Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            523074                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 3 міс. та 14 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 13.06.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 522 810 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 20 чел.
Танков 7928 ед.  
Бронемашины - 15 208 ед.  
Артиллерийских систем - 13 770 ед.
РСЗО - 1099 ед.
Средства ПВО - 846 ед.
Самолеты - 359 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 11 075 ед.
Крылатые ракеты - 2285 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 18 794 ед.
Спецтехника - 2294 ед.  
 Янукович и К : Таємниці "Межигір’я". Фобії президента 
Новость от Anatoliy Tkachenko
Таємниці "Межигір’я". Фобії президента

Продовження. Початок читайте тут: Таємниці "Межигір’я". Розкіш султана

У попередній статті "Таємниці Межигір’я. Розкіш султана" читачі могли переконатися, що протягом першого року керівництва державою резиденція Віктора Януковича забудовувалася небаченими масштабами.

Завдяки сервісу Google Maps тепер можна зазирнути за паркан, що оточує територію, яка чотири роки тому була державною власністю, а потім опинилася в руках Януковича та підставних фірм.

ВЕНДЕТА: КТО УБИЛ ЩЕРБАНЯ? (Т. Чорновол)

У новій частині розслідування "Українська правда" розповідає про те, який режим встановлено навколо резиденції - з води, повітря та землі.

Отже, "Межигір'я" оточено шестиметровим парканом. Це - не просто метафора. У висоті огорожі навколо резиденції можна переконатися шляхом співставлення з міліцейським автобусом "Богдан".

Таким шестиметровим парканом обнесено всю резиденцію, окрім центрального в'їзду до неї.

Висота паркану в Януковича - понад 6 метрів 

 

До речі, в читачів може виникнути запитання, а що робить автобус "Богдан" з синіми міліцейськими номерами під парканом "Межигір'я? Невже це - територія з підвищеною концентрацією криміналітету? Відповідаємо: у цьому автобусі перебувають бійці спецпідрозділу Беркут", які охороняють весь багатокілометровий периметр "Межигір'я".

Це само по собі дивно. Адже Янукович стверджує, що не має стосунку до всієї резиденції, а лише до невеликого будиночку і ділянки площею 1,76 гектари, яку він придбав у приватну власність минулого року. (До речі, Вишгородська адміністрація категорично відмовилася повідомляти, скільки отримав бюджет від цієї операції - через що "Українська правда" подала до суду.)

Отже, якщо керуватися логікою Януковича, то охороняти мають лише його власність, оскільки у цій місцевості тільки Янукович як найвища посадова особа має право на цілодобовий спокій коштом платників податків.

Бійці "Беркуту" біля центрального в'їзду в "Межигір'я" - єдиного місця, де паркан "лише" 3 метри заввишки 

 

Тож "Українська правда" звернулася до Міністерства внутрішніх справ з проханням повідомити, чому співробітники "Беркуту" замість боротьби із бандитизмом на неспокійних вулицях Києва охороняють весь периметр "Межигір'я" - якщо воно, за словами Януковича і за документами, перебуває у власності дрібної київської фірми "Танталіт".

За офіційною відповіддю МВС, спецпідрозділ чергує під "Межигір'ям", бо ця процедура вважається "охороною громадського порядку та безпеки дорожнього руху за місцем проживання та постійного перебування особи, щодо якої здійснюється державна охорона". Тобто платники податків можуть бути спокійні - з їхнім президентом нічого не станеться.

 

Іншими словами, МВС офіційно вважає територією проживання Януковича не той скромний будиночок, який він показав журналістам, а всі 137 гектарів резиденції. Що, в принципі, й так відповідає істині, але руйнує міф президента.

До речі, з'ясовуючи підстави для охорони "Межигір'я" силами спецпідрозділу, нам вдалося зняти ще одне питання. Як відомо, раніше журналісти потрапляли в інциденти з охороною "Межигір'я", яка вимагала від них стерти фотографії чи відео, відзняте біля в'їзду на територію - яка, за офіційною версією, не має жодного стосунку до Януковича.

Тепер МВС повідомило, що журналістам не забороняється здійснювати фотозйомку в'їздів до "Межигір'я". Тому "Українська правда" радить роздрукувати цей лист журналістам, які наступного разу вирушать на завдання до резиденції.

Однак, окрім скупчення бійців спецпідрозділу, "Межигір'я" знаходиться під контролем приватної озброєної охорони. Як з'ясувала "Українська правда", вони представляють Громадське формування "Делліт".

 

Громадське формування "Делліт" було створено на території Новопетрівської сільради - вчитайтеся в ці слова - "з метою подолання антисуспільних явищ, усунення причин та умов суспільно-небезпечних діянь, профілактики правопорушень, забезпечення надійного захисту особи..."

Цинізм у тому, що жодної іншої діяльності, окрім охорони "Межигір'я", громадське формування "Делліт" не здійснює. І, звісно, свої статутні завдання з "подолання антисуспільних явищ" не виконує.

На жаль, у рішенні сільради не сказано, "надійний захист" якої саме "особи" має здійснювати "Делліт". Але здогадатися не складно - реєстраційною адресою громадського формування "Делліт" вказано Нові Петрівці, вулиця Івана Франка, 19. Це... правильно, поштова адреса "Межигір'я".

 

Не менш ретельно охороняють "Межигір'я" з боку Київського моря.

Як розповіли "Українській правді" в одному з яхт-клубів загального користування, розташованому з протилежного берегу Київського моря, після обрання Януковича президентом до них прибуло Управління державної охорони, яке взяло розписку з керівництва яхт-клубу не наближатися до узбережжя "Межигір'я" і не брати на борт журналістів.

За словами працівників клубу, під час одного з тренувань яхта з молодою дівчиною випадково зайшла за буй, після чого вона була заблокована, а тренер - доставлений до міліції.

Але подібні обмеження на воді не йдуть в жодне порівняння з обмеженнями, встановленими у повітрі.

Як вдалося з'ясувати "Українській правді", території над "Межигір'ям" було присвоєну статус... зони, забороненої для польотів!

Ми отримали відповідь Держпідприємства обслуговування повітряного руху України, яке стверджує, що статус забороненої зони цим землям було надано не в зв'язку з "Межигір'ям", а через те, що поблизу знаходиться Київська ГЕС.

"...Над об'єктом підвищеної небезпеки - споруди Київського гідровузла - з 13.06.2002 була встановлена відповідна заборонена зона використання повітряного простору", - ідеться у листі.

 

Насправді у листі УкрАероРуху написано неправду, яку легко встановити шляхом співставлення авіанавігаційної карти.

На ній можна побачити, що в центрі зони, забороненої для польотів, знаходиться аж ніяк не Київська ГЕС, а... правильно, резиденція "Межигір'я".

Більше того, за інформацією джерел, з самого початку польоти були заборонені лише над гідроелектростанцією. Але після приходу Януковича на посаду президента її розширили не просто на все "Межигір'я", а створили декілька кілометровий радіус заборонених польотів навколо резиденції площею 137 гектарів.

Таким чином, знову ламається офіційна версія, за якою Янукович не має до "Межигір'я" жодного стосунку, а володіє лише невеликим будинком всередині.

Ось ця карта, яку ми отримали в надійних джерел. Заборонена для польотів зона позначена червоним:

 

Впадає в око ще одна цікава особливість, яка вказує на загострені фобії нинішнього президента. На авіанавігаційній карті можна побачити також зону, заборонену для польотів, над Печерськом, де розташовано будівлі Верховної Ради, Кабінету міністрів і Адміністрації президента.

Але за площею заборонена зона над урядовими кварталами столиці разів у десять менша, порівняно із зоною над "Межигір'ям"...

У наступній частині розслідування ми розкажемо про явні та приховані зв'язки Януковича з особами, на яких записано "Межигір'я".

Тож, далі буде...

- Комментариев пока нет -

Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 161
Всего: 161

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 9
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.08 сек. и 14 запросов к базе данных ( PHP: 81% БД: 19% )