Інфо Online
Главная : Гостевая книга : Статьи : Фотогалерея : Поиск                            6979362                          Портал Інфо Online існує — 15 років, 5 міс. та 12 д.
  Рашизм

Общие боевые потери рашистов с 24.02 по 12.08 ориентировочно составили:

Санитарные потери в живой силе до - 90 000 чел. (раненые покалеченные, пленные)
Погибших рашистов более
В том числе срочной службы более
- 43 200 чел.
- 11 000 чел.
Украинская армия вывела из строя
49-50% армии РФ.
Генералов РФ убито 14 чел. было введено 200 000 военных РФ  
Танков -  1849 ед.  
Бронемашины - 4108 ед.  
Артиллерийских систем - 975 ед. 43 200 чел. 200-х цифра
РСЗО - 261 ед. не точная, нужно еще прибавить
Средства ПВО - 136 ед. тех кто лежит по полям и лесам,   
Самолеты - 233 ед. именно их никто не считал. 
Вертолеты - 193 ед.  
БПЛА оперативно-тактические - 778 ед. У всех военных РФ
Крылатые ракеты - 185 ед. забирают документы,
Корабли/катера - 15 ед. чтобы родственники не могли  
Автомобильной техники - 3021 ед. их опознать. 
Спецтехника - 90 ед.  

 Family : Сім'я вже народ обкрадає 
Новость от Anatoliy Tkachenko

Сім'я вже народ обкрадає

''Сімейні'' примушують касирів та прибиральниць ''Ощадбанку'' затикати ''діру'' -100млн.$ в держказначйстві. Наступними будуть лікарі та вчителі?

До автора звернувся працівник львівського відділення державного "Ощадбанку". Він розповів, що держказначейство пусте, тому працівників "Ощадбанку" по всій країні примушують "підтримати державу в скрутну хвилину". За його словами, керівництво львівської філії погрожує звільненням всім підлеглим, що відмовляться купити сертифікати казначейського зобов'язання за ціною 500 доларів. Це стосується навіть касирів та охоронців на мінімальній зарплаті. І така ситуація, за його словами, по всій країні.

Слова співрозмовника автора підтверджують і записи на інтернет-форумах.

Ось наприклад форум: "Казначейские обязательства!!! Куда мы катимся с нашим государством и с нашим Ощадбанком!!!"

Працівник "Ощадбанку" з Запоріжжя пише, що їх примушують купити по одному сертифікату-інакше звільнення: "Не купишь – на тебя найдут управу. А купишь, возможно, тебя "кинут" на 4 или более тысяч гривен. И ни один адвокат не поможет".

Працівниця "Ощадбанку" з Київській області відповідає, що їм "запоріжським" ще пощастило:

"У вас ще мало, нам сказало по 4 штуки!!! При тому що вартість одного 500 доларів США! При заробітній платні 1200 грн. це як це можливо? Керівництво примушує взяти кредит, щоб оплатити КЗ. Я відмовилася від кредиту! Тепер мене шантажують і погрожують, що не платитимуть, що більше нікуди не влаштуюся на роботу

Ось відповідь зі Сходу: "У нас в Харькове тоже прессинг по полной программе! А ось крик душі з півночі:"У нас в Чернигове тоже заставлют покупать в кредит. Говорят или продавайте в отделении клиентам или покупайте все сами. ОТ ВСЕГО ЄТОГО ДУША КРИЧИТ КУДА НАДО ОБРАТИТЬСЯ – чтобы этот беспредел закончился или всем посрать.

"Джерело" автора не займає високу посаду і має досить скромну зарплату. Тому його розповідь про те, як він та інші працівники державного банку змушені затикати дірки в державному бюджеті, що розповзаються від непомірної корупції в країні просто шокувала.

Все почалося з того, що минулої осені мінфін випустив казначейських зобов'язання на 200 млн. доларів. Будь-хто у відділеннях "Ощадбанку" міг придбати відповідний сертифікат номінальною вартістю 500 доларів, який є певною альтернативою депозиту (погашення казначейського зобов'язання відбувається через два роки після його розміщення, відсотки виплачуються кожні півроку рівними частинами по 20 доларів).

Перший випуск казначейських зобов'язань, що стартував 8 жовтня 2012 року був розкуплений, як гарячі пиріжки. Експерти вважають, що ці цінні папери задумувалися як механізм відмивання грошей. Тому первинний попит на КЗ багато в чому був сформований бізнесменами, які вклали нажиті в тіньовому секторі капітали, і чиновниками, що легалізували корупційні доходи. Також треба згадати, що це був період виборчої кампанії. Отож деякі українці вловили родзинку анонімності інвестицій і скористатися лазівкою, яку можновладці створили для відбілювання своїх грошей.

Однак другий випуск аналогічних зобов"язань який був розміщений 30 листопада 2012 року не став популярний.

Можливо причина в тому, що дата погашення казначейського зобов'язання після 30 листопада 2014 року ризиковано близька до Президентських виборів. А можливо причина в тому, що ті особи в нашій країні, які мають тіньові доходи належать до кола обраних, які не мають потреби в легалізації доходів, а всі інші "вичерпалися" на першому випуску.

Якби там не було, але Сертифікати серії Б не пішли, а діри в держказначействі треба якось латати.

Спочатку з гори були спущені "рекомендації" керівництву філій "Ощадбанку" купити сертифікати. Потім черга дійшла і до простих працівників банку. А деякі філії пішли, ще далі. Працівник банку з яким спілкувалася автор розповів, що він вже купив один сертифікат. Однак кілька днів тому, від нього почали вимагати під загрозою звільнення купити ще три сертифікати. Тобто інвестувати в державу 2 тисячі доларів. І це при тому, що його зарплатня трохи більша 2 тисяч грн.

Звідки простому працівнику банку взяти гроші для підтримки держави? У львівському "Ощадбанку" знайшли вихід – "милостиво" запропонували своїм працівникам взяти кредит, щоб купити сертифікати. Цинізм ситуації полягає в тому, що кредит під 16 % річник, а відсоткова ставка казначейського зобов'язання в половину менша – 8 %.

Нагадаю головою правління "Ощадбанку", де "розводять" простих працівників, нині працює Сергій Подрєзов, приятель та давній колега Юрія Колобова міністра фінансів. Останній в свою чергу отримав високу посаду завдяки близьким стосункам з віце-прем'єр-міністром Сергієм Арбузовим.

Всі вони входять в так звану команду "сімейних". Сім'я зараз не має рівних у питаннях "розпилу", "дерибану" держбюджету, що призводить до створення так званих дірок.

Якщо сьогодні можна так знущатися над простими працівниками державного банку, то завтра "адмінресурс" примусить купувати казначейські зобов'язання лікарів та вчителів? А що? При нинішньому рівні розкрадання державного бюджету, це певно єдиний спосіб знайти гроші для виплати зарплати працівникам бюджетних організацій. А погасити казначейські зобов'язання можна і після виборів 2015...залежно від їх результату.

Тетяна Чорновол

- Комментарии -

сема  Сайт: инфоонлайн  
Бачили очі коли і за яку бандоту голосували, їжте тепер, наїдайтеся - Харків за гепу і єнаківського курасана, інші так само за даунбаський бандостан!!! Спасибо жителям Донбасса за президента ...са и управление страной!
Maxim  
"Спасибо жителям Донбасса за управление страной!"
http://www.youtube.com/watch?v=HUxT5ZF3pwg
Добавить комментарий
  Сила России в руках Путина

Условия "Чистого Листа" для России.

Русские вы развязали с нами войну окупировали нашу территорию. Вы предагаете нам начать все с "Чистого Листа", мы можем согласиться при выполнении вами наших условий. Ну а теперь внимательно слушайте наши условия, которые вы должны обязательно выполнить, для восстановления нормальных отношений с нами и перейти к обсуждению "Чистого Листа"


Сила России в руках Путина

Один триллион долларов уложен 100-дол. купюрами составит высоту 1200 километров. Вот как воруют на россии Путин и его шайка. А теперь займемся подсчетами, сколько же Путин и его воровская шайка сперли денег? Какая всетаки будет высота (1200 км) и вес горы из украденных денег, если ее выложить 100-ми купюрами? И с какой скоростью они воруют?

  Категорії
КПУ
ОПГ
  РПЦ МП
  Досьє
  Корисне
  Вход

Логин:

Пароль:
Забыли пароль?

  Кто на сайте
Администраторы: 0
Пользователи: 0
Гости: 30
Всего: 30

Список пользователей
  Рассылка

Подписаться на рассылку Тестовая тема.
Формат:
Другие рассылки

  Однодумці

  Герої України
Степан Бандера

Євген Коновалець

Роман Шухевич
  З життя державної еліти
  Україна
  Опрос
Росія це?
Ответов: 4543
Комментариев: 22
Результаты
Другие опросы
  Преступники
  Vor

Воровской портал

  Важливе
  Пошук

ВНИМАНИЕ

Опознаем террористов, сепаратистов уродов

  Русский мир
 • Дезинформация
 • Россия
 • ВАША РАША
 • Рейс MH17
 • Сдыхающая Россия
 • Русская гордость
 • Георгий Жуков
 • "Русский мир"
 • Русские каратели
 • Пытки ГРУ РФ
 • Русские на Донбасе
 • Русские в Сирии
 • Звери Путина
 • 17 сентября 1939
 • Война 1812 гола
 • Финская война
 • Зачистка с. Самашки
 • Трибунал
 • Муравьев в Киеве
 • Операция "Монолит"
 • Русские планы
 • Миф о братстве
 • Покушение на Россию
 • Обыкновенный фашизм
 • РПЦ и Сталин
 • Имя твое — Орда
 • Русские 3-го Рейха
 •   Партия Регионов
  Янукович и К    Гамбіт президента


  От Шконки до Хонки
  От Хонки до Шконки

    Чорний стоматолог

  Сімейні традиції

    Моя кнопка
  Моя кнопка

   

   

  Інфо Online Приватний інформаціїно-аналітичний портал
  Сайт работает на LinkorCMS Всі права захищені © 2007 Матеріали сайту є вільними для розповсюдження за умови посилання (для internet-ресурсів - гіперпосилання) на джерело.  
  Веб мастер: pertolik@gmail.com
  Страница сгенерирована за 0.07 сек. и 15 запросов к базе данных ( PHP: 82% БД: 18% )