Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            28351857                          Портал Інфо Online існує — 10 років, 11 міс. та 25 д.
  Верхний блок
 Ткаченко : "Покращення" Януковича. "Межигір'ю" не відома криза 
Новость от Anatoliy Tkachenko

"Покращення" Януковича. "Межигір'ю" не відома криза

Зведення персонального раю для Віктора Януковича у "Межигір'ї" завершено. Пересвідчитися у цьому можна завдяки сервісу супутникової фотозйомки планети Google Earth. Вони нещодавно оновили зображення, зроблені над резиденцією українського керівника.

® Архів Інфо Online  Президентський Гамбіт

Серед інтернет-спільноти слово "покращення" має переважно саркастичний зміст. Але у Віктора Януковича - покращення справжнє, яке можно відчути буквально на кожному метрі "Межигір"я".

Найостанніше фотографування цієї території було проведене півроку тому, 3 вересня 2012-го, але доступними кадри стали тільки зараз. Попередня супутникова зйомка резиденції Януковича відбувалася 27 серпня 2011 року.

Таким чином, порівнюючи, ми маємо змогу пересвідчитися, як змінилося життя Януковича рівно протягом одного року керівництва Україною.

Поки держава переживає черговий етап світової кризи, в "Межигір"ї" триває "бель епок". Там довели до кінця декілька "стратегічних" об'єктів, які тепер прикрашають президентські будні Віктора Януковича.

Як видно з супутникових кадрів, за рік в Януковича зникло декілька будівельних майданчиків. Тепер роботи там повністю завершено.

Перше, що впадає в око - це поле для гольфа, яке відтепер радує око Януковича. Чи знаєте ви багато в світі персональних полей для гольфа? Утримувати таку інфраструктуру коштує півмільйона євро щороку (!), пишуть профільні видання. Крім того, що вартість самого будівництва складає мінімум 2-3 мільйона євро.

За рік до того в Януковича на місці гольф-поля був пустир, де тільки починалися будівельні роботи.

Головний об'єкт "Межигір'я" - це "клубний будинок", відомий ще як "Хонка" за назвою фінської компанії, що є фахівцем номер 1 у світі зі зведення споруд із дерев'яного брусу. Тут основні роботи були завершені ще в 2011 році.

За рік тут не видно візуальних змін. Український "Версаль" продовжує радувати свого господаря.

Інший унікальний об'єкт резиденції Януковича - це приватний вертолітний майданчик з ангаром. Як тепер видно, його повністю завершено. До Євро-2012 такий збудували у Каневі за 10 мільйонів доларів бюджетних коштів.

В резиденції Януковича є гаражний комплекс на 70 автомобілів. Версія, яку доводилося чути - його збудували для приватної колекції автомобілів. Адже сам Янукович та двоє його синів є затятими автогонщиками.

Якщо порівняти зі знімками 2011 року, то в 2012 навколо гаражного комплексу почали зводити ще декілька споруд. Зокрема, у Януковича з'явився свій комплекс унікальних теплиць на 20 кліматичних зон - аж до субтропіків. Власне, фобії Януковича проявляються не лише у підвищених заходах охорони, але і в організації режиму харчування. Він не ризикує використовувати придбані продукти. До столу подають те, що вирощено в "Межигір'ї".

Поблизу будинку, де мешкав Янукович до переїзду в "Хонку", завершили спорудження кінного клубу.

За рік до того на майданчику нічого не було.

Це - персональні стайні Януковича та критий манеж.

Яхт-клуб Януковича також завершили будувати минулого року. Ліворуч від нього - індивідуальна пожежна станція Януковича. Крайній праворуч об'єкт ідентифікувати поки не вдалося.

"Українська правда" звернулася до прес-секретаря президента Дарки Чепак з проханням прокоментувати використання ним зазначених об'єктів на території резиденції.

Загалом жоден загальноукраїнський канал за роки правління Януковича не показав сюжет про корупційну схему захоплення "Межигір'я". Тим часом слава про цей об'єкт шириться світом - протягом того ж 2012 року статті про розкіш президента Януковича вийшли уФранкфуртер Альгемайне та Шпігелі, Гардіан і Хаффінгтон Пост, на данському танімецькому телебаченні.

І хоча корупція з президентським палацом замовчувалася на українському ТБ, виявилось, що громадяни України добре знають про цю історію. Минулої осені "Українська правда" провела експеримент - замовила соціологічне дослідження, яке виявило - попри ігнорування теми "Межигір’я", 42% українців добре знають, що це таке, і половина з них виступають за повернення резиденції у державну власність.

Тема "Межигір'я" приречена стати одним із пунктів передвиборчої програми кандидатів у президенти від опозиції. Оточивши себе такими розкошами, Янукович напередодні 2015 року не залишив іншого вибору, ніж вимагати конфіскації у нього одіозного символу корупції.

- Комментарии -

ZORG  
Египетские фараоны строили пирамиды для вечной загробной жизни, а эта курва межигорье для вечной жизни на земле?! Ну ну))
Добавить комментарий
  Меню
  Досьє
  Категорії
КПУ
ОПГ
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:Регистрация

Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 35
Всего: 35

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Моя кнопка
Моя кнопка

 

 

Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  З життя державної еліти
  Vor

Воровской портал

  Опрос
Яку партію підтримуєте?
Ответов: 603
Комментариев: 4
Результаты
Другие опросы
  Важливе

– ТОП-24 Українців

– ДНК портрет НАЦІЇ

– Майдан

– Історія козацтва

– Михаил Красуский

– Київ-Варшава

– Западная Украина — Сибирь. Крестный путь: годы 1939 — 1941

– Масове переселення роccіян в Україну після голодомору.

– Геббельс у 1935-му: "Голодомор був" 

– Маркони, Гульельмо а не Попов

– Крах «русского мира»: кризис, гниение, распад

– Конституція Пилипа Орлика

– Правда истории и мифы языкознания)

– Русский оскал. (Видео)

– Голодомор как массовое убийство по этническому признаку

– Розповідь очевидця про комуняцький терор в Україні

– Русские и белорусы никакие не братья, даже не двоюродные

– Нерусский русский язык

– Письмо хана Мамая князю Дмитрию

– Тайны России

– Москва, как много !

– Покушение на Россию

– Россия как она была

  Пошук

ВНИМАНИЕ

Опознаем террористов, сепаратистов уродов

  Русский мир

Сдыхающая Россия

Русская гордость

"Русский мир"

Русские каратели

Русские в Сирии

Звери Путина

17 сентября 1939

Война 1812 гола

Финская война

Зачистка с. Самашки

Трибунал

Муравьев в Киеве

Операция "Монолит"

Русские планы

Миф о братстве

Покушение на Россию

Обыкновенный фашизм

РПЦ и Сталин

Имя твое — Орда

  Чорний стоматолог

Сімейні традиції

  Гамбіт президента


От Шконки до Хонки
От Хонки до Шконки

Сайт работает на LinkorCMS Всі права належать Анатолію Ткаченко © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
Веб мастер: toliban@meta.ua
Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 15 запросов к базе данных ( PHP: 72% БД: 28% )