Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            1345648                          Портал Інфо Online існує — 17 років, 4 міс. та 25 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02.2022 по 25.07.2024 ориентировочно составили:

Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 571 350 чел.
- 11 400 чел.
Украинская армия вывела из строя
около 90% армии РФ.
Генералов РФ уничтожено 21 чел.
Танков 8313 ед.  
Бронемашины - 16 039 ед.  
Артиллерийских систем - 15 804 ед.
РСЗО - 1125 ед.
Средства ПВО - 904 ед.
Самолеты - 362 ед.
Вертолеты - 326 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 12 610 ед.
Крылатые ракеты - 2402 ед.
Корабли/катера - 27 ед.
Підводні човни - 1 ед.  
Автомобильной техники - 21 358 ед.
Спецтехника - 2661 ед.  
 Анатолій : Всередині "Межигір'я". Перші фото нечуваної розкоші 
Новость от Anatoliy Tkachenko
Всередині "Межигір'я". Перші фото нечуваної розкоші
Ганна Герман заявила, что на снимках, опубликованных "Украинской правдой", вовсе не дворец Януковича, а камера Юлии Тимошенко.

Резиденція Віктора Януковича "Межигір'я" уже відклалася у суспільній свідомості як символ корупції президентського масштабу.

Жлободром - ВИДЕО

 

Вона була виведена з державної власності в 2007 році за декілька тижнів до втрати Януковичем посади прем'єр-міністра, а зараз оформлена на низку підставних осіб та фірм.

— Президентський Гамбіт;

— Партия Регионов;

— Янукович В. Ф.;

— Янукович А. В.

Досі ми могли говорити лише про масштаби корупційного кратеру "Межигір'я" та гроші, які вкладаються у його розбудову, користуючись космічною фотозйомкою та рідкісними кадрами, зробленими з вертольоту та човну на Київському водосховищі.

Сьогодні "Українська правда" вперше публікує фотографії внутрішнього оздоблення одного з об'єктів у Межигір'ї.

На жаль, нам поки не вдалося отримати знімки всередині головного будинку резиденції - п'ятиповерхового маєтку від фінської компанії "Хонка".

Але ми пропонуємо читачам оцінити розмах за допомогою ілюстрацій, зроблених у іншому, значно меншому за масштабами об'єкті. Ми оприлюднюємо фотографії так званого "палацу на воді".

Це - дебаркадер "Галеон", який розташований у нижній частині "Межигір'я", на березі Київського моря. Об'єкт було завезено та інстальовано минулого року. Він призначений для відпочинку Януковича з друзями на воді, переважно - в літній час.

Минулого року, підпливши до Межигір'я з боку Дніпра, ми ледь змогли сфотографувати цей дебаркадер, захований за деревами. Натомість цей "палац на воді" видно у аерофотозйомці Google.

За інформацією джерел Української правди, спорудження цього дива несмаку та кітчу коштувало 75 мільйонів гривень.

Отже, про внутрішнє облаштування та уподобання Віктора Януковича судіть самі.

Перед вами - фотозвіт зроблених оздоблювальних робіт, освітлення та сантехніки. Його було підготовлено перед здачею об'єкту в експлуатацію влітку 2011 року.

Цей дебаркадер складається з декількох приміщень. Основне - це банкетна зала з естрадою. На стінах та стелі - цінні породи деревини, на підлозі - мармур, скрізь навколо - позолота і кришталь.

Також на дебаркадері є окремий кабінет Януковича та санвузол.

Про суми, які йдуть на облаштування "солодкого життя" у побуті президента, може свідчити одна деталь. По центру головної зали "палацу на воді" зроблено спеціальну нішу, в якій розміщено три люстри.

За допомогою експерта з питань освітлення Любомира Лозового нами було ідентифіковано одну з цих люстр. Її вартість становить - увага! - 97 тисяч доларів без податків. Це витвір мистецтва зі Swarovski та кришталю від іспанського виробника Mariner.

Тобто ціна лише однієї (!) з трьох люстр на одному, далеко не головному об'єкті в "Межигір'ї" еквівалентна ціні квартири в Києві!

Якщо такі гроші було вкладено в палац на воді, яким Янукович користується нерегулярно, то навіть складно уявити розмір видатків на "Хонку" та інші атрибути солодкого життя президента.

До речі, люстри цієї фірми Mariner висять і в межигірському кабінеті Януковича, який у лютому 2012 року за гроші бюджету орендували у фірми "Танталіт", що є номінальним власником усього в "Межигір'ї".

Цей дебаркадер також оформлено на фірму "Танталіт". Її директором є довірена особа родини Януковича Павло Литовченко, який уникає відповіді на запити "Української правди".

При цьому Литовченко володіє лише 0,03% компанії "Танталіт", а решта 99,97% належить підставним фірмам з Австрії та Ліхтенштейну.

І насамкінець, до відома українських платників податків.

Останнім часом влада оголосила про намір ввести податок на предмети розкошів. Так от, цей межигірський "палац на воді", де лише одна люстра коштує 100 тисяч доларів, оформлений на юридичну особу. Тому він не підпадатиме під дію нового закону.

А привілею наповнювати бюджет Віктор Янукович залишить своїм виборцям .

- Комментарии -

Анна Кравченко  
Пару люстрочек продать с молотка и пустить на помощь семьям погибших Героев и раненым, или на востановление Киева.
СергІй  Сайт: Sergey VasIlenko  
ЗробІмо УкраІнський ДІСНЕЙ ПАРК
Trix  
Хотелось бы, но новые лидеры наверняка всё загребут себе.
Славік  
зробимо тут платний музей диктатора,а гроші вилучені перераховуватидітям сиротам та рідним загиблих.
antiparty  
було б добре якщо все це сприяло розвитку країни і покращенню, в повному сенсі, нашого життя. нам з вами таких люстр може і не треба, але... тут можна багато чого привести. Дуже вдало можна розмістити тут дитячий реабелітаційний центр, продати те, що не потрібно, купити обладнання і вперед - здорова нація!!! і так само з іншими об'єктами. а взагалі, скільки треба, навіть для державних людей, вониж такі люди як і ми, ...майже. а табличку "колишня заміська резиденція президента" навіть і не треба.
Ivan  
Резиденция впечатляющая - спора нет. Так вот и сделать на ее основе Государственную Президентскую резиденцию, которая будет принадлежать каждому действующему Президенту на время его каденции. Иначе, все это разграбят или продадут за бесценок, а новый Президент, начнет строить свое "Межигирье", за счет государственного бюджета. Или кто-то в этом сомневается?!.
іван  
Зробити безкоштовний музей для наших громадян та ПЛАТНИЙ -для іноземних туристів а гроші - дітям, травмованим на майдані та загиблим - СВІТЛА ЇМ ПАМЯТЬ !!!!!!!!!!!!
Ирина  
Янукович - психічно хвора людина, інакше не скажеш !!! Хлопчик, обділений у дитинстві, який знімав шапки з людей, дорвався до влади і втратив відчуття реальності. Забув, що у могилу з собою все це не забереш !!!!!!!!!! Хвора, обмежена, нерозумна людина ! а може і не людина, просто "особь"
Борода  
Вважаю за доцільне в будові, де донедавна мешкав Янукович, створити музей тоталітаризму, в якому головним експонатом був би увіковічнений "гарант" сидячи на золотому унітазі. Кошти ж, отримані від роботи цього музею, спрямувати на фінансування програм оздоровлення наших дітей. Переконаний що такий музей мав високу дохідність та міг би стати ефективним застередженням на майбутнє усім "слугам народу".
оксана  
це тільки задуматися,що такі ущербно хворі шакали життям УКРАЇНЦІВ кирували і обдирали нас як липку,кастрація всім таким хвотим,щоб не розмножувалися,а потім до народу,на самосуд
sofi  
Я думаю з приміщень слід зробити готель преміям класу. Цінності передати до музеїв. А парком хай насолоджуються люди.
Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Меню
  Child abductors

Похитители детей

  Категорії
КПУ
ОПГ
  Досьє
  РПЦ МП
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 31
Всего: 31

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Єрмак узурпатор влади?
Ответов: 10
Комментариев: 1
Результаты
Другие опросы
  Єрмак
“Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки наші українські гниди” - Симон Петлюра
  Татаров
  Преступники


Армия бесславных ублюдков

  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: yxypy@ukr.net
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 15 запросов к базе данных ( PHP: 84% БД: 16% )