжких наслідків та масового вбивства українських громадян під час мирних акцій протестів у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року. А саме: Януковича, Пшонки, Захарченка та інших.

Проте, всі дії України Кремль намагався повністю дискредитувати або знівелювати, використовуючи для цього свою наявну агентуру в Україні та за кордоном і весь арсенал інформаційної зброї.

В дампі пошти Б. Рапопорта від 06.05.2014 року є лист Казбека Портнова наступного змісту:

“Ув. Б.Я., направляю для сведенья проект постановления парламента Украины о направлении в международный уголовный суд материалов по массовым убийствам в Одессе.
Думаю зарегистрировать у депутатов компартии Украины.
Проект симметричен и повторяет логику аналогичного проекта, направленного в этот суд новым парламентским большинством.
После регистрации сообщу подробности.
Использовать предлагаю в информационном пространстве.
С ув., А.”

Як видно зі змісту цього листа, Портнов свідомо, повністю розуміючи наслідки своїх дій, пропонує Кремлю чергову інформаційну спецоперацію проти України, а обіцянка подальшого інформування Б.Рапопорта про хід цієї спецоперації, підтверджує, що він повністю усвідомлює, що працює на країну-агресора, яка на той час вже захопила частину території України – Крим.

До листа Б. Рапопорту Портновим були долучені три додатки, зі змістом яких можна ознайомитися нижче.

PD Завантажити

ZP Завантажити

PZ Завантажити

Як засвідчує сам Портнов, він повністю скопіював в надісланих до Кремля проєктах текст Постанови від 25.02. 2014 року, прийнятої Верховною Радою України, але замість прізвищ Державних злочинців Януковича, Пшонки, Захарченка та інших, він вказав прізвища тих, хто очолив боротьбу проти російських загарбників.

Зверніть увагу на те, що Портнов планує цю інформаційну спецоперацію на користь Кремля за допомогою фракції компартії в Парламенті 7 скликання.

Через тиждень після ознайомлення Рапопорта з листом від Портнова, 13 травня 2014 року народний депутат 7 скликання від компартії України Антон Дорохов (ФБ), реєструє у Верховній Раді весь комплект документів, який 6 травня 2014 року Казбек погоджував з Кремлем.

За участь в інформаційних спецопераціях проти України колишній депутат Верховної ради України від компартії України А. Дорохов занесений до “Чистилища” сайту “Миротворець”.

Наведний факт є ще одним беззаперечним доказом свідомої підривної діяльності проти України Державного зрадника А. Портнова, із залученням своєї агентури серед депутатського корпусу України, під прямим керівництвом Кремля та на його користь.

Оригінальний лист А.Портнова Б.Рапопорту щодо проведення інформаційної спецоперації проти України із залученням комуністів: Завантажити

P.S.: Зверніть увагу, як ми і обіцяли, в цьому матеріалі немає жодного слова про чувака з хублом, який є чоловіком однієї жінки, яка не в змозі скласти іспит на суддю, бо не знає ст.62 Конституції України, і в якого близькі стосунки з Казбеком, за що той подарував йому шикарну квартиру в Харкові.

Агент “Казбек” та його злочини проти України (ч.4)

Депутати ВР України, які були пов’язані з “Казбеком”, свідомо працювали на російського агресора з самого початку війни.

Впевнені, що свідома підривна діяльність А.Портнова проти України на користь Кремля під час війни з росією нанесла нашій країні непоправну шкоду. Арсенал сил та засобів, який ним був задіяний для допомоги російському агресору – дуже масштабний. Це і судді, і прокурори, і адвокати, і т.з. народні депутати. Завдяки Портнову, Кремль в багатьох питаннях діяльності Державних інституцій України завжди був на кілька кроків попереду. Мабуть найстрашнішим, в ситуації цієї війни, є те, що за допомогою частини депутатського корпусу України, Кремль через Портнова отримував будь-яку інформацію стосовно питань національної безпеки України.

Схема Портнова проста: Кремль дає завдання Портнову, він передає його депутату ВРУ, той надсилає відповідний депутатський запит, а отриману відповідь передає Портнову, тобто в Кремль. Вуаля!

В дампі Бориса Рапопорта є лист, який А.Портнов надсилає йому 16 травня 2014 року зі словами:

“Ув. Б.Я., это мой человек подготовил и направил по темам, которые мы обсуждали, депутатский запрос. В том числе и по казни в Одессе. Можно использовать для СМИ”

Як бачимо з тексту, Портнов мав особисті зустрічі з Рапопортом, на яких отримував завдання відпрацювати низку тем, в яких був зацікавлений Кремль. Більше того, ми також бачимо, що деякі депутати у Верховній Раді України свідомо виконували завдання Кремля, отримані ними через нашого “Казбека”. А ще ми бачимо у цьому тексті, що “Казбек” не просто виконує завдання Кремля, він сам ініціює інформаційні спецоперації проти України з використанням сил та засобів Кремля.

Як виявилося, “мой человек” – це депутат ВР України VII скликання Ірина Бережна.Фрагмент Депутатського запиту І.Бережної, який ініціював в інтересах Кремля Портнов.

Повний текст депутатського запиту І. Бережної тут: Завантажити

Оригінал листа Портнова з депутатським запитом від Бережної з дампу пошти Рапопорта (rapoport_b@gov.ru) тут: Завантажити

Це лише один з багатьох прикладів і тем, про які у своєму листі до Рапопорта зазначає зрадник Батьківщини А.Портнов.

А далі ми вам покажемо наскільки глибоко Кремль завдяки Портнову запустив свої щупальця в законотворчу діяльність в Україні. Росія під час розв’язаної нею війни проти нашої країни, фактично формувала порядок денний у Верховній Раді.

В одному з листів від 17 червня 2014 року Портнов надсилає в Кремль проєкт Закону про внесення змін до Конституції України, який був підготовлений в Адміністрації Президента України.

unnamed-file-1 Завантажити

unnamed-file-2 Завантажити

А через 2 дні (19 червня 2014р.) Портнов надсилає в Кремль на погодження текст своєї статті з гучною назвою “Аналіз…”, націленої на дискредитацію зазначеного законопроєкту. Кремль був вкрай зацікавлений в тому, щоб цей законопроєкт не був прийнятий Верховною Радою.

unnamed-file-1 Завантажити

Звертаємо увагу, що в Верховну Раду законопроєкт від Президента України надійшов тільки 26.06.2014р. Тобто в Кремлі ознайомились, проаналізували і вирішили, як “завалити” законопроект за 10 днів до його появи у ВР України і оприлюднення. Спритно відпрацьовує завдання “Казбек”.

Нажаль, ціль Кремля була досягнута. В листопаді 2014 року законопроєкт було відкликано.

З широкого кола посіпак Портнова, які допомагали Кремлю “завалити” цей законопроєкт, виокремлюється така собі Марина Парінова, але про неї незабаром вас чекає окрема сага.

Звертаємо увагу: т.з. лист з “Аналізом” Портнова щодо цього законопроєкту, який він надіслав Рапопорту 19 червня 2014 року, був погоджений у Кремлі і оприлюднений від імені Парінової вже після подання його у Верховну Раду. І це не дивно, бо Парінова в Україні, поки Портнов був у бігах, була його очима, руками і навіть ротом, дуже справно виконувала всі завдання, які їй ставили в Кремлі. І про це також згодом буде в сазі про Парінову .

Для порівняння: Два фрагменти, один з документа, підготовленого Портновим для Кремля, а другий – з оприлюдненої Паріновою статті.

Наступні 2 листи з дампу пошти Рапопорта, на які ми хотіли звернути вашу увагу, присвячені прийняттю Верховною Радою України Закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. Проєкт цього закону 16.09.2014 було внесено Президентом України Петром Порошенком як невідкладний і проголосовано Верховною Радою в той же день.

Зауважуємо, що текст проєкту цього закону було надіслано Портновим в Кремль на день раніше – 15.09.2014р. Це може свідчити лише про одне: в Адміністрації Президента України на той час працював кріт, який інформував Кремль через зрадника Портнова.

Ось такі справи, малята. Вам тепер не дивно, чому так неймовірно важко будувати, реформувати і захищати Україну?

- Комментарии -

Олександр  
Віра  
Живе ж така мерзота в Украіні, і ненавидить іі і украінців! Але іхати на Росію не хоче! Робить нам пакості і отримує за це з/плату від путінськоі шобли! Цікаво, скільки ще таких же мерзотників продає Украіну? І чому наше СБУ нічого з цим не робить? Чому Портнов при таких доказах ще на свободі і погрожує громадянам Украіни?
Anatoliy Tkachenko  Email:  Сайт: cenzoriv.net  
Портнов і не втече.
Єдиний вихід ліквідовувати паскуд.
Наші на фронті з Парашейю вбивають Путінські ДРГ, а чому мі тут в тилу соплі жуємо?

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 62
Всего: 62

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 10
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.09 сек. и 15 запросов к базе данных ( PHP: 84% БД: 16% )